PayPal

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

BiteMeII kirjutas: Krt küll Paypalis läheb raha ikka päris kaua kontole, kolmas päev juba sebis see summa broneeritud aga kuidagi ei jõua asi paypali kontole. :(

BiteMeII, äkki sa seletaks täpsemalt, mida sa tegid? Ausalt öeldes mina praegu ei saa küll mõhkugi aru, mis sa tegid, sest SEB pangast ei saa ju Paypalile raha kanda, kuna Paypal aktsepteerib ainult USA pankasid ja krediitkaardi makseid ka ühelt kasutajalt teisele, mitte aga oma krediitkaardit oma Paypali kontole.
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

surf kirjutas:
BiteMeII kirjutas: Krt küll Paypalis läheb raha ikka päris kaua kontole, kolmas päev juba sebis see summa broneeritud aga kuidagi ei jõua asi paypali kontole. :(

BiteMeII, äkki sa seletaks täpsemalt, mida sa tegid? Ausalt öeldes mina praegu ei saa küll mõhkugi aru, mis sa tegid, sest SEB pangast ei saa ju Paypalile raha kanda, kuna Paypal aktsepteerib ainult USA pankasid ja krediitkaardi makseid ka ühelt kasutajalt teisele, mitte aga oma krediitkaardit oma Paypali kontole.


Asi lihte ja loogiline, tegin selle SEB-i virtuaalkaardi ja see summa mis nad vertify jaoks maha võtavad on sebis juba 3 päev broneeringus kui paypalis kuskilt lugesin, et see summa peaks jõudma paypali kontole 24h-ga, seda summat oleksi kiiremas korras vaja sinna arvele, seda jah tean, et kui mingi ostan ebayst midagi siis paypaliga makstes võtab see mul nn virtuaalkaardilt raha. ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

BiteMeII kirjutas: Asi lihte ja loogiline, tegin selle SEB-i virtuaalkaardi ja see summa mis nad vertify jaoks maha võtavad on sebis juba 3 päev broneeringus kui paypalis kuskilt lugesin, et see summa peaks jõudma paypali kontole 24h-ga, seda summat oleksi kiiremas korras vaja sinna arvele, seda jah tean, et kui mingi ostan ebayst midagi siis paypaliga makstes võtab see mul nn virtuaalkaardilt raha. ;)

Ok, nüüd mõistan, mis lahti..

Esiteks, ma loodan, et sa oma kaarti ikka 'confirmisid' (autoriseerisid) e. lisasid oma SEB kontolt selle 'Expanded Use Number'-i nii nagu ma üritasin seda seletada kunagi siin: https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 5784#p5784

Teiseks, kust sa võtad seda, et broneeritud summa (€1.50 EUR) peab sinu Paypali kontole jõudma 24h jooksul? Mina ei leidnud seda kuskilt, ei enda vanadest emailidest ega ka PayPali Help-ist.
Kui sa vaatad hoolikalt neid pilte seal postituses (link mis ma eelnevalt andsin), siis kolmandal pildil, kollases kastikeses on järgmine tekst:
You have successfully entered your Expanded Use Number. To thank you for entering your Expanded Use Number, we will credit your card a €1.50 EUR bonus on the next PayPal payment you send

See ütleb seda, et oma kaardi autoriseerimisel nad broneerivad sinu kaardilt summa ja see summa on kättesaadav PayPali kontol kasutuseks alles siis, kui sa oled oma kaardiga teinud kasvõi ühe makse. Nii kui oled oma (virtu) kaardiga PayPali või ebay kaudu millegi eest makset sooritanud, peaks see broneeritud summa ka sinu PayPali kontol kasutamiseks vaba olema.
Siin ma kunagi positasin, et sain broneeritud summad kätte peale seda, kui ebay'st sai üht teist ostetud:
https://rahafoorum.ee/foorum/viewtop ... 6852#p6852

Ja mis puutub meie pankades broneeritud krediitkaardi summadesse, siis mina märkasin seda, et need ripuvad seal ikka päris kaua. Kui ma ei eksi, siis krediitkaardi maksete ajaloos, kui tegemist on näit. krediitkaardi maksega mingi kauba eest ebay's, siis need broneeringud on need nähtavad seal isegi veel siis, kui oled juba selle kauba kuskilt USA-st ammu kätte saanud. ;)

PS. Osta midagi oma virtukaardiga ja peaksid saama seda broneeritud summat oma PayPali kontol kasutada.
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Mulle nagu jäi kuskilt meelde see 24h aga eks paistab kuna see jõuab kohale :P
Varti läheb väikeseks ostmiseks, et eks siis paistab mul ka kaua see broneering püsib :D
Aga tänud surfile vastamise eest!
smarty
Postitusi: 1
Liitunud: 05 Apr 2008, 21:28

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas smarty »

Tegin äsja PayPal Premier konto ja krediitkaart pole veel "verified".

Kas ma saan sellegipoolest juba kellegile krediitkaardiga raha saata "Send Money" menüü alt?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

smarty kirjutas: Tegin äsja PayPal Premier konto ja krediitkaart pole veel "verified".

Kas ma saan sellegipoolest juba kellegile krediitkaardiga raha saata "Send Money" menüü alt?

Ma kahtlen, et sa saad krediitkaardiga ülekannet teha kui see sul autoriseerimata.
Ja ma ei näe põhjust, miks seda üldse kontole lisada, kui sa seda ei autoriseeri? Autoriseerimine pole ju nii keeruline. Kui rahulikult järgida juhiseid, võtab aega mõned minutit.

Ja lisaks veel teadmiseks. Kui sa soovid kellelegi ülekannet teha, siis on otstarbekam eelnevalt küsida (või lehelt uurida), kas ta aktsepteerib ka CC makset, sest paljud omavad Personal Verified kontot, kus on limiteeritud arv CC makstete vastuvõtmiseks s.t seda, et kui sellisel kontol CC maksete limiit läheb lõhki, muudetakse Personal konto automaatselt Personal Premier'iks, kus on ka teenustasud tavamakse saamisel (kontolt kontole).

Kui ma ei eksi, siis Eesti Personal kontod, et need ei muutuks automaatselt Premier'iks, saavad teistelt CC makset vastu võtta ainult 2 X aastas (või jooksva aasta jooksul, hetkel ei meenu kohe).

Interneti kauplustes (oksjonitel jms kohtades) tavaliselt enamus aktsepteerivad CC makset. Sellega probleemi nagu ei tohiks tekkida.


PS. Tere tulemast Rahafoorumisse, smarty!
prints

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas prints »

et mul juhe hetkel ikka täitsa koos selle paypal kohapealt

mul endal puhas VISA olemas
ja tahaks kuskilt epoest kaupa osta aga tunnistab ainult paypal

mis nüüd edasi
pean selleks tegema endale paypal konto ???
siis kandma sinna 1,5 euro ???
siis saan alles konto aktiivseks ja see võtab mitu päeva aega ???
prints

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas prints »

tänud sulle surf sain su õpetuse järgi kõik korda
SUPER
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

prints kirjutas: tänud sulle surf sain su õpetuse järgi kõik korda
SUPER

Tore siis!
Ausalt öeldes mul on juba kopp ees nendest seletustest :lol: , kuid kui aega saan, siis ikka olen üritanud igatüht eraldi aidata. ;)

Alati ei oska ka mina kõigile küsimustele vastuseid anda. Alles hiljuti avastasin ka ise PayPali juures seda, mille peale ise kohe ei tulnud ja polnud ka tähelepanelik erineva info lugemisel.
Mul on seal ammust ajast sisestatud Hansapanga vabatagasimaksega VISA krediitkaart, kuhu olen ka saanud 1X väljamakse. Kuna Hansapank venitas selle väljamaksega, otsustasin oma Paypali kontole lisada ka oma SEB püsimaksega krediitkaardi, millel on MasterCard logo, et proovida, kui kiiresti saan ma selle kaardi kontole sealt väljamakse. Peale SEB kaardi sisestamist märkasin, et ma ei saagi sellele MasterCard'ile raha küsida. Kaart on ise korralikult autoriseeritud, probleeme ei tekkinud sellega, kuid millegipärast script lihtsalt ei lase sellele kaardile raha küsida. Raha küsimisel näitab ainult Hansapanga VISA kaarti kuhu saaksin raha küsida ja hetkel ei jää mul muud arvata, et MasterCard logoga saab küll PayPali konto kaudu makseid teostada, kuid raha saab küsida sellelt kontolt ainult VISA logoga kaardile.

Kinnitus sellele on ka järgmine tekst, mis on näha kaardi lisamisel lehe ülemises osas kollases kastikeses:

To withdraw funds from your PayPal account to a credit, debit, or prepaid card, add a card with a Visa logo.

Nii et mul ei jää muud üle kui lasta oma SEB MasterCard VISA kaardiks ümber vormistada 8)
prints

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas prints »

kusjuures mu elukaaslane läks mingi kuu tagasi seb ta soovis endale kontot avada ja minu suureks üllatuseks sai ta õige visa kaardi ja sellega ka sai autoriseerida otse paypal ei pidanud eraldi tegema ukaarti

paistab et seb on arenenud
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Taavi »

surf kirjutas: Ausalt öeldes mul on juba kopp ees nendest seletustest :lol: , kuid kui aega saan, siis ikka olen üritanud igatüht eraldi aidata. ;)


Seal tuli ka tegelikult see Wiki mõte, et postitad lihtsalt esimesse postitusse wiki lingi ja kogu vajalik info olemas. Kahjuks pole see päris nii tööle läinud, nagu esialgu plaanitud :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

surf kirjutas:
BiteMeII kirjutas: Asi lihte ja loogiline, tegin selle SEB-i virtuaalkaardi ja see summa mis nad vertify jaoks maha võtavad on sebis juba 3 päev broneeringus kui paypalis kuskilt lugesin, et see summa peaks jõudma paypali kontole 24h-ga, seda summat oleksi kiiremas korras vaja sinna arvele, seda jah tean, et kui mingi ostan ebayst midagi siis paypaliga makstes võtab see mul nn virtuaalkaardilt raha. ;)

Ok, nüüd mõistan, mis lahti..

Esiteks, ma loodan, et sa oma kaarti ikka 'confirmisid' (autoriseerisid) e. lisasid oma SEB kontolt selle 'Expanded Use Number'-i nii nagu ma üritasin seda seletada kunagi siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=5784#p5784

Teiseks, kust sa võtad seda, et broneeritud summa (€1.50 EUR) peab sinu Paypali kontole jõudma 24h jooksul? Mina ei leidnud seda kuskilt, ei enda vanadest emailidest ega ka PayPali Help-ist.
Kui sa vaatad hoolikalt neid pilte seal postituses (link mis ma eelnevalt andsin), siis kolmandal pildil, kollases kastikeses on järgmine tekst:
You have successfully entered your Expanded Use Number. To thank you for entering your Expanded Use Number, we will credit your card a €1.50 EUR bonus on the next PayPal payment you send

See ütleb seda, et oma kaardi autoriseerimisel nad broneerivad sinu kaardilt summa ja see summa on kättesaadav PayPali kontol kasutuseks alles siis, kui sa oled oma kaardiga teinud kasvõi ühe makse. Nii kui oled oma (virtu) kaardiga PayPali või ebay kaudu millegi eest makset sooritanud, peaks see broneeritud summa ka sinu PayPali kontol kasutamiseks vaba olema.
Siin ma kunagi positasin, et sain broneeritud summad kätte peale seda, kui ebay'st sai üht teist ostetud:
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=6852#p6852

Ja mis puutub meie pankades broneeritud krediitkaardi summadesse, siis mina märkasin seda, et need ripuvad seal ikka päris kaua. Kui ma ei eksi, siis krediitkaardi maksete ajaloos, kui tegemist on näit. krediitkaardi maksega mingi kauba eest ebay's, siis need broneeringud on need nähtavad seal isegi veel siis, kui oled juba selle kauba kuskilt USA-st ammu kätte saanud. ;)

PS. Osta midagi oma virtukaardiga ja peaksid saama seda broneeritud summat oma PayPali
kontol kasutada.


Vot mul samuti see 24 tunni värk :D aga ma usun, et sellest pole ka miskit halvasti 8)

Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kõik on õige, Moosivaras! Sisestasin ka mina eelmine või isegi juba üle-eelmine kuu uue kaardi sinna ja nägin samat teksti. Paistab, et oli mingi muudatus tehtud selle 1.50 euri osas. Kui enne sai need eurikesed kätte peale järgmist CC makset, siis nüüd 24h jooskul peale konto verifitseerimist sõltumata sellest, kas sa teed CC makset või mitte.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere!
Probleem on siis nimelt selline, et oman Paypal kontot juba pikemat aega ja olen müünud erinevaid tooteid Interneti kaudu. Kuna raha on laekunud Paypal kontole suhteliselt palju, on mu staatus hetkel "limited" ning Paypal soovib, et ma avaksin oma konto. Probleem nimelt seisneb selles, et ma olen veel alaealine ega saa veel krediitkaarti või virtuaalkaarti luua. See pole ainus probleem, mis mind paneb muretsema. Teiseks registreerisin ma oma konto varjunime all ning ma sooviksin teada kas Paypal aksepteerib valenimega krediitkaarti või ei. Kui ei siis mis oleks lahendus, et raha siiski Paypali kontolt kätte saada. Teadmiseks veel, et "limited" staatus tähendab, et sa ei saa raha requestida, saata ega oma kontot sulgeda.
Lisaks veel selline küsimus, et kui ma teen netis makseid ja mu krediitkaart on verifitud ning mul on juba Paypal kontol ennist raha peal, siis makse tegemisel võetakse raha esmalt Paypal kontolt ning siis kui sellest ei piisa, minnakse krediitkaarti konto kallale.

Ette tänades, Hendrik.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas swift »

kadunud kirjutas: Kui ma teen netis makseid ja mu krediitkaart on verifitud ning mul on juba Paypal kontol ennist raha peal, siis makse tegemisel võetakse raha esmalt Paypal kontolt ning siis kui sellest ei piisa, minnakse krediitkaarti konto kallale.

Jah, nii ta on. Just tellisin endale eBays kraami ja kõigepealt võeti Paypal tühjaks ja puudujääv osa arvestati siis otse pangakontolt maha.


Küsimuse esimese poole osas ei oska aidata kahjuks.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

swift,
parandaksin sinu ütlust, et raha ei võeta mitte sinu pangakontolt vaid krediitkaardi kontolt ;) ja see ka juhul, kui aktsepteerid seda.
Näit.
sa soovid osta mingit kaupa, mis maksab £160 GBP aga sinu PayPal kontol on $200 USD ja £20 GBP. Kokku on see umbes £147 GBP.
Makse sooritamisel, kui sinu kontol puudub vastav summa (£160 GBP), Paypal enne lõplikku ülekande sooritamist, teavitab sind, et makse sooritamiseks võtab ta sinu GBP kontolt £20, USD kontolt $200, mida ta konverteerib intressiga 2.5% GBP-ks ja puudujääva summa (umbes £13 GBP) võtab sinu krediitkaardilt, mida oled oma kontole sisestanud. Kui sa ei nõustu sellega, siis lihtsalt katkestad ülekande.

@ Kadunud
Siin on tõesti raske mida soovitada, kui sa oled registreerinud oma konto "varjunime all" ja oled alaealine..
Ma arvan, et su kontole pandi piirang peale põhjusel, et see ei ole verifitseeritud ja liigutad suuri summasid seal. Kuid ei ole ka välistatud, et keegi ka kaebas sinu konto peale..
Mina saadaks neile support emaili ja küsiks, miks on minu PayPali konto kasutamine piiratud ja mida ma saaksin oma konto avamiseks teha? Muud varianti ma lihtsalt ei näe.

Mis puutub krediitkaartidesse ja virtuaalkontodesse, siis sa tiba eksid siin. Minu teada saavad Eestis ka alaealised avada endale pangakonto arved ja SEB kontos ei tohiks virtuaalkaardi avamisega ju probleemi tekkida ;). Suurema segaduse, mida oled tekitanud on ikka see, et oled algusest peale seal nn vale nime all. Oleks pidanud sellist asja ikka ette nägema, kui suuri rahasid seal liigutasid.
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas swift »

surf kirjutas: swift,
parandaksin sinu ütlust, et raha ei võeta mitte sinu pangakontolt vaid krediitkaardi kontolt ;) ja see ka juhul, kui aktsepteerid seda.

Mjah, võib-olla tõesti.
Mul on see Swedbanki deebetkaart, mis toimib ka kui Visa krediitkaart niiet ma selles suhtes eraldi arvet ei pea.

surf kirjutas: Paypal enne lõplikku ülekande sooritamist, teavitab sind, et makse sooritamiseks võtab ta sinu GBP kontolt £20, USD kontolt $200, mida ta konverteerib intressiga 2.5% GBP-ks ja puudujääva summa (umbes £13 GBP) võtab sinu krediitkaardilt, mida oled oma kontole sisestanud. Kui sa ei nõustu sellega, siis lihtsalt katkestad ülekande.


Minult Paypal enne ostu miskit ei küsinud peale parooli.
Samas oli mul ka Paypali kontol raha samas valuutas, milles ka ostu sooritasin.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

swift kirjutas: Minult Paypal enne ostu miskit ei küsinud peale parooli.
Samas oli mul ka Paypali kontol raha samas valuutas, milles ka ostu sooritasin.

Ma olen nüüd ka ise segaduses ausalt öeldes, kuid ma arvan, et Paypal küsib kindlasti rohkem kui ainult kasutajanime ja parooli. Maksmine peaks olema 2. etapiline e. esimene etapiga logid ennast kontole ja kui kasutajanimi ja parool sisestatud, küsib ta ka sinu käest aktsepteerida makse e. vajutada lingile "Pay". Sellel lehel enne "Pay" nupule vajutamist näitab ta veelkord sulle makse andmeid, et mis summa, kellele maksad, mille eest ja kust PayPal selle raha sinu kontolt hakkab maha arvestama. Kui sul on kontol see summa olemas ja see on ka samas valuutas, sa lihtsalt ei pane tähele sellele..
swift
Postitusi: 112
Liitunud: 16 Mär 2008, 11:24

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas swift »

surf kirjutas: Maksmine peaks olema 2. etapiline e. esimene etapiga logid ennast kontole ja kui kasutajanimi ja parool sisestatud, küsib ta ka sinu käest aktsepteerida makse e. vajutada lingile "Pay". Sellel lehel enne "Pay" nupule vajutamist näitab ta veelkord sulle makse andmeid, et mis summa, kellele maksad, mille eest ja kust PayPal selle raha sinu kontolt hakkab maha arvestama. Kui sul on kontol see summa olemas ja see on ka samas valuutas, sa lihtsalt ei pane tähele sellele..


Jep, täpselt nii ongi. Ma sain sain su eelmisest postist natuke valesti aru.
Eeldasin, et "Paypal teavitab" = saadab sulle kinnitusmaili võimidagitaolist.
Ma neid Paypali makseid juba päris palju teinud ka, et ei viitsi süveneda enam eriti.
Klõps-klõps ja raha läheb :)
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Tere jälle!

Teadmiseks surfile, et alaealised siiski SEB-s virtuaalkaarti kontot luua ei saa, kuigi virtuaalkaarti puudutavates tingimustes pole sellest sõnagi juttu.
Kuna juuniorkontoga virtuaalkaarti luua ei saa, otsustasin luua ema deebet kaartikontoga SEB internetipangas virtuaalkaart. Esimeses tuhinas panin virtuaalkaarti limiidiks 10 EEK. Siis ei suutnud Paypal kaarti verifida ning sellel hetkel mõtlesin, et ongi kõik: ma ei saagi oma raha Paypal kontolt vale nime pärast kätte. Pärast seda ma uurisin Paypal-i tingimusi ning avastasin, et kontol peab olema vähemalt 1.50 EUR, et Paypal konto virtuaalkaartiga siduda. Seega mõtlesin teha uue virtuaalkaarti ja see kord panin ma limiidiks 30 EEK. Minu imestuseks lubas SEB teha kaks kehtivat virtuaalkaarti ühe ja sama kontoga. See kord läks mul õnneks ning Paypal võttis virtuaalkaartilt umbes 25 EEK ning siis ma proovisin Paypal-i verifida ning see õnnestus, kuigi ma pean veel maksimaalselt 24 tundi ootama, et limiiteeritusest lahti saada.

Tänud surf ja swift vastukaja eest!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

Kadunud, sul on täitsa õigus! Lugesin SEB virtuaalkaardi lepingu tingimusi ja seal pole vanusest juttugi. Helistasin SEB klienditoesse ja vastatati, et nn. "juuniorkonto" omanik e. alaealine ei saa seda avada jah..

Ma pole päris kindel, et ainult selle virtuaalkaardi lisamine aitab seda liimiti eemaldada. Igatahes kui sul õnnestub see limiit eemaldada, peaksid edaspidi väga ettevaatlik olema ja hoolikalt läbi mõtlema, kuidas sa sealt oma raha välja viid. Ma millegipärast arvan, et kui sa peale limiidi eemaldamist üritad kohe suuremat summat kuskile liigutada, võib juhtuda sama või veel hullem kellegi teise kontoga, kuhu üritad kogu oma raha saata, sest mingi aeg nad võib-olla jälgivad sinu kontot. Mul oli ańaloogne juhtum AlertPay'ga. Rikkusin AP reegleid sellega, et vahetasin raha ja niikaua kui ma saatsin väiksemaid summasid siia tänna, ei juhtunud minu kontoga midagi. Kui ma üritasin aga samal päeval peale suuremat rahavahetust küsida pangaülekannet, minu kontole pandi limiit peale.. Arvata võib, et alles siis hakati minu kontot põhjalikumalt uurima ja seati kahtluse alla. Ma millegipärast arvan, et kui ma oleks selle küsitud summa jaganud umbes pooleks või kolmeks osaks ja need osad kuskile investeerinud ning küsinud raha panka kunagi hiljem, poleks minu konto kahtluse alla seatud.
Kasutaja avatar
kadunud
Postitusi: 18
Liitunud: 27 Aug 2008, 11:13

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kadunud »

Nagu surf ennustas, tuleb lisaks konto avamisele üles laadida ka krediitkaarti omaniku kodune aadress ja arvete tšekke, mis on sooritatud sama krediitkaarti pealt.
Pilt
Ma saatsin Paypalile virtuaalkaartiga seotud aadressi tõestuse, kuid kas sellest piisab, et limiteeritusest lahti saada?
Ma arvan, et selle vale nimega ei tohiks probleeme olla, sest ma sain Paypal konto verifitud, kuigi Paypal-i konto on vale nimega ja virtuaalkaart on tõelise nimega.
Snowy
Postitusi: 11
Liitunud: 27 Veebr 2008, 14:41

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas Snowy »

Kadunud, Mul oli umbes taoline probleem. Paypal limiteeris mu konto 3 dec. ja täpselt täna sain ma selle limiteeritud staatusest lahti. Lisasin ID doc ja Proof of address.
Pilt
kriss15
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Dets 2008, 22:37

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas kriss15 »

kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: PayPal

Lugemata postitus Postitas surf »

kriss15 kirjutas:kas paypali on nii kah võimalik raha kanda et helistad mingil nr.-il ja mingi kindel summa võetakse minu arvelt maha?
Jah, seda nimetatakse 'PayPal Mobile' teenuseks. Põhimõtteliselt saad teha samu tehinguid, mis on olemas sinu tava PayPal kontol, lisaks e-maili aadressile saad raha saata ka kellegi GSM numbrile ja maksta kaupade eest ebay-s kasutades ebay wap teenust jne, KUID minu arust sellele teenusele saavad ligi ainult järgmiste riigikide kontoomanikud: USA, Austraalia, Kanada, Prantsusmaa, Itaalia, Hispaania ja Suurbritannia, sest kui ma üritan siseneda PayPal Mobile lehe kaudu ( https://mobile.paypal.com ) oma kontole, siis saan järgmise veateate: "Error: PayPal Mobile is not available in your country at this time."

PayPal Mobile teenus peaks kättesaadav olema ka iPhone ja iPod Touch'idega.

Leidsin, et ebay wap teenus on kättesaadav järgmistele GSM operaatori klientidele nagu: O2, Orange, T-Mobile, Tesco-Mobile, Three, Virgin, Vodafone. Võimalik, et kui sa hangid endale ühe eelpool mainitud operaatori SIM kaardi ja lisad selle GSM numbri oma PayPal profiilile, siis saad ehk ka seda Mobile teenust kasutada, kui aktiveerid selle järgmisel lehel: https://www.paypal.com/mobile , kuid 100% selles kindel ei ole. Vaevalt keegi eestlastest on seda proovinud teha. Minul on PayPal'i profiili lisatud Eesti Tele2 GSM number ja kui ma proovin oma GSM numbrit antud lehel ( https://www.paypal.com/mobile ) oma kontole sisse logides aktiveerida, saan järgmise teate: "This phone number cannot be activated for PayPal Mobile". Nii, et kes teab, milline oleks vastus, kui mul oleks seal näit. Vodafone number..


PayPal Mobile KKK:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... AQ-outside
Lisaks:
https://www.paypal.com/uk/cgi-bin/websc ... le-outside
Vasta