probleemid Paypaliga.

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Marguz
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Okt 2007, 10:00

probleemid Paypaliga.

Lugemata postitus Postitas Marguz »

Niisii sain mingi kuu aega tagasi enda paypali acountile refundi. Enne seda töötas account ilusti. Peale selle aga tekkis probleem. Nimelt kui soovisin teha makse läbi paypali viskas ta mulle ette, et lisa uus credit cardt. Lisades uue kaardi ja vajutates continue näitas mulle sama lehte. Okei see selleks. Raha, mis on accoutil ei saa convertida, withdrawida ja igat sellist asja. Nimelt kui hakkan witdrawima raha lööb mulle ette sellise pilti.
Olen kirjutanud kirja paypalile aga nemad ei ole kahe kuu jooksul midagi mõistlikud öelnud. Ütlesid, et kustutage cookies jne. Proovisin aga ei aita. Proovisin ka teise arvuti taga seal on pilt sama. Paypal andis mingi tel.nr.et sinna helistada. Aga ei tahaks eriti sinna helistada.
Tegin teise accounti ja see töötab ideaalselt. Aga siis probleem kuidas raha välja saada selle vana accountilt? Äkki keegi võiks aidata või soovitada midagi? Endal on kannatus otsas ja paypalei raatsi enam vastata kirjadele.
Ette tänades
Vasta