Skrill (MoneyBookers.com)

PayPal, Skrill, Neteller, Stripe, Payza jmt
kokaiin

Skrill (MoneyBookers.com)

Lugemata postitus Postitas kokaiin »

Tre kuidas MoneyBookersisse raha saab kanda ?

Taavi
Kontakt:

Re: MoneyBookers

Lugemata postitus Postitas Taavi »

kokaiin kirjutas: Tre kuidas MoneyBookersisse raha saab kanda ?

Pangaülekandega

tig0ts

Lugemata postitus Postitas tig0ts »

Olgu siinkohal öeldud , et deposiidi teinud konto omaniku nimi peab ühtima moneybookeri konto omaga.

!!! NO cash / 3rd party deposits !!! Due to anti-money laundering regulations we CANNOT ACCEPT cash deposits or bank transfers made by parties other than YOUR NAME. We will make NO EXCEPTION from this rule. YOU WILL BE CHARGED all banking and administrative costs to return any such payment.

vipclient

Lugemata postitus Postitas vipclient »

mis see fee võiks olla, kui ma teen sinna pangaülekandega deposiidi

Taavi
Kontakt:

vipclient kirjutas: mis see fee võiks olla, kui ma teen sinna pangaülekandega deposiidi

Seal esilehel üleval paremal nurgas on "home" kõrval kohe selline nupp nagu "fees" ;

https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees

Taavi
Kontakt:

Selline küsimus, et kas keegi oskab öelda, kas ja kust saaks vahetada account currencyt moneybookersis?

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

Vaatasin ja ei leidnud sellist võimalust.

Aga mis selle point on? Mina saan sellest nii aru, et see vahetub automaatselt s.t seda, et kui keegi saadab sulle näit. Jaapani jeenides, siis sina saad oma kontole selle raha automaatselt Eesti kroonides. Ja vastupidiselt, kui sina oled Saatja.

Paar päeva tagasi ma sain oma moneybookersile 518.99 EEK, mis taeglikult oli 33.75 EUR (withdraw ühelt minu saidilt). Järelikult need eurid konverteeriti automaatselt kroonideks kursiga u.15.37

EDIT.
Leidsin vastuse nende KKK-st:
https://www.moneybookers.com/app/faq.pl?gid=4&qid=728

Can I change the currency of my Moneybookers account?
Once your account has been opened, a change of currency is not possible unless your transaction history is empty. If this applies to you, you should go to the Messaging Centre:
‘My Profile’ > ‘I want to change the currency of my Moneybookers account’

Kui ma klikin sellele viimasele lingile, siis saan sellise vastuse: (ps. pead eelnevalt sisenema oma kontole):
Your currency cannot be changed because your account has transaction history. Do NOT open a new Moneybookers account. This is strictly against our terms and conditions and result in account closure.

Ma arvan, et peaks ikkagi saama vahetada. Minule ta arvatavasti vastab nii sellepärast, et mul on see sama raha küsitud Hansapanka ja kajastub minu moneybookersi konto ajaloos. Kui see oleks sealt kadunud ehk siis saaks (?)

Taavi
Kontakt:

No mul on ka history olemas. Sellepärast pisut jama ongi, et enamus saidid on USD'dega siiski ehk siis teoorias võtad kuskilt lehelt välja USD'sid, see konverteeritakse mingi vaheltkasuga EURideks ja sa paned selle raha kuhugi lehele ja see konverteeritakse taas mingi vaheltkasuga USD'deks ehk ma maksan kahekordse valuutavahetuse eest, mis on täiesti ebavajalik...

surf
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas surf »

Yep, sellisel juhul on see tõesti jama, kui kasutad pidevalt ühte valuutad (USD) ja ei saa määrata "primary currency"-t nii nagu PayPal'is või AlertPay's, sest Moneybookers kasutab nende ülekannete juures Euroopa Keskpanga päevast kurssi ja lisab sellele veel oma valuutavahetuse teenustasu 1,7%.

Muud ei jää üle, kui oodata selle ajaloo kadumist kontol. Kui kaua see ajalugu seal üleval on, seda pole kuskil seletatud. Mina igatahes seda ei leidnud.

Taavi
Kontakt:

surf kirjutas: Yep, sellisel juhul on see tõesti jama, kui kasutad pidevalt ühte valuutad (USD) ja ei saa määrata "primary currency"-t nii nagu PayPal'is või AlertPay's, sest Moneybookers kasutab nende ülekannete juures Euroopa Keskpanga päevast kurssi ja lisab sellele veel oma valuutavahetuse teenustasu 1,7%.

Muud ei jää üle, kui oodata selle ajaloo kadumist kontol. Kui kaua see ajalugu seal üleval on, seda pole kuskil seletatud. Mina igatahes seda ei leidnud.

Jääbki sinna arvatavasti :)

Vasta