Skrill (MoneyBookers.com)

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raulves kirjutas:Kas PayPal kontolt saab kanda raha MB kontole ja hiljem MB kontolt PayPal kontole?
Ametlikult ei saa
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas raulves »

Kas mitte ametlikult saab siis ? :D
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

raulves kirjutas:Kas mitte ametlikult saab siis ? :D
Loomulikult saab. Mitteametlikult saab kõike teha.
Ma mõtlesin pigem ikka reeglitevastaselt ehk näit. foorumites kellegiga vahetades :ment:
omney
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Juul 2009, 15:37

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas omney »

Mismoodi ma selle pangas verificatsiooni ära saan teha täpselt?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

omney kirjutas:Mismoodi ma selle pangas verificatsiooni ära saan teha täpselt?
Tere,
Pangas? Millist verifikatsiooni sa mõtled? MB-s peaks neid olema 3 tüüpi olema. 1. elukoha aadressi verifitseerimine, 2. pangakonto verifitseerimine ja 3. krediitkaardi verifitseerimine. Ei mäleta enam, kuidas elukoha aadressiga oli aga viimase kahe puhul suurendatakse sinu MB ülekannete limiite.
Kui sa pead silmas oma pangakonto verifitseerimist MoneyBookersis, siis pead eelnevalt sisestama oma Moneybookersi profiilile näit. oma Swedbanki andmed. Mine My Account -> ACCOUNT STATUS -> Bank Account -> [Add] ja sisesta oma Swedbanki andmed ning jälgi juhiseid. Täpselt enam ei meenu, kas pangaandmete lisamisel küsiti ka kohe selle verifitseerimist, kui jah siis verifitseerid ka korraga, kui ei küsita, siis peaksid saama seda oma MB kontol mitmest kohast teha (Summary või View limit), kõik oleneb, mis lehel sa hetkel asud. Tähtis on, et sa klõpsad pangakonto kõrval asuvale lingile Account limits [Increase] või [Verify]. Vanasti käis asi nii, et kui klõpsasid 'Verify', siis saadeti sinu pangakontole mikro-makse, mis sisaldas autoriseerimiskoodi (väike näide/abi siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=11800&#p11800 )

Juhul, kui vajad abi IBAN või BIC/SWIFT koodi leidmisel, siis leiad abi siit:
Eesti Pankade BIC/SWIFT https://www.pangaliit.ee/arveldused/IBAN/
SwedBank arvelduskonto IBAN https://www.swedbank.ee/private/home/mo ... /calc/iban
SEB arvelduskonto IBAN https://www.seb.ee/index/70020302
omney
Postitusi: 2
Liitunud: 28 Juul 2009, 15:37

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas omney »

Hmm. Ei. Mul on selline teade ees, kui ma üritan raha saata või välja võtta:

Your account is locked for all transactions therefore we cannot complete this transaction. To unlock your account, you must send a VERIFIED copy of your passport or national identity card to the following address:

Welken House
10-11 Charterhouse Square
London EC1M 6EH
United Kingdom

We accept as VERIFIED, all copies which are certified in your country of residence by:

* a licenced notary public; OR
* a licenced solicitor or attorney-at-law; OR
* a regulated bank or financial institution; OR
* a local government authority (e.g. the police)

as true copies of the original.


Et, mis ma edasi peaks tegema?
tsaarsataan
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2009, 16:49

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Panen siis lahenduse kirja,kuidas mina sai oma konto lahti.

Läksin migratsiooniametisse,lasin teha id(võib ka pass)koopia ja seal samas ära kinnitada.
Siis bookery lehele Contakt ülevalt,Support Centre,account security,my account is locked.Sinna saab siis laadida selle faili.Enne muidugi skännisin selle arvutisse.
Faili max suurus 1mb.
Tegin selle aadressi verifitseerimise ka ära.See oli mul juba enne tehtud ja kiri tuli nädalaga kohale.Kinnitasin koodi ka seal lehel ära.Saatsin sellest kirjast mis mulle saadeti ka veel igaksjuhuks koopia neile koos id koopiaga.Samast kohast saab seda teha.Neli faili võimalik üles laadida.
Konto tehti mul poole tunniga lahti.

Samas on see lihtne aga kui ei tea,mida täpselt teha siis palju jama sellega.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Ma ei saa aru, et mil moel teil õnnestub sedasi oma kontod lukku panna? Kas te liigutate seal ülisuuri summasid või te lihtsalt ei raatsi eelnevalt oma kontot verifitseerida, kui suuremaid summasid liigutama hakkate?

Olen oma MoneyBookersi kontol tänaseks autoriseerinud panga ja koduse aadressi ning hetkel on minu limiidid järgmised:
Your outgoing transaction limit 328576.50 EEK / in any 90 day period

Kui ma nüüd autoriseeriks ka oma krediitkaardi seal, siis minu üldisele limiidile lisanduks veel + 15646.50 EEK (Min. 1 day)

Summad ei ole väiksed, nii et tasuks ikka oma konto eelnevalt autoriseerida, et hiljem mingit jama ei oleks.
tsaarsataan
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2009, 16:49

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

surf kirjutas:Ma ei saa aru, et mil moel teil õnnestub sedasi oma kontod lukku panna? Kas te liigutate seal suuri summasid või te lihtsalt ei raatsi verifitseerida oma kontot enne kui suuremaid summasid liigutate?
Minu oma läks lukku nt nii,et tahtsin raha kanda ja küsis selleks sünnikuupäeva.Panin 100 prossi õige.Aga väitis,et vale.Panin mingi 5 korda valesti ja lukus ta oligi.

Summad mida liigutan tavaliselt on 500-600$ kanti.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

tsaarsataan kirjutas: Minu oma läks lukku nt nii,et tahtsin raha kanda ja küsis selleks sünnikuupäeva.Panin 100 prossi õige.Aga väitis,et vale.Panin mingi 5 korda valesti ja lukus ta oligi.

Summad mida liigutan tavaliselt on 500-600$ kanti.
Ah so. No selle koha pealt ei oska midagi arvata. Selline asi võib tihtipeale juhtuda, kui konto loomisel sisestad oma arust küll õige sünniaja, kuid ekslikult sisestad oma numbrid valedesse lahtritesse. Teadagi eestlased on harjunud oma sünniaega esitama formaadis kp;kk;aa, kuid välisriigi lehed kasutavad tihtipeale teist formaati kk;kp;aa.
Siiski MoneyBookesrsis vist eriti sellega eksida ei lase, sest minu arust seal peaks sünniaeg olema formaadis kp;kk;aa ja kuu nimetus on ka vist sõnadega juba ette antud.
tsaarsataan
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2009, 16:49

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

No ei tea mis seal täpselt siis oli.Igatahes selline lugu juhtus.Kirja sai see siia pandud.Kui on kellegile abiks siis hea.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Pangakonto kanne MoneyBookers
MoneyBookers kanne Pangakontole
MoneyBookers kanne Unibetti
Unibeti kanne MoneyBookers
MoneyBookers kanne MoneyBookers
Kas nende kõigi variantide puhul peab olema tehtud ka verifitseerimine
tsaarsataan
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2009, 16:49

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Krt ei mäleta täpselt enam.Igatahes verifikatsioon tasub ära teha.Muidu topivad konta varem või hiljem lukku.Enne vist ikka raha liigutada ei saa,kui teed selle panga kaudu tuvastuse ära.Kui swedpank siis peaks see kood tulema kuskil paari päeva jooksul.tasub see aadressi kinnitus ka ära teha siis tõstavad limiiti.nädalaga tuli mulle see kiri kodu.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Aga kui ma teen nendest kolmest ühe kas siis
ainult elukoha aadressi verifitseerimine
raha kantakse mulle ainult tsekiga
ainult pangakonto verifitseerimine
raha kantakse ainult panka
ainult krediitkaardi verifitseerimine
samuti raha panka
tsaarsataan
Postitusi: 6
Liitunud: 17 Nov 2009, 16:49

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Igatahes mina lasin kõigepealt moneybookeris panga konto ära verifitseerida.Siis kui sul see kood käes saad teha tehinguid nagu tahad.Kui teed selle aadressi verifitseerimise ka ära,siis lihtsalt sul limiit tõuseb.Tsekiga saab ka ,seal vist mingi valik olemas.No kõige lihtsam sul,et proovi järgi mingi väiksema summaga.

Kui sul on nt raha unibetis,siis registreeri seal moneybookery konto ära.Kanna bookerysse raha ja proovi siis see välja kanda.vaata mis ta ütleb.Mingi asja sa pead igatahes ära tegema,sest isik on neil vaja tuvastada kes tehinguid teeb.Ja kui bookeryst hakkad raha välja kandma,siis ta ju annab valikud,kuhu tahad kas panka tsekiga jne.Kui välja kanda ei saa siis ta kohe sulle seal ütleb,mida pead tegema.Loe seal FAQ ka läbi kui midagi selgusetuks jäeb.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Nagu ma postitustest aru sain saan krediitkaardiga moneybookersisse kellegi konto peale otse ülekande teha ilma et mul endal pruugiks moneybookersis
konto olla. Aga kas vastupidi ka saab et keegi kannab oma moneybookersi kontolt otse minu pangakntole ilma et minul peaks moneybookersis konto olema.
Kas on võimalik oma moneybookersi konto kustutada ka kui tahan.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

aixi kirjutas:Nagu ma postitustest aru sain saan krediitkaardiga moneybookersisse kellegi konto peale otse ülekande teha ilma et mul endal pruugiks moneybookersis
konto olla. Aga kas vastupidi ka saab et keegi kannab oma moneybookersi kontolt otse minu pangakntole ilma et minul peaks moneybookersis konto olema.
Kas on võimalik oma moneybookersi konto kustutada ka kui tahan.
EI, arvan sedasi ei saa teha.. Oma MB kontolt tohib raha saata siiski ainult oma pangakontole. Minu mäletamist mööda pangaandmed ei pidanud kindla peale verifitseeritud olema, kui teed ainult withdraw-i. Sellisele verifitseerimata kontole on sel juhul seatud limiidid. Võib-olla mõni hulljulge on ka sedasi kandnud raha mõne teise isiku pangakontole, ei tea.. Igatahes kindel on see, et MB ei luba laadida raha kolmanda isiku panagakontolt.
Third party deposits are STRICTLY FORBIDDEN, i.e. Moneybookers cannot accept any deposits made to your Moneybookers account from a bank account held in a different name.
Ja minu arust ei saa ka teha ühtegi ülekannet ilma et sul oleks MB konto. Mina saan sellest sedasi aru, et nii Saatja kui ka Saaja peavad endale MB konto looma, muidu ei saa raha saata ega seda ka vastu võtta. Nagu ma eelmisel lehel kirjutasin ( postitus SIIN ), et see "New Instant Money Transfer Service" erineb ainult selles, et kui varem pidi Moneybookersist kellegile raha saates kõigepealt laadima raha oma MB kontole pangakontolt või krediitkaardilt, mis võttis aega mitu tööpäeva, siis uue teenusega saab seda teha automaatselt, kandes raha teisele inimesele otse oma Visa, AmEx, MasterCard, Diners jms. deebet- või krediitkaardilt. Vaja on teada ainult 'Saaja' ees- ja perekonnanime ning meili aadressi. Juhul, kui 'Saaja' ei ole veel MB omanik, ja saab emaili teel teavituse raha saabumisest, siis tal on aega 14 päeva, et registreerida omale MB konto ja vastavalt oma äranägemisele seda raha hiljem ka oma kontol kasutada. Kui aga 'Saaja' 14. päeva jooksul endale MB kontot ei loo, siis raha tagastatakse 'Saatjale' ja maha arvestatatakse ka ülekandetasud.

Vaata järgmist demo videot, siis mõistad, et sellise "instant" saatmise juures Saatja tegelikult registreerib ju endale MB konto. See on mingil määral ka nutikas reklaamitrikk MB poolt. Usun sellega ta on saanud endale palju uusi kasutajaid juurde :)

https://www.moneybookers.com/creatives/d ... _demo.html

Mis puutub MB konto kustutamisse. Loe MB [terms & conditions]:
4. Opening Your Account
4.8. Within 14 days of the date of opening your Moneybookers Account, you may close your Account at no cost by contacting Customer Service, however, if you have uploaded funds into your Moneybookers Account you may be required to provide identification documents before being able to withdraw funds. Transactions and fees for transactions undertaken before you close your Account (including those transactions that are not revocable and have been initiated but not completed before Account closure) will not be refunded.

7. Closing Your Account
7.1. You may close your Moneybookers Account at any time by contacting Customer Service.
7.2. If your Account holds a balance at time of account closure, we will ask you to withdraw your funds within a reasonable period, during which your Account will be accessible for the purpose of withdrawing the remaining balance only. Your obligations with regards to keeping your Account safe as set forth in section 6 shall continue to apply. If you do not withdraw funds within the set time period, we may (but will not be obliged to) send you a cheque to the address registered in your Moneybookers Account profile and charge you the fee applicable to cheque withdrawals (including applicable foreign exchange fees). It is your responsibility to keep your address data up to date and we shall not be liable for any loss arising from your failure to do so.
7.3. Closing your Account does not extinguish the personal data we hold on you and we will continue to store such data, including transaction history, for a minimum period of five years as required by law.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Seal see Eesti rida et näitab WITHDRAW FUNDS all Visa ja Bank transfer 1.80 et kas see tähendab väljamakset minu moneybookersi kontolt panga arveldusarve ja krediitkaardiarvele. Ja UPLOAD FUNDS Bank transfer näitab free et see on siis minu panga arveldusarvelt kanne moneybookersi. Olen ma õieti aru saanud.
Viimati muutis aixi, 16 Mär 2011, 18:07, muudetud 1 kord kokku.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Jep, oled asjast õieti arusaanud.
Konto laadimine pangaülekandega on tasuta (v.a kohaliku panga enda ülekande tasu) ja raha väljavõtmine nii arveldusarvele kui ka Visa kaardile 1,8 euri.
Wreckie
Postitusi: 7
Liitunud: 05 Jaan 2010, 12:41

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Wreckie »

Mõningad küsimused Moneybookersi kohta:
1. Kas MB-s saab sama moodi raha tagasinõude teha nagu PayPalis?
2. Kas MB lukustab ka kontosid nagu PayPal seda teeb?
3. Saan ma raha teistelt vastu võtta, ilma et peaks krediitkaarti lisama?

Loobusin PayPalist kuna neile meeldib niisama kasutajaid lukustada, kui krediitkaarti ei lisa. Mõtlesin, et äkki MB pole nii nõudlik selle krediitkaardi osas, kuna endal puudub.. või kuidas?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

1. Ei ole kindel.
2. Lukustavad küll. Mul endalgi pandi konto kinni ja siiani ei tea, mille eest.
3. Jah.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Wreckie
Postitusi: 7
Liitunud: 05 Jaan 2010, 12:41

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Wreckie »

Siis vist polegi ühtegi mõistlikku maksevahendajat, kui vaja USA ja Eesti vahel arveldada.. Või siiski on?
Kasutaja avatar
Freebooter
Postitusi: 43
Liitunud: 11 Apr 2010, 18:55

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Wreckie kirjutas:Siis vist polegi ühtegi mõistlikku maksevahendajat, kui vaja USA ja Eesti vahel arveldada.. Või siiski on?
AlertPay?
Pilt
Pilt
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Keegi targem võiks seleteda, kuidas ma Hansapanga kaudu laen sinna raha, kuna "Pangaülekanne internetis" seal tuleb mingi Refference, mis peaks olema Viitenumber aga ei toimi, tuleb et tegemist vigase viitenumbriga.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

On MB ka mõni eestikeelne õpetus kuskil saidina olemas nagu Alertpayl alertpay edicypages.
Vasta