Skrill (MoneyBookers.com)

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
tsaarsataan

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

No ei tea mis seal täpselt siis oli.Igatahes selline lugu juhtus.Kirja sai see siia pandud.Kui on kellegile abiks siis hea.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Pangakonto kanne MoneyBookers
MoneyBookers kanne Pangakontole
MoneyBookers kanne Unibetti
Unibeti kanne MoneyBookers
MoneyBookers kanne MoneyBookers
Kas nende kõigi variantide puhul peab olema tehtud ka verifitseerimine
tsaarsataan

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Krt ei mäleta täpselt enam.Igatahes verifikatsioon tasub ära teha.Muidu topivad konta varem või hiljem lukku.Enne vist ikka raha liigutada ei saa,kui teed selle panga kaudu tuvastuse ära.Kui swedpank siis peaks see kood tulema kuskil paari päeva jooksul.tasub see aadressi kinnitus ka ära teha siis tõstavad limiiti.nädalaga tuli mulle see kiri kodu.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Aga kui ma teen nendest kolmest ühe kas siis
ainult elukoha aadressi verifitseerimine
raha kantakse mulle ainult tsekiga
ainult pangakonto verifitseerimine
raha kantakse ainult panka
ainult krediitkaardi verifitseerimine
samuti raha panka
tsaarsataan

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Igatahes mina lasin kõigepealt moneybookeris panga konto ära verifitseerida.Siis kui sul see kood käes saad teha tehinguid nagu tahad.Kui teed selle aadressi verifitseerimise ka ära,siis lihtsalt sul limiit tõuseb.Tsekiga saab ka ,seal vist mingi valik olemas.No kõige lihtsam sul,et proovi järgi mingi väiksema summaga.

Kui sul on nt raha unibetis,siis registreeri seal moneybookery konto ära.Kanna bookerysse raha ja proovi siis see välja kanda.vaata mis ta ütleb.Mingi asja sa pead igatahes ära tegema,sest isik on neil vaja tuvastada kes tehinguid teeb.Ja kui bookeryst hakkad raha välja kandma,siis ta ju annab valikud,kuhu tahad kas panka tsekiga jne.Kui välja kanda ei saa siis ta kohe sulle seal ütleb,mida pead tegema.Loe seal FAQ ka läbi kui midagi selgusetuks jäeb.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Nagu ma postitustest aru sain saan krediitkaardiga moneybookersisse kellegi konto peale otse ülekande teha ilma et mul endal pruugiks moneybookersis
konto olla. Aga kas vastupidi ka saab et keegi kannab oma moneybookersi kontolt otse minu pangakntole ilma et minul peaks moneybookersis konto olema.
Kas on võimalik oma moneybookersi konto kustutada ka kui tahan.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

aixi kirjutas:Nagu ma postitustest aru sain saan krediitkaardiga moneybookersisse kellegi konto peale otse ülekande teha ilma et mul endal pruugiks moneybookersis
konto olla. Aga kas vastupidi ka saab et keegi kannab oma moneybookersi kontolt otse minu pangakntole ilma et minul peaks moneybookersis konto olema.
Kas on võimalik oma moneybookersi konto kustutada ka kui tahan.
EI, arvan sedasi ei saa teha.. Oma MB kontolt tohib raha saata siiski ainult oma pangakontole. Minu mäletamist mööda pangaandmed ei pidanud kindla peale verifitseeritud olema, kui teed ainult withdraw-i. Sellisele verifitseerimata kontole on sel juhul seatud limiidid. Võib-olla mõni hulljulge on ka sedasi kandnud raha mõne teise isiku pangakontole, ei tea.. Igatahes kindel on see, et MB ei luba laadida raha kolmanda isiku panagakontolt.
Third party deposits are STRICTLY FORBIDDEN, i.e. Moneybookers cannot accept any deposits made to your Moneybookers account from a bank account held in a different name.
Ja minu arust ei saa ka teha ühtegi ülekannet ilma et sul oleks MB konto. Mina saan sellest sedasi aru, et nii Saatja kui ka Saaja peavad endale MB konto looma, muidu ei saa raha saata ega seda ka vastu võtta. Nagu ma eelmisel lehel kirjutasin ( postitus SIIN ), et see "New Instant Money Transfer Service" erineb ainult selles, et kui varem pidi Moneybookersist kellegile raha saates kõigepealt laadima raha oma MB kontole pangakontolt või krediitkaardilt, mis võttis aega mitu tööpäeva, siis uue teenusega saab seda teha automaatselt, kandes raha teisele inimesele otse oma Visa, AmEx, MasterCard, Diners jms. deebet- või krediitkaardilt. Vaja on teada ainult 'Saaja' ees- ja perekonnanime ning meili aadressi. Juhul, kui 'Saaja' ei ole veel MB omanik, ja saab emaili teel teavituse raha saabumisest, siis tal on aega 14 päeva, et registreerida omale MB konto ja vastavalt oma äranägemisele seda raha hiljem ka oma kontol kasutada. Kui aga 'Saaja' 14. päeva jooksul endale MB kontot ei loo, siis raha tagastatakse 'Saatjale' ja maha arvestatatakse ka ülekandetasud.

Vaata järgmist demo videot, siis mõistad, et sellise "instant" saatmise juures Saatja tegelikult registreerib ju endale MB konto. See on mingil määral ka nutikas reklaamitrikk MB poolt. Usun sellega ta on saanud endale palju uusi kasutajaid juurde :)

https://www.moneybookers.com/creatives/d ... _demo.html

Mis puutub MB konto kustutamisse. Loe MB [terms & conditions]:
4. Opening Your Account
4.8. Within 14 days of the date of opening your Moneybookers Account, you may close your Account at no cost by contacting Customer Service, however, if you have uploaded funds into your Moneybookers Account you may be required to provide identification documents before being able to withdraw funds. Transactions and fees for transactions undertaken before you close your Account (including those transactions that are not revocable and have been initiated but not completed before Account closure) will not be refunded.

7. Closing Your Account
7.1. You may close your Moneybookers Account at any time by contacting Customer Service.
7.2. If your Account holds a balance at time of account closure, we will ask you to withdraw your funds within a reasonable period, during which your Account will be accessible for the purpose of withdrawing the remaining balance only. Your obligations with regards to keeping your Account safe as set forth in section 6 shall continue to apply. If you do not withdraw funds within the set time period, we may (but will not be obliged to) send you a cheque to the address registered in your Moneybookers Account profile and charge you the fee applicable to cheque withdrawals (including applicable foreign exchange fees). It is your responsibility to keep your address data up to date and we shall not be liable for any loss arising from your failure to do so.
7.3. Closing your Account does not extinguish the personal data we hold on you and we will continue to store such data, including transaction history, for a minimum period of five years as required by law.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
Seal see Eesti rida et näitab WITHDRAW FUNDS all Visa ja Bank transfer 1.80 et kas see tähendab väljamakset minu moneybookersi kontolt panga arveldusarve ja krediitkaardiarvele. Ja UPLOAD FUNDS Bank transfer näitab free et see on siis minu panga arveldusarvelt kanne moneybookersi. Olen ma õieti aru saanud.
Viimati muutis aixi, 16 Mär 2011, 18:07, muudetud 1 kord kokku.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Jep, oled asjast õieti arusaanud.
Konto laadimine pangaülekandega on tasuta (v.a kohaliku panga enda ülekande tasu) ja raha väljavõtmine nii arveldusarvele kui ka Visa kaardile 1,8 euri.
Wreckie

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Wreckie »

Mõningad küsimused Moneybookersi kohta:
1. Kas MB-s saab sama moodi raha tagasinõude teha nagu PayPalis?
2. Kas MB lukustab ka kontosid nagu PayPal seda teeb?
3. Saan ma raha teistelt vastu võtta, ilma et peaks krediitkaarti lisama?

Loobusin PayPalist kuna neile meeldib niisama kasutajaid lukustada, kui krediitkaarti ei lisa. Mõtlesin, et äkki MB pole nii nõudlik selle krediitkaardi osas, kuna endal puudub.. või kuidas?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

1. Ei ole kindel.
2. Lukustavad küll. Mul endalgi pandi konto kinni ja siiani ei tea, mille eest.
3. Jah.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Wreckie

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Wreckie »

Siis vist polegi ühtegi mõistlikku maksevahendajat, kui vaja USA ja Eesti vahel arveldada.. Või siiski on?
Freebooter

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Freebooter »

Wreckie kirjutas:Siis vist polegi ühtegi mõistlikku maksevahendajat, kui vaja USA ja Eesti vahel arveldada.. Või siiski on?
AlertPay?
iNeedMoney

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Keegi targem võiks seleteda, kuidas ma Hansapanga kaudu laen sinna raha, kuna "Pangaülekanne internetis" seal tuleb mingi Refference, mis peaks olema Viitenumber aga ei toimi, tuleb et tegemist vigase viitenumbriga.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

On MB ka mõni eestikeelne õpetus kuskil saidina olemas nagu Alertpayl alertpay edicypages.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Artiklite alla kunagi kirjutasin lühiülevaate. Kui midagi olulist puudu on, siis võid julgelt teada anda ja eks saab sedasi aja jooksul täiendada seda.

https://rahafoorum.eu/artiklid/e-maksepr ... eybookers/
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

Jah võid sinna lisada elukoha aadressi verifitseerimine kuidas see täpsemalt käib. Olen vaadanud et MB ei lase hypid progedesse kanda ja AP jälle spordikihlveosaitidesse et AP oleks vist lihtsam verifitseerida ja poleks vaja kahega jamada aga eks tuleb siis vist mõlemad ära teha.
Kas kuskil MB lehel on autoriseerimise ja verifitseerimise limiidid ka üleval otsisin aga nagu silma ei hakanud küll mingit infot sain siit
https://forums.digitalpoint.com/showthread.php?t=177473
Viimati muutis aixi, 03 Juul 2011, 19:04, muudetud 1 kord kokku.
Raainis

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Kandsin raha MB välja 3 sept. õhtul kella 19 ajal,aga siiani pole raha laekunud arvele,kas võib olla et nv nad ei tegele sellega või milles asi võib olla? Eelmine kord tuli raha samal päeval,hommiku poole kandsin ja õhtu poole oli raha kohal.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Raainis kirjutas:Kandsin raha MB välja 3 sept. õhtul kella 19 ajal,aga siiani pole raha laekunud arvele,kas võib olla et nv nad ei tegele sellega või milles asi võib olla? Eelmine kord tuli raha samal päeval,hommiku poole kandsin ja õhtu poole oli raha kohal.
WD oli tehtud ju 3. septembri õhtul. Tegemist oli ju laupäevaga e. puhkepäevaga. Anna ikka MB-le ja pangale mõni tööpäev aega enne kui raha otsima hakkad! ;)
Enda WD paar aastat tagasi võttis aega u. 2 pangapäeva. Reedel sai küsitud ja esmaspäeval oli see pangaarvel.
Loodame, et tänaseks oled juba raha kätte saanud?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas surf »

Moneybookers on vahetamas oma brändi. Muutub maksevahendi ametlik nimetus, kodulehe kujundus ja logo ning on oodata paremaid funktsioone.
Loe lähemalt: https://rahafoorum.eu/foorum/viewtopic.php?f=56&t=4878
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas aixi »

https://www.moneybookers.com/app/help.pl?s=fees
https://www.moneybookers.com/p2p/en/calculator/fees.pl
Nagu ma aru saan kui kannan MBST mõnda bookisse või gpt peale pean 50 senti tasuks maksma ja bookist või gptst raha oma mb kontole vastuvõtmine ei maksa midagi.

Tsaarsataan et tahtsin veel küsida selle aadressi verifitseerimise kohta et kas siis see ei aita kui kopeerin id kaardi otse arvutisse et ei peaks migratsiooniametisse minema et kas mingit kinnitamist on ka vaja helistasin sinna ametisse seal räägiti midagi et nemad kinnitavad ainult enda jaoks ei saa aru.
Viimati muutis aixi, 25 Okt 2011, 13:22, muudetud 2 korda kokku.
tsaarsataan

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas tsaarsataan »

Ei saa täpselt su küsimusest aru.Igatahes Mina läksin passi koopiaga mikratsiooni ametisse ja lasin seal templid asjad neil peale panna.Siis scannisin arvutisse ja saatsin neile.Id kaardi scannimine jne ei sobinud ainult neile.Mikratsioonis saad ilusti templi ja allkirja,ma ei pidanud isegi põhjendama miks vaja.Viisa taotluseks on ka vahel nii vaja teha.
kullaotsija

Re: MoneyBookers.com

Lugemata postitus Postitas kullaotsija »

mina omal ajal tegin ainult aadressi identimise. saadeti kiri koodiga mille kribasin MB kontos vajalikku kohta ning oligi ok.
limiidid on suured ja käesoleval nädalalgi tuli MB ga seotud pangakontole kõpsu mis siiani hansapanga nimetust kannab :) sisse ja väljamkased on kiired (2-3 tõõpäeva) kuna neil on swedis konto. kui oleks korrespondentspangad vahel võiks minna kuni 10 tööpäeva.
kasutan seda pokkerisaitidel.

hea protsessor, ei ole kunagi alt vedanud :)
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Skrill (MoneyBookers.com)

Lugemata postitus Postitas aixi »

Tegin panga konto idetimise ja sisestasin koodi skrilli lahtrisse uploadiga siis proovisin aga veel tehingut ei lõpetanud tekkis küsimusi. Et kui tahan skrilli kontole pangast raha teen klõps Pangaülekanne internetis kirjel. Siis tuleb panga nimi ja amount kui need olen sisestand tuleb payment details kus on teiste lahtrite seas ka rida details numbriga. Kas see on viitenumber mille ma pean swedimakses sisestama maksekorraldusel viitenumber. Siis veel skrillis Beneficiary name ja Account number on nähtavasti Swediblanketi peal vastavalt Saaja nimi ja konto. Mis ma selgitusse panema pean selle võin vist tühjaks jätta kuna panen viitenumbri. Või siis teine variant et kui panen ainult selgituse siis vist ei pea viitenumbrit panema. Selgituse võin vist panna mingi suvalise siis näiteks makse või payment. Ja makse läheb siis ikka siseriikliku maksena siis Glue Finance AB arvele Swedis.
Ei tea pangaülekanne internetis ei toiminud aga bank transfer küll ning customer id tuleb hanzanetis selgituse lahtrisse panna.
Viimati muutis aixi, 20 Mär 2012, 21:44, muudetud 3 korda kokku.
Vasta