AlertPay ja Eestit pangad [vana teema]

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
manyman

AlertPay ja Eestit pangad [vana teema]

Lugemata postitus Postitas manyman »

On kellelgi sellega kogemusi,
kuidas konto loomine käib,
milline konto on kasulikum, kas Personal, premium jne,
millega konto siduda, kas krediitkaardiga või pangakontoga?'

Kuuldavasti saab raha sealt kanda e-goldi kui ka PayPal-i.

Igasugune info oleks teretulnud, kuna enda inglise keel on kehvakene ja eriti panganduse poole pealt:(
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

Kasuta ka vahest foorumi sõna otsingut. Olen sellest AlertPay-st siin juba mitmel korral juttu ajanud.
https://rahafoorum.ee/viewtopic.php? ... tpay#p5804
jne

Midagi halba ei saa öelda, hetkel.. Ise kasutan AlertPay-d 2006.a-st. Miinusteks ehk saab lugeda, et lehekülg oli mingi aeg aeglane aga viimasel ajal pole seda enam märganud. Oli üks jama teistkordse verifikatsiooniga aga see rohkem nagu puht enda rumaluse pärast. Mul oli juba kohe alguses AP konto verifitseeritud, kuid eelmise aasta lõpus muutsin väheke oma elukoha aadressi, nimelt lisasin korrektsuse mõttes oma tänava nimetusele ühe esitähe juurde ja AlertPay soovis uut autoriseerimist, vaatamata sellele et tänava nimetus jäi ikkagi põhimõtteliselt samaks. Selleks ajaks aga AlertPay ei tunnistanud enam screenshot-i teel tehtud dokumente, tunnistas ainult skannerist läbi lastud dokumente. Pidin uuesti saatma telefoni viimast kuuarvet või panga konto väljavõtet, kus oleks näha minu elukoha aadressi. Telefoni arve oli mul olemas, kuid see oli Elioni DigiTV arve, kus ma väljuvaid kõnesid ei teinud ja kasutasin ainult internetti. Arvutis tehtud screenshot sellest arvest neid ei rahuldanud. Hiljem ka millegipärast skänneeritud mitte. Millegipärast ei rahuldanud neid ka minu Hansapanga lihtne kontojäägi väljavõte minu elukoha aadressiga, mis oli skännerist läbi lastud. Otsustasin, et jätan autoriseerimise sinna paika, et oma konto väljavõtet ma neile küll saatma ei hakka. Ja sinnapaika see asi jäi. Kuid mõni kuu hiljem kontole sisenedes avastasin, et mu AlertPay konto oli siiski lõpuks nende poolt ära autoriseeritud :D . Selline tõsine kontroll ja imelik käitumne nende poolt siis.

Eelmise aasta novembris tuli AlertPay välja ka ühe hea uudisega. Raha (USD ja/või CAD) sai enne seda ülekanda ainult Kanada või USA panka, kuid nüüd aktsepteerib AlertPay lisaks USD ja CAD ka EUR või GBP ja lisas oma nimekirja ka suurema osa EU riikidest (Austria, Italy, Belgium, Netherlands, Finland, Portugal, France, Spain, Ireland), kes saavad AP-st otse raha oma panga arvele kanda (Fee - $0.50 USD).

Millist kontot tahad, see on sinu enda otsustada. Minule endal on Premium Verified. Erinevused on siin.
Receive funds
Personal Account: $1.00 USD [Monthly receiving limit ($400); Cumulative yearly receiving limit ($2000)]
Premium Account: 2.50 % + $0.25 USD [without any limits]
Secured Account: 3.90 % + $0.59 USD

Withdraw Funds
e-gold: 4.00 % (Minimum Amount: $1.00 USD) - seoses e-kulla jamaga % pidevalt muutub
Check: $2.00 USD (Minimum Amount: $3.00 USD)

Ma ei ole kindel, kas ka Premium kontol on Chargeback, kuid Secured kontol on see kindlalt olemas. S.t seda, et kui keegi või mõni programm üritab sinult raha välja petta, on võimalus see tagasi nõuda. Ja see süsteem töötab küll. Hea näide Desireshyip.com, eemine nädal, AlertPay kasutajad said sealt oma papi tagasi.

AlertPay-st otse Paypalile raha kanda ei saa. Ainult läbi vahendaja.
manyman

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas manyman »

Ole sa tänatud!
Aga pean mainima, et kasutasin OTSINGUT, tulemuseks sain siit foorumist 3-4 lehekülge PTC programmide tutvustust, milles oli makse võimalusena märgitud Alertpay.
Proovi ise kasutada otsingut, mis vastuseks saad??
Pealegi võiks nagu korralik teema olla Alertpay kohta nagu seda on PayPal-i, Moneybookers-i, e-gold'i kohta.

Millega Alertpay konto seotud on...krediitkaardiga või su enda panga kontoga
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

2 küsimust oleks.

1) Kuidas ma raha AlertPay'st PayPal'i saan. Mis vahendaja läbi vms ja kuidas?

2) Kas raha saab AlertPay'st kanda krediitkaardile või ntx SEB Ühispanka, Hansapanka jne.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Päris huvitav asi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

manyman kirjutas: Ole sa tänatud!
Aga pean mainima, et kasutasin OTSINGUT, tulemuseks sain siit foorumist 3-4 lehekülge PTC programmide tutvustust, milles oli makse võimalusena märgitud Alertpay.
Proovi ise kasutada otsingut, mis vastuseks saad??
Järgmine kord pane otsingusse:
Search for keywords: Alertpay
Search for author: surf :D
manyman kirjutas: Pealegi võiks nagu korralik teema olla Alertpay kohta nagu seda on PayPal-i, Moneybookers-i, e-gold'i kohta.

Millega Alertpay konto seotud on...krediitkaardiga või su enda panga kontoga
Tulekul... ;)
Lähimal ajal on oodata mõnigaid muutusi AP osas. Vaja veel täpsustada mõningaid asju, et postitust ei peaks hiljem jälle muutma hakkama ja et teistele niisama puru silma mitte ajada.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pakuks mullegi huvi, kuidas $35-40 kõige kiiremini ja efektiivsemalt sinna kontole saada ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

Kannatust, kannatust.. :lol: tuleb nagu lubatud.. hetkel on vara veel täit inffi anda. Palju segaseid asjaolusid on veel. Ütlen ka seda, et ühe vastutuleva inimese (kanadalase) abiga sai ka AlertPay-sse hiljuti helistatud, et üht teist välja uurida ;)

Aga üheks pisiinformatsiooniks praegu on see, et täna oma AP kontole sisenedes märkasin, et ka Leedu on juba lisatud ja AP aktsepteerib litte ja saab ka lisada Leedu panga konto andmeid ("Withdrawal of funds from your AlertPay account to your Lithuania bank account is in Lithuania Litai"). Eile veel Leedu't seal ei olnud, sest jälgin muutusi oma kontol iga päev. Leedu lisamine oli neil ka plaanis, kuid ei osanud arvata, et see nii ruttu ära tehakse .
Vintervarg
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Veebr 2008, 00:15

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas Vintervarg »

noh aga ma siiski ei saa aru sellest et kas praegu on võimalik raha saada AlertPay-st oma SEB või Hansa kontole??? Või üldse ei ole mingit võimalust?
Pilt
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

Vintervarg kirjutas: noh aga ma siiski ei saa aru sellest et kas praegu on võimalik raha saada AlertPay-st oma SEB või Hansa kontole??? Või üldse ei ole mingit võimalust?

Selles see kogu point ongi, et eestlane otse AP-st seda raha oma panka välja võtta hetkel ei saa. Saab ainult ülekanda või küsida:
e-gold: 4.00 %
Check: $2.00 USD
Ja hetkel on võimalik eestlastel AP kontot täita järgmistel viisidel:
Bank Wire $20.00 USD
e-gold: 16.50 %
Check: Free

Tahate tšekkidega jamama hakata või 20$ maksta? Või ootate u. 2 nädalat veel ja saate teha seda tunduvalt odavamalt ja mugavamalt? :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Teenustasud on küll kopsakad praegu tõesti...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas qWalker »

2008 is your year to make AlertPay the only way to Pay!

Several new features are coming up right around the corner as AlertPay unfolds its hard work to provide the best service ever. We thank all our customers who sent their issues and comments to us in 2007. This February is full of excitement as we launch several features!

February 12 2008 is the day you have been waiting for…

We are happy to inform you that you will be able to make a payment using your Master Card or Visa and continue to support the Verified by Visa (VBV) program.

We have been receiving a lot of emails and we are happy to announce that we are now offering localized banking services in the following countries:


Australia Malaysia South Africa
Czech Republic New Zealand Slovakia
Hong Kong Poland
Lithuania Singapore


Upcoming countries for banking services

Be on the lookout on February 20, 2008 when the following localized banking services will be available:

Bulgaria Hungary Sweden
Denmark & Faeroe Islands Norway Switzerland
Estonia Romania
Lithuania Singapore


Developers Developers Developers

Developers can ask questions directly to AlertPay developers about integration and our business tools on our new forum. Visit https://www.dev.alertpay.com today.

Providing you with the best experience possible in 2008, make AlertPay Your Way to Pay.

Thank you for using AlertPay!
The AlertPay Team

juhuu :D tiba veel
Kasutaja avatar
Hybrid Soldier
Postitusi: 9
Liitunud: 13 Jaan 2008, 23:27

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas Hybrid Soldier »

Kuidas ma saan PayPal kontolt raha kanda AlertPaysse?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

Hybrid Soldier kirjutas: Kuidas ma saan PayPal kontolt raha kanda AlertPaysse?

Võimalused:

1. kui sul on krediitkaart, siis Paypal'i kontolt kannad oma raha oma krediitkaardile (min. 10,0 EUR ja teenustasu 2,0 EUR), kui raha on krediitkaardil käes, siis ta on ju põhimõtteliselt sama kui sinu panga kontol (võtad krediitkaardilt raha välja ja paned oma panga arveldusarvele). Ootad, kuna AlertPay hakkab aktsepteerima Eesti pankasid ja kannad oma panga kontolt raha AlertPay'le.
Samas, kui lähitulevikus saab otse Eesti pangast kanda AlertPay'le raha, siis selline pikk vahetustee ei ole eriti kasulik, maksad ju 2 EUR-i Paypalile ja pangale krediitkaardilt sularaha väljavõtmise teenustasu .

2. vahetad foorumites kasutajate vahel

Kuna Paypalil on chargeback süsteem, siis ma kahtlen, et keegi eriti tahab sinuga antud vahetust teha. Võid ju iga kell tüssata s.t oma Paypali raha tagasi küsida.
manyman

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas manyman »

Kui AP lisab Eesti oma nimekirja, kas siis muutub "Verification" protsess kah kuidagi lihtsamaks?
Loll küsimus aga selleks foorum ongi et arutleda:D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

manyman kirjutas: Kui AP lisab Eesti oma nimekirja, kas siis muutub "Verification" protsess kah kuidagi lihtsamaks?
Loll küsimus aga selleks foorum ongi et arutleda:D

Verifitseerimine on tglt omaette protsess, sest pank ei saada sinu andmeid niisama kolmandatele isikutele ja ma ei usu, et selletõttu see verifitseerimine ära jääb, kuid see on minu esialgne arvamus. Paypali verifitseerimine käib ju krediitkaardi lisamisel, kuid AlertPay on minu arust palju tõsisem selliste asjade juures.
ADMIN

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas ADMIN »

bfff.. nagu, et mul oli see personal plus account ja nüüd täna vaatan

Account: Business

:?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: AlertPay

Lugemata postitus Postitas surf »

ADMIN kirjutas: bfff.. nagu, et mul oli see personal plus account ja nüüd täna vaatan

Account: Business

:?
Ajad midagi päris sassi! :D
Sellist nimetust nagu Personal Plus pole olnudki :D Aga ma saan aru küll, mida sa sellega öelda tahad . Enne oli sinu konto siis keskmine e. Premium, nüüd on selle nimetus Personal Pro.
Muutused:
Personal Account -> Persaonal Starter Account
Premium Account -> Persaonal Pro Account
Secured Account -> Business Account

Uus teema siin: https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?p=8653#p8653

Panen selle topicu lukku!
Suletud