Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
margust
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Jaan 2009, 22:07

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas margust »

Tere
siin foorumis olen uus kasutaja..uurinud neid teie kirjutatud kirjeid nii ja naapidi.
olen ka üht teist näppinud..ja terve p-e täis küsimusi tekkinud.
aga kõigepealt esimene küssa:neobux ei lase registreeruda-esimes lehkülje täidan ilusasti ära ja - continue-järgmisel lehel tahab ta saada lisaks mingit validation codet(mis nagu peaks mailile tulema)-no aga mida ei tule,seda ei tule..siit ka küssa,äkki olen ma liiga juhm..või neobux lihtsalt ignoreerib ?
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas LG »

Margust, küsi see neobuxi küsimus GPT programmide all neobuxi alateemas :) Ja mis mailiaadressi kasutad, sest näiteks .ee lõpuga mailidele ei tule enamsti sellised mailid läbi
margust
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Jaan 2009, 22:07

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas margust »

LG55 kirjutas: Margust, küsi see neobuxi küsimus GPT programmide all neobuxi alateemas :) Ja mis mailiaadressi kasutad, sest näiteks .ee lõpuga mailidele ei tule enamsti sellised mailid läbi

saatsin sulle maili...
rolc
Postitusi: 1
Liitunud: 04 Veebr 2009, 23:47

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas rolc »

Tere, olen algaja, ise teeni praegu bux.to 's väikese eduga.
Aga tahan teada siukest asja ma olen 17 ja kas mul ei teki jamasi raha ülesaamisega???
Ja veel, kas bux.to scäm ei ole?
Kasutaja avatar
wired
Postitusi: 6
Liitunud: 08 Jaan 2009, 22:36

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas wired »

rolc kirjutas: Tere, olen algaja, ise teeni praegu bux.to 's väikese eduga.
Aga tahan teada siukest asja ma olen 17 ja kas mul ei teki jamasi raha ülesaamisega???
Ja veel, kas bux.to scäm ei ole?


Mul on bux.to-st eelmise aasta aprillist raha saamata :evil:
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas LG »

Bux.to on ikka põimõtteliselt scam (vaadates, kuidas raha sealt ei tule) Kui oled 17, siis eestisse ülekannet saad ikka täisealisena teha, alertpay/paypal vist lubavad vastu võtta? :roll:
aadu16
Postitusi: 6
Liitunud: 22 Veebr 2008, 20:10

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas aadu16 »

pole hullu :D minul on rahad tulemata samamoodi 2 märtsist nüüdseks on juba 139 dollarit tiksunud :D kuid jh suht fail koht , äkki keegi oskab paremat pakkuda?
omalpoolt hoitke bux.to kaugemale kõrvetate käed
Kasutaja avatar
LG
Postitusi: 44
Liitunud: 11 Sept 2008, 22:50

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas LG »

Kõik paremad pakkumised on vast olemas Get paid to alafoorumis :D
Sonsu
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Jaan 2010, 10:38

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas Sonsu »

Tere

Ma kuskil juba mainisin, et olen liitunud selle suure masinavärgiga, mida tuntakse interneti äri all. Alustasin ka klikkimise ja reklaami vahtimisega, kuid see tüütas mu kiiresti ära. Sealt liikus mõte edasi, et kui selliste asjade eest makstakse, siis peab olema mõni tulusam variant. Ma teadsin vaid, et iga päev liigub internetis miljoneid vabu dollareid, mida peab oska püüda.
Kellegi postitusest lugesin, et suured teenijad ei avalda oma saladus, kuid julgen väita, et nad siiski teevad seda. Mõni võibolla ei ole piisavalt hea, kuid need õpetused, mille eest mina maksin on küll väga kasumlikult tagasi maksnud. Ei kurda. Oleks vaid varem sellega kokku puutunud, siis võiks teenitud summad olla super head. Aga aega on selle kiire asjaga :P.
Paljud lehed reklaamivad suurt ja lihtsat raha, kuid ma ei saaks õelda, et see ikka niisama lihtne on. Tööd tuleb teha! Praegu, kus töötus on kõrge, siis võimalus internetis lisa teenida on ikka supper. Peab, vaid inglise keelt kesktasemel oskama ja lahtine pea ei tee ka paha. Kui viimast ei ole, siis õpetavad oma ala profid ka selleta hakkama saada.
Õpetatakse nii mailinglistiga teenimist, super affilite turundust, ebuy-s teenimist, google otsingumootoreid enda kasuks tööe panema ja palju muudki.
Kahjuks, kuid samas ka õiglane on, et seda infot ei jagata tasuta, see rikuks turgu ja tekitaks suure läbipõrunud äparditest listi, kes hakkaks turgu maha tegema. Seda juhtub nii MLM kui ka interneti äris.
Minu soovitus ka kõigile, kes püüavad netist raha kätte saada on vaadata asja suuremalt ja laiemalt. Alati tasub mõelda, kui millegagi liitud, kust tuleb nende raha ning kas nende pakutavad väljamakse summad on loogilises seoses sellega, mida nemad selle pealt teenivad.

Ma loodan, et postitusest oli midagi ka kasu.

terv,

Sonsu
Kõik, mis tundub liiga hea, ei ole ole alati halb!
Teeni raha, siis kui tseised teenivad: [urlhttp://www.infinitydownline.com/?id=sonsu]www.infinitydownline.com[/url]

http://tiny.cc/dV6Zm
http://tiny.cc/CpGt3
rublake

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas rublake »

Parim viis raha teenimiseks: (Edit: Link eemaldatud)
Miks parim?
Tegemist alles kolm kuud vana asjaga mis suunatud nn. vipidele. Sattusin asjast vaimustusse ja võtsin kohe otsast kinni. Soovitan soojalt Sullegi! Miks?
Esiteks - tegu uue asjaga, liitujaid kogu maailmas alles 8 tuhane ringi (Eestis alles 20)
Teiseks - tegelane kes mulle asja tutvustas tunneb isiklikult ühte omanikku (Norrakatega tegu)
Kolmandaks - tegu esimese sellelaadse legaalse süsteemiga
Neljandaks - teenitud raha deponeeritakse koheselt Sinu pangaarvele
Viiendaks - oma alla pandud raha saad tagasi juba kahe liituja pealt
Kuuendaks - siin ei ole TÕESTI MITTE MINGISUGUSEID KOHUSTUSI! Süsteemi võib võtta kui väga tulemuslikku ja kasulikku investeeringut
Seitsmendaks - edasi liikumine ja teenimine toimub sõltumata sellest kas Sa viitsid midagi teha või mitte sest arvuti ise ehitab süsteemi. Lihtsalt aktiivsemad inimesed liiguvad kiiremini ja teenivad rohkem...
Kes asjast huvitub, see on teretulnud oma küsimustega: rublake@gmail.com

[mod="surf"]Rublake, ära eksita algajaid! Tegemist pole üldse uue programmiga. Tead seda väga hästi!
viewtopic.php?f=119&t=3819[/mod]
Joss12
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Sept 2010, 18:06

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas Joss12 »

mis leheküljelt bux.to, teenibki ianult 2,5 krooni päevas, kui vaatad ainult neid linke?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

bux.to lehelt ei teeni juba aastaid midagi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
TomK
Postitusi: 1
Liitunud: 26 Okt 2010, 15:25

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas TomK »

aga oskaksid öelda mingisugust kodulehekülge, mida saab usaldada ja millelt teenib?
Vasta