Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
miljokasolenma

Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

Tahaks teada kuidas on netis raha teenida, kui aega vähe. Palju keegi teenib? NB! ainult ausad vastused.

See oleks nüüd, siis ainuke teema, kus algajad küsivad: "Kuidas siis alustada netis raha tegemist? Olen palju kuulnud sellest, aga ei tea täpselt. Kas midagi reaalselt teenib ka?" ja kogenumad vastavad. Ma vastaks omaltpoolt, et kuna see kõik-suur-süsteem paistab keeruline ja ei saa muffigi aru mis-kuidas ,siis - hakkake tasapisi uurima seda, mis kõige huvitavam tundub. Ausalt, põld on liiga suur ja lai, et seda ühe sõiduga ära künda!
Ma teeks selle teema stickyks kui saaks :roll:
Kõik teised sarnased teemad lähevad prügikasti!
marten66 edit
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas surf »

Sellele on päris raske vastata. Üks kõige tõhusam viis oleks kindlasti referral boonuste pealt teenimine aga et neid referrale saada, on vaja jälle mingit kogemust (advertising). Mida rohkem aktiivseid referrale saad, seda suurem on kasum ja vähem pead omalt poolt investeerima/riskima.
Nii imelik, kui see ka ei tundu, kuid lõviosa online programmidest on just nende referral-süsteemidega.

Üks põhiline asi, mida paljud teevad on oma kodulehed või blogid, kus nad oma programme reklaamivad, kuid sellest ei piisa, kui sa ei oska neid õieti ülesehitada ja uuendada.

Oma kogemustest võin öelda, et paremaid referrale on võimalik saada olles kasutaja erinevates foorumites ja olla seal sõbralik ja alati abivalmis. Liitudes ja investeerides vahest ka oma foorumi kaaslaste linkide alt on lootust saada need hiljem oma referralideks.
miljokasolenma

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

aga palju teenib sellega
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas surf »

Palju teenib?
See oleneb ju mitmes programmis sa kasutaja oled ja kui palju üks või teine referral investeerinud on. Igas programmis on omad erinevad referral boonused.
miljokasolenma

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas miljokasolenma »

Kas keegi võiks numbreid ka öelda? Kuidas on kõige targem viis sms teenust levitada? Kas kasulikum on 5kr või 10kr?
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Räägime privaatselt. Saia-leiva raha eest võin nippe ja trikke anda.
Kogemus üle 1,5 aasta.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: tõhusaim viis

Lugemata postitus Postitas surf »

bikeboy
kui sa veel ei tea, link sinu signaturis ei tööta sellepärast, et sul on kahe lause vahel sisestatud "enter". Eemalda see ja link hakkab tööle ;)

Kood: Vali kõik

[url=https://rahafoorum.ee/viewtopic.php?f=79&t=933/]Sinu SMS e-äri - alusta kohe! Üle 2000.-/kuus - ilma naljata.[/url]
pinksipall
Postitusi: 1
Liitunud: 06 Mai 2008, 15:50

tere

Lugemata postitus Postitas pinksipall »

Liitusin Teie foorumiga ning olen natuke tutvunud sellega aga ma ikka ei saa väga hästi pihta kuidas seda kõik teha... mis moodi panete näiteks selle smssi nr ja kuhu see raha siis edasi läheb? Vb oskaksite mind aidata kuidas ma saaksin natuke taskuraha teenida hetkel käin veel koolis ja tööd pole. Oleksin nõus kellegiga koostööd tegema me võiksime kindla päeva ja aja teha kus me teeksime koosoleku vb esialgu teekisme siin netis jutukas. isegi msn on võimalus, vestleme.
EerikTormi
Postitusi: 10
Liitunud: 08 Mai 2008, 19:55

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas EerikTormi »

Ma teeenin oma blogiga u. 150 eek nädalas.. Peamine sissetooja on projectwonderful.com kuid adsense aitab ka ;)
Minu rahateenija blogi: xptricks.net
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas isko »

miljokasolenma kirjutas: Tahaks teada kuidas on netis raha teenida, kui aega vähe. Palju keegi teenib? NB! ainult ausad vastused.

See oleks nüüd, siis ainuke teema, kus algajad küsivad: "Kuidas siis alustada netis raha tegemist? Olen palju kuulnud sellest, aga ei tea täpselt. Kas midagi reaalselt teenib ka?" ja kogenumad vastavad. Ma vastaks omaltpoolt, et kuna see kõik-suur-süsteem paistab keeruline ja ei saa muffigi aru mis-kuidas ,siis - hakkake tasapisi uurima seda, mis kõige huvitavam tundub. Ausalt, põld on liiga suur ja lai, et seda ühe sõiduga ära künda!
Ma teeks selle teema stickyks kui saaks :roll:
Kõik teised sarnased teemad lähevad prügikasti!
marten66 edit



äri oma jalgratas maha saad kohe hoobilt 1000+ EEK
Kasutaja avatar
marten66
Moderaator
Postitusi: 273
Liitunud: 04 Dets 2006, 14:34

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas marten66 »

Kes, mina vä? 8)
Kiirlaenud - Ärivõime & Ettevõtlus | Töö netis & lisaraha | Ajahaldus & Produktiivsus
willem55
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Aug 2008, 01:25

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas willem55 »

[postitus eemaldatud]
Viimati muutis willem55, 25 Sept 2011, 14:49, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

willem55 kirjutas: Soovisite teada numbreid, summasid? Olgu.

Ütlen vaid seda, et olen 20-aastane noormees, kes 3-4 aastat tagasi proovis samuti hyip ja kogu seda referralite jama. Loomulikult sain petta. Õppetund: minge edasi, ärge jääge sinna petturite maailma.

Niisiis arvud:
Keskmiselt kuus: 100 000 - 200 000 krooni
Aastal 2007: 1,3 miljonit krooni.
12. augustil, 2008.a: 10500kr.

Ehk ütleb see teile midagi Interneti võimsusest ;)


Kuhu ka edasi läksid kui saladus pole?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
krassy
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Sept 2008, 13:27

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas krassy »

deathace kirjutas:
willem55 kirjutas: Soovisite teada numbreid, summasid? Olgu.

Ütlen vaid seda, et olen 20-aastane noormees, kes 3-4 aastat tagasi proovis samuti hyip ja kogu seda referralite jama. Loomulikult sain petta. Õppetund: minge edasi, ärge jääge sinna petturite maailma.

Niisiis arvud:
Keskmiselt kuus: 100 000 - 200 000 krooni
Aastal 2007: 1,3 miljonit krooni.
12. augustil, 2008.a: 10500kr.

Ehk ütleb see teile midagi Interneti võimsusest ;)


Kuhu ka edasi läksid kui saladus pole?

Ma pakun, et prostitutsiooni peale 8)
Ok tegelikult sul peab siis väike internetiimpeerium olema, mingi väga külastatav sait, plogi, palju õnne hasartmängudes, või pead sa ennast sendisaitides segaseks klõpsima... Või petad sa mingite programmidega sendisaite :D Aga väike saladusepaljastus pole paha pm. mulle :roll: :mrgreen:
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas surf »

Ma pakun MLM
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas cashflow »

pr0n?
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
willem55
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Aug 2008, 01:25

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas willem55 »

[postitus eemaldatud]
Viimati muutis willem55, 25 Sept 2011, 14:48, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas pippen »

willem55 kirjutas: Kokkuvõtteks lisan, et kui teil soovi on, võin ka detailsemat juttu rääkida ning veel tõestusi näidata. Lihtsalt küsige. Usun, et selleks rahafoorum ongi :)

tänud pika postituse eest ja loomulikult soovivad teised detailsemat juttu veel :mrgreen:
mis mind huvitab:
1) Rääkisid, et peaks firma olema regatud, kas see iTech MS on sinu enda firma ja kus riigis see registreeritud on?
2) Mis valdkonna asju/tooteid põhiliselt müüd - e-bookid, sign-up'id või mingit füüsilist kaupa ka?
3) Kas kasutad kaupade leidmiseks mingeid affiliate network'e (cj, maxbounty, clickbank)?
4) Mingid screenshotid teenistuse numbritest ei oleks ka pahad...
krassy
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Sept 2008, 13:27

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas krassy »

Ja ma sooviks teada mõnda sellist lehekülge, kus iga sissetoodud kasutaja eest saad 5 USD :D
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas surf »

willem55 kirjutas: Kokkuvõtteks lisan, et kui teil soovi on, võin ka detailsemat juttu rääkida ning veel tõestusi näidata. Lihtsalt küsige. Usun, et selleks rahafoorum ongi :)

pippen kirjutas: tänud pika postituse eest ja loomulikult soovivad teised detailsemat juttu veel :mrgreen:
mis mind huvitab:
1) Rääkisid, et peaks firma olema regatud, kas see iTech MS on sinu enda firma ja kus riigis see registreeritud on?
2) Mis valdkonna asju/tooteid põhiliselt müüd - e-bookid, sign-up'id või mingit füüsilist kaupa ka?
3) Kas kasutad kaupade leidmiseks mingeid affiliate network'e (cj, maxbounty, clickbank)?
4) Mingid screenshotid teenistuse numbritest ei oleks ka pahad...

bump

paistab, et sinu küsimustele ei tulegi vastuseid..
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: bump

paistab, et sinu küsimustele ei tulegi vastuseid..


njh, paistab nii, enda arust ei küsinud väga keerulisi küsimusi ;)
willem55
Postitusi: 3
Liitunud: 13 Aug 2008, 01:25

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas willem55 »

[postitus eemaldatud]
Viimati muutis willem55, 25 Sept 2011, 14:47, muudetud 2 korda kokku.
rodo
Postitusi: 1
Liitunud: 23 Dets 2008, 13:01

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas rodo »

See teema küll algajat ei valgusta ´´kuidas alustada internetis raha teenimist´´, vähemalt siiamaani mitte.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Algajatele: Kuidas alustada internetis raha teenimist?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

rodo kirjutas: See teema küll algajat ei valgusta ´´kuidas alustada internetis raha teenimist´´, vähemalt siiamaani mitte.


Vaatasin ise ka, kiskus vähe offtopicuks siin eelnevalt...aga eks selleks on ka seal esimese postituses kiri, et küsimused ja vastused stiilis.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta