äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

Tegelikult on see post inspireeritud tropi algatatud teemast, et miks keegi oma kogemusi ei taha jagada. Võtsin ennast kokku ja toon siia ühe reaalse näite, kuidas mina netis väikseid "äriprojektikesi" leian ja mis pidi mul mõtted liiguvad. Igaühe oma vastutusel võib selle sama asjaga ka praegu raha teenida, tingimused tuleb muidugi alati ise enne üle kontrollida!!!

Ideeni jõudmine
1) Ühel päeval (5. juuni) enne oma hot'i postkasti sisselogimist jäi silma suur bwin banner paremal servas, kus reklaam, et eestist liitujad saavad kuni 470 EEKi boonust (100% deposit boonus, ehk ise tuleb sisse ka 470 eeki maksta).
2) Teadsin, et betting saidid on sarnaselt kasiinodega oma läbimängu (wagering) tingimused väga karmiks muutnud, nt. ei loe tavaliselt boonuse lahti mängimisel betsid, mis on alla 1,5 koef. Otsustasin siiski järgi vaadata (T&C + küsisin supportist).
3) Tuli välja, et seda min. koef nõuet bwin-il ei olegi, deposiidi summa tuleb ühekordselt läbi mängida (teha bet'e 470 eest) ja boonuse kolme kordselt (bet'e 1410 eest), ehk kokku tuleb bet'ida 1880 krooni eest, et saaks oma raha koos boonusega kätte.
4) Seejärel vaatasin üle veel maksevõimalused ja googeldasin natuke bwini usaldusväärsuse kohta.

Teostamine
1) Kandsin kaardiga 470 eeki kontole (koos fee'dega läks 493 eek), automaatselt tuli 470 eeki boonust ka kontole, ei pidanud kuskilt taga ajama, ehk siis 940 eek-i kontol ja valmis bettima.
2) Võtsin bet'ide valiku ette, panin CTRL+F ja otsingusse 1,0 (kuna otsisin koef. vahemikus 1,01-1,09). Strateegia oli 100 krooniste panustega teha 20 panust ja nii läbimängu nõuded täita ja ise kokkuvõttes plussi jääda.
3) Eeldasin, et ideaalne oleks kui ei tuleks ühtegi kaotust, normaalne oleks 2-3 kaotust ja kahjum tuleks juba 5 kaotusega.
4) Panused siin:


Nagu näha kahe panusega kõrbesin, katsusin valida naiste alasid, kuna seal minu arust üllatusi vähem. Aga üldiselt saab muidugi oma riski kõvasti vähendada, kui paremini valida viitsid mänge. Samas oli valik väike, sain 20 mängu 3 päeva eventidest kokku kogutud.
5) Kokkuvõttes jäi kontole 802 eeki (algsumma 940 - kahjum 138).
6) Uploadisin juhiload
7) 8. juuni tegin väljamaksetaotluse kogu summale
8.) 10. juuni tuli mail, et kõik korras ja raha teele saadetud, 11. juuni hommikul oli raha kohal. Pildike ka siia:



Kasum
Kokku investeeritud 493 EEK
Tagasi saadud 800 EEK
Puhaskasum 307 EEK
ROI 62,3%

Järelsõna/Soovitused :mrgreen:
- Kogu protsessi ajaliselt liites läks mul kuskil tund, oleks rohkem aega kulutanud, oleks suutnud vb kaotatud bet'e vältida, samas 300 eek/tund on mulle normaalne tulu-ajakulu suhe.
- Boonuse pakkumine eestlastele peaks kehtima kuni 31.12.08, nii et omal vastutusel saate asja korrata, aga kontrollige enne tingimusi
- Keegi ei tohi arvata, et 1,0x koef on kindel võit!
- Miinimum väljavõtusumma on 450 eek, kui alla selle kontoseisu mängite on juba halvasti.
- Dep võimalused: moneybookers (0% fee), credit cards (2%), bank transfer (0%)
- Withdraw võimalused: Visa, bank transfer, MB - kõigil 0% fee.

P.S. Nüüd ma saan aru, miks mõned ei viitsi kogemustest kirjutada, mul projekti teostamisele kulus vähem aega, kui sellest posti kirjutamisele :D aga ehk vähemalt kellelgi on kasu sellest. ja kui keegi bwin-is sama asja teeb, siis võiks mulle pärast tulemustest pm-ida, kui siia ei taha postitada. Edu!
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas muhno »

suured tänud selle postituse eest. Eks tõesti vahest on nii et kui keegi tahakski oma kogemustest rääkida ja nippe jagada siis sageli lihtsalt ei viitsita teksti kirjutama hakata. Teine võimalus on muidugi et inimesed on lihtsalt kitsid ja kadedad.

igatahes mina kavatsen sama teekonna läbida ja siis postitada siia kuidas mul läks
Pilt
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

muhno või keegi teine on seda boonust nüüd proovinud ja raha kätte saanud?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

pippen kirjutas: muhno või keegi teine on seda boonust nüüd proovinud ja raha kätte saanud?


Regasin ära, aga ma ei tea, kas ma ei osanud seal õigeid asju valida või milles asi, kuid hansa.ee's küsiti 130 eek teenustasu, nii et loobusin sellest variandist...

Kas moneybookersisse kandes ja sealt kontole, läheks odavamalt?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace kirjutas: Regasin ära, aga ma ei tea, kas ma ei osanud seal õigeid asju valida või milles asi, kuid hansa.ee's küsiti 130 eek teenustasu, nii et loobusin sellest variandist...

Kas moneybookersisse kandes ja sealt kontole, läheks odavamalt?


vanasti oli moneybookersil küll hansas oma konto ja seetõttu sai tasuta mb-sse kanda. samas pole pea aasta ise juba mb-d kasutanud. mb-st bwini on kindlasti 0% fee.

130 eek teenustasu ilmselt õige just selle sama pärast, et bwinil hansas kontot ei ole. Peaks soovitama neil teha, kui tahavad eesti turule tulla...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Läks raha sinna moneybookersi kaudu, kuigi millegipärast jõudis siiski vähem kohale kui 500, hansa vist võttis miskit teenustasu siiski natuke.

Esimesed panused on ka tehtud, eks näis, kuidas läheb, paar päeva peab kahjuks ootama, enne kui tulemused tulema hakkavad. Suht huupi said valitud need alad, loodetavasti päris nulli ei kuku :D
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Homseks õhtuks peaks tulemused teada olema, kui ma just kogemata mõnda pikemaajalist betti ei teinud. Eks postitan siis siia ka.

Edit: Paras üllatus oli, kui praegu logisin oma e-maili kontole sisse ja nägin 6 kirja, et you have won your bet. Nimelt 6 betti lõppesid seisuga cancelled. Reeglites on küll kirjas, et cancelled bet on automaatselt võidetud bet, aga huvitav, kas nad ka selle boonuse lahtimängimise mõttes arvesse võtavad.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Võrdluseks gamebookersi boonuse tingimused, nii et bwin on tõesti väga leebe:

100% first deposit bonus up to €20

You’ll need to wager at least five times the bonus amount at odds of 2.0 or more to cash out this bonus.

Bonus expires 30 days after making a first deposit.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace kirjutas: You’ll need to wager at least five times the bonus amount at odds of 2.0 or more to cash out this bonus.


No see on minu arust täiesti võimatu läbi mängida, pakun et heal juhul saab sul raha otsa teist korda summat läbi mängides...või on kellelgi mõni hea strateegia selle jaoks?

Kui oleks veel 1,5 koef. ja lubatud kombineeritud panused (mitmest väikse koef. panusest saab kokku üks 1,5 koef panus), siis oleks veel mingi võimalus.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace, lubasid ammu oma tulemused siia postitada, mis su bet'idest sai siis?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Noh, selgus, et need 6 betti, mis ära canceldati, ei läinud arvesse ja siis laupäeval tulid viimased tulemused uutel panustel. Kõik panused võitsin, aga ma mõtlesin, et ootan enne ära, kui raha pangakontol tagasi, et siis saab ilusti lõppsumma kirjutada koos teenustasude ja muude kuludega.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See ülekanne moneybookersist võtab ikka aega ma vaatan.

Aga minu panused siis:
bet1.JPG
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

oot mis sa võitsid kõigi panustega 8O ? tähendab siis kõigi nendega, mida ei cancel'datud, vägev :mrgreen:

vaatasin et päris palju oled tennise peale pannud, sealt tuleb tihti üllatusi, a sul läks siis õnneks...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kõik võitsid jah, cancelled võitsid ka, aga ei antud raha:D

Raha jõudis kohale. Teeme siis pippeni eeskuju järgi. Kõik summad on võetud minu pangakonto järgi ehk siis lõppseisust on kõik teenustasud juba maha arvestatud.

Kasum
Kokku investeeritud 500 EEK
Tagasi saadud 994.30 EEK
Puhaskasum 494.30 EEK
ROI 98,86%

Tänud pippenile postituse tegemise eest ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace kirjutas: Kasum
Kokku investeeritud 500 EEK
Tagasi saadud 994.30 EEK
Puhaskasum 494.30 EEK
ROI 98,86%

Tänud pippenile postituse tegemise eest ;)


Tänud tänu eest :lol: aga eks mul endal ka nüüd hea meel, et kellelgi reaalne kasu sellest postist ikka oli. eks võtan teinekordki mõne sarnase kirjatüki ette. ja kutsun kõiki teisi üles oma kogemusi samuti jagama!

P.S. Nice ROI ;)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See boonus peaks kestma aasta lõpuni vist, kui keegi huvitatud on.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

See boonus kestab edasi. Kui lugesin, et igaüks võiks ikka reeglid ise läbi lugeda, siis üritasin kah support ist küsida, palju see min koef olema peaks, aga nad ei räägi midagi. Samas on selge see, et kirjas ma küll kusagil ei näinud, et min koef on olemas. Tahaks teada neilt, kes selle läbi on teinud, et kuidas nad teada said et min koefi pole, äkki postitate Support i vastatud mailid vms?
Tänud :)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: äriprojekt kõigile - bwin boonus 470 EEK

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mina siit foorumist lugesin ja pole tõesti seda min koefi. Samad tingimused kehtivad ka teiste kampaaniate puhul neil, nii et usun, et ka praegu pole seda min koefi neil.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Vasta