nopaypoker (no deposits)

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
vipclient
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Veebr 2008, 19:27

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas vipclient »

ma sain ainult 10 FREEDsi :(
K
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mõtlesin siis ka seal oma bankrolli uuesti kasvatada. Oli miski 63.75 juba käes ja tuleb siis AA...davai, panen 10xbb beti sisse ilusti, sest seal ikka julmad callingstationid ja päris 10 vastu ei tahaks ka AA'ga lennata...üks vend viskab all-ini selle peale oma 63...2 shortstackerit callivad kaasa ka ja ma call...63 sisse visanud vend näitab KQo, teised 88 ja 33, flopile JT9 ja läbi see minu karjäär seal saigi..
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas qWalker »

pole sul häda midagi. mul oli QQ ja tüüp toppis 36 all-in. sai calli AK ja minu QQ ja flopist 36 maas. no lammastel joppab seal rohkem kui tavalisel raha pokkeris ma vaatan. nüüd clikkad paar adsi ära ja saad jälle kasvatama hakkata oma feedse. mul 20k turnale pilet ka lunastatud. eks näis mis sealt tuleb.
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

ei ole võimalik teha mitut kontot ühele IPle... lugesin siin deathace postitust ja hakkas ka huvi pakkuma...regasin siis ka konto omale ja üllatus, mul see juba olemas, sest andis kirja, et ühele IPle 2 kontot teha pole võimalik :lol:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Proovisin ka siis seda huvitavat pokkeriruumi. Suht haigelt tulevad tõesti kaardid, kuid konservatiivselt mängides on isegi võimalik vist plussi jääda. BRM :!: :lol:
PiltPilt
Vasta