nopaypoker (no deposits)

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuna siin eriti mingit seletavat teksti pole ja referral linki kah polnud, siis ma võtan omale selle vabaduse, et asja täiendada.

https://www.nopaypoker.com/?refid=deathace

Tegu siis pokkeri saidiga, kus sa saad esialgu mingi koguse FREED'se. Need on väärt 100 tk = $1. Sa saad nende eest mängida pokkerit ja mida rohkem kokku kogud, seda rohkem sul raha põhimõtteliselt on. Ühesõnaga tavaline pokker ainult selle vahega, et sulle antakse raha kätte ja mine mängi ja teeni juurde. Olemas on erinevad pokkeri võimalused (freerollid, tournamendid, pot limit, no limit jne), nagu pokkerisaidile kohane.

Ja need freed saab rahana välja võtta, kui piisav kogus koos ja mängimise isu otsas :D

Freesid saab juurde ka selle eest, kui teed mingeid sponsorite offereid, kuigi ma pole neid teinud.

Ühesõnaga head mängimist ja teenimist.


Edit: Freesid saab ka ühelt inimeselt teisele kanda, kui peaks tahtmine tekkima. Lisaks on veel mingi foorum ja mingid league'd mida ma pole jõudnud uurida.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
away112
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Veebr 2007, 19:21

Re: www.nopaypoker.com/(no deposits)

Lugemata postitus Postitas away112 »

krt kahtlane asi tundub natuke, saab sealt siis seda raha ikka välja ka kanda v?
Ma võin neid accounte ju endale mitu teha?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: www.nopaypoker.com/(no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Peaks ikka saama, ma pole seda vastavat kogust veel kokku saanud, et välja võtta, aga lehel olev statistika näitab, et esimene on seal mingi $1k välja võtnud kokku. Ja miks ka mitte, suure osa FreeD'est saavad inimesed tehes sealseid pakkumisi (registreeru kuskile kasutajaks või osta mingit toodet vmt), mis peamiselt siiski eestlastele ei kehti. Nii et omanikud teoreetiliselt on reklaami eest raha saanud.
Umbes nagu PTSU sait, mis annab sulle võimaluse selle teenitud rahaga pokkerit mängida ja lisa teenida või maha mängida :D

Kontode kohta ei oska öelda, kas seal on lubatud mitu teha või mitte. Muidugi ei saa mitme konto tegemise mõttele eriti pihta kah.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
away112
Postitusi: 3
Liitunud: 05 Veebr 2007, 19:21

Re: www.nopaypoker.com/(no deposits)

Lugemata postitus Postitas away112 »

oot see mis ma seal algul saan $10 ei ole mitte dollarit vaid freedsi?:D
Siis mudut :D:D:D
Ma seal vaikselt tegin rahulikult sellest 10 kohe 50 doltsi, siis mõtlesin, et mingi kamm on sees, et nii lebolt see papp ka ei tule :D ja siis kui vaatasin seda freedside suhet USD-ga, panin niikaua allin kui kõik läinud oli.. suht mõttetu pleiss mu arust.. :mrgreen:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: www.nopaypoker.com/(no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

no mõni inimene on sellest mõttetust kohast mõttetud $1000 saanud ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: www.nopaypoker.com/(no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sain siin ükspäev meili neilt, et konto pikalt passiivne olnud ja nullivad mu konto ära, kui sisse ei logi. Käisin siis ja avastasin, et olin referrali pealt omale FreeD'e saanud. Istusin siis rahalauda seal ja oligi mõne ajaga 1300'st 3000 tehtud ja tegin $30 payout requesti ära. Vaatab, kas ja kui kaua läheb maksmisega.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Milline meeldiv üllatus. Tegin payout requesti eile 21:57 Eesti aja järgi ja täna hommikul oli raha juba kontol olemas. Ühesõnaga paari tunniga, kuigi lubatud oli 7 päeva sees.

Kusjuures, hollywoodpokerist tegin umbes samal ajal requesti ja ei ole veel tulnud. :)
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas qWalker »

haha -deathace- mis pokkert sa mängid, et A7 all-in lähed???????

heh tulin 4-ks sel turnal. kuidagi haiglaselt jagab kaarte see soft. AA vs AT, flop oli 27Q, panin all-in ja tüüp call, turn J ja river K. nojah "turn and river lucker!!!". siis uuesti AQ vs KK. flop QT4, turn Q. all-in ja river K. :|
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

hehe...see oli freeroll ju...mõtlesin, et ehk joppab dabl api ära ja siis idleb lõpuni :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
lumos
Postitusi: 71
Liitunud: 18 Mär 2007, 11:29

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas lumos »

deathace kirjutas: hehe...see oli freeroll ju...mõtlesin, et ehk joppab dabl api ära ja siis idleb lõpuni :)


no proovisin kah 'ra sain mingi 1400 freedsi mängisin kõik maha nüüd uritan uuesti free rollidega freedse saada.

mis ticetitega teha saab on võitsin 3 10k tiketid ja 5 5k ticketit


tegime nata cheati kah olime sõpradega samas ruumi ja lasime ainult sellel m'ngida kellel parim käsi meist
Pilt
vipclient
Postitusi: 12
Liitunud: 27 Veebr 2008, 19:27

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas vipclient »

ma sain ainult 10 FREEDsi :(
K
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Mõtlesin siis ka seal oma bankrolli uuesti kasvatada. Oli miski 63.75 juba käes ja tuleb siis AA...davai, panen 10xbb beti sisse ilusti, sest seal ikka julmad callingstationid ja päris 10 vastu ei tahaks ka AA'ga lennata...üks vend viskab all-ini selle peale oma 63...2 shortstackerit callivad kaasa ka ja ma call...63 sisse visanud vend näitab KQo, teised 88 ja 33, flopile JT9 ja läbi see minu karjäär seal saigi..
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas qWalker »

pole sul häda midagi. mul oli QQ ja tüüp toppis 36 all-in. sai calli AK ja minu QQ ja flopist 36 maas. no lammastel joppab seal rohkem kui tavalisel raha pokkeris ma vaatan. nüüd clikkad paar adsi ära ja saad jälle kasvatama hakkata oma feedse. mul 20k turnale pilet ka lunastatud. eks näis mis sealt tuleb.
Kasutaja avatar
moosivaras
Postitusi: 14
Liitunud: 02 Okt 2008, 13:02

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas moosivaras »

ei ole võimalik teha mitut kontot ühele IPle... lugesin siin deathace postitust ja hakkas ka huvi pakkuma...regasin siis ka konto omale ja üllatus, mul see juba olemas, sest andis kirja, et ühele IPle 2 kontot teha pole võimalik :lol:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: nopaypoker (no deposits)

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Proovisin ka siis seda huvitavat pokkeriruumi. Suht haigelt tulevad tõesti kaardid, kuid konservatiivselt mängides on isegi võimalik vist plussi jääda. BRM :!: :lol:
PiltPilt
Vasta