õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas Taavi »

See oli lihtsalt liiga hea, et mitte siin mainida. Ühesõnaga sain partypokerist ükspäev $15 boonuse. Hakkasin siis sellega NL10 laudades SSSi mängima ja lõpuks tegin siis 9 lauas ilusti. Ühel hetkel sain järjest mitu kätt heade kaartidega mingi imeliku saasta vastu pähe ja siis ajas veidi närvi ja kommenteerisin ühes lauas mingi $40 otsas istunud venna mängustiili, et paras bingotaja (callis vist Q7o'ga pf raise'i ja flopil sai 7, minu K vastu ja tuli all-in kaasa ja riveril Q vmt), et küll tal ikka on sitaks lucky, kui sellise mängustiiliga $40 NL10 lauas.

Selle peale tüüp hakkas pikalt ja laialt rääkima, kui pro ta on ja ma olen loll ikka ja ei tea pokkerist midagi ja keegi pole kunagi ilma riskimata raha teeninud ja mida kõike veel. Kui ikka ütlesin, et tüüp ikka mängida ei oska ja võiks enda huvides pisut lugeda pokkeri kohta, siis hakkas rääkima, et haha, ta istub $40 otsas ja ei oska mängida, hea huumor (ühesõnaga stacki suurus näitab tema arvates skilli), et eks ma võtku talt see raha ära siis, kui ta nii koba on.
Mõtlesin, et pole mul vaja midagi talle tõestada, aga miks ka siis mitte nalja viluks. Äkki veabki ja õnnestub tema käest pisut pappi teenida, sest mängida ta tõesti ei osanud. Niisiis võtsin ta väljakutse vastu ja istusingi $2'ga lauda. Jõudsin mingi $8 peale vist, kui sain jälle mingi mõnusa omangu tema käest riveril. Ta callis mingi madala pairiga kõik betid kaasa ja hittis riveril kolmiku. Siis sain jälle rahet kaela, et ma ikka jobu ja mängida ei oska ja ta tegi kõik õigesti, et callis ja et minu 3/4 potist betid olid liiga väiksed jne jne. Panin uuesti, aga seekord siis $4 sisse.

Sai siis mängitud ja stack järjest kasvas ja ühel hetkel olin juba $20 peal, aga siis tuli üks käsi, kus turnile jõudes olin $10 juba sisse pannud ja ta pani turnil julma beti, nii et tuli ära foldida. Tüüp callis mu pf ja flopi betid kaasa 77'ga, flopil oli JK9 ja turnile tuli 7, nii et mul oli hea fold õnneks. Siis julgesin kommenteerida seda tema callimist, et küll tal ikka on seda õnne täna ja sain jälle sõimata, et ma olen mingi loll mängija, et mängin ainult heade kaartidega ja mis kõik veel ja tal on piisavalt suur stack, nii et ta võib gambleda :lol:
Lõpuks hakkas üks teine tüüp kah veel tema poolt rääkima, et õigesti tegi, et callis 77'ga flopil selliseid raise'i kaasa. Ühesõnaga päris lõbus oli :D
Sellest teiselt tüübilt sain ilusti double upi ja tagasi $24 peale. Ta mängis teise $10 veel maha seal mingi tunnikese jooksul.

Lõpuks tuli mul 99, panin pf beti sisse, flop J8J, see bingo mees checkis, ma panin 3/4 poti sisse, turn 8, ta viskas korraliku beti sisse, teades, milline donk ta on, otsustasin callida, sest ta suht tihti lahmis tühja ja flopil mingit tugevust ei näidanud, riveril pani ka beti ja callisin ära, tüüp näitas 77't ja kus ma siis sain alles sõimata, et idioot olen ja suht sitt call jmt, ühesõnaga sai tsirkust jälle :D
Siis läks jälle mingi aeg mööda. Ma istusin buttonil 33'ga. Üks pani väikse beti, bingotaja callis, ma läksin ka poti kaasa. Flopil tulid mingi xJ9 vmt, esimene mängija pani väikse beti sisse, aga erilist tugevust ei näidanud, bingotaja callis ja ma panin ka call, sest täiesti realistlik tundus, et kumbki neist ei hittinud midagi. Turn oli jälle mingi random kaart ja mõlemad checkisid. Ma viskasin korraliku beti sisse, esimene mängija foldis ja bingotaja pani reraise. Teades seda tüüpi, ma isegi ei kaalunud eriti kaua ja callisin ära. Riverile tuli 3, aga see oli neljas risti. Bingotaja viskas beti jälle, aga seal oli juba temasuguse tüübi vastu suht kindel call. Tüüp näitas 59o'd ehk 9 paar. Vot siis sain alles julmalt sõimata, et ta oli minust ees flopil ja praktiliselt ütles umbes samu asju, mida mina talle varasemate käte puhul, kus tema river suckouti korraldas, aga nüüd millegipärast enam stacki suurus ei näidanud skilli (ma istusin $50 otsas tema ~$30 vastu) ja üldse ma mingi paras idioot ja pooled sõnad kattis chat XXXXX'idega kinni. Tüüp oli ilmselgelt tiltis :)

Sai siis natukene meelde tuletatud seda kätt ja neid varasemaid tema ütlusi ta enda vastu kasutatud jmt ja siis tuli AQ. Panin pf bet, ta vist kohe kiusu pärast pani call. Flop tulid kõik madalad kaardid, panin 3/4 pot beti, ta pani min raise, callisin ära. Turn tuli Q ja nägin oma shanssi tiltis vend tühjaks teha lõpuks, viskasin 3/4 poti sisse (mingi $5 kanti võis olla), ta viskas min raise ja ma panin all-in reraise, tüüp callis suure vihaga ära ja andis kogu oma raha mulle ja sõimas ning kadus $0'ga lauast :lol:
Nii hea tunne oli pärast, et sai inimese palve täidetud ja ta rahast tühjaks tehtud, nagu ta soovis, teised tüübid lauas kirusid, et fish sai rahast tühjaks ja nad ei saanudki endale :P
Esimest korda elus vist lahkusin NL10 lauast $78'ga. Igatahes asi oli juba puhtalt ainuüksi seda emotsiooni väärt, raha oli lisaboonus :)

Krt, tuju on hea, õiglus pääses jalule :lol: :lol: :lol:
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
hemmm

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas hemmm »

33-ga callimine oli loose sinu poolt ja et kui riveris hittisid 3 siis ma ei mõista miks sa ainult callisid, reraise tuleb sellises olukorras teha.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas Taavi »

hemmm kirjutas: 33-ga callimine oli loose sinu poolt ja et kui riveris hittisid 3 siis ma ei mõista miks sa ainult callisid, reraise tuleb sellises olukorras teha.


Sellise tüübi vastu, kes tühja käega pidevalt bete ja reraise teeb, tulebki loose'lt callida 33'ga ;)
Ja callisin sellepärast, et laual oli 4 ristit selleks hetkeks ja kartsin, et ta võis ära hittida oma saastaga.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
hemmm

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas hemmm »

Sellise tüübi vastu, kes tühja käega pidevalt bete ja reraise teeb, tulebki loose'lt callida 33'ga ;)
Ja callisin sellepärast, et laual oli 4 ristit selleks hetkeks ja kartsin, et ta võis ära hittida oma saastaga.[/quote]


sellise tüübi vastu, kes tühja käega pidevalt bete ja reraise teeb ei tule üldsegi ära callida 33-ga , eriti kui 4 ristit veel lõpus lauas. sellise tüübi vastu tuleb oodata midagi kindlamat et siis rahakott ilusti endale võtta. praegu gamblesid sa ise ka parajalt. ning tunnistagem, et olid tagaajaja. ma lihtsalt tahan öelda, et olenemata su võidust antud poti üle 33-ge oli see play minu arust halb.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Täitsa nõus, et see polnud eriti hästi mängitud. Samas tegin vale readi ja mõtlesin, et tal pole sittagi käes ja flushi peale ma teda ei pannud, sest ta oma bettimises jmt seda ei väljendanud, aga kahtlus oli muidugi sees. Või noh, niivõrd kuivõrd see read muidugi vale oli, sest tal oli 59 käes, mis on paras pask, isegi kui ta hittis selle 9, mis polnud isegi top pair sita kickeriga. Eks ta pisut gamble oli, aga kui sa mitu tundi sama tüübiga lauas oled istunud, hakkad vaikselt aru ka saama, millal tal midagi käes võiks olla ja enne riverit polnud need betid nii suured, et oleks ära pidanud foldima.

Ilmselt võimalik, et pot oddside järgi ehk isegi oleks mõistlik olnud foldida ja igasuguse normaalse mängija vastu ka ilmselt oleksin foldinud või poleks üldse pf raise'igi kaasa callinud, aga see mängija oli eriline :)
Eks see ole sisetunde küsimus, kui sedasi kindlate tegelaste vastu mängida pikemat aega. Et päris by the book puhtalt oddside jm põhjal mäng sellisel puhul ei kehti.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Muidugi mida rohkem mängida, seda rohkem meenub, miks ka vahepeal ära lõpetasin selle jama...


Mul 8Ts....flop 2x8, mul top pair donki vastu, viskan beti sisse, callib, turn 9, viskan jälle julmalt betti sisse, tuleb kaasa, river 2 ja ma kaotasin $7+ A2o'le.

Ja lugematul arvul 77, 55, 99, KK, QQ, JJ jne kätega tüüpe, kes callivad all-ini kaasa ja turnil/riveril/flopil kolmiku hitivad või veel hullem, flushiga ära omavad. Üks hetk tuli 5-10 min jooksul 3xKK, mis hittis kolmiku, 1xKK, mis hittis neliku ja 1x99, mis hittis kolmiku. Rääkimata siis, mis pikema aja jooksul juhtus. Täna tundub 77 päeva olevat, sest mingi 6-7 korda vähemalt tunni sees tuli mõni 77 vend pf raise'i kaasa või korraldas lausa reraise'i ja hittis flopil kolmiku.

Seansid lõppevad üldjuhul kahjumis, kuigi alguses tundub, et jõuad plussi, aga siis tuleb mingi 4-5 laual järjest mingi mõnus pähesaamine ja on kasum läinud. Järjest enam tundub, et ikka kõik need on-line pokkerilehed kasutavad mingil määral mingeid scripte, mis õnne ja õnnetust jagavad aeg-ajalt...

Edit: Big stack ka ei tööta väga. AJ, flop J29, shortstackeri sai all-in viidud, river 9 ja tüübil 99 ehk nelik. A2s flopile flush draw ja shortstacki vastu jälle ei tulnud midagi ja nii edasi rahulikult...
A5s vs A4o ka ilusti pähe saadud.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: õhtu/öö täis meelelahutust ja huumorit :D

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Pane endale piirid paika. Mul pidevalt nii, et lauda lähed siis mingil hetkel korralikult plusis. Kuid mingi aja möödudes see pluss saab vaikselt jälle miinuseks. Parim viis selle vältimiseks on viivitamatult lauast nahhui tõmmata kui algne stack on 1,5x
PiltPilt
Vasta