freerollid

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Kas keegi neid ka naq raha tegemise eesmärgil taob??
Mul siis üks tore kohake välja sebitud kus on 100 300 500$ freerollid ning mängijate arv on kõigest 200-500.
:twisted: :twisted: :twisted: 8)

kui huvi on küsige lisa
PiltPilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

pane siis kirja, mis sa salatsed ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Otseselt raha teenimise eesmärgil ei mängi aga vahel kui cash lauast kopp ees siis saab neid ikka taotud ja eile sai just üks 1000$ freeroll ära võidetud ja 1. koht tõi siis seekord mulle 250$, täna veel üks 1000$ freeroll ja üritan seal ka siis mingi normaalse koha välja mängida ;)
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

tekitan endale konkurentsi, kuid pole ullu 8)
casineto.net on see tore koht. Esimese 20 minutiga on pooled juba väljas niiet rahasse jõudmine ei tohiks probleem olla. Hetkel on mul õnnestunud ainult 1 kord rahakohtadest ilma jääda. Esimene käsi mul A6 blindil kolm tüüpi mängisid kaasa. Flop x66. enam nalja ei olnud ning all-in esimese käega kohe. Kaks callijat kellest ühel oli täpselt sama käsi mis mull ning teisel oli 2 8 mastist ja sai oma flushi kokku krt.
PiltPilt
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

larigpt kirjutas: tekitan endale konkurentsi, kuid pole ullu 8)
casineto.net on see tore koht. Esimese 20 minutiga on pooled juba väljas niiet rahasse jõudmine ei tohiks probleem olla. Hetkel on mul õnnestunud ainult 1 kord rahakohtadest ilma jääda. Esimene käsi mul A6 blindil kolm tüüpi mängisid kaasa. Flop x66. enam nalja ei olnud ning all-in esimese käega kohe. Kaks callijat kellest ühel oli täpselt sama käsi mis mull ning teisel oli 2 8 mastist ja sai oma flushi kokku krt.


Sai ka siis seal täna proovitud ja õnnestus võita 17$ ja seal ikka mängivad sellised donkid, et anna minna, see on alles rahaauk :P
Aga sellega seoses, oled sealt juba raha ka välja võtnud? Paistis, et seal on ainult pank transfer ja kui oled, siis kaua see sul aega võttis?
Ja selle lehe kohta veel seda, et cash lauas seal peaaegu inimesi polegi :(
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas algaja »

GG! Nägin sind lobbys aga millegipärast ei saanud jälgida final tabelit, ei võtnud tabelit lahti millegipärast. Mängitud sai üks turniir, kahjuks 66ga sisse, blindid oleksid kohe ära söönud ja läinud ma olingi :lol: Huvitab oli 20 minuti jooksul ühte floppi näha ja mille all-inniga võitsin, ülejäänud aja tambiti lihtsalt all-inni :mrgreen:
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

välja ei ole ma midagi võtnud. Soft on neil suht halb. Üsna tihti on kokku jooksnud lihtsalt. Aga freerollidel pommitamiseks iseenesest potensiaali on kohal küll ja veel. Huvitav kaua see kestab seal. :roll:
PiltPilt
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

algaja kirjutas: GG! Nägin sind lobbys aga millegipärast ei saanud jälgida final tabelit, ei võtnud tabelit lahti millegipärast. Mängitud sai üks turniir, kahjuks 66ga sisse, blindid oleksid kohe ära söönud ja läinud ma olingi :lol: Huvitab oli 20 minuti jooksul ühte floppi näha ja mille all-inniga võitsin, ülejäänud aja tambiti lihtsalt all-inni :mrgreen:


Final tableliga oli jah selline lugu, et alguses olin 3 ja siis hakkas asi järjest alla minema, kui oligi midagi head käes siis keegi ikka sai riveris midagi paremat :(
Ja viimane käsi oli selline, et mul käes K9 ja Chippe oli jäänud mingisugune 7000+ hyppasin siis sisse ja teisel käes K7 ja turn oli siis 7 7 5 ja minul oligi selleks korraks mäng läbi 8)

23:00 hakkab 200 dollarine freeroll, tuleb keegi veel?
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

BiteMeII kirjutas:
algaja kirjutas: GG! Nägin sind lobbys aga millegipärast ei saanud jälgida final tabelit, ei võtnud tabelit lahti millegipärast. Mängitud sai üks 8) turniir, kahjuks 66ga sisse, blindid oleksid kohe ära söönud ja läinud ma olingi :lol: Huvitab oli 20 minuti jooksul ühte floppi näha ja mille all-inniga võitsin, ülejäänud aja tambiti lihtsalt all-inni :mrgreen:


Final tableliga oli jah selline lugu, et alguses olin 3 ja siis hakkas asi järjest alla minema, kui oligi midagi head käes siis keegi ikka sai riveris midagi paremat :(
Ja viimane käsi oli selline, et mul käes K9 ja Chippe oli jäänud mingisugune 7000+ hyppasin siis sisse ja teisel käes K7 ja turn oli siis 7 7 5 ja minul oligi selleks korraks mäng läbi 8)

23:00 hakkab 200 dollarine freeroll, tuleb keegi veel?



Suht väsinud aga alustada ikka proovin
PiltPilt
Froze
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Jaan 2008, 16:17

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Froze »

Väga hea koht :)
Pilt
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Täna peaks siis casineto.net-is 50 dollarit kokku saama kui soft jälle pange turna ajal ei pane, softi pange paneku pärast olen juba kahel turnal headest kohtadest ilma jäänud :twisted:
Aga uurisin netist natuke selle lehe kohta infot ja ega midagi eriti leida polegi aga ühes kohas vennad kirjutasid, et see koht ei maksa raha aga eks paistab, endal vaja veel 13 dollarit teha ja siis saab see miinimum 50 doltsi täis ja siis teen kohe cash outi.
Eks ma annan siis teile ka teada kas maksavad või mitte ;)
Mandre
Postitusi: 6
Liitunud: 20 Dets 2008, 21:35

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Mandre »

Ei läind see kord väga hästi aga kui sealt reaalselt ka raha saab kätte siis võib veel käppa proovida :)
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Ise sain siis seekord kell 19:00 500$ freerollil 47. koha ja 3$ ja hetkel on siis koos 66,22$ ja õhtul teen siis cash outi ära.
Paari inimese käest sai maksmise kohta uuritud ja üks ootab juba 4 nädalat raha ja siis täna oli saanud supportilt kirja, et see nädal peaks nagu raha kätte saama.
Vähemalt kuu peab ootama raha ja kui siiski maksavad, aga loodame parimat :P
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

BiteMeII kirjutas: Ise sain siis seekord kell 19:00 500$ freerollil 47. koha ja 3$ ja hetkel on siis koos 66,22$ ja õhtul teen siis cash outi ära.
Paari inimese käest sai maksmise kohta uuritud ja üks ootab juba 4 nädalat raha ja siis täna oli saanud supportilt kirja, et see nädal peaks nagu raha kätte saama.
Vähemalt kuu peab ootama raha ja kui siiski maksavad, aga loodame parimat :P


mnjaa...kodukal ilutseb suurelt 48h guaranteed..
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

deathace kirjutas:
BiteMeII kirjutas: Ise sain siis seekord kell 19:00 500$ freerollil 47. koha ja 3$ ja hetkel on siis koos 66,22$ ja õhtul teen siis cash outi ära.
Paari inimese käest sai maksmise kohta uuritud ja üks ootab juba 4 nädalat raha ja siis täna oli saanud supportilt kirja, et see nädal peaks nagu raha kätte saama.
Vähemalt kuu peab ootama raha ja kui siiski maksavad, aga loodame parimat :P


mnjaa...kodukal ilutseb suurelt 48h guaranteed..


Peale cash outi tuli ka mail, et see võtab aega kuni 48h aga vaatame kas raha jõuab ka siis kunagi arvele :D
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

BiteMeII kirjutas:
deathace kirjutas:
BiteMeII kirjutas: Ise sain siis seekord kell 19:00 500$ freerollil 47. koha ja 3$ ja hetkel on siis koos 66,22$ ja õhtul teen siis cash outi ära.
Paari inimese käest sai maksmise kohta uuritud ja üks ootab juba 4 nädalat raha ja siis täna oli saanud supportilt kirja, et see nädal peaks nagu raha kätte saama.
Vähemalt kuu peab ootama raha ja kui siiski maksavad, aga loodame parimat :P


mnjaa...kodukal ilutseb suurelt 48h guaranteed..


Peale cash outi tuli ka mail, et see võtab aega kuni 48h aga vaatame kas raha jõuab ka siis kunagi arvele :D



Ma usun, et neil Eesti pankades eriti asja ei ole. Rahvusvahelised maksed ei tule kohe kindlasti 48h jooksul kui nad veel ise ka peaks venitama. :roll:
PiltPilt
krassy
Postitusi: 10
Liitunud: 14 Sept 2008, 13:27

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas krassy »

Mul lampi blokiti kasutaja ära :( mingi errorcode 201. Ei viitsi neile kirja ka saata :x
kippa2
Postitusi: 9
Liitunud: 21 Dets 2008, 16:20

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas kippa2 »

keegi on raha kätte saanud?
hakkas ka huvitama...
Burt0n

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Burt0n »

Keegi raha kätte on saanud? endal 53$ tahaks välja kanda, aga kuidas? kuhu peaks kandma vms või otse hansapanka? mis asi see swift code seal muidu on?
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

On siis keegi raha ka reaalselt oma käte vahel hoidnud ?? :P :P
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Ja pealegi, miks peaks üks sait inimestele lihtsalt raha jagama ? Kui vaatan neid freeroll e, siis seal on 100S, 200S, 300S, siis tundub, et kitsid nad pole, aga ma ei saa selle mõttekusest aru! Keegi ekki seletab ?
aitäh
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

bhoyy kirjutas: Ja pealegi, miks peaks üks sait inimestele lihtsalt raha jagama ? Kui vaatan neid freeroll e, siis seal on 100S, 200S, 300S, siis tundub, et kitsid nad pole, aga ma ei saa selle mõttekusest aru! Keegi ekki seletab ?
aitäh


Nii on kõige lihtsam kasutajaid saada tõenäoliselt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

aa, keegi kirjutas enne, et pole mõtet mänguraha peale mängida, kuna see ajab segadusse vms, kuid free-roll põhinebki ju samal teemal, sest keegi ei pane oma reaalset raha alla. Muidugi mängitakse erinevalt, kuid kas tõesti ei võiks mängurahaga mängida ?
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

bhoyy kirjutas: aa, keegi kirjutas enne, et pole mõtet mänguraha peale mängida, kuna see ajab segadusse vms, kuid free-roll põhinebki ju samal teemal, sest keegi ei pane oma reaalset raha alla. Muidugi mängitakse erinevalt, kuid kas tõesti ei võiks mängurahaga mängida ?



freeroll on tiba tõesti sarnane, kuid siiski kui mängid juba raha kohtadel on ka mäng hoopis teine. Raha kohtadeni on mäng siiski üksteise üle donkamine ning midagi olulist sealt õppida ei ole.
PiltPilt
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Mul läheb free-rollidega ikka suht kehvalt :P algaja asi vb, koguaeg keskel või keskmisest natuke kõrgemal :S
Vasta