freerollid

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Ja pealegi, miks peaks üks sait inimestele lihtsalt raha jagama ? Kui vaatan neid freeroll e, siis seal on 100S, 200S, 300S, siis tundub, et kitsid nad pole, aga ma ei saa selle mõttekusest aru! Keegi ekki seletab ?
aitäh
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

bhoyy kirjutas: Ja pealegi, miks peaks üks sait inimestele lihtsalt raha jagama ? Kui vaatan neid freeroll e, siis seal on 100S, 200S, 300S, siis tundub, et kitsid nad pole, aga ma ei saa selle mõttekusest aru! Keegi ekki seletab ?
aitäh


Nii on kõige lihtsam kasutajaid saada tõenäoliselt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

aa, keegi kirjutas enne, et pole mõtet mänguraha peale mängida, kuna see ajab segadusse vms, kuid free-roll põhinebki ju samal teemal, sest keegi ei pane oma reaalset raha alla. Muidugi mängitakse erinevalt, kuid kas tõesti ei võiks mängurahaga mängida ?
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas larigpt »

bhoyy kirjutas: aa, keegi kirjutas enne, et pole mõtet mänguraha peale mängida, kuna see ajab segadusse vms, kuid free-roll põhinebki ju samal teemal, sest keegi ei pane oma reaalset raha alla. Muidugi mängitakse erinevalt, kuid kas tõesti ei võiks mängurahaga mängida ?



freeroll on tiba tõesti sarnane, kuid siiski kui mängid juba raha kohtadel on ka mäng hoopis teine. Raha kohtadeni on mäng siiski üksteise üle donkamine ning midagi olulist sealt õppida ei ole.
PiltPilt
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Mul läheb free-rollidega ikka suht kehvalt :P algaja asi vb, koguaeg keskel või keskmisest natuke kõrgemal :S
Burt0n

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Burt0n »

Larigpt sa ise oled kätte saanud siit raha muidu? kuhu kanda tuleb kas otse hansa panka või kuhugi mujale ja sealt hansasse?
BiteMeII
Postitusi: 24
Liitunud: 21 Nov 2006, 18:07

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas BiteMeII »

Ise tegin cash outi 22 dets ja kui nad peaks maksma siis on raha arvatavasti oodata alles jaanuari lõpp või veebruari alguses, nüüdseks koos üle 100 dollari aga ennem uut raha küsimist ei tee kui eelmine raha kohale tuleb.
Raha kannavad nad sulle swedi, seb-sse või mis panka soovid!
Burt0n

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Burt0n »

tegin kah siis cashoudi , 50$ loodan et kätte saan ja numbritega vms puuse ei pannud :lol:
Epic
Postitusi: 7
Liitunud: 21 Jaan 2009, 18:09

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Epic »

Ma ei saa millegi pärast freerollile registreeruda. Mingisugune 8020 error. :(
Lammutaja
Postitusi: 5
Liitunud: 25 Jaan 2009, 00:05

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas Lammutaja »

Kaotasin täna kolmes freerollis kus olin esimese tuhande seas võrdlemisi keskmine ja big stack, kus tüübid mulle lihtsalt ära tegid flopist rida tüüpidel viimase kaardiga 4kaardi mast, flopist set pocketiga, mis trumbati samuti 4 kaardi mastiga ning muidugi kes ei saaks siis sellist bad beati kui on sul pocket lauda tuleb maja ning viimase kaardiga tuleb tal kõrgem maja.
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: freerollid

Lugemata postitus Postitas olli »

jup peab ikka kõvasti närvi olema seal casinetos.
mul juhtub tihti nii, et 5K stack olemas või rohkem vähem, ja siis lauas nii palju sittereid, et laud pannakse lihtsalt kinni :evil:

parim koht seal 15 nes:D
Vasta