Kust alustada

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
raulves

Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

Tere!

On huvi pokkeri vastu.Millest ma võiksin alustada.Kus kohas saaks tasuta mängida ja kust saab kirjastust selle kohta.Ma olen seda aru saanud , et on mitut sorti pokkerit.Et missugune on kõige populaarsem.

Aitähh

Taavi
Kontakt:

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas Taavi »

https://rahafoorum.ee/pokerstrategy

Palun. Alusta sealt, loe materjal läbi, tee quiz ära ja saad alustamiseks $50 kah. Edu.

raulves

kus kohas ma saan mängida tasuta.Tõmbasin pokerstars ja regasin ära.Aga seal ma ei näinud kuskil freerolli.

muhno

Lugemata postitus Postitas muhno »

igas pokkeri keskkonnas peaks olema ju free money lauad ja turniirid

larigpt

Lugemata postitus Postitas larigpt »

muhno kirjutas: igas pokkeri keskkonnas peaks olema ju free money lauad ja turniirid

Freeplay nn mängurahaga on kõige mõttetum asi mis olla saab. See pigem rikub oskusi ja juurde ei anna mitte midagi. Soovitan esialgu kasvõi freerolle. Kui nendega paar taala koos on edasi juba oma valik kas edasi rahalaudades või ühelauaturnadel. Kindlasti on deathace-i vastuses oluline osa. pokerstrategy annab tasuta raha ning teadmisi mis on vajalikud selle mängu mängimiseks.

Lampi ei soovita regada erinevates pokkeritubades kuna mõnest kohast tasuta boonuse saamiseks pead ennast kasutajaks registreerima nende lingi kaudu. Topeltkontod ei ole lubatud. :!:

raulves

ma sain nüüd pokerstarsi korda.Saan mängurahaga mängida.Aga mis kombinatsioon on "flush , ace high" ei saanud sellest aru.Aga kas pokerstarsi saab ka kuskilt boonusraha ,et mängida väikeste summadega algul.Ja mis mõttes kui ma mängin mängurahaga , et see rikub kõik ära - ei saanud aru.

larigpt

Lugemata postitus Postitas larigpt »

raulves kirjutas: ma sain nüüd pokerstarsi korda.Saan mängurahaga mängida.Aga mis kombinatsioon on "flush , ace high" ei saanud sellest aru.Aga kas pokerstarsi saab ka kuskilt boonusraha ,et mängida väikeste summadega algul.Ja mis mõttes kui ma mängin mängurahaga , et see rikub kõik ära - ei saanud aru.

Flush on 5 kaarti ühest mastist. Kui kahel vüi enamal mängijal on flush, võidab see kelle kombinatsioonis on kõrgeim kaart. St A high on flushide puhul parim variant kui mitte arvestada mastiridasid. (neid on suht võimatu saavutada).

Mängurahaga mängides on halvasti see, et su tunnetus mängimise ajal on hoopis teine kui pärisrahaga mängides. Kui sa saad ükskord real money peale mängida, siis sa mõistad väga hästi mida ma silmas pean.

Niipalju on mängurahast kasu, et kombinatsioonid saavad selgeks ilma, et selle eest midagi maksma peaks. Teine variant on muidugi need lihtsalt kohe alguses endale selgeks teha.

Põhimõisted mis on olulised koos sisuga on järgmised:
Starting hand
odds\outs
Flushdraw
OESD+flush draw (OESD on kahepoolne reatõmme)
Bet\raise size
nuts

Kui need mõisted endale selgeks suudad teha ning nende sisule vastavalt oma mängu viimistleda, ei tohiks väga palju probleeme tekkida. See ei garanteeri, et sinust saaks nn winning player, aga kindlasti vähendab see tohutult võimalust, et sinust võiks saada loosing player. Oma mängu parandamiseks pead siiski ise tööd tegema ning uurima ja puurima erinevaid stiile ning strateegiaid. Naq varem juba mainitud siin teemas on selleks parim koht pokerstrategy.com(tasuta stardiraha :D). Tasuta papi saamiseks soovitan kiigata ka mu signatuuri ning Actionpokeris proovida.

raulves

Ma sain kaks korda flush ACE high.Kas see on hea?

algaja
Kontakt:

Lugemata postitus Postitas algaja »

raulves kirjutas: Ma sain kaks korda flush ACE high.Kas see on hea?

https://et.wikipedia.org/wiki/Pokker Lugemist natukene :)

raulves

Aitähh

Vasta