Kust alustada

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

Tere!

On huvi pokkeri vastu.Millest ma võiksin alustada.Kus kohas saaks tasuta mängida ja kust saab kirjastust selle kohta.Ma olen seda aru saanud , et on mitut sorti pokkerit.Et missugune on kõige populaarsem.


Aitähh
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas Taavi »

https://rahafoorum.ee/pokerstrategy

Palun. Alusta sealt, loe materjal läbi, tee quiz ära ja saad alustamiseks $50 kah. Edu.
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

kus kohas ma saan mängida tasuta.Tõmbasin pokerstars ja regasin ära.Aga seal ma ei näinud kuskil freerolli.
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas muhno »

igas pokkeri keskkonnas peaks olema ju free money lauad ja turniirid
Pilt
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas larigpt »

muhno kirjutas: igas pokkeri keskkonnas peaks olema ju free money lauad ja turniirid


Freeplay nn mängurahaga on kõige mõttetum asi mis olla saab. See pigem rikub oskusi ja juurde ei anna mitte midagi. Soovitan esialgu kasvõi freerolle. Kui nendega paar taala koos on edasi juba oma valik kas edasi rahalaudades või ühelauaturnadel. Kindlasti on deathace-i vastuses oluline osa. pokerstrategy annab tasuta raha ning teadmisi mis on vajalikud selle mängu mängimiseks.

Lampi ei soovita regada erinevates pokkeritubades kuna mõnest kohast tasuta boonuse saamiseks pead ennast kasutajaks registreerima nende lingi kaudu. Topeltkontod ei ole lubatud. :!:
PiltPilt
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

ma sain nüüd pokerstarsi korda.Saan mängurahaga mängida.Aga mis kombinatsioon on "flush , ace high" ei saanud sellest aru.Aga kas pokerstarsi saab ka kuskilt boonusraha ,et mängida väikeste summadega algul.Ja mis mõttes kui ma mängin mängurahaga , et see rikub kõik ära - ei saanud aru.
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas larigpt »

raulves kirjutas: ma sain nüüd pokerstarsi korda.Saan mängurahaga mängida.Aga mis kombinatsioon on "flush , ace high" ei saanud sellest aru.Aga kas pokerstarsi saab ka kuskilt boonusraha ,et mängida väikeste summadega algul.Ja mis mõttes kui ma mängin mängurahaga , et see rikub kõik ära - ei saanud aru.


Flush on 5 kaarti ühest mastist. Kui kahel vüi enamal mängijal on flush, võidab see kelle kombinatsioonis on kõrgeim kaart. St A high on flushide puhul parim variant kui mitte arvestada mastiridasid. (neid on suht võimatu saavutada).

Mängurahaga mängides on halvasti see, et su tunnetus mängimise ajal on hoopis teine kui pärisrahaga mängides. Kui sa saad ükskord real money peale mängida, siis sa mõistad väga hästi mida ma silmas pean.

Niipalju on mängurahast kasu, et kombinatsioonid saavad selgeks ilma, et selle eest midagi maksma peaks. Teine variant on muidugi need lihtsalt kohe alguses endale selgeks teha.

Põhimõisted mis on olulised koos sisuga on järgmised:
Starting hand
odds\outs
Flushdraw
OESD+flush draw (OESD on kahepoolne reatõmme)
Bet\raise size
nuts

Kui need mõisted endale selgeks suudad teha ning nende sisule vastavalt oma mängu viimistleda, ei tohiks väga palju probleeme tekkida. See ei garanteeri, et sinust saaks nn winning player, aga kindlasti vähendab see tohutult võimalust, et sinust võiks saada loosing player. Oma mängu parandamiseks pead siiski ise tööd tegema ning uurima ja puurima erinevaid stiile ning strateegiaid. Naq varem juba mainitud siin teemas on selleks parim koht pokerstrategy.com(tasuta stardiraha :D). Tasuta papi saamiseks soovitan kiigata ka mu signatuuri ning Actionpokeris proovida.
PiltPilt
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

Ma sain kaks korda flush ACE high.Kas see on hea?
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas algaja »

raulves kirjutas: Ma sain kaks korda flush ACE high.Kas see on hea?


https://et.wikipedia.org/wiki/Pokker Lugemist natukene :)
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

Aitähh
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas muhno »

teemaväline jutt aga ei saa mainimata jätta kui ebameeldiv see sinu suur bänner on. vaheta see mingi väiksema vastu .
Pilt
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas Taavi »

muhno kirjutas: teemaväline jutt aga ei saa mainimata jätta kui ebameeldiv see sinu suur bänner on. vaheta see mingi väiksema vastu .


Tore, ma mõtlesin, et ma olen ainuke, keda häirib :)

Võiksid ära muuta jah, muidu hakka või jälle uusi reegleid lisama...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas raulves »

Eile sai natuke mängitud.Päeva algul võitsin kokku kasumit 200.Päeva lõpus oli kahjum 300.Lihtsalt ei tulnud häid kaarte.

Aga tahaks rääkida strateegiatest.Mis oleks mõtekas? Kui panused tehtud ja esimesed kolm kaarti laual.Kui minu kahe ja laual olevatest kolmest kaardist ei saa ma ühtegi kombinatsiooni , kas siis on mõtet edasi mängida.

Kui jagatakse kaks kaarti kätte.Missugused on need kaardid millega võin rahus edasi mängida , ja millised need millega tuleks kohe FOLD panna.Et kui mitte ühtegi pilti ei ole kas siis on mõtet edasi mängida.

Oleks hea kui jagaksite strateegiaid mida ise kasutate.

Aitähh
Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas larigpt »

raulves kirjutas: Eile sai natuke mängitud.Päeva algul võitsin kokku kasumit 200.Päeva lõpus oli kahjum 300.Lihtsalt ei tulnud häid kaarte.

Aga tahaks rääkida strateegiatest.Mis oleks mõtekas? Kui panused tehtud ja esimesed kolm kaarti laual.Kui minu kahe ja laual olevatest kolmest kaardist ei saa ma ühtegi kombinatsiooni , kas siis on mõtet edasi mängida.

Kui jagatakse kaks kaarti kätte.Missugused on need kaardid millega võin rahus edasi mängida , ja millised need millega tuleks kohe FOLD panna.Et kui mitte ühtegi pilti ei ole kas siis on mõtet edasi mängida.

Oleks hea kui jagaksite strateegiaid mida ise kasutate.

Aitähh


Jätkuvalt soovitan pokerstrategy.com lehte. Seal kolme erineva mängu strateegiad väga põhjalikult lahti kirjutatud. No Limid, Fixed Limit ja turniirid. Kõikide nende mängude puhul on omad nipid mismoodi neid mängima peaks.

Need sinu kirjeldatud olukorrad on ka täiesti infovabad. Isegi kui kolm kaarti on lauas ning sul ühtegi kombinatsiooni ei ole, võib sul siiski olla väga tugev võimalus midagi hittida järgneva kahe kaardiga. Lihtsa näitena võib tuua nt sellise situatsiooni:
Sul on käes JhQh Lauda tuleb Kh 10h ning 2c. Sellises situatsioonis ei ole sul mingit kombinatasiooni koos, samas on võimalik kahepoolne reatõmme ning mastitõmme samamoodi. Kokku tähendab see seda, et reatõmbest on pakis veel neli A ning 9-t. Sellisel juhul on 8 kaarti mis parandavad sinu kätt. Lisaks reatõmbele on sul ka mastitõmme. Igast mastist on pakis 13 kaarti, neli ärtut on pakist väljas juba seega on 9 ärtut veel pakis mis annaksid sulle kokku masti. Kuna reatõmbest ning mastitõmbest kaks kaarti kattuvad(9h Ah) siis neid arvestame siiski 1 korra. Kokku tähendab see seda, et pakis on veel tulemas 8+7 kaarti mis parandaksid sinu kätt. See tähendab peaaegu 1/2 võimalust parandada oma kätt järgneva kahe kaardiga. Samas on oluline mida on teinud sinu vastased selles situatsioonis. Kui näiteks vastane on kogu oma pappi lauakeskele lükanud siis mina tõenäoliselt viskaks kaardid maha. Kui aga vastane teeb mingeid miinimumpanuseid siis sellega tasuks kindlasti kaasa minna ning vaadata odavalt millised järgnevad kaardid on ning kas nad mind ka aitavad.


Milliseid kaarte alguses mängida on lihtne. Kui tahad suht kindla peale välja minna mängi suuri paare tugevalt ning väikeste paaridega proovi odavalt floppi näha. Lisaks paaridele sobib mängimiseks ka AK ning AQ. Väikeste paaridega veel see ka, et kui kolma kaarti lauas siis kindel reegel - no set, no bet.
PiltPilt
one2three

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas one2three »

larigpt kirjutas:
raulves kirjutas: Eile sai natuke mängitud.Päeva algul võitsin kokku kasumit 200.Päeva lõpus oli kahjum 300.Lihtsalt ei tulnud häid kaarte.

Aga tahaks rääkida strateegiatest.Mis oleks mõtekas? Kui panused tehtud ja esimesed kolm kaarti laual.Kui minu kahe ja laual olevatest kolmest kaardist ei saa ma ühtegi kombinatsiooni , kas siis on mõtet edasi mängida.

Kui jagatakse kaks kaarti kätte.Missugused on need kaardid millega võin rahus edasi mängida , ja millised need millega tuleks kohe FOLD panna.Et kui mitte ühtegi pilti ei ole kas siis on mõtet edasi mängida.

Oleks hea kui jagaksite strateegiaid mida ise kasutate.

Aitähh


Jätkuvalt soovitan pokerstrategy.com lehte. Seal kolme erineva mängu strateegiad väga põhjalikult lahti kirjutatud. No Limid, Fixed Limit ja turniirid. Kõikide nende mängude puhul on omad nipid mismoodi neid mängima peaks.

Need sinu kirjeldatud olukorrad on ka täiesti infovabad. Isegi kui kolm kaarti on lauas ning sul ühtegi kombinatsiooni ei ole, võib sul siiski olla väga tugev võimalus midagi hittida järgneva kahe kaardiga. Lihtsa näitena võib tuua nt sellise situatsiooni:
Sul on käes JhQh Lauda tuleb Kh 10h ning 2c. Sellises situatsioonis ei ole sul mingit kombinatasiooni koos, samas on võimalik kahepoolne reatõmme ning mastitõmme samamoodi. Kokku tähendab see seda, et reatõmbest on pakis veel neli A ning 9-t. Sellisel juhul on 8 kaarti mis parandavad sinu kätt. Lisaks reatõmbele on sul ka mastitõmme. Igast mastist on pakis 13 kaarti, neli ärtut on pakist väljas juba seega on 9 ärtut veel pakis mis annaksid sulle kokku masti. Kuna reatõmbest ning mastitõmbest kaks kaarti kattuvad(9h Ah) siis neid arvestame siiski 1 korra. Kokku tähendab see seda, et pakis on veel tulemas 8+7 kaarti mis parandaksid sinu kätt. See tähendab peaaegu 1/2 võimalust parandada oma kätt järgneva kahe kaardiga. Samas on oluline mida on teinud sinu vastased selles situatsioonis. Kui näiteks vastane on kogu oma pappi lauakeskele lükanud siis mina tõenäoliselt viskaks kaardid maha. Kui aga vastane teeb mingeid miinimumpanuseid siis sellega tasuks kindlasti kaasa minna ning vaadata odavalt millised järgnevad kaardid on ning kas nad mind ka aitavad.


Milliseid kaarte alguses mängida on lihtne. Kui tahad suht kindla peale välja minna mängi suuri paare tugevalt ning väikeste paaridega proovi odavalt floppi näha. Lisaks paaridele sobib mängimiseks ka AK ning AQ. Väikeste paaridega veel see ka, et kui kolma kaarti lauas siis kindel reegel - no set, no bet.


Kui mul oleks QhJh ja flop oleks KhTh2c, siis ma ei viskaks never oma kätt ära. See on ülitugev käsi. Ma betiks all day long selle käega.

Ja teisele mehele:
Raise TT+, AJ+
call 22+
Ja mida hilisem positsioon on, seda rohkem võid limpima hakata. Ja kui tõstad ning flopi ei hiti, siis vahet pole, tee alati ka jätkupanus. Seda oleks vaja teha vähemalt 65% ajast.
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Kust alustada

Lugemata postitus Postitas larigpt »

one2three kirjutas:
larigpt kirjutas:
raulves kirjutas: Eile sai natuke mängitud.Päeva algul võitsin kokku kasumit 200.Päeva lõpus oli kahjum 300.Lihtsalt ei tulnud häid kaarte.

Aga tahaks rääkida strateegiatest.Mis oleks mõtekas? Kui panused tehtud ja esimesed kolm kaarti laual.Kui minu kahe ja laual olevatest kolmest kaardist ei saa ma ühtegi kombinatsiooni , kas siis on mõtet edasi mängida.

Kui jagatakse kaks kaarti kätte.Missugused on need kaardid millega võin rahus edasi mängida , ja millised need millega tuleks kohe FOLD panna.Et kui mitte ühtegi pilti ei ole kas siis on mõtet edasi mängida.

Oleks hea kui jagaksite strateegiaid mida ise kasutate.

Aitähh


Jätkuvalt soovitan pokerstrategy.com lehte. Seal kolme erineva mängu strateegiad väga põhjalikult lahti kirjutatud. No Limid, Fixed Limit ja turniirid. Kõikide nende mängude puhul on omad nipid mismoodi neid mängima peaks.

Need sinu kirjeldatud olukorrad on ka täiesti infovabad. Isegi kui kolm kaarti on lauas ning sul ühtegi kombinatsiooni ei ole, võib sul siiski olla väga tugev võimalus midagi hittida järgneva kahe kaardiga. Lihtsa näitena võib tuua nt sellise situatsiooni:
Sul on käes JhQh Lauda tuleb Kh 10h ning 2c. Sellises situatsioonis ei ole sul mingit kombinatasiooni koos, samas on võimalik kahepoolne reatõmme ning mastitõmme samamoodi. Kokku tähendab see seda, et reatõmbest on pakis veel neli A ning 9-t. Sellisel juhul on 8 kaarti mis parandavad sinu kätt. Lisaks reatõmbele on sul ka mastitõmme. Igast mastist on pakis 13 kaarti, neli ärtut on pakist väljas juba seega on 9 ärtut veel pakis mis annaksid sulle kokku masti. Kuna reatõmbest ning mastitõmbest kaks kaarti kattuvad(9h Ah) siis neid arvestame siiski 1 korra. Kokku tähendab see seda, et pakis on veel tulemas 8+7 kaarti mis parandaksid sinu kätt. See tähendab peaaegu 1/2 võimalust parandada oma kätt järgneva kahe kaardiga. Samas on oluline mida on teinud sinu vastased selles situatsioonis. Kui näiteks vastane on kogu oma pappi lauakeskele lükanud siis mina tõenäoliselt viskaks kaardid maha. Kui aga vastane teeb mingeid miinimumpanuseid siis sellega tasuks kindlasti kaasa minna ning vaadata odavalt millised järgnevad kaardid on ning kas nad mind ka aitavad.


Milliseid kaarte alguses mängida on lihtne. Kui tahad suht kindla peale välja minna mängi suuri paare tugevalt ning väikeste paaridega proovi odavalt floppi näha. Lisaks paaridele sobib mängimiseks ka AK ning AQ. Väikeste paaridega veel see ka, et kui kolma kaarti lauas siis kindel reegel - no set, no bet.


Kui mul oleks QhJh ja flop oleks KhTh2c, siis ma ei viskaks never oma kätt ära. See on ülitugev käsi. Ma betiks all day long selle käega.

Ja teisele mehele:
Raise TT+, AJ+
call 22+
Ja mida hilisem positsioon on, seda rohkem võid limpima hakata. Ja kui tõstad ning flopi ei hiti, siis vahet pole, tee alati ka jätkupanus. Seda oleks vaja teha vähemalt 65% ajast.

Selle koha pealt tahaks vastu vaielda. Limpimine on pokkeris suht halb tegevus ning kõrgematel limiitidel selline mäng väga ei toimi. Enamasti kujunevad vastastel sinu vastu "tellid" mille järgi ta paneb su suht täpselt käe peale. Tavaline stsenaarium on et madalate paaridega limbitakse ning vahel ka samast mastist kaartidega. Kui on keskmine või tugev paar siis raise-itakse. See on tüüpiline mis juhtub kui kasutada limpimist potti sisenemiseks. vastased loevad sind naq raamatut isegi onlines.
PiltPilt
Vasta