Aidake mäng paremaks:(

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

nii siis, olen mänginud pokkerit vahelduva eduga pool aastat, mure nüüd selline, et kuidagi ei õnnestu stabiilseslt bankrolli kasvatada. Hetkel mängin siis Action pokeris (tänud kasutajale larigpt, kelle kaudu boonuse sain:)
Tavaliselt siis ikka lähen lauda ntx 3$ või 5$ ntx eile läksin lauda 2.55$ bb oli 0,6 ja sb 0,3 senti. mängisin selle rahaga ligi 3 tundi olles vahepeal haripunktis 3.25$ :mrgreen: siis jälle langus ja siis jälle tõus siis järjest ca 20 prahtkätt, millest ajaviiteks mõnega sai poti kaasa mindud, ja sellega muidugi kasum kahanes. igatahes ära tulin lauast 1.75 $ ja nii on see pea alati või enamus ajast, usun et varsti olen ka sellest boonusest ilma kuyi mingeid muudatusi läbi ei vii.

panen siia oma praegused statsid 2 "päeva" omad pm siis mainiks veel, muidu olen võitnud küll sitt n gos id päris palju, ja tunnen et läheb, aga nüüd oli pikka aega paus ja ootaks targhemate nõu kuidas oma mängu parandada. kindlad potid kus näen et olen liider olen üldjuhul ka ära võtnud, sellega on muidugi tihti naljakas, eriti kena on ju kui minul on AA ja laual 3 ruutut, üks nendest A. ma teen väikse beti, et vastast mitte hirmutada, ja saan raise no mis värk , teen siis call ja turn on jälle ruutu, siis on asi selge ma peaks foldima aga ei, ma ei tee seda, raisen ennast kuni all in ja läinud ma olengi, ja nii mitme tugeva käega, alati mulle tundub et keegi saab flush või str8 :evil:

kuna statsid olid nullis siis ei saa neid siia panna aga panen täna pärast mängu õhtut:) mäletan et preflop fold oli mul 49%
et kui keegi poskab mind aidata oleks tänulik.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Endiselt see teema on abiks ;)

Tee pokerstrategysse kasutaja ja loe sealt igasuguseid artikleid ja vaata videosid jmt. Peaks aitama sind kõvasti, kui ka ise oma mängu parandamisest huvitatud oled. Lisaks muidugi pakuvad ka boonust sulle, kui sul actionpokeris raha otsa peaks saama :D

https://rahafoorum.ee/pokerstrategy
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

deathace kirjutas: Endiselt see teema on abiks ;)

Tee pokerstrategysse kasutaja ja loe sealt igasuguseid artikleid ja vaata videosid jmt. Peaks aitama sind kõvasti, kui ka ise oma mängu parandamisest huvitatud oled. Lisaks muidugi pakuvad ka boonust sulle, kui sul actionpokeris raha otsa peaks saama :D

https://rahafoorum.ee/pokerstrategy



tänan jh, see viktoriin sai ära tehtud ja see boonus jäi mansionisse sealt ei saand seda raha kätte lõpuks:( ma ei tea 30 taala jäi mul järgi, aga see pole teemaks, eks tuleb neid artikleid seal siis veel lugeda, aga pakkuge veel saite mõnda eestikeelset mitte päris algaja õpet:)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Taavi »

mnjaa, siis läks pahasti, kui mansionisse...nad tegid jah siin julma tünga kõigile eestlastele...äkki siin mõni targem tegelane, kes oskaks hea nõu anda, mis sellise päise päeva ajal röövimise vastu ette võtta?

miski rahvusvaheline tarbijakaitse vmt?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas larigpt »

olli kirjutas: nii siis, olen mänginud pokkerit vahelduva eduga pool aastat, mure nüüd selline, et kuidagi ei õnnestu stabiilseslt bankrolli kasvatada. Hetkel mängin siis Action pokeris (tänud kasutajale larigpt, kelle kaudu boonuse sain:)
Tavaliselt siis ikka lähen lauda ntx 3$ või 5$ ntx eile läksin lauda 2.55$ bb oli 0,6 ja sb 0,3 senti. mängisin selle rahaga ligi 3 tundi olles vahepeal haripunktis 3.25$ :mrgreen: siis jälle langus ja siis jälle tõus siis järjest ca 20 prahtkätt, millest ajaviiteks mõnega sai poti kaasa mindud, ja sellega muidugi kasum kahanes. igatahes ära tulin lauast 1.75 $ ja nii on see pea alati või enamus ajast, usun et varsti olen ka sellest boonusest ilma kuyi mingeid muudatusi läbi ei vii.

panen siia oma praegused statsid 2 "päeva" omad pm siis mainiks veel, muidu olen võitnud küll sitt n gos id päris palju, ja tunnen et läheb, aga nüüd oli pikka aega paus ja ootaks targhemate nõu kuidas oma mängu parandada. kindlad potid kus näen et olen liider olen üldjuhul ka ära võtnud, sellega on muidugi tihti naljakas, eriti kena on ju kui minul on AA ja laual 3 ruutut, üks nendest A. ma teen väikse beti, et vastast mitte hirmutada, ja saan raise no mis värk , teen siis call ja turn on jälle ruutu, siis on asi selge ma peaks foldima aga ei, ma ei tee seda, raisen ennast kuni all in ja läinud ma olengi, ja nii mitme tugeva käega, alati mulle tundub et keegi saab flush või str8 :evil:

kuna statsid olid nullis siis ei saa neid siia panna aga panen täna pärast mängu õhtut:) mäletan et preflop fold oli mul 49%
et kui keegi poskab mind aidata oleks tänulik.



Tsiteerin kasutajat ühest teisest foorumist. Tugeva käe mahaviskamine on naq jalgpallis tühja värava ees palli söötmine teisele mängijale, et ta värava lööks. Kui ei suuda foldida on probleeme egoga.

Mul endal oli sama viga kuid paari päevaga sain asja parandatud kui ma endale seda viga tunnistasin.

Muide su kõige suurem viga on preflop fold. Sa mängid kordades rohkem käsi kui peaksid ning seetõttu ei saa sa olla võitev mängija. See ei ole loogiline, et iga teine käsi on piisavalt hea mängimiseks. Kõige lihtsam on ntx mängida ainult paare ning käsi kus mõlemad on pildid, kindalsti silmas pidades, et all-in ei peleta vastasei potist välja kui tegemist on microlimiitidega. All-ini peaks võimalusel siiski vältima.
PiltPilt
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

Tänan vastmast, ego on jah suur ja sellest võitu saada pole lihtne, ilmselt nii mõnigi teab actionist Aliast legrosesti. eile läksin kiuspärast 2 taala all in:S teadsin et tal võib rida olla, muidugi oli. Pean õppima oma viha alla suruma, kui suiudan kaotusi vähendada peaks suutma ka kasumit teenida:)

siin lubatud statsid
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kasuta pokerstrategy starting hands charti ja sul läheb kõvasti paremini ;)

Eeldusel muidugi, et sa sellest aru saad ja sellest ka kinni suudad pidada.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

deathace kirjutas: Kasuta pokerstrategy starting hands charti ja sul läheb kõvasti paremini ;)

Eeldusel muidugi, et sa sellest aru saad ja sellest ka kinni suudad pidada.



saan sellest aru, ja mängin praegu ka positsioonide järgi käsi vähemalt esimese panuistamisringi, hiljem panen omaloomingut:D, samas mõni asi on mull jumalast vastukarva. ntx tugeva käe foldimine varajasel positsioonil, kui on olnud 1 raise enne mind ja ülejäänud mängijad foldivad, sest tihti tehakse ju minimum raise enda nõrga paari kaitseks? oletame 66

aga keskendun nüüdsest sellele tähelepanelikult, veel näpunäiteid:)?


edit: deathace sai 1000 posti täis, keegi võiks talle tordi teha :D
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

kell on 1 läbi mõni minut, lõpetasin mängimsie ja igasugune isu on otsas

ridamisi pähe saamisi 3 korda reaga maja vastu maja sai vastane muidugi riveril alati!!!
majaga pähe saamine neliku vastu, ikka river
AA raise ja pähe 3 mede kolmiku vastu
ja siis veel mu lemmik kaotus AAA versus flush

ja vaatan millega potte võidetakse 1 paar ja rida põhilised asjad, krt see action ei istu mulle üldse, nii sick.
boonusest on järel veel 1.50 homme saan selelst ka lahti ehk, siis vaatab edasi.

olen ma tõesti nii halb või on need kaotused täitsa loomulikud?:D

bettsisin normaalselt ja ei andnud tasuta turni ega riverit.
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas larigpt »

olli kirjutas: kell on 1 läbi mõni minut, lõpetasin mängimsie ja igasugune isu on otsas

ridamisi pähe saamisi 3 korda reaga maja vastu maja sai vastane muidugi riveril alati!!!
majaga pähe saamine neliku vastu, ikka river
AA raise ja pähe 3 mede kolmiku vastu
ja siis veel mu lemmik kaotus AAA versus flush

ja vaatan millega potte võidetakse 1 paar ja rida põhilised asjad, krt see action ei istu mulle üldse, nii sick.
boonusest on järel veel 1.50 homme saan selelst ka lahti ehk, siis vaatab edasi.

olen ma tõesti nii halb või on need kaotused täitsa loomulikud?:D

bettsisin normaalselt ja ei andnud tasuta turni ega riverit.


Oluline, on aru saada millisel hetkel sa juba taga oled.
Kui kolmikte ja kõvemate kombinatsioonidega kaotad, siis need on nn coolerid samas olen üsna kindel, et su postflop mänguoskus on suht nullilähedane hetkel. Preflopist ma ei hakka rääkimagi kuna foldi % on liiga väike. Normaalne oleks kui foldi % oleks 80% juures. Järelikult sa mängid saastasin käsi liiga palju ning sealt ka kaotused.
Tean, et suht nutune on käsi oodata aga seda tuleb teha kui taheta :!: kse heaks mängijaks saada. :!:
PiltPilt
Cart
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Mai 2007, 11:56

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Cart »

Nõme on see, et Action pokkeri-s nii vähe mängijaid on. Pooltel limiitidel ei ole laudades mängijaidki.
Tänane suurim kaotus selline: Käes KK. Preflop raise minu poolt. Üks callib. Flop mõttetu pudi. Mina allin ja tema callib jälle. Vastas TT. Kuni riverini juhin aga nagu arvatagi võib tuleb riverist T.
Ja selliste asjadega ma oma bankrollmob-st saadud boonuse kaotangi. 23 dollarit on alles ja 700-st punktist ka alles 63 lahti mängitud.
Õhtul proovime veel.
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas larigpt »

Nu mul läks seal palju paremini kui NL25 laudadesse läksin kuna seal natuke lihtsam minuarust.
PiltPilt
Cart
Postitusi: 7
Liitunud: 07 Mai 2007, 11:56

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Cart »

larigpt kirjutas: Nu mul läks seal palju paremini kui NL25 laudadesse läksin kuna seal natuke lihtsam minuarust.

Sellise bankrolliga nagu mul ei ole just kõige targem nii kõrge limiidi peale ronida ma arvan :P Kuigi mäng on seal jah normaalsem.
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

larigpt kirjutas:
olli kirjutas: kell on 1 läbi mõni minut, lõpetasin mängimsie ja igasugune isu on otsas

ridamisi pähe saamisi 3 korda reaga maja vastu maja sai vastane muidugi riveril alati!!!
majaga pähe saamine neliku vastu, ikka river
AA raise ja pähe 3 mede kolmiku vastu
ja siis veel mu lemmik kaotus AAA versus flush

ja vaatan millega potte võidetakse 1 paar ja rida põhilised asjad, krt see action ei istu mulle üldse, nii sick.
boonusest on järel veel 1.50 homme saan selelst ka lahti ehk, siis vaatab edasi.

olen ma tõesti nii halb või on need kaotused täitsa loomulikud?:D

bettsisin normaalselt ja ei andnud tasuta turni ega riverit.


Oluline, on aru saada millisel hetkel sa juba taga oled.
Kui kolmikte ja kõvemate kombinatsioonidega kaotad, siis need on nn coolerid samas olen üsna kindel, et su postflop mänguoskus on suht nullilähedane hetkel. Preflopist ma ei hakka rääkimagi kuna foldi % on liiga väike. Normaalne oleks kui foldi % oleks 80% juures. Järelikult sa mängid saastasin käsi liiga palju ning sealt ka kaotused.
Tean, et suht nutune on käsi oodata aga seda tuleb teha kui taheta :!: kse heaks mängijaks saada. :!:




nonii, ma pole kõikide sõnadega kursis, siis mida tähendab cooler ja postflop (ilmselt see palju peaks panustama flopil, teatud käega?) actinois vist ei saagi muid summasid kui bb või 0.25 ja ülespoole? või raise bb
Kasutaja avatar
qWalker
Postitusi: 21
Liitunud: 27 Jaan 2008, 15:40

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas qWalker »

mängi vahelduseks turnasid. mind need aitavad kui rahalaud näkku paneb ja seda juhtub ikka suht tihti.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Taavi »

qWalker kirjutas: mängi vahelduseks turnasid. mind need aitavad kui rahalaud näkku paneb ja seda juhtub ikka suht tihti.


seal on ju hoopis teine lähenemine mängule ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
one2three

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas one2three »

Mis ma ütlen sulle olli - Sa oled algaja! Selleks, et võitjaks saada pead sa enda kaardi mängimis % kõvasti kokku tõmbama. See võiks olla sul 13%. Ja käed, millega tõsta võiksid olla sul 9%. Ehk siis callid 22-TT, JT, JQ, KQ, KJ. Raised JJ, QQ, KK, AA, AK, AQ, AJ. Ülejäänud käed fold(ehk ei mängi lihtsalt). Ja kui sa arvad, et sa sured igavusse kui nii vähe käsi mängid, siis võta ntks rohkem laudu lahti. 6-9 on ok.

Ma olen ise mänginud ka nüüdseks umbes pool aastat või natuke üle ning olen tõusnud Pokerstarsi NL2st võitvaks NL30 mängijaks OnGame Networkis.(toa nimi on Tower Poker). Viimase 2 päeva graafik:

8)
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ma ütleks, et algaja ei peaks poolte nende kätega callima ka mitte, mis sa siin välja tõid, liiga tihti võivad lõppeda korralike kahjumitega, kui pole piisavalt head tunnetust veel.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

ma muudkui loen ja loen... Tänan siinse vastukaja eest, siiamaani olen kindlaks teinud et ma olen väga tilt player
ja samas üsna suur callingstation, veel üks väga tähtis asi mida peab kindlasti algaja ja ka kogenud mängija jälgima on bankroll managment. ning muidugi vastavas olukorras tegutsemine mis AA või KK raisen liiga vähe et igast drawerid callivad.


one2three mis su algne stack oli näiteks sel päeval, ja mis programm see on millega ma endale sellist graafikut saaksin näha?


Aga kirjutage ja joonistage veel ;)
one2three

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas one2three »

olli kirjutas: ma muudkui loen ja loen... Tänan siinse vastukaja eest, siiamaani olen kindlaks teinud et ma olen väga tilt player
ja samas üsna suur callingstation, veel üks väga tähtis asi mida peab kindlasti algaja ja ka kogenud mängija jälgima on bankroll managment. ning muidugi vastavas olukorras tegutsemine mis AA või KK raisen liiga vähe et igast drawerid callivad.


one2three mis su algne stack oli näiteks sel päeval, ja mis programm see on millega ma endale sellist graafikut saaksin näha?


Aga kirjutage ja joonistage veel ;)


Mis mõttes algne stack? Lauda istun alati full buy-iniga. Ja proovin kasutada 40BI reeglit ehk siis enne kui 40BI kokku pole saanud limiidist üles ei liigu. NL50 võtsin shoti 1500$ juures, kuid sain 3BI eest kotti ning tulin kolinal alla. :lol: Üritan proovida vast 1600$ juures uuesti, sest tean, et peaks biitima sealset taset.

Ning kui sul olli tegelikult ka nii suur tahtmine on pokkeris kuhugile jõuda, siis mine sinna foorumisse elama: https://forumserver.twoplustwo.com/ Seal on miljoneid topicuid ning huvi korral jõuad kindlasti tippu. Lisaks: www.pokershop.ee Telli raamatuid endale ning tööta korralikult läbi. Ka see aitab kõvasti mängu paremaks muuta.

Ranka on Eestis üks parimatest mängijatest. 8)
olli
Postitusi: 11
Liitunud: 03 Aug 2008, 14:03

Re: Aidake mäng paremaks:(

Lugemata postitus Postitas olli »

Niisiis, olen suutnud oma mängu kõvasti paremaks muuta, ja hetkel Triobetis mängin 0.40 doble up sit n go sid. see mängu tüüp mulle meeldib ja on jõukohane kui 200 läbi mängitud teen analüüsid ja kui tunnen et järgmine tase sama tight aga skilli vähe rohkem mängus siis hakkan 1. euriseid tegema.

vihkan cash laudu, tight mängijat loetakse nagu raamatut, raised ja tuleb 1 call 8 fold ja flopil ei saa bettima hakatagi kui juba fold, see siis sendilaudades:D


pocket paare soovides: timz0333
Vasta