Pacific Poker!

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
IXI

Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Soovitan ise seda.. mängind ise seda juba päääris pikalt ja seal suht kõvasti neid kes niisama suht lampi raha loobivad nii et tasub ära küll ;)
kellel huvi siis võib teada anda kui kutse saadan saab veel lisaks 25% boonusele ka 25$ boonust ;)

pacificpoker.com

Et kellel soovi siis msn saab täpsemalt rääkida või saatke siin privaatsõnum sisuga (eesnimi, perenimi ja maili aadress.. soovitatavalt gmail või yahoo... mujal on probleeme kohale jõudmisega) . Minu kutsega saate siis siis 25% boonust lisatud summalt +25$
;)
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Risto »

Ise olen mängind nii pacific pokerit kui ka party pokerit ja mõlemad on täitsa head.
John79

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas John79 »

kasutan kaa pacificut.. hetkel küll "mängu raha" peal... aga jälgin ka päris raha mänge. Et peaks proovima mingiaeg siis ära selle päris raha värgi kaa :)
John79

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas John79 »

"IXI" saatsin maili PSiga.. et saad sinna saata siis selle kutsa või asja?
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

CashToMe kirjutas: palju sinna peab raha panema kui sa kutsud mind ja palju ma siis kokku saan? on seal raske kaa nagu mängida? et ma olen nagu lihtsalt pokkerit sõpradega mänginud.. et seal mingid proffid või saab kaa siuke minu sugune harrastaja seal hakkama :)?


20$ on miinimum kandmine siis saad 25% ehk 5$ veel lisaks ja minu kutsega saad veel 25$ lisaks ;)
kui soovi on viska anna teada, saadan kutse siis. Ja seal on nii tegijaid kui ka päris "tainaid" et no algul väikeste panustega harjutad... harjutamine teeb meistriks nagu öeldakse ;)
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

CashToMe kirjutas: ok.. ja kuidas ma sinna raha saan panna? :oops:
suht kõik võimalikud variandid olemas.. sul vast lihtsaim kas krediitkaart kui on.. või siis isegi SEB ja hansapanga panglingid olemas.. lihtsalt maksad läbi pangalingi otse oma arvelt.. siis läheb kyll aega kuni 24h et kohele jõuaks raha.. krediitkaardiga läheb koheselt.. nii et valik on sinu ;) saadan siis kutse ära sulle ;)
John79

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas John79 »

John79 kirjutas: "IXI" saatsin maili PSiga.. et saad sinna saata siis selle kutsa või asja?

sain kaa kätte.. et siis kaa proovib järgi kui olen julguse kokku saanud.
Tänud.
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

ja raha saab pärast kätte kindlalt?
või kuidas se värk käib?..mai tea pole mänginud kunagivarem
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: ja raha saab pärast kätte kindlalt?
või kuidas se värk käib?..mai tea pole mänginud kunagivarem

raha saab ilusti kätte :) samamoodi pangakontole seal paar päris proffi eestlast kes teevad üle 100k EEKi kuus kaa... ise mingi 6 kuud umbes mängind ja noh vahest tehakse ikka korralikult mulle kaa ära.. aga öösiti on jõhkralt usakaid kes lihtsalt lampi laevad endale mingi 100$ ja siis lihtsalt mängivad oma lõbuks ehk siis loobivad suht lampi seda raha seal.. 1 öö sain 2 mänguga ehk siis ~1-2 minutiga 100$ :D
aga samas olen ka kaodanud 1 mänguga ~100$ ... nii et rahulikult ja tagasihoidlikult mängida siis pole probleem mõned Eesti keskmised kuupalgad teha endale kuus :)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

Aitäh homem vaatan seda värki siis :)
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: Aitäh homem vaatan seda värki siis :)

ptv ;) vaata ja huvi on siis võin kutse saata.
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Risto »

kunagil telekas... minuarust pealtnägijas rääkis jah ühes eestlasest kellele see ongi põhitööks... ja ma nüüd täpselt ei mäleta summasid... aga KÕVASTI suuremad kui eesti keskmine palk.. aga muidugi eks see vajab harjutamist ka et järjepidevalt võita..
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Risto kirjutas: kunagil telekas... minuarust pealtnägijas rääkis jah ühes eestlasest kellele see ongi põhitööks... ja ma nüüd täpselt ei mäleta summasid... aga KÕVASTI suuremad kui eesti keskmine palk.. aga muidugi eks see vajab harjutamist ka et järjepidevalt võita..

KAHVEL oli saateks ja oli ka seal oleval inimesel sissetulek sealt 100k ringis kuus :)
Kasutaja avatar
Risto
Postitusi: 51
Liitunud: 07 Okt 2006, 11:23

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas Risto »

pole paha pokkeri mängimise eest :D
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Et siis panin ülesse banneri kaa vilkuma et sinna klikkides saate siis 25% boonust lisatud summalt +25$
;)
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

Ola'le saatsin kaa eile kutse ja liitus ja sai boonused kätte.. et mis seis siis jäi :D? mingi aeg oli migni 70$ a siis rsk starman hakkas mul siin hooldustöid tegema ja lendasin poole mängupealt minema :(
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

keegi saaks anda võlgu 25$? ,et noh kanda sinna pacitic pokkerisse ... kui ära kaotan saate 1. sept tagasi kui kasumisse jään saate mõne päeva pärast.
kasutajanimi raix13 .
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: keegi saaks anda võlgu 25$? ,et noh kanda sinna pacitic pokkerisse ... kui ära kaotan saate 1. sept tagasi kui kasumisse jään saate mõne päeva pärast.
kasutajanimi raix13 .

memberi kasutajanimi on raix13?
ja lihtsam ju sul laadida 20$ j saad 50$ .. palju lihtsam kui laenata ja pärast tagasi maksta ;)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

ma andsin endale lubaduse ,et ma enda raha ei laiska kaardimängude peale ... ma mõtlen tööga teenitud ... see mis ma sult 1. sept sul vb saaks seda ma enda raha alla ei loe :)
loodan kasumisse jääda kui keegi laenabks ... tagasi saab ta selle kindlalt.
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: ma andsin endale lubaduse ,et ma enda raha ei laiska kaardimängude peale ... ma mõtlen tööga teenitud ... see mis ma sult 1. sept sul vb saaks seda ma enda raha alla ei loe :)
loodan kasumisse jääda kui keegi laenabks ... tagasi saab ta selle kindlalt.
nujaaa :P 1nov ikka ;)
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

CashToMe kirjutas: nii.. oli siin pikemalt nüüd ära... et nüüd jälle tagas.. sain su kutse kätte.. et peaks siis ära proovima värgi-... lugesin su õpetuse kaa läbi et hoidkem siis pöialt et saab neid usakaid nats nöörida ;)

tore tore ;) eks jään siis ootama siis kui kantud võid teada anda ;) siis võime väikse mängu kaa seal usakate vastu teha ;)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

Ma tuleks kah siis ....kui raha keegi laenab või 1 sept saan :D
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: Ma tuleks kah siis ....kui raha keegi laenab või 1 sept saan :D
sa ikka ei saa oma 1 sept. üle :D
meil käib juba pikemat aega oktoober juba :D
ja kui raha CashToMe poolt kantud siis võin sulle laenata ;)
Kasutaja avatar
raix13
Postitusi: 38
Liitunud: 08 Okt 2006, 16:37

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas raix13 »

:D mai tea ma sellest pokkerist suht sõltuvuses ... ja ma vääga tahaks juba ise kanda aga kui ma kannan ja kaotan siis ma kannan veel ja veel ... :)
Äriettevõtted , ideed alati oodatud !
IXI

Re: Pacific Poker!

Lugemata postitus Postitas IXI »

raix13 kirjutas: :D mai tea ma sellest pokkerist suht sõltuvuses ... ja ma vääga tahaks juba ise kanda aga kui ma kannan ja kaotan siis ma kannan veel ja veel ... :)

siis tuleb piiri pidada ;)
ja endale paraja panusega laud leida ;) sest kui sa esimese laksuga kannad 20$ ja saad 50 eks.. siis näiteks 5/10c lauas on seda suht raske maha mängida :D
25/50c noh ikka peab kaa sitaks järjepidevat ebaõnne olema ja ikka läheb ebaõnnega kaa pea 24h mänguaega vaja mahamängimiseks :D
a no üldiselt see on reegel et esimene raha mängitakse alati maha.. kuna sellega sa alles õpid tundma ja tunnetama mängu ;)
et kui mängid siis on põhiline et JÄLGI teisi mängijaid .. kui sa oled 1 lauas koguaeg.. ja yldiselt seal mängijad ei vahetu väga kiirelt siis sa õpid nende käikke ja iseloomu suht kiirelt ennetama ;)
Suletud