FTP, Party, Pacific, Stars

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
arifoorum
Postitusi: 5
Liitunud: 04 Mär 2009, 14:59

FTP, Party, Pacific, Stars

Lugemata postitus Postitas arifoorum »

Tere,
Olen uus pokkerimaailmas, sai sõpradega aeg-ajalt mängitud ja nüüd on veidi tegeletud ka netisaitidega. Tegin YPC konto ja sain 50 taala, mille otsustasin Full Tilti kanda. Rahalaudades olen peamiselt mänginud Holdem 25NL Full ring TAG style (esimesed 2,5k kätt olid lubavad, edasi läks nutuseks), liikusin 5NL peale, et aru saada kus mu lekked on. Pmselt pean töötama sellega veel. mingi 6,3k käega jäin veidi alla nulli.

Vahepeal ka turnasid teind. FTP on minu arust väga hea koht tournamentide mängimiseks, kuna valikuvõimalus on suur. Üks mu lemmikuid on Daily dollar , kus buy-in on 1$ ja ja top 3 saavad alates 1k+ $. Ise pole eriti kaugele jõudnud muidugi :D Olen ka mänginud SnG-sid veidi. 180max full ring 2$ buy-in , korra jõudsin heads upi (mida ma kohe üldse ei oska :/ ) , ja tegin siis oma 2$-st 61$, saavutades 2koha. Üldiselt turnad on minu arust algaja kohta hästi läinud. Olen oma algse bankrolli kolmekordistanud ja veidi peale.

Aga,
Kas kellegil on kogemusi mitme erineva teema pealkirjas nimetatud pokkerisaitidega? Millised saidid omavad häid külgi ja mis need oleks, kus saitidel on teie arust lihtsam bankrolli üles ehitada?

Ja kas keegi teab häid allikaid, kus õppida tournamentide mängimist sügavamalt ja heads-up mängimist tournamendi lõpulauas.

Tänud
Kristjan
Vasta