Forex Blog

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
forexeesti
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Juul 2010, 11:08

Forex Blog

Lugemata postitus Postitas forexeesti »

Tere kaashuvilistele.
Anname teada, et alustasime forexiteemalise blogi pidamist aadressil
https://forexeesti.wordpress.com

Oleme ise tegelenud asjaga umbes 2 aastat. Alguses pigem päevakauplejana, nüüd otsime erinevate valuutapaaride pealt setupe, mida saaks paar päeva käes hoida. Olete oodatud lugema ja osalema.
Markets can do whatever they want whenever they want

Forexi blogi
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Väga huvitav.Hiljuti oli kah olemas eesti forex leht ega teie samad tegelased pole?Eelmine leht oli kah suht selline mannetu aga oli väärt,palju õpetusi ja näiteid.Olemas nende inimeste kontakt ja vb võta kätte see eesti forex teha korralikule lehel kus olemas arvestatav meeskond?Kuna on väga palju selliseid üksikuid proovijaid kellel peale 2 kuud on leht out.Tean umbes 3 eesti forex lehte mis alustasid aga hiljem kadusid.

Ise olen kah tegelenud aga olen unustanud selle fun ja teh kauplemise.Ise harrastan matemaatilise kauplemise stiile ,kuna numbrid ei saa eksida.Olemas kindel valem ,pole vaja karta ka $ langeb või tõuseb.Irl raha sees pole kuna see nõuab seidi rohkem kapitali kui tavaline kauplemine.Tuntumad vist on martingale ja grid kauplemine.Olen mingil määral ise väljaakujundanud "VALEMI"mida ka katsetan ja kontrollin ,et kuidas käitub erinevates situatsioonides.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Võiksid oma tulemustest siia ka aeg-ajalt mingi ülevaate teha, kui see salajane pole. Mõni huvitatud lugeja ikka leiduks ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
forexeesti
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Juul 2010, 11:08

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas forexeesti »

Ei ole tegemist samade inimestega, oleme ise kaubeldnud ning arvasime, et kogemuste jagamise huvides ja enda distsiplineerimiseks on blogi pidamine hea lahendus. Statistikat õnnestunud/mitte õnnestunud tehingute kohta hakkame tegema nädalate kaupa, kuid ka igapäevased tehingud on blogis üleval. Oleme positsioonikauplejad ning võtame heal juhul paar tehingut nädalas, kui sedagi.
Mineviku statistika avaldamine oleks mõttetu, sest selle valiidsust ei saa kuidagi tõestada.
Edu kauplemisel!
Markets can do whatever they want whenever they want

Forexi blogi
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Kui pole saladus siis mis indikaatorid jälgid?Kuidas hindad ,mis suunas hind liigub?
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Milline on teie meeskond?
Kasutaja avatar
forexeesti
Postitusi: 3
Liitunud: 28 Juul 2010, 11:08

Re: Forex Blog

Lugemata postitus Postitas forexeesti »

Homme ilmub meil jutt blogis meie kauplemisajaloost, seal on veidi indikaatoritest ka, lähiajal katsume blogi kaudu üldse erinevat nõu ja soovitusi anda. Tulge kindlasti lugema ja arvamust avaldama, koos on kergem õppida, iga tagasiside või arvamus on oluline.
Meeskond on meil kaheliikmeline, minu elukaaslane ja mina.
Markets can do whatever they want whenever they want

Forexi blogi
Vasta