Online poker

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Küsimus siis ,et kas on olemas mõnda head online pokerit ,kus saab ka eestlane liituda ja raha peale mängida ja minimaalne sissemakse oleks mõistlik ehk siis 10-20$ .
Samuti võiks olla võimalus maksta paypal-ga ,sest krediitkaarti ei ole.
Eelistaks online pokkerit ,millel on positiivne tagasiside ja ,mida oled juba ka ise kasutanud.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Pokerstars.ee üks tuntumatest ja populaarsematest. Tarkvara ka üks parimaid. Minimaalne sissemakse $10.

PayPali küll ei aktsepteeri (ei tea, miks sa seda tahad, kui sul krediitkaarti pole), aga Moneybookersit see-eest küll (lähiajal plaanis ka selle kohta artikkel lõpuks ära kirjutada, kui oma lõputööga asjad korda saavad). Sinna saad sissemakse teha pangaülekandega (teenustasu 0.-).

Kui probleeme registreerumisega vmt, võid PS kaudu küsida. Saangi sisendit selle artikli jaoks siis, et millele rohkem tähelepanu pöörata ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

ma ei tea kas sa ei pannud tähele ,mu poste teisest teemas aga tean pokerstarsi ja mul seal kasutaja ,kuid ma olen 17 aastane seega seaduslikult mängida ei saa.
Paypali küsin sellepärast ,et alati saab kellelegi maksta Eesti rahas ja siis tema kannab paypalile.
xyx
Postitusi: 6
Liitunud: 03 Sept 2010, 20:44

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas xyx »

no aga 17 ei saagi ju mitte kuskil mängida.. Kui tahad niiväga mängida, siis parem tee konto oma vanemale õele/vennale, emale, isale, tädile, või onule.. Moneybookersi konto ka siis samale nimele. PayPal on igati pidi halb varjant, seal ka selline võimalus, et saab saadetud raha tagasi küsida, ning keegi ei taha teha rahavahetust, kui hiljem soovid välja võtta PayPali kaudu.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Üks variant on muidugi nopaypoker, kus mängimine on tasuta, mistõttu ta pole justkui hasartmäng, aga raha saab välja võtta.

Samas rikkaks seal vaevalt et saad ja tarkvara on küllaltki reklaamist pungil (kui just ei upgrade raha eest ja neid maha ei võta), mis võib tüütu olla ja kunagi kui seal natuke mängisin, olid mängijad ka parajad lambad, mis tegi suhteliselt keeruliseks võitmise, kuna kõik tulid kaasa kogu aeg ja keegi ikka joppas ära :P

Aga muidu peaks legaalne olema igast nurgast.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

xyx kirjutas:no aga 17 ei saagi ju mitte kuskil mängida.. Kui tahad niiväga mängida, siis parem tee konto oma vanemale õele/vennale, emale, isale, tädile, või onule.. Moneybookersi konto ka siis samale nimele. PayPal on igati pidi halb varjant, seal ka selline võimalus, et saab saadetud raha tagasi küsida, ning keegi ei taha teha rahavahetust, kui hiljem soovid välja võtta PayPali kaudu.
hetkel triobetis isa andmetega ,nii ,et panen monkeybookersi täpselt samadele andmetele ja kõik OK ?
BTW pole moneybookersit kasutanud, kas seal saab ikka kontole ka raha kanda ,mitte ainult kontolt moneybookersi arvele?
xyx
Postitusi: 6
Liitunud: 03 Sept 2010, 20:44

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas xyx »

Pangakontole ka ikka, aga siis peab Monebookersi pangakaardiga ja aadressiga ära verifitseerima, ning nimed peavad ühtima. Kui tahad päris enda pangakontole raha saada, siis tuleb Isa Pokkerikontolt raha Isa Moneybookersisse tellida ja seejärel Isa Moneybookersist sinu Moneybookersisse ja alles siis oma pangakontole :D
Pole küll ilus alaealist gamblima õpetada :oih: aga ei tea küll kedagi kes ainult pokkeriga oleks oma varad maha mänginud, peaasi, et slotimasinate osakonda ei roni :D
Moneybookers parim makseprotsessor üldse minumeelest ja seal on võimalik väikese raha eest ka Mastercard teha, mis toimib kõikides meie poodides ja pangaautomaatides. Ise kasutan Moneybookersit koos Mastercardiga rohkem kui eesti pangakaarte üldse kokku.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Kahjuks vaatasin foorumi liiga hilja.Tegin "isale" konto ära aga kogematta registeerimise alguses linkising enda kasutaja.
Verifind ega midagi ei ole.
Tahtsin endale ka nüüd teha aga sain : "Thank you for your interest in our site but we are unable to accept your registration at this time."

Kas asi selles ,et üritasin teist kasutajat teha samalt IP-lt väga ruttu või on pangakaardis asi ?

Edit:sain tehtud,vanuses oli asi.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Nüüd mul raha saadetud või õigemini teel minu moneybookersi kontole.
Aga ma nüüd mõtlesin ühe asha peale.
Ma niisama vaatasin praegu alapealkirja "send money" ja sain sellise kirja "Your account is locked for outgoing transfers and credit/debit card payments therefore we cannot complete this transaction.
To unlock your account, you must upload funds into your Moneybookers account via bank transfer."

Enda kasutaja saan lahti aga kuidas "isa" kontoga jääb?Kas ta läheb ka lukust lahti ,siis kui ma enda kasutajaga isale kannan?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ei oska sellele vastata. Millegipärast arvan, et mitte. See tundub olevat üks nende nõuetest, et rahapesu vältida, et iga inimene peab ennast nö verifitseerima oma pangakonto kaudu vähemalt. See on siiski ainult oletus...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
xyx
Postitusi: 6
Liitunud: 03 Sept 2010, 20:44

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas xyx »

ai jah, vist oli küll, et peab pangakontoga ära verifitseerima vähemalt.. nad saadavad mingi summa sinu pangaarvele ja siis saad mingi verifitseerimis numbri, ei mäleta ka täpselt, sai väga ammu tehtud konto.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Hetkel ootan kirja,13. saatsin ja hetkel juba 5 päeva möödas.
Kas Eestisse tuleb aeglasemalt või on kiri kuskil kinni jäänud?

Muidu Pokerstarsi puhul võin ka enda kasutajaga kanda,sest seal ta ei kontrolli informatsiooni.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kusjuures tellisin ka ise suhteliselt ammu tolle pangakonto verifitseerimiseks ülekande SEBi, aga siiamaani ei midagi.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
xyx
Postitusi: 6
Liitunud: 03 Sept 2010, 20:44

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas xyx »

armido15 vist mõtles aadressi verifitseerimise kirja, mis postiga koju saadetakse? see tuleb vähemalt 2 nädalat
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Okei,tänud info eest.Ma lihtsalt mõtlesin ,et rahaülekandega läks 2-5 päeva piires nagu lubatud ja arvasin ,et kirjaga samamoodi.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas surf »

armido15 kirjutas:Okei,tänud info eest.Ma lihtsalt mõtlesin ,et rahaülekandega läks 2-5 päeva piires nagu lubatud ja arvasin ,et kirjaga samamoodi.
3 a. tagasi võttis mul selle kirja kättesaamiseks aega 1 nädal.
2 päeva saadab juba Eesti Post kirja ühest linnaosast teise :)

Mis puutub online mängu -ja maksevahendi kontosse, siis ma ei usu, et nende kasutajanimed e. omanikud peavad kattuma. Pole vist sellist reeglit määratud või kuidas? Moneybookersi konto nr on seotud e-posti aadressiga, mitte nimega.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Seda ma mõtlesingi ja sellepärast kannangi enda moneybookersi kontoga.
Kiri tuli ka juba ära.

Ainult ,et ta nõuab ,et ma kannaksin moneybookersi arvele raha kuigi ma juba tegin seda.(järgmine päeva peale kirja tellimist)
Igatahes kannan 1 euro veel ,et näha kas selles asi ,et liiga vara kandsin.

Keegi muidu sama probleemi otsas olnud ?
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas surf »

"Bank transfer" ei tohiks minna kauem, kui 5 tööpäeva.
"Pangaülekanne internetis" (Swedbank) on otsekohene või võtab aega mõned tunnid.

Et sind aidata, tahaks enne selgusele jõuda:
1) kas sa saatsid raha Moneybookersisse oma isiklikult pangakontolt ja kas see MB konto kuhu raha saatsid on registreeritud sinu nimele?
2) millist varianti kasutasid - "Bank transfer" või "Pangaülekanne internetis"? Kas pangaülekande puhul viitenumbri (MB user ID) maksekorraldusse sisestasid?
3) kas sa oled oma MB kontole sisestanud oma pangakonto andmed? Kui jah, siis kas sa tegid seda enne või pärast raha saatmist?


Edit.
Proovin ise anda mõningad vastused.

1) Sinu pangakonto nimi ja MB kasutajanimi peavad kattuma!
DEPOSITS FROM 3RD PARTY BANK ACCOUNTS ARE STRICTLY DISALLOWED AT MONEYBOOKERS. YOU CAN ONLY MAKE BANK TRANSFER DEPOSITS FROM A BANK ACCOUNT IN YOUR OWN NAME.


Kui MB konto ja pangakonto kuuluvad sulle, siis:

2) & 3)
Kontrolli (ülaosas oleva lingi kaudu Balance: 0.00 EEK view limit), kas sa saadetud rahaga mitte ei ületanud oma verifitseerimata konto limiiti! See võis tegelikult olla ka väiksem enne seda, kui sa verifitseerisid oma koduse aadressi.

Kui tunned, et jooksid tupikusse, siis MB Abikeskuse kaudu saad teha oma pangaülekande osas päringu.
Logi kõigepealt oma MB kontosse ja seejärel klõpsa järgmisele lingile: https://www.moneybookers.com/app/faqmes ... ?node_id=8

EDASI, kui tegemist oli "Bank Transfer" VALI -> "Deposit via bank transfer" -> "I instructed a bank transfer to Moneybookers, but it is not yet credited to my account balance"
(kui tegemist oli "Pangaülekanne internetis" VALI -> "Any other deposit option")

Täida kõik sealolevad lahtrid ja saada teele!
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Ma kardan ,et ma ei väljendanud piisavalt täpselt.
Mul raha juba kontol olemas probleem selles ,et nõudis veel üht sissemakset.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas surf »

armido15 kirjutas:Ma kardan ,et ma ei väljendanud piisavalt täpselt.
Mul raha juba kontol olemas probleem selles ,et nõudis veel üht sissemakset.
Ah nii.., väga imelik!

Siis ma soovitaks minna Abikeskusesse nagu ma oma eelmises postituses kirjeldasin, klõpsata "Send Money" tabile ja lingi all "General send money enquiries" oma probleemi kirjeldada.
Huvitav oleks teada, mis nad vastavad.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Eile õhtul kümne paiku saatsin ära, hetkel veel vastust pole ja kasutaja veel lukus
Viimati muutis armido15, 30 Nov 2010, 20:13, muudetud 3 korda kokku.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas surf »

Ma vist hakkan tasapisi taipama, milles pull..
Millegipärast arvan, et asi ei ole üldse sinus ega sinu kontos vaid muudatustes seoses eurole üleminekuga.
Viimastes MB uudistes oli kirjas, et seoses Eesti krooni üleminekuga eurole ei saa al. 10-st novembrist Eesti kasutajad kroonides "Send Money" teenust kasutada. Ma näen, et sinu MB kontojääk on mingil moel juba eurodes, kuigi minul on see veel kroonides ja uudistes oli ka kirjas, et MB muudab automaatselt kõik krooni kontod euro kontodeks alles 3-ndal jaanuaril.
Proovisin just uut MB kontot registreerida ja märkasin, et uutele Eesti kasutajatele pakub registreerimisvorm valuutaks automaatselt EUR. EEK valikuvõimalus on rippmenüüst eemaldatud. Kui sa registreerisid endale konto novembri alguses, siis on kõik selge.
Tundub, et MB on kõigile Eesti kasutajatele ajutiselt "Send Money" välja lülitanud ja enne uut aastat ei saa raha saata, k.a need, kes hiljuti liitusid ja kelledele süsteem lisas registreerimisel automaatselt euro kontod. Sellepärast sa ei saagi raha saata. Script lihtsalt ei luba. See minu arvamus.
Ma ei tea, kuidas vanade kasutajatega on, kuid uutel kasutajatel, kellel juba euro kontod, ei ole enne 3-ndat jaanuari üldse kasulik MB-sse pangaülekannet teha, sest saadetud kroonid konverteeritakse mingi teenustasuga eurodeks (KKK järgi on konverteerimise teenustasu 1,99%.). Üleminekul aga teenustasusid ei võeta, vahetatakse eurodeks sama kursiga nagu Eesti pankades: 1 EUR = 15.6466 EEK
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Kui aus olla siis see kuu aega oodata kõigi hullem pole.
Vähemalt tean milles asi on.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas surf »

armido15 kirjutas:Kui aus olla siis see kuu aega oodata kõigi hullem pole.
Vähemalt tean milles asi on.
Kui asi on tõesti nii nagu ma mõtlen, siis MB oleks pidanud uusi kasutajaid ka teavitama sellest, et nad ei saa oma euro kontodega ajutiselt raha saata ja paluda, et enne üleminekut pangaülekandeid MB-sse ei tehtaks, kuna raha jääb sinna ju seisma.

Aga oota vastus ära. Võimalik, et scriptis mingi viga ja MB ise ka ei tea, et uued kasutajad ei saa raha saata. Äkki antakse uutele kasutajatele võimalus ikkagi raha saata, kuna neil on ju euro kontod. Uute kasutajatega võib tekkida jama, kui nad küsivad raha panka aga saatmisel teisele kasutajatel ei tohiks ju mingit jama tekkida.
Kasutaja avatar
armido15
Postitusi: 19
Liitunud: 07 Apr 2010, 23:41

Re: Online poker

Lugemata postitus Postitas armido15 »

Nüüd ma olen kindel ,et selles asi on ,sest mu 1 euro jõudis kohale ja nüüd ta küsib aadressi kinnitust uuesti aga samas ,kui vajutan proceed to adress verification siis tuleb error.
Vasta