Pokkeri Abi!

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
nurmster
Postitusi: 4
Liitunud: 06 Mär 2007, 04:51

Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas nurmster »

Kas absalute ja party pokris saab aknad väiksemaks ka teha? kui saab kuidas? ei ole veel pihta saanud


Kõik üldised küsimused pokkeri kohta siia paluks siis :). IXI.
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas cashflow »

party's võtad alt nurgast kinni ja muudkui sikutad, aga absoluudis minu teada sellist luksust pole.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
AudioSurf
Postitusi: 29
Liitunud: 23 Juun 2008, 17:58

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

cashflow oskad sa seda ütelda et kui ma party pokerisse lasen läbi youpokercashi saata boonuse, kas see läheb siis esimese deposiidi alla ning ma saan ka freerollidest osa võtta ?
Pilt

Pilt
Kasutaja avatar
cashflow
Postitusi: 110
Liitunud: 18 Veebr 2007, 03:18

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas cashflow »

Konkreetset juhtumit ei oska kommenteerida, seda pead ikka asjaosalistelt küsima, aga põhimõtteliselt on sihuke asi võimalik küll.
If you have money in the bank, in your wallet, and spare change in a dish some place ...
you are among the top 8% of the world's wealthy.
http://diivr.com
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

AudioSurf kirjutas: cashflow oskad sa seda ütelda et kui ma party pokerisse lasen läbi youpokercashi saata boonuse, kas see läheb siis esimese deposiidi alla ning ma saan ka freerollidest osa võtta ?


Kunagi alustasin ka seal mingi boonusega ja siis läks igatahes arvesse deposiidina.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
AudioSurf
Postitusi: 29
Liitunud: 23 Juun 2008, 17:58

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas AudioSurf »

ok eks ma üritan :D see oleks umbe kasulik küll kui saad boonuse ja siis veel deposiidi ka tehtud :)
Pilt

Pilt
raints
Postitusi: 48
Liitunud: 15 Apr 2008, 07:23

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas raints »

Kas keegi oskab nimetada pokkeri lehti, kuhu saab raha kanda SEB ja Swedbanki kaudu?
Pilt
Pilt
martin_352
Postitusi: 10
Liitunud: 10 Jaan 2008, 02:06

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas martin_352 »

Triobet, Pacific, PokerStars. Ise kasutan neid kolme, aga kindlasti on neid veel.
Recon Fuchs
Postitusi: 48
Liitunud: 28 Jaan 2008, 18:49

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas Recon Fuchs »

24hpoker on ka unet olemas.
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas algaja »

raints kirjutas:Kas keegi oskab nimetada pokkeri lehti, kuhu saab raha kanda SEB ja Swedbanki kaudu?
Lisan veel fulltiltpoker.com Maksta saab mugavalt U-Neti vahendusel
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Selline küsimus, et kui sa swedbankist ja sebist teed pokkeritubadesse ülekandeid jmt, kas see mõjutab ka kuidagi sinu tulevikuvõimalusi laenu saamisel? Juttude järgi nagu peaks, aga on kellelgi ka otsest kogemust/infot selle kohta? :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
Kasutaja avatar
larigpt
Postitusi: 91
Liitunud: 04 Jaan 2007, 22:56

Re: Pokkeri Abi!

Lugemata postitus Postitas larigpt »

deathace kirjutas:Selline küsimus, et kui sa swedbankist ja sebist teed pokkeritubadesse ülekandeid jmt, kas see mõjutab ka kuidagi sinu tulevikuvõimalusi laenu saamisel? Juttude järgi nagu peaks, aga on kellelgi ka otsest kogemust/infot selle kohta? :)
Kuskilt on kõrva jäänud, et pool aastat ja vanemad kanded pankasid enam ei huvita. Samas eks see oleneb ikka ka summadest. Kui nad juba mingil viisil kahtlustavad sõltuvust siis on puuks ma arvan :roll:
PiltPilt
Vasta