kuhu panustada?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
kardo2
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mär 2011, 19:37

kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas kardo2 »

teree
võiks olla üks lehekülg ka kus saaks spordist lugupidavad ja teadjad inimsed omavahel arutada igapäev spordist toimuvast ja vahetada oma arvamusi ning teadmisi. nt võiks ju igapäev välja tuua parimad mängud, statistikat, koefitsente ja oma arvamust põhjenusega võitja üle.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sa võid julgelt sellega algust teha ja eks siis näeb, kas ja kes kaasa tuleb.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kardo2
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mär 2011, 19:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas kardo2 »

täna kuldseid mänge pole siis. UEFA eurliiga.mind ennast huvitab man city- kiievi dynamo mäng. city on nurka surutud kuna võõrsil tuli vastu võtta ÜLLATUSLIK 2:0 kaotus. seega peab kindlasti võitma.ja seda ma usun nad ka teevad kodus. tugev komplekteeritud meeskond.koefitsendid: 1.50 man cityl.easy money aga ise tääna panuseid ei tee:D
kardo2
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mär 2011, 19:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas kardo2 »

man city siis võitiski läbi häda 1:0. täna pakuks kindlat võitu eesti korvpalli meistriliigas TTÜ-le kes võõrustav rak. tarvast.(1.25 koefitsent). ise teen panuse ilmselt händikäpis TTÜ-le kus 7.5 p edu.(1.85 koef.). võite pakuks veel norra hokiliigas Spartale kes mängiv võõrsil lillehammeriga.(2.35 koef) ja perlasele kes mängis sakalaiga..
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Sul mingi süsteem või loogika ka nende pakkumiste taga on või lihtsalt sisetunde järgi?
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kardo2
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mär 2011, 19:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas kardo2 »

no ma tegelesin aastaid tagasi spordi ennustamisega ja oma prognooside müümisega. pühendusin kogu ärkvel oleku aja spordile ja selle jälgimisele.proovin nõ uuesti alustada.praegu pakun statistika , oma vaate ja arvamuse järgi. sestap olekski hea spordist huvituvate ja arukate inimestega arutada ja prognoosida võitjat/võitjaid ja ehk lõikaksime kõik kasu.
kardo2
Postitusi: 5
Liitunud: 17 Mär 2011, 19:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas kardo2 »

kena võit eesti kossus 93:85:D lacky. aga spartaga läksin väga alt- uurimatta kodumängude tugevust ja võitude ja kaotuste suhet kodumängudes norra liigas. aga kahju et ei leia mõttekaaslasi endale ja huvilisi:S eks ma pean edasi üksi jätkama:D
Catfish
Postitusi: 5
Liitunud: 29 Jaan 2011, 14:02

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas Catfish »

Kas keegi traavlispordis panustamisega ka tegeleb??

Ma ise eriline mängur pole aga traavlid on väga südamelähedased: kusjuures oman ise ka kahte traavlit ;)

Aeg-ajalt ikka panustan ka :oih: he..heee... vähemal tunnen ma enne starti ära traavli, kes rajal tõenäoliselt galopeerima hakkab ja disklahvi saab või lihtsalt natuke halvas vormis oleva hopsi (Z)
Pilt
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Ma vahel käin sellisel lehel naq https://www.thefootytipster.com/ , vahetevahel saab sealt üsna head infot. Põhiliselt arutletakse seal jalgpalli üle, mis toimub sealses foorumis. Arvamused siis nii suurtemate liigade kui ka näiteks Meistriliiga kohta.
Jan
raulves
Postitusi: 44
Liitunud: 26 Juul 2008, 12:14

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas raulves »

Müüa MONSTER ENERGY kleepse 12x16 cm.
http://yfrog.com/12pa250016j
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Mõni bookie juba su panuse limiiti ka vähendanud on ?
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: kuhu panustada?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

Eesti - Serbia 4.15 - 3.30 - 1.90 (triobet)
Homme on Eesti jaoks taas raske mäng jalgpallis. Pakuks ise võitu siiski Serbiale. Mäng Uruguayga oli ilus, kuid ma ei tea kas ainult mulle tundus, et uruguaylased ei andnud endast maksimumi. Oli kuidas oli, kuid kui vaadata natuke statistikat, siis serbia pole viimasest 7st mängust väravat löönud vaid korra, Itaalia vastu. Eesti on aga viimases 10s mängus lasknud peaaegu igas mängus värava(va. siis uruguay).
Minu homne bet oleks siis, et Serbia lööb värava @1.25. Usun, et serblased on homseks piisavalt motiveeritud ja võimekad. Samuti ei usu, et eestlased homme hambad risti kaitses istuvad. Ootan lahtist mängu ja väravaid! :tants:
Vasta