Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tegemist asian handicapiga. Enamus suuremaid bookieseid neid ka pakuvad, triobet kohe kindlasti mitte.Asian handicap on hea eelkõige sellepärast, et sul on niiöelda 2 võimalust ka jalgpalli mängus, kus ainult 1 võimalik outcome kaotab kogu su raha, 2 võimalikku outcomei tähendavad aga sinu panuse võitu.

Niort (FRA-N) -0.75 -135 -0.75 tähendab,e t kui Niort võidab kahe väravaga, võidad kogu oma panuse(oletame, et 10 euri). Kui Niort võodab 1 väravaga, saad 5 euri oma kontole tagasi ja 5 euri sellest 10st loetakse võitjaks selle koefitsiendiga millega panustasid. Kui mäng jääb viiki või kui Niort kaotab, kaotad kogu oma 10 euri.

Clyde (SCO-3) +0.25 -125 +0.25 tähendab, et kui Clyde võidab, võidad kogu oma panuse. Kui Clyde mängib viiki, saad omapool oma panusest tagasi kohe, ehk siis 5 euri ja 5 euri panusest läheb niiöelda võitjaks(konkreetsel tipil on koef umbes 1.8,seega saad oma 10 eurisest panusest 5 kohe tagasi ja 5 euri läheb võitjaks koefiga 1.7)
erkkiem
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Sept 2010, 12:58

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas erkkiem »

iNeedMoney kirjutas:Nii mängud nüüd läbi.

Manchester City v Blackburn 1-0 (-10€)
Zaragoza v Almeria 1-0 (+7.50)

Seega esimese päevaga kaotasin 2.5€

Mis Manchester United v Schalke mängust arvate? Ise pakuks manchesteri võitu.
Schalke võitu pakun 2:0
Pilt
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

enne kui sa oma raha Manu peale paned, ma annan sulle mõned faktid, mis loodetavasti muudavad su meelt.
Schalke mängud alagrupis kodus: 3 millest kõik võideti väravate vahega 8:1..nende seas Benficat(kes ei ole mtte halb sats 2:0 ja Lyoni 3:0, kes lültas eelmine aasta välja Real Madridi ntks) Eelnevates mängudes võideti kodus Valenciat 3:1, kes on Hispaania liigas Barca ja Madridi järel 3s ja mängis alagrupis Manuga nende kodus 1:1 viiki. Ja kui see ka veel ei ole mõjuv siis Schalke võitis ka Interit,eelmise aasta meistrit kodus 2:1 ja Manu ise tegi liigas eelmine voor 0:0 viigi Newcastleiga kui mängisid võõral....ja lisaks vaata koefitsientide liikumist selles mängus..paljud bookied on koefi tõstnud 2.0lt-2.1lt kuni 2.3ni....miks nad peaks favoriidi koefe tõstma? Ja seda enam hoidma seda suhteliselt kõrgel....ja paljud bookied maha võtnud võimaluse anda Manule ette ntks 1.5 väravat. Ma pakuks siit pigem close mängu ja kui üldse panustaks,siis Manu double chance, kindlasti ei paneks ma oma raha võidu peale, mis ei tähenda et MAnu ei või seda mägnu võita, kuna nad on siin favoriidid, lihtsalt mina oma raha sinna ei paneks
erkkiem
Postitusi: 7
Liitunud: 12 Sept 2010, 12:58

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas erkkiem »

Okei igatahes ma lükkan vist c 10€ Schalke võidu peale, tulgu mis tuleb. Kui võidan, siis saan 20€+ kasumit.

Muidu mõtlen siin et äkki paneks 2:0 võidu peale üldse agaei julge riskida.
Pilt
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Krt mul läks nüüd vist vähe halvasti moneybookersisse raha kandmine,kui tahtsin reference koodi viitenr panna,siis pank ütles,et ei vasta standarditele ja krt tegin makse ilma selleta ja no seletusse ka ei pannud ja raha ei tulnudki üle,aga swedist on raha ka maas! Mis ma nüüd tegema peaks,oskab keegi öelda?
ennustaja222
Postitusi: 21
Liitunud: 08 Juul 2009, 19:45

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

üks variant on see,et ootad paar päeva kuni raha MB on ületulnud, teine on see,et saadad koopia oma maksest neile ehk siis MB klienditoele,kuigi ega siis ka väga palju kiiremini see raha üle ei tule. Endal ka nii juhtunud, tähtis on et paned selle reference numbri õigesse kohta Swedis
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Aga sa olid sunnitud neile koopia saatma jah,enne kui raha said?
ennustaja222
Postitusi: 21
Liitunud: 08 Juul 2009, 19:45

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

Raainis kirjutas:Aga sa olid sunnitud neile koopia saatma jah,enne kui raha said?
Jah,kuna ma tahtsin raha kiiremini kätte saada,kui lihtsalt oodates kuni see mu MB kontole jõuab. Vali Email support, siis SUPPORT CENTRE alt deposits ja siis sealt edasi paned kirja oma probleemi. Vist peaks nii olema. Nad tahavad mingisugust tõestust sinu maksest
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas algaja »

Shalke peale panustasin 25$ koefiga 3.9. Elame-näeme.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

väga kole mis toimub siiamaani, Neuer hoiab Schalket vee peal,kui mehed ennast kokku ei võta on siin mingi 3ne pakk tulemas
tykk6una
Postitusi: 13
Liitunud: 05 Veebr 2011, 22:41

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tykk6una »

Ise usun (olen kindel) et manu võidab, aga elame näeme, kahjuks ei jõudnud beti enne mängu algust teha ...

// nii, ja esimene värav ka :pidu: . Oleks pidand varem koju loivama ja ka oma betid tegema:D
// NII, ja ka teine värav... Kahetsen sügavalt... :D
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Nüüd kontol 0, et kui kiiresti ma selle 25€ tagasi saan Betfairi poolt, kui sisestasin tolle koodi.

Ja too kood millest sa siin jahusid on hoopis su ref kood. Seega lihtsalt petad endale reffe.
Viimati muutis iNeedMoney, 27 Apr 2011, 00:09, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas algaja »

iNeedMoney kirjutas:erki sorry aga 2/3 sinu tippi on mõõda läinud ja nüüd kontol 0, et kui kiiresti ma selle 25€ tagasi saan Betfairi poolt, kui sisestasin tolle koodi.

Ja too kood millest sa siin jahusid on hoopis su ref kood. Seega lihtsalt petad endale reffe.
Your account will be credited with the free bet value within 48 hours after your bet is matched.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Hmm ja nüüd lugesin ühelt saidilt, et see on hoopis 25£ / 30€ mitte 25€ ja kui see on tõsi siis suured tänud kristjan, et sa aitasid mul 25€ lihtsalt tuulde visata. Seega ma saatsin BetFairile kirja seoses su refferal pettusega. Sest õiged promotion koodid on järgnevad BET345 / BET789 / SUP001 / AFF025
Viimati muutis iNeedMoney, 27 Apr 2011, 00:08, muudetud 2 korda kokku.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Oota järelikult ei tohiks õnnestuda ka selle kristjani koodiga? leidsin ka lehe kus hoopis teine kood.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Kristjan petab siin lihtsalt reffe endale, see on ta refferal kood, sellega ei saa Sina mitte midagi. Promotion koodid, mis ma eelnevalt postitasin on õiged, võid ka üle kontrollida ja teadmiseks, sa pead panema 30€ mitte 25€ nagu Kristjan siin jahub ja siis tagastatakse vaid esimene bet, kui kaotad selle.

Loodetavasti BetFair ei jäta sellist jama niisama lauale ja teevad selle kristjaniga midagi.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Mis see tähendab,et saab mingid kasumit või midagi sinu pealt siis?
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Nu tegemist tavalise refferal süsteemiga, kus ta saab oma reffide pealt boonust vms. Ma igatahes saatsin BetFairile kirja, et teha midagi selle refferal asjaga, et kasvõi eemaldada, sest mina mingile jorsile, kes valetab ei hakka küll mingit boonust koguma, muid bettimis kohtigi olemas.
Sammuti võiks ka siin foorumis panna talle Petja staatuse vms.
Viimati muutis iNeedMoney, 27 Apr 2011, 00:29, muudetud 1 kord kokku.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas devean »

betifoorum, olen ennustamisega tegelenud vahelduva eduga üle 5 aasta, sinu plaanil jõud ühendada on jumet, oleks käpp. Kui huvitab siis võid lähemalt kirjutada
Viimati muutis devean, 11 Aug 2011, 21:38, muudetud 1 kord kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

nii et siis on vist selge miks ta niiväga siin promos. Tahtis topeltkasu teenida? Esiteks refferali'na ja teiseks nende TIP'ide eest. Sa maksad talle Tip'ide eest ja kui panustad saab jälle tema kasu! :P Kas see on tõsi Kristjan? PS! Ta pole viimasel ajal siin teemas postitanud!
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Niimoodi BetFair saatis kirja tagasi ja eemaldas minu Kristjane refferarina.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

paraku ei leia siin midagi eriti taunimisväärset, kuna valdav enamus tasulistest teenustest paneb oma lehtedele referrali lingi juba eoses. Sulle ei maksa see ju midagi, sinu tippide jagajale aga tähendab see lisaraha. Küll võiks ehk mainida ja rääkida nii nagu asi on, et mitte usaldust kaotada oma klientide ees
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Nii tere kallid inimesed!(p.s.ennem kui sa seda postitust lugema hakkad, võta aeg maha viieks minutiks)

Ma tõesti ei tea miks ma enam rahafoorumist uusi kirju ei saa oma meilboxi kui keegi mu postitusse on kirjutanud. Varem sain koguaeg seega mõtlesin, et see teema ei ole enam aktiivne aga näed, on küll ja kuidas veel.
Teiseks, mul oli eile sünnipäev, üle-eile olin naisega vanalinna hotellis ja ka eile oli väga palju asjatamist, kel sünnipäev tuleb või on olnud saab aru, et sel päeval on tõesti tähtsamaid asju kui rahafoorum. Ma arvan, et see ei ole väga vale käitumine kui ma enda jaoks aja maha võtsin.
Tänu sellele ma lihtsalt ei ole jõudnud kõigel sellel kätt pulsil hoida!
Nii, hakkame siis üks teema korraga võtma: "ineedmoney" kui ma õieti mäletan siis sa tulid siia teemasse jutuga, et sa ei ole varem kunagi spordi-ennustusega tegelenud ja tahaksid hakata tegelema. Niisis proovi aru saada, et see on väga suur ja teistsugune maailm kui seda on 30sek. reklaamide vaatamine ning selle eest 0.000001$ teenimine. Ma usun, et sa lähed närvi kui sa panid minu ref. koodi ja ei saanud monentaalselt tagasi oma 25€, kuid ega ka betfair loll ei ole. Ennem kui sa oma 25€ tahavad nad, et sa oma isikut neile tõestaksid, e. saadaksid neile pildi oma dokumendist ja pildi mingist paberist, kus on peal su aadress. Ja voila! Saadki tagasi oma raha. Mis puutub minu ref. koodi siis jah, see ei ole selline mida googeldades leiab, neid on lihtsalt tuhandeid mis siin netis ringi liigub. BET345 / BET789 / SUP001 / AFF025 on vaid vähesed näited. Kui sa lähed betfairis "My account" siis leiad sealt vasakult tulbast, kõige alt rubriigi nimega "refer and earn" ning saad hakata ise oma sõpru kutsuma sinna. Selle asja point ongi selles, et kui sa kutsud kellegi sinna, kes panustab vähemalt 25€ (üheksa kuu jooksul kui ma õigesti mäletan) siis saad sina ka 25€ selle eest, et sa oma sõbra sinna kutsusid. Juhul kui su sõbra bet peaks kaotama saab ta uue 25€ mida panustada. Kõik võidavad selles olukorras ju?
See, et betfairil on oma "promotionid" kus tundub see asi vähe "legaalsem" tähendab vaid seda, et nad ei pea seda 25€ enam kutsujale maksma, sest nemad ise ongi kutsujad sel hetkel. Ja kuna sa oled uus siis ma mainin sulle ka seda, et väga paljud bookmakerid, tahavad mingil ajahetkel saada kinnitust su isiksusest. Kes tahab seda siis kui boonust tahad saada, kes siis kui raha hakkad välja maksma jne. Inimesed kes sellega tegelevad, teavad täpselt mida ma räägin. Nii, ma loodan sügavalt, et ennem kui sa hakkad inimesi petjateks ja pättideks sõimama viid ennast järgmine kord asjaga kurssi. Saame ikka hästi läbi üksteisega, kui sul tekkib küsimusi saad ju minu käest otse küsida ka.

"tomiandrep", jah ma tõesti promosin seda siin, kuid kuna see oli mu esimene promomine siis ei kukkunud võib-olla kõige paremini välja. Täna olen ma kindlasti targem kui ma olin eile. Olen ise ka Betfairile kirju saatnud ja nad on ka mulle vastu saatnud. Lähen muudan ära ka oma selle "reklaam" postituse ja lisan sinna täiendavat infot. S.h. et tegemist on minu ref. koodiga, peab olema 18a, et panustada, 25€ saab kätte juhul kui esitad dokumentidest pildi jne.

"Ineedmoney", kas Betfair andis sulle su 25€ tagasi või ei? Loodan, et andis sest muidu kaotame mõlemad selles olukorras ju :S

Ja vabandan ka Teie ees, et pole olnud kättesaadav. Kellel on soovi võib lisada mind skype: "kristjankalmu"


Kristjan
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Jah mina sain oma 25€ tagasi peale seda kui olin olukorda selgitanud ning doki olin juba neile ammu saatnud.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Okei, vähemalt seegi hea, et oma raha tagasi said ;)
Vasta