Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

betifoorum kirjutas:eilsega kahjum 30 euri, kokku 147.5 ja ei lase veel päid norgu, 1 kahjumi päev viimase....7 päeva jooksul, iga kord ei saagi võita.
Tänaseks:
FK Ventspils (Baltic) -1.5 odds 1.7
First Vienna FC (AUT-E) +0.5 odds 1.9
AGF Aarhus (DEN-1) -0.75 odds 1.8
Kolding (DEN-1) +1 odds 1.7
Dynamo Dresden (GER-2) +0.5 odds 1.7

vastuseks veel,et ise kasutan moneybookersit ja paypali kus võimalik. Aga ei oleküll kuulnud,et keegi ei saaks seal oma sisse kantud raha kätte.

nii, 5 tippi ja nendest 4 võitsid, 1 kaotas, 20 euri kasumile lisaks ja kokku vähem kui kuu ajaga 10 euristega 167.5 euri...ja siin kohal lõpetan heategevusega:) Loodan, et suutsin siin mõnelgi silmad avada, aga see on tasuta töö mida ma siin teen, lisada veel ajakulu igapäevase updeitimisega.
Alates reedest alustan oma teenusega, minig aeg hakkasin oma tippe ka üles panema siia...handicapperswatchdog.com/profile.php?h=betifoorum mis on iseseisev sait ja mingit sahkerdamist seal teha ei saa, küll aga ei ole see päris see, mida mina teinud olen, kuna seal ei ole päris kõik mängud välja pandud panustamiseks ja alati ei ole need asian handicapid mida ma tahaksin ja millele ma ise bet365 panustan. Küll aga saab seda historyt seal vaadata ja võrrelda teiste sarnaste tipsteritega. Minuga suudab seal samade tippidega sammu pidada ainult soccercapper, kelle tipid maksavad 399 taala....PÄEVAS..ja mina teen seda sama teile siin hetkel tasuta;)Kuna juba huvilisi on(Soomest, Itaaliast, Horvaatiast jne), hakkan nüüdsest koguma kliente, kes huvitatud võtku ühendust aadressil betifoorum@gmail.com...hinnaks hakkab olema 30 euri kuus ja võtan maksimum 20 klienti, et suuta küsimustele vastata ja et koefid ei kukuks märgatavalt enne, kui kõik kliendid oma rahad peale saanud...edu teile, mina olen oma edutee ehk leidnud;)
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Edu sulle..
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Nii, endal ise tänane päev +27.82€
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas devean »

Teie foorum ikka hingitseb? Kuna hetkel on jalka bettimises suhteliselt ``hapukurgi hooaeg``.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Ja kus sinu foorum siis on :)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas devean »

Ei mõelnud rahafoorumit üldiselt, vaid nende ``tasulist foorumit``.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Hei,

kuna osad pooled kaotasid asja vastu huvi, siis on see pigem jah hingusel. Üksi neid asju ei jõua ja sessiperiood lõi paljud asjad tagurpidi ja seega üritan teha enda jaoks asju võimalikult kiirelt ja lihtsalt, seda enam, et siin oli maksimum 2-3 huvilist ja nii väikese huvi pärast nii palju energiat ja aega siia suunata oleks mõtetu, kuna bettimise teemalisi foorumeid on kümneid, kus oma tegemistele tähelepanu saada. Siin jäi asi eelkõige huvi taha kinni ja ajanappuse taha, aega hetkel juba oleks, aga huvi on siin vähe sellise tasulise asja jaoks. Kui, siis teha ntks foorum kus arutada oma bette ja teadmisi ja tähelepanekuid, infoallikaid, häid foorumeid jne...aga seda ei ole mõtet tasuliseks ajada. Kel huvi, võin anda ligipääsu sinna suletud osasse, kuhu oma tippe kirja panime siin paar kuud tagasi ja teha seal uusi teemasid, eks ilmselt kõigil ettepanekuid ja oma source ja seal lihtsam leppida kokku mõni teenus, mille eest ntks grupiga maksta, kuna mõned mul hetkel silmapiiril,mis teenivad hästi,aga jäävad kalliks üksi tasudes
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas devean »

Tundub hea mõte, ise liitusin ka paari teenusega, ning praegu vaatan paberi peal kuidas on. Paari nädala pärast plaanis asi tõsisemalt teenima panna. Ja oleks huvi suletud foorumi-osa vastu ; ).
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

lisasin su sinna gruppi, leiad teema foorumi kõige ülemiselt realt;)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nii, et kes tegelenud bettimisega natuke kauem ja kogemusi, kasutab erinevaid infoallikaid või teenuseid ja ei ole niisama Barcelona ja Chelsea peale panustaja, siis andku märku ja vaatame mis saab.....võiks kokku saada üks 5-8 liikmelise asjaliku pundi, kellega pead kokku panna ja erinevaid süsteeme ja allikaid katsetada, et siis parimad neist välja leida.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ma pole eriline spordi ennustaja ise,aga olen nõus mingi hea teenuse eest ka maksma.nt nagu thebestpickz.com tundub päris hea olevat.kuu maks 100 dollarit ,tahab keegi proovida ?kambapeale odavam
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

kuskil paypaliga saab ka raha sisse panna?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

defqon1, lisan su samuti kinnisesse osasse, ajame mingi v2ikese seltskonna kokku ja teeme 2ra, 2-3 head teenust veel silmapiiril, mida rohkem kokku saame huvilisi, seda odavamaks endale l2heb ja paypaliga saab paljudes suuremates bookides raha kanda
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Oleks ise kah huvitatud aga palju need teenused maksavad?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

thebestpickz.comist veel nii palju, et neil on suht väikesed koefid enamus tippidel ja mõni teenu seal, millel halvem tabavusprotsent aga kõrgemad koefid oleks ehk tasuvamgi, lihtsalt et jah jälgida tuleks ka koefe milllega nad tippe pakuvad, mitte ainult tabavusprotsenti...kuigi nad on hakanud viimasel ajal ka paremaid koefe pakkuma. Teenuste hinnad varieeruvad...ja suurelt. See millest siin rääkisime on 100 euri kuus, ise hoian 2-3 sms teenusel silma peal, tuleb saata sõnum iga päev hinnaga 1-1.5 euri ja tipid saad omale sõnumina vastu.....on ka üks 400 dollarit kuus, mida ma tahaksin proovida, kuna neil on väga pikk tõestatud history tippidel ja tabavus % on kergelt öeldes kõva ja muidugi on teenuseid kus peab maksma päevas 300-400 taala tipi eest..aga nad panevad üldjuhul ka kuus 30st 25 tippi kotti ja koefid on 1.8-2.2....aga selle jaoks et seda teenust kasutada peaks jh,su enda panused olema suuremad kui me siin endale ilmselt kõik lubada saame
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Ma ka hoian thebestpickz.com lehel silma peal aga jah üksi ei tahaks maksta kampas oleks soodsam.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kellel konkreetne huvi andku aga teada;) saan lisada privaatsesse foorumi osasse ja konkreetselt rääkida asjadest, et mida võtta ja mida jätta.
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Lisa siis.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Võid mind ka lisada ;)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

lisatud...hetkel meid siis viis, kes oleks huvitatud tasuliste teenuste proovimisest...vaatan homme veel teistest foorumitest, ehk leidub huvilisi või siis mu enda kliendid ehk huvitatud seal handicappersi saidilt
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

5 inimest juba ,normaalne ju ,ehk hakkab asi nüüd ka looma kuskile poole :D
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

keegi veel jagab kuskil neid tippe muidu? :)
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kas keegi teab midagi sellest lehest?

bettingsys.com
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

esimest korda n2en. Aga...siin kaks ohu m2rki minu jaoks..esiteks, on nende history ainult kuu aega vana, mida on ilmselgelt v2he, kuigi v2idavad, et ise aastaid juba businessis sees.Teiseks ohum2rgiks on stake system, vaata seda Simulatorit neil, peale iga kaotust nad t6stavad oma stakei pmselt 2kordseks, et saada tagasi kaotatud tipile pandud raha....kaks korda kuu jooksul on neil olnud 3 kaotust j2riest, 1 korra ka seeria 2 kaotust...v6it...3 kaotust...kui see 1 v6it seal vahel oleks olemata, oleks kaotuste seeria olnud 5 m2nguline ja peale iga kaotatud m2ngu oma stakei niimoodi duubeldada t2hendab juba seda, et sa paned kogu oma raha sellele viiendale m2ngule ja kaput. Pane seal simulatoris starting budget ntks 3000 krooni ja risk 5 percent....Vaata 2 juuli m2ngle valerenga v stromsgodest pandi stake 1500 ja alles j2i 3500 banka, kuna eelnevad 3 tippi olid m66da l2inud, oleks ka see m66da l2inud, oleks j2rgmise tipi panus olnud 3000 ja kontole j22nud alles veel 500 sinu 3000st. Seega see v2ga riskantne, seda enam, et nad kasutavad v2ga v2ikeseid koefe enamasti..1.4 ja 1.5 on sellise stake plani jaoks ilmselgelt liiga v2ikesed koefid, et teha sellist progressive staking plani, peaks su koefid olema v2hemalt 1.9 ja yle selle
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

yks asi veel,nende t2nane tipp on CSKA -1.75 v2ravat v6i siis yle 2.5 v2rava, ilmselt see teine, kuigi ma ise eelistaksin -1.75 v2ravat, koef suurem ja olgem ausad, Kriljat ma skoormas seal v2ga ei n2e, kui statistikat vaadata ja CSKA ei ole siiamaani kodus v2ga 3-0 m2nge teinud, ja kui ka teeb seekord on handicap -1.75 ka olemas:)
Vasta