Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ok.Ma täielik newbie panustamise alal aga huvitab mind see teenimise võimalus.Mul on 40 euri vaba raha mida sooviks kasvatada.Kas siin on keegi targem,kes oskab või tahab mind aidata seda summat kasvatada :) Kindlasti on siin targemaid :)
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Ok ,kas keegi ütleb mis makseprotsessor on hea panustamiseks.Moneybookers ei kõlba kuskile,järgiproovitud.Jagele nende sitapeadega ainult.Kuidas Netelleriga on?.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

cubicus kirjutas:Ok ,kas keegi ütleb mis makseprotsessor on hea panustamiseks.Moneybookers ei kõlba kuskile,järgiproovitud.Jagele nende sitapeadega ainult.Kuidas Netelleriga on?.
Ja kui keegi on nii hea ja saadaks mulle õpetuse kuidas blokist kõrvale hiilida.
bhoyy
Postitusi: 24
Liitunud: 19 Okt 2008, 15:37

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas bhoyy »

mis moneybookersil viga? minu meelest üks kiireim ja usaldusväärseim rahakantimisviis. möödapääsemiseks pane DNS serveri aadressiteks nt 8888 8844
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Ma olin ka täitsa rahul senikaua, kuni mu konto kinni pandi ja seda siiamaani kuidagi põhjendatud pole :)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

bhoyy kirjutas:mis moneybookersil viga? minu meelest üks kiireim ja usaldusväärseim rahakantimisviis. möödapääsemiseks pane DNS serveri aadressiteks nt 8888 8844

Siis seleta mulle ka kuidas sa oma raha betting kontole saad.Minul see ei õnnestu.Kas bank wire kaudu on ainuke võimalus siis?.

Ja pole mõtet mingit paska ajada,mul on vaja teada kindlat viisi mis töötab.
Viimati muutis cubicus, 05 Sept 2011, 20:01, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Enamik panustamisega tegelevaid kohti toetavad moneybookersit...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

deathace kirjutas:Enamik panustamisega tegelevaid kohti toetavad moneybookersit...
Proovisin oma virtuaalset kaarti praegu verifitseerida,ka see pole võimalik.Igatahes võtan raha sealt tagasi.MB aga võtab muudkui oma protsendi muidugi.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Leidsin sellise võimaluse nagu entropay.Vaatan seda virtuaal kaarti lähemalt.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Kuule Betifoorum kuhu sa kadusid?.Pidid mulle tippe saatma aga nüüd ei anna näole?.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

rahune nyyd...ma ytlesin et aitan, kui mul aega on selle jaoks..mitte siis kui sinul vaja on..pealegi ma l6petasin selle teenuse asja 2ra paar p2ega tagasi, ei ole aega sellega tegeleda....
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nii...ettepanek on konkreetne...nimelt on meil juba 2 nädalat käimas suletud foorumi osas ettevõtmine, kus me ostame sisse tasuliste bettimise tipsterite teenuseid erinevaid ja tipid ise igapäevaselt sinna ülesse panen...kasutame mitmeid erinevaid serviceid ja jooksvalt üritan leida aina paremaid ja tasuvamaid serviceid. Seoses sellega otsime uusi huvilisi...kuna summad on päris korralikud, mida maksame ja kamba peale suudame lubada endale mõistliku summa eest nii 5-6 erinevat tipsterite teenust edasimüüjalt.....2 nädalat on meil need asjad siin jooksnud ja hetkel kõik toimib...lõuna paiku on enamasti kõik tipid käes ja kenasti aega panused teha..teenustel kõikidel history uuendatd nii nagu peab ja asi töötab...ainuke mure on teenuste hind, mis kasvab ja seega otsime uusi huvilisi, oleme hetjek 6 kesi ja kelle kahtlusi, võin anda ligipääsu mingiks ajaks, et näha mismoodi tegutseme või siis küsida siin olemasolevatelt inimestelt kinnitust, et ma ei ole siin mingi reklaamimees, kes mitte millegi raha küsib!
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Beti võibolla huvitatud. Palju need tasulised tipid sulle ka siis toonud siis kuus on?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

see on ikka väga individuaalne..oleneb sellest, kui palju raha sul on kanda oma kontodele...millise staking planiga sa julged peale lennata, kui head koefitsiendid sa suudad leida jne...teenimiseks on kõik eeldused loodud, korralikuks teenimiseks, ülejäänud on selle teha, kui palju sul on vaba raha, mida liigutada ja investeerida:)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas devean »

Eile näiteks mul 5est 4 pihta kasum ca 100 euri, oleks ka viiest viis tulnud aga oli lihtsalt ebaõnne kuigi võistkond oli väga üle vastastest. Aga esimesed 2 nädalat on kulunud harjumisele ja sisse elamisele, et kellele ja kui palju panustada.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Tere , palju sull see teenus maksab siis betifoorum ,oleks isegi huvitatud, tänud ette kui vastad?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

teenuse hinnad varieeruvad ,sõltuvalt siis kui palju meid hetkel on.mida rohkem seda mudugi odavam,nagu devean ütles siis tkleb natuke sisse elada .üldiselt nende tippide eest mis me maksame ,võib teenida päris korralikult,eks igaühel ole oma enda väike strateegia ,mis,kuidas jne .ühesõnaga beti anna neile 2 hele natukeseks ajaks see suletud foorumi osa kasutada.sis näevad kuda asjad siin pool käivad :D
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

ja kuidas me siis kokkuleppele saame ..prooviks ära siis..
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

vaatan, et olen siin juba hüüdnime ka saanud:D..aga ok..lisan teid siis suletud osasse,saate näha mismoodi meil see asi käib ja nagu näen siis teistele ka sobib, lisan teid näiteks tänaseks ja saate näha mis toimub ja mis teenustest jutt käib:))
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

ja kuidas ma teie tasulisele foorumi pääsen?..millisele lehele tuleb minna...
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

see sama foorum ongi .ei pea maksma selle eest et siseneda :D,sellel samal foorumil on kõige üleval alateema nimega "bettimine " ,vaat kas näed.kui mudugi beti lisas sind juba
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

lisatud lisatud;)
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Sooviksin saada teie foorumile ligipääsu :)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no nüüd saate aru, miks ma seda inimest ei tahtnud foorumisse lasta? Postkast täis selliseid väljendeid kui suhtlesime, ...päris tõsised süüdistused siin, vali sõnu poiss, mul võtab sinu kohta hagiavalduse tegemine 15 minutit ja kui avaldus esitatud, saame ka sinu asukoha ja isiku teada...vali sõnu;)
Kasutaja avatar
ulvar
Postitusi: 83
Liitunud: 04 Nov 2008, 22:09

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ulvar »

Väga Õige Beti:)
Suhtlemine on 0 sellel vennal...huvitav mis haridus on? 8 klassi külakooli?
Cubi mis pühalehm sa oled, et sind kritiseerida ei või?
Vasta