Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Tere!

Kuna lähenemas on Jalgpalli EM, siis olen kõrgendatud huviga jälginud koondiste sõprusmänge, teinud märkmeid, kogunud statistikat, vaadanud mänge jne. Peamiseks ajendiks on endale asja selgeks tegemine ning sellega pisukese kopika tasku panemine. Võib-olla leidub ka siin foorumis mõni huviline, kes sümboolse tasu eest EMil vihjeid sooviks. Aga et ma päris mees metsast ei paistaks, siis postitan nüüd kuni EMini iga päev siia paar mängu, kui toimib ja kellelgi huvi tekib, siis võtke julgelt ühendust. Enamus panused oleks süsteemis 1X2.

Täna kahjuks sõprusmänge väga ei ole ning seega ei ole valik väga lai. Tänased tipid oleks:
Brasiilia-Mehhiko 1 (1.64 Betfair)
Eesti-Leedu 1 (2.28 Betfair)

Pöidlad pihku ja juba homme uued mängud!
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Esimene vihjepäev seljataga ning seis ei olegi nii halb - ikkagi plussis. Nagu ütlesin, siis mängude valik just ülemäära suur ei olnud ning tegelikult oligi vaid kaks korraliku koefitsendiga mängu. Üks läks, teine mitte - õnneks tabas see suurema koefiga mäng ning kui panustada 10€ panustega, oleks seis järgmine:
Brasiilia-Mehhiko 1 (1.64) - tulemus 0:2 = -10€
Eesti-Leedu 1 (2.28) - tulemus 1:0 = +12,8€
Päev kokku: +2,8€
Nädal kokku: +2,8€

Homseks/Tänaseks ehk 4. juuniks on vaid üks mäng, kuid see eest magusa koefitsendiga:

Ungari-Iirimaa 1 (3.05 Betfair)

Pöidlad pihku!
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tere Egert,

väga tänuväärt ettevõtmine sul siin, aga kuna see teema on siin eelkõige tasuliste teenuste promomiseks, mida kasutame enda suletud osas, siis oleks kena, kui sa teeksid enda tippidele uue alateema,lihtsam jälgida ei ajaks inimesi segadusse...võibolla isegi korraldada väike võistlus EMi tippidele eraldi teemana? Võitjale pakuksin auhinnaks ntks kuu aega tasuta subscriptionit meie teenustele:)
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Kuna EM käimas ja paljudel rahad kindlasti ringlemas kontodel, annaksin siinkohal teada, et ka meie foorum jätkuvalt tegutseb ja viimase 3 päeva tippide history meie põhiteenustel on 13 võitu ja 2 kaotust koefidega vähemalt 1.8....tulemus mis ei ole garanteeritud muidugi pidevalt, aga on märkimisväärselt hea
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ühtlasi tekkis idee korraldada siin selline tippide võistlus...et kui huvi on inimestel, võiks teha siin eraldi alateema päeva parimate tippidega...igal osavõrjal on päevas võimalus teha 1 oma tip, tip tuleks üles panna koos koefiga, mis kirjutamise hetkel saadaval ja bookmaker, kelle juures tip selle
koefiga saadaval oleks...hoian siin ise ja ka teised saavad silma peal hoida konkurentide historyl ja iga kuu võitjale annaksin ntks auhinnaks kuu aega tasuta meie tasuliste tippide foorumis....ideed ja ettepanekud oodatud...oleks huvilisi?
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Kas mõtled midagi sellist nagu on POD bettingadvice foorumis? Seal küll peab ka selgituse juurde kirjutama, miks sellist tulemust eeldad.
Oleks küll tänuväärt ettevõtmine ja aitaks kindlasti paljusid.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

jah...täpselt midagi sellist ma mõtlengi, kuigi seal on jh reeglid karmid nende selgituste osas ja isegi tippide koefid on bookmakeritega piiratud, siis siin alustaks ehk natukene leebemalt...piiranguid ei ole ei ole koefide suurusele ega bookmakeritega seoses ja selgitused ei pea olema nii põhjalikud...küll võiks olla mainitud, kui kuskilt leitud info, et keegi vigastatud või jätab mängu vahele või kasutatakse noormängijaid või vastupidi esindustiimi mängijaid mõnes madalamas liigas jne...kui huvilisi oleks, paneks selle asja siin ka käima kohe
verbazo

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas verbazo »

vaatasin, et antud teemaga on alustanud Kristjan ja esimesed leeküljed kus ta vihjeid ja oma ideid jagas olid väga huvitavad ja kui ma nüüd neid viimaseid foorumi lehekülgesid vaatan siis pole Kristjanit enam näha. Minu soov oleks teada kas ta ikka tegeleb antud vihjete pakkumisega ja kuidas vahepeal läinud on?
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Ei tahaks avalikult kedagi mustama hakata, aga pärast paari totaalselt ebaõnnestunud õhtut kadus see mees vähemalt minu elust koos ette makstud rahaga. Jutud, kuidas ta selle ennustamisega tuhandeid teenib, andsid alust arvata, et 30€ ei peaks selline summa olema, mille pärast pead liiva alla pista. Reaalsus vist see, et ega see elu tal nii roosiline ei olnudki ning nagu korra minult terve kuu raha korraga sai, oligi mees kadunud. Võttis küll veel korra hiljem ühendust, küsides kas soovin raha tagasi või vihjeid edasi. Pärast minu raha soovi kadus aga lõplikult. Edu talle edaspidises elus, saan ka ilma selle 30€ hakkama ning väljend "sõbrad", mida ta päris tihti meie suhtluses kasutas, kindlasti paika ei pidanud.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ei soovita selle kasutajaga koostööd teha on kõik, mis mul öelda on...ja nagu näha, on ta areenilt kadunud...
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Näen registreerimisi suletud foorumis....aga olen alati öelnud, et ei võta sinna võõraid kasutajaid vastu, kuna registreerimise on igapäevaselt mitmeid ja ma ei
saa kindel olla, kas tegemist kellegagi siit foorumist või mõne Serbia või Poola scammeriga...kellel huvi...nagu olen alati öelnud, tuleb saata kõiegpealt oma kasutajanimi mulle.
T35T
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Veebr 2011, 10:36

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas T35T »

Kuidas teil seal foorumis ka läheb? Plussis, miinuses - selle aasta kokku võttes?
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Tere,

Tegelesin suve algul EMi panustamisega, kuid lõpp oli natuke teine kui oleksin oodanud. Mõtlesin siis natukene järele ning lõin ühe pikalt panustamisega tegelenud sõbraga kampa ning koos asusime panustama lay panustele. Tegemist on siis n-ö. vastu panustamisega. Meie skeem on lihtne. Otsime iga päev välja 1-2 parimat mängu, kus ühe tiimi võit peaks kindel olema, kuid lay panusega kindlustame enda jaoks ka viigi. Juulis panustamisega tuli kasum täitsa soliidne, võib-olla mitte miljonid, kuid mitte väga suure rahaga riskides on võimalik üsna madala riskiga stabiilselt võita. Aga mis ma ikka pikka juttu teen, hoidke kodulehel silma peal ning üritame teile tõestada, et tegu on üsna tulusa asjaga.

Koduleht: laytips.edicy.co/

Egert
T35T
Postitusi: 4
Liitunud: 09 Veebr 2011, 10:36

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas T35T »

Saan ma õigesti aru, et kui lay panus täppi läheb.. näiteks tänane 6.09 Switserland ei võida, siis saad oma raha tagasi 5.4 Coefiga? Ehk kui paned 10€ selle peale saad tagasi 54€?
Mis konks seal on? Miks need coefid nii kõrged on?
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas aixi »

smarkets.com
Ei sa niipalju saa ühti ma ka alguses ei saanud sellest skeemist aru aga seal smarketis arvutada siis sellise summaga saad kasu ikka 10 aga kahjum on 44. Et mida suurem koef lays on seda suurem kaotus ka aga võit on ikka ainult niipalju kui oma summa sisse paned. Ainult et kui koef alla kahe langeb on võit ja kaotus võrdsed.
Egert2899

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Egert2899 »

Tervitused,

Teeks väikese kokkuvõtte. Peaaegu kuu on möödas ning tulemus on üsna hea. Tõsi, vahele on tulnud mööda läinud panuseid, millest mõned on olnud kergekäeliselt postitatud, sest lihtsalt oli alguses panuseid vaja ning kui päris seda õiget ei leidnud, sai mõni mitte nii kindel valitud.
Üldiselt on seis aga positiivne. 33st panusest on tabanud 28, mis teeb tabamisprotsendiks 85. 10€ panustega oleks hetkel kasum 120€ ning ma usun, et nüüdsest, kui teenus juba tasuline on, tuleb kasum kuu lõikes veelgi suurem.
Küsiks siis teie arvamust, et kuidas tundub seni?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

betifoorum, kas saaksid mind tagasi lisada oma foorumisse, oleks veel paarist asjast vaja rääkida, tean et olin inactive aga nyyd jalle pildis.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tegutsen jätkuvalt...võid emaili saata;)
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

driverile kiri saadetud...just hetkel tuli CSKA m2ngus over goal line liveis penaltiga kotti...pluss hakanud katsetama erinevaid allikaid poolaeg/lõpptulemus ja correct score tippidele..eile tuli 2st tipist 1 meile ja selle koef oli 26 ringis...põhirõhk ikka tippidel koefiga 2 kanti
isko
Postitusi: 42
Liitunud: 14 Dets 2007, 23:59

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas isko »

Keegi mõnda tasuta tip lehekülge oskab soovitada? Prooviks esimest korda panustamisega kätt ja ei ole erilist soovi maksta alguses vihjete eest.
N4pster

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas N4pster »

Tere kõigile!

Olen siin foorumis uus. Lugedes kõik senised 20 lehte läbi, mis siin teemas on, tekkis ka soov liituda kinnise foorumiosaga, kus juhatab vägesi betifoorum. Tuleb aga välja, et sellist kinnist foorumit siin rahafoorumis enam ei ole ja et betfoorumil on nüüd enda eraldi foorum, kus fookuses on livebet ennustamine. Regasin sinna ära ja varsti saan tasuta ligipääsu nii nädalaks umbes, et tutvuda asjaga ja vaadata, mida asi endast kujutab.
Samas tekkis mõte, et kui oleks piisavalt huvilisi, siis võiks midagi sarnast uuesti käima lükata nagu siin betifoorumi eestvedamisel tehti. Et nt. keegi, kes oli kinnises foorumis aktiivne ja asjalik, võtaks asja enda peale, teeks uue kinnise foorumi siin ja huvilised hakkaksid liituma, esimene nädal tutvumine ja kõik tasuta, edasi tasuline ja hind vastavalt tellitud teenusele ja inimeste arvule.
Rääkides teenustest, siis mida teadjamad arvavad sellisest kohast nagu best-asian-picks.com ? Tundub, et on aus koht. Lehel ka verified märge. Vaadates ajalugu, siis tabavusprotsent on seal 75 juures. Kuus küsivad 1000 USD ehk umbes 785 euri.

Seega kas oleks reaalselt asjast huvitatud inimesi, kes suudaks asja juures püsida pikemat aega, mitte et pool kuud või kuu ja aidaa? Eriti tore oleks kui huvi tunneksid need, kes olid betifoorumi kinnises foorumis natuke pikemat aega ja ka maksid teenuse eest, et teaks juba kuidas asjad käivad.

Avaldage arvamust, aitäh!
Audio

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Igasugune bettimine on väga halb, kuna tegu on hasartmänguga. Võid ju võita need 75%, omale paarkümmend protsenti juurde, aga kui 25% kogu summa kaotad, kas see on siis tõesti seda väärt. Ma soovitaksin hakata CPA ja Clickbankiga tegelema, pole mingit riski ja kui tööle saad on passiivne sissetulek. Ärge nüüd palun nuga selga lööge, aga see on minu arvamus. Äkki keegi oskab mind ümber veenda bettimise koha pealt :)
N4pster

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas N4pster »

Ega siis kogu summat mängu ei pane, paned nt. 10 eurot igale panusele. Nt. best-asian-picks.com annabki vist igapäev ainult ühe mängu, millele panustada.

Teeme näite: Ütleme, et iga mängu koef on keskmiselt 2, mille kohta tipi saame. Üks tip päevas, 30 tipi kuus ehk tehtud panuseid ka 30, 10€ igale panusele.

75% on tabavus, ehk 30st tabab 22, mis on küll tegelikult 73,3% aga see selleks. Panustades 10€ saame tagasi 20€ ehk iga mängu kasum 10€, seega kuus 22x10=220€
Mööda läheb 30st seega 8 ehk 8x10=80
220-80=140€ kasumit kuus.

Ja see on kõigest 10€ panustega, 50€ oleks kasum 700€ jne.
Audio

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Keegi peab siiski kaotama, et see raha tuleks. Muidu tegeleks sellega kõik vms? (suured ärimehed suurte summadega)
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

to: Audio

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Jah, tõesti. Tänu interneti võidukäigule maailmas on spordipanustamisest saanud märkimisväärselt suur ja kasvav majandusharu, kus tiirlevad vägagi suured rahad. Äriline konseptsioon täpselt sama, mis igal teiselgi tegutseval ettevõttel. Teenida kasumit. Kihlveokontor versus panustaja. Panustaja versus panustaja, kus korraldaja võtab ennem kokkulepitud protsendi teenitud tulust... Keegi võidab, keegi kaotab. Edu valemiks on väga head teadmised spordist, matemaatikast, tõenäosusteooriast...Niisiis, võidu tagab kindel teadmiste kogum. Kui hasartselt seda tehakse on ikkagi rohkem persooni iseloomust kinni. Esmased teadmised alast võid omandada põhjanaabrite Ylikerroin.com lehekülgedelt, kus teema puust ja punaselt lahti kirjutatud. Hea näide väga edukast alal tegutsejast on meerikamaa mees Billy Walters. Kuula ja vaata, mida temal asja kohta öelda on. Jõudu tööle.
Vasta