Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Väga hea meel isegi lugeda, et on sellised huvid olemas...plaanisin isegi üritada siin just hakata inimestesse huvi tekitama....teha erinevaid võistlusi tippimistes jne..auhinnad...siin lõpetasin mitmel põhjusel...esiteks tekkisid konfliktid osade isikutega siin foorumis, kes olid kinni oma ideedes ja nõudsid minult juba ebaloomulikke asju...enda omas saan valida, kelle võtan ja kellega suhtlen ja ei raiska väärtuslikku aega....teiseks...siin kinnises osas oli ma pakun umbes 15 inimest kokku paari kuu jooksul....ära kolides tulid 2-3 kaasa...uue foorumiga liitujaid kokku olnud üle 30ne...jäänud nii 4-5 inimest...nagu näha, on protsent väike. Põhjused sellele....90% jääb puudu kannatusest ja ajast...liveis panustamine eeldab sinult kas arvuti taga töötamist või siis hetkel olemas ka nutitelefonid, millega saab edukalt hakkama...kui tip tuleb, saad teha panuse minu kahe jooksul...enamusel ei ole kumbagi võimalust....teiseks kannatus...jaganud infot ja alati öelnud, et betting bank management on asja võti...ikka kukkusid inimesed panustama korraga 40-50 protsenti oma betting bankist...hukatuslik...kannatuse puudumine...paljud alustavad vb 40-50 eurose betting bankiga...mina panustan 5-10 prossa betting bankist ja see peaks ka piir olema...väikeste betting bankidega võtab aega kõigepealt kogumine ja sellepärast ei hakka paljud vaeva nägema sellega. Lisaks ei leidnud neid fanaatikuid, kes tahaksid võtta osa tööst...edasimüüjatega suhtlemine ja tegelemine, tippide saamine ja postitamine, rahade kogumine ja teenuste eest maksmine, lisaks selgitustöö uutele, kellel pole veel kontot ja pole asian handicappidega ennem kokku puutunud...tohutu töö 1 inimese jaoks...
Lisaks on a la 95 prossa teenustest scammid...korduvalt nendega kokku puutunud ja tuleb leida ja otsida ja googeldada, et leida neid, msi on kontrollitud ja usaldusväärsed...samas on palju ka tasuta kanaleid, kustkohast head infot leida...lihtsalt endal on neid juba nii palju kogunenud, et üksi nende läib töötlemine igapäevasel on võimatu....skeptikutele niipalju, et suhtlen ise inimestega, kes teenivad paar tuhat kuus...panused on ka muidugi üle 200 euro kuni 500 eurot keskmiselt...tipster, kelle tippidele ise kõige suuremad summad panustan, on selle aastaga teeninud üle 200 tuhande euro...tipib koos panuse ja summaga, mis ise pani...teeb oma piletitest copy paste meile...ja on ka eestis selliseid paari tuhande teenijaid...lihtsalt hoitakse madalat profiili...kujutad sa ette, kui su tuttavad teaksid, et sa teenid sellise asjaga 4-5 tuhat euri kuus...peaks elukohta ja tel nrit vahetama....
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

To: betifoorum

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Mainisid, et saad inimesi valida, kellega suhtled ja kelle võtad oma foorumisse, keda mitte. Ehk võtaksid vaevaks lähemalt selgitada, milliste kriteeriumite alusel taoline selekteerimine toimub ja miks? Arusaadavalt võivad nn. ukse taha jääda mõningased Sinu suhtes konfliktsed persoonid. Aga ülejäänud? Et mille põhiselt Sa kuulutad huvilise persona non grataks?
ufo56
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Dets 2012, 09:33

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ufo56 »

Kuidas sinna betimise foorumisse saada ? tegin kasutaja ja saatsin maili seal kontakt vormi kaudu. Ei tea kas keegi loeb ka seda :)?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ufo56 lisatud...olin oma paroolid ära kaotanud gmaili aadressile, mille kaudu foorumisse regamine toimub:))
Cambodia, kas oled mul kahe silma vahele jäänud lisamisega?...Selliseid konfliktseid inimesi on hetkel õnneks ainult 2 näidet...kuna ma
teen seda suuresti niiöelda oma huvist, siis ma arvan, et mul on ka õigus valida, et keda ma aitan. Selle summa eest, mida ma saan kasutajatelt, ei kata ma hetkel isegi 35% sellest summast, mida ma teenuste eest ise tasun. Lisaks tahan ma olla kindel, et iga inimene seal teab, mida ta teeb...et kasutab bank managementi ja mõistab, et iga päev ei ole ainult võidud ja on ka kahjumis päevi....lisaks on see minu aeg ja energia..ja sp tahan ma, et mul oleks võimalus lõpetada koostöö inimestega, kes ei taha õppida ja asjadest aru saada ja suunavad oma eneriga teiste kasutajate sõimamisele jne...ma arvan, et mul on see õigus:)
ufo56
Postitusi: 2
Liitunud: 10 Dets 2012, 09:33

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ufo56 »

:pidu: korras
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nüüd näen, millest cambodia küsimused...oled ka registreerinud...ma eeldan...selline kasutajanimi seal on...aga kuna sa ei ole mulle oma soovist siin teada andnud, ei ole ma sinu soovist liituda teadlik. Kuna ma postitan seal ka erinevate tasuliste teenuste tippe niiöelda avatud osas, siis käivad seal päevas hetkel ka kümned teenuste googeldajad ja registreerimisi on mul seal päevas 4-5 tükki, alates hiinlastest lõpetades poolakatega....ja neid kõiki ma sinna muidugi vastu ei võta, kuna tahan hoida väiksemat seltskonda ja ainult Eestlasi ja seega võtan sinna vastu ainult inimesi, kes on selleks siin soovi avaldanud...
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

To: betifoorum

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Jah tõesti, 05.12.2012 registreerisin ennast kasutajaks, sissepääsu pole tänaseni saanud. Niisiis, oleks jätkuvalt soov Teie kogukonnaga liituda.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

registreeritud
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

To: betifoorum

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Sissepääs olemas, suured tänud.
Magnifico
Postitusi: 1
Liitunud: 14 Dets 2012, 16:22

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Magnifico »

tere! kas saaksid mind ka lisada ;)
Giroud
Postitusi: 1
Liitunud: 21 Jaan 2013, 00:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Giroud »

Tere!, oleks ka soov liituda suletud foorumiga.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Tere,teab keegi kuidas aasia händikäpis on kui üle ja alla mängin,näiteks kui seis on 0-1 ja panen üle 1.75,kas saan poolpanusest kui löövad üle või tervepanus võidab
oll.ov
Postitusi: 3
Liitunud: 30 Jaan 2012, 22:33

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas oll.ov »

1.75 võid vaadata kui 1.5 ja 2 , ehk siis kui lüüakse 2 siis pool panust läheb võitu ja pool tagasi.
j6x
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Veebr 2013, 14:07

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas j6x »

Tere,

Olen ka panustanud paffis ja triobetis.. ning kasumit pole. Ehk Teie suletud foorum tõesti asjalik ja tahaks seda proovida..
Kas sellisel juhul peaks endale kuhugi mujale veel kontod tegema.. olen lihtsama vastupanu teed siiani läinud ja triobetis asju ajanud!
Tänud ette, vastuse eest
N4pster
Postitusi: 3
Liitunud: 17 Nov 2012, 02:44

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas N4pster »

Vastasin PSi.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Mida arvate sellisest panusest kui ostan enne mängu OVER 3 ja odd 2,46 ja panustan 100eur --järgmine oleks UNDER 2,5 ja odd 2,08 ja panustan 48,07eur ja järgmiseks jään ootama väravat,olen vaadanud,et 40min on veel võimalik osta UNDER 3,5 kui värav on löödud ja odd oleks 1,7 ja panus oleks siis 85,88 ja nii oleks võit 12,05.Küsin kas on keegi sedasi mänginud ja kas toimib.
jussike
Postitusi: 2
Liitunud: 15 Nov 2010, 23:18

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas jussike »

Tere, olen ka panustamisega natuke tegelenud, sooviksin samuti kutset kui võimalik.
riksike
Postitusi: 1
Liitunud: 31 Aug 2013, 00:01

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas riksike »

Tere tahaks ka kutset kui võimalik?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

vastatud
Siiml6
Postitusi: 2
Liitunud: 24 Okt 2011, 20:31

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Siiml6 »

Tere, ehk oleks ka võimalik kutset saada?
keegiteine
Postitusi: 1
Liitunud: 09 Jaan 2013, 18:16

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas keegiteine »

Tere, olen ka juba mõnda aega panustamisega tegelenud ehk oleks ka võimalik kutset saada.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tere, kutse edastatud
kristjan09
Postitusi: 1
Liitunud: 08 Jaan 2014, 03:57

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan09 »

Tere! kas oleks võimalik kutset saada?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

vastatud!
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Veelkord siis meeldetuletus registreerijatele...saatke mulle ka enda kasutajanimi, kuna registreerijaid on palju ja foorum on rangelt ainult eestlastele. Seega, kui ma
ei tea, kes on kasutajanime rally23 taga, on suur t6en2osus, et ma ei v6ta foorumisse kutset vastu!
Vasta