Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

kristjan kirjutas: Kuule Cubicus, ma mõtlesin pikalt selle peale mida ma sulle vastan. Kas pommitan sind vastu linkidega kus tahetakse ühe vihje eest 300€, teises kohas ÜHE vihje eest 50€, siin foorumis mine rubriiki spordiennustused ja keri alla kuni leiad "Tasulised ennustused" ja loe palju tahetakse ühe vihje eest.
Kuid ei, ma ei tee seda!
Ma tulin siia foorumisse Teid aitama mitte Teid nöörima!
Ühesõnaga kui sa leiad endale igasuguseid huvitavaid kodulehekülgi millest sul endal õrna aimugi pole siis palun väga, liitu nendega kuid ära tule minu postitust solkima! Sa ei ole esimene kes googeldada oskab.

By the way, kasutaja Raainis paneb kohe oma kolme päeva kokkuvõtte siia, mitte üksi bet pole kolme päeva jooksul kaotanud!!!

Ilusat päeva, õues on ilus ilm ;)

Kristjan

Kuule nagamann võta oma tooni vähemaks.Ma soovisin lihtsalt teisi teavitada nendest lehtedest.Kindlasti ei soovi ma siin teemat solkida.Kui keegi on 300 või 50 euri vihje eest maksma,siis on see tema valik.BetFan lehed näiteks võtavad ainult kuutasu ja mitte iga tip eest raha.Ja seda aitamise juttu võid mõnele algajale ajada,mitte mulle.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ebareaalne :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Vaevalt cubicuse eesmärk siin teemat solkida oli. Lisainfo on alati teretulnud ja kui keegi tahab rohkem selliste saitide kohta uurida, siis las uurib. Kui tahad mingit sellist kohta, kus keegi lisainfot vmt ei tohi lisada, siis pead oma saidi tegema. Foorumid ongi paljude inimeste omavaheliseks suhtlemiseks välja mõeldud.

Praegu solgite te ise siin omavahel selle pommitamisega seda teemat ja kisute kuidagi väga offtopicuks asja. Võtke vähe rahulikumalt ja kolige oma aruteluga PMi vmt, ma ei viitsi neid postitusi siin ükshaaval kustutama ka hakata pärast kui väga offtopicuks kisub :D

PS! Tegelikult võiks kogu see sinu pakutud ettepanek olla eraldi teemas...tõstan ilmselt mingi hetk ümber kui meeles püsib, sest antud hetkel on juba teema pealkiri ja sisu väga mööda teineteisest...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nonii....just siis kui arvasin, et olen ainus kes siin väikses Eestis on aru saanud, et bettimisega võib teenida..ja edukalt ja nii 1500 euri kuus taskusse ajada ei ole tegelikult nii raske kui tundub. Ma olen ise bettimise kohta infot otsinud nii umbes 3-4 aastat. Leidnud erinevaid niiöelda competition saite,tippide saite,tasulisi saite,foorumeid jne jne. Maksnud ka osade teenuste eest ja läinud on nii ja naa. Infot,kust ja kuidas häid tippe saada on aga juba niivõrd palju,et katsetada ja testida üksi ei jõua ja need vähesed tasulised saidid mis tunduvad olevat head ja usaldusväärsed,neile võiks ju maksta info eest 3-4kesi:)Kasutaja cubicuse siia pandud tipsterid on jamad,foorumites leiab nende kohta infot küll,cheaterid ja mitte just kõige parema ROIga...küll aga on ka neid saite kus tõepoolest võiks teenida tippidega sellist raha millega siin riigis rahulikult ära elaks....ja neid on mul niiöelda kõrvale pandud omajagu,kellel korralik history,korralikud tipid ja usaldsuväärsed. Ühesõnaga,teeks siin üleskutse, et ehk teeks mingi kinnise foorumi ja ajaks asa käima,piisaks nii 5-6 asjalikust tegelasest, kelle on aimu ka mida nad teevad ja võiks teemast natuke rohkem jagada kui seda kuidas iga nvs panna chelsea ja barca ja manu ja reali ja celticu 5 mängulise kombo 20 euriga all ini ja kaotada. Ma ise olen 100 prossa veendunud, et kui leida 5-6 asjalikku meest kes teemat jagavad,võiks juba nii poole aasta pärast panna iga kuu taskusse vähemalt 1000 euri ja seda ilma suurema higistamiseta. Et natuke huvi tekitada,lasen siia üles oma hetke tipsteri tänased tipid
Celtic (SCO-P) +0.25 -138
Exelsior (HOL-E) +2.25 +113
Unirea Urziceni (ROM-1) +1.25 -105
Toluca (MEX-C) -0.75 -135
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kuna härrad tegid eile ühe oam vähestest kahjumiga päeva, siis panen siia üles ka tänased tipid. Olgu öeldud, et kahjumiga päevi on neil viimase 23 päeva jooksul olnud 3 ja see Toluca tipp, mis oleks võinud päeva tasa teha...esimene poolaeg võideti 4-0, teisel poolajala tuli 4 vastuseta väravat.

Bournemouth (ENG-One) -0.75 -129
Yeovil (ENG-One) +1.25 -133
Rushden and Diamonds (ENG-Conf P) +0.25 -117

edu ja enam seda teemat siin väga ei risusta, lihtsalt, et inimestes natuke huvi tekitada, kes asja vastu huvi tunnevad
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Kas mõtlesid kinnist foorumit siia e alamfoorumina või teha täiesti eraldiseisev? Ise ma olen algaja bettimises aga foorumi osas võin kindlalt aidata, isegi domeen olemas :)
Viimati muutis iNeedMoney, 25 Apr 2011, 11:01, muudetud 2 korda kokku.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

betifoorum kirjutas:
edu ja enam seda teemat siin väga ei risusta, lihtsalt, et inimestes natuke huvi tekitada, kes asja vastu huvi tunnevad
Ei sa ei risusta absoluutselt seda teemat siin, selliseid postitusi nagu sa siia pannud oled ongi vaja! Sul on väärt infopagas ;)
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Keegi võiks paar tippi anda BetFairis tänasteks mängudeks.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Zaragoza - Almeria(22:00) Zaragoza võidab 1:0

Palun :D
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Tänud, seega lihtsalt vajutan nö roosat Back nuppu Zaragozal?

Blackburn v Man City oma ei ole muidu? :D
Viimati muutis iNeedMoney, 25 Apr 2011, 11:10, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

On küll, see jääb viiki :)
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Dvj, tänud.

Kui läheb täppi siis vast ostan sult selle paketi (19.99€) enne kui hind kallineb 0.01€ võrra :D
Viimati muutis iNeedMoney, 25 Apr 2011, 11:17, muudetud 1 kord kokku.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Bournemouth (ENG-One) -0.75 -129
Yeovil (ENG-One) +1.25 -133
Rushden and Diamonds (ENG-Conf P) +0.25 -117

Bournemouthi tipiga läks pool stakei võiduks ja pool kanti tagasi
Yeovil tipga võitsime kogu stakei
Rushdeni tipiga võitsime kogu stakei, seega korralik päev
iNeedMoney

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Nii mängud nüüd läbi.

Manchester City v Blackburn 1-0 (-10€)
Zaragoza v Almeria 1-0 (+7.50)

Seega esimese päevaga kaotasin 2.5€

Mis Manchester United v Schalke mängust arvate? Ise pakuks manchesteri võitu.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Niort (FRA-N) -0.75 -135
Clyde (SCO-3) +0.25 -125
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tegemist asian handicapiga. Enamus suuremaid bookieseid neid ka pakuvad, triobet kohe kindlasti mitte.Asian handicap on hea eelkõige sellepärast, et sul on niiöelda 2 võimalust ka jalgpalli mängus, kus ainult 1 võimalik outcome kaotab kogu su raha, 2 võimalikku outcomei tähendavad aga sinu panuse võitu.

Niort (FRA-N) -0.75 -135 -0.75 tähendab,e t kui Niort võidab kahe väravaga, võidad kogu oma panuse(oletame, et 10 euri). Kui Niort võodab 1 väravaga, saad 5 euri oma kontole tagasi ja 5 euri sellest 10st loetakse võitjaks selle koefitsiendiga millega panustasid. Kui mäng jääb viiki või kui Niort kaotab, kaotad kogu oma 10 euri.

Clyde (SCO-3) +0.25 -125 +0.25 tähendab, et kui Clyde võidab, võidad kogu oma panuse. Kui Clyde mängib viiki, saad omapool oma panusest tagasi kohe, ehk siis 5 euri ja 5 euri panusest läheb niiöelda võitjaks(konkreetsel tipil on koef umbes 1.8,seega saad oma 10 eurisest panusest 5 kohe tagasi ja 5 euri läheb võitjaks koefiga 1.7)
erkkiem

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas erkkiem »

iNeedMoney kirjutas:Nii mängud nüüd läbi.

Manchester City v Blackburn 1-0 (-10€)
Zaragoza v Almeria 1-0 (+7.50)

Seega esimese päevaga kaotasin 2.5€

Mis Manchester United v Schalke mängust arvate? Ise pakuks manchesteri võitu.
Schalke võitu pakun 2:0
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

enne kui sa oma raha Manu peale paned, ma annan sulle mõned faktid, mis loodetavasti muudavad su meelt.
Schalke mängud alagrupis kodus: 3 millest kõik võideti väravate vahega 8:1..nende seas Benficat(kes ei ole mtte halb sats 2:0 ja Lyoni 3:0, kes lültas eelmine aasta välja Real Madridi ntks) Eelnevates mängudes võideti kodus Valenciat 3:1, kes on Hispaania liigas Barca ja Madridi järel 3s ja mängis alagrupis Manuga nende kodus 1:1 viiki. Ja kui see ka veel ei ole mõjuv siis Schalke võitis ka Interit,eelmise aasta meistrit kodus 2:1 ja Manu ise tegi liigas eelmine voor 0:0 viigi Newcastleiga kui mängisid võõral....ja lisaks vaata koefitsientide liikumist selles mängus..paljud bookied on koefi tõstnud 2.0lt-2.1lt kuni 2.3ni....miks nad peaks favoriidi koefe tõstma? Ja seda enam hoidma seda suhteliselt kõrgel....ja paljud bookied maha võtnud võimaluse anda Manule ette ntks 1.5 väravat. Ma pakuks siit pigem close mängu ja kui üldse panustaks,siis Manu double chance, kindlasti ei paneks ma oma raha võidu peale, mis ei tähenda et MAnu ei või seda mägnu võita, kuna nad on siin favoriidid, lihtsalt mina oma raha sinna ei paneks
erkkiem

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas erkkiem »

Okei igatahes ma lükkan vist c 10€ Schalke võidu peale, tulgu mis tuleb. Kui võidan, siis saan 20€+ kasumit.

Muidu mõtlen siin et äkki paneks 2:0 võidu peale üldse agaei julge riskida.
Raainis

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Krt mul läks nüüd vist vähe halvasti moneybookersisse raha kandmine,kui tahtsin reference koodi viitenr panna,siis pank ütles,et ei vasta standarditele ja krt tegin makse ilma selleta ja no seletusse ka ei pannud ja raha ei tulnudki üle,aga swedist on raha ka maas! Mis ma nüüd tegema peaks,oskab keegi öelda?
ennustaja222

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

üks variant on see,et ootad paar päeva kuni raha MB on ületulnud, teine on see,et saadad koopia oma maksest neile ehk siis MB klienditoele,kuigi ega siis ka väga palju kiiremini see raha üle ei tule. Endal ka nii juhtunud, tähtis on et paned selle reference numbri õigesse kohta Swedis
Raainis

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Aga sa olid sunnitud neile koopia saatma jah,enne kui raha said?
ennustaja222

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

Raainis kirjutas:Aga sa olid sunnitud neile koopia saatma jah,enne kui raha said?
Jah,kuna ma tahtsin raha kiiremini kätte saada,kui lihtsalt oodates kuni see mu MB kontole jõuab. Vali Email support, siis SUPPORT CENTRE alt deposits ja siis sealt edasi paned kirja oma probleemi. Vist peaks nii olema. Nad tahavad mingisugust tõestust sinu maksest
Kasutaja avatar
algaja
Postitusi: 49
Liitunud: 21 Nov 2006, 00:09

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas algaja »

Shalke peale panustasin 25$ koefiga 3.9. Elame-näeme.
betifoorum

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

väga kole mis toimub siiamaani, Neuer hoiab Schalket vee peal,kui mehed ennast kokku ei võta on siin mingi 3ne pakk tulemas
Vasta