Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

Olen sinuga cambodia 100% nõus.Igasugu varante olen proovinud ja kasum on olnud ikka oma teadmistele.
ints112
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Apr 2015, 11:15

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ints112 »

Tere! Olen 2 aastat tegelenud arbitraazi panustamisega, surebetinguga v kuidas keegi seda nimetab. Soov oleks tegeleda ka valuebetinguga ja sellega seoses sooviksin liituda teie salajase organisatsiooniga :) Jään kutset ootama!
ints112
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Apr 2015, 11:15

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ints112 »

Lugesin siin paar lehekülge tagasi ühest teie teenusest! Kui 30 nest 16 läheb täppi siis ollakse juba räigelt miinustes! Väga lihtne mat. Oletame et panustan 30 le tipile võrdselt 100 eurot, mis oleks igati tark lähenemine! Kokku olen panustanud 3000. Nüüd matemaatika. 3000-1600(16 ei länud täppi ja sellest rahast olen ilma, vb kui mingi asian händikäp ka sees on siis saan midagi tagasi aga mitte oluliselt) =1400. Kui optimistlikult läheneda siis võiks keskmine koef olla 1.8 vb isegi vähem. Aga oletame. sellisel juhul korrutame 1400*1.8=2520. Kui nüüd uuesti ülevalt lugeda palju panustasin siis kaotus oleks ühes kuus märkimisväärne 480 eur. Ok oleme ikkagi positiivsed ja niikuinii on järgmine kuu parem ja täppi läheb 30 nest 20. Opaa.. eks. Jääme 600 ga plussi. Seega kokku kahe kuu tulemus oleks -480+600=120 eurot. See omakorda =60 eurot kuus kasumit. Selleks peab aga kontodel olema koguaeg 3000 eur. Selle pealt teenib 60 euri kuus mis on 2%, Teenus maksab vb 50 ja puhaskasum on 10 eurot(0,33%). Kellele piisavalt kellele pointless! Aga kes ennem panustanud pole peaks mõtlema selliste asjade üle! Kui bankrollis on ringluses 30k või 100k polegi vb paha, aga kui on ....!
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

ints112 kirjutas:Kui bankrollis on ringluses 30k või 100k polegi vb paha, aga kui on ....!
Selliste summade juures võib juba raskeks minna, sest minu teada on enamikel panustamissaitidel piirangud ees, kui palju panustada võid korraga ja kui sul ikka väga hästi läheb, siis kipuvad need piirangud päris kiiresti alanema (vähemalt selline oli aastatetagune kogemus, kui selles osas teemat uurisin).
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

ints112 sa võid selle 3000 euriga nädal, kuu, panustada ja siis on 1eurised panused..minul bet365 plokk marathonbet 1eur ,olybet..triobet0,1,et palju võidad teevad ära kohe.
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Tsitaat Gambler.ee aprillikuisest keskkonnast: Money Office lahkub Gambler.ee toredast veebikeskkonnast. Põhjuseks ajaline puudus anda kvaliteetseilt läbi töödeltuid vihjeid rahvale.
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Kommentaarid ilmselgelt üleliigsed. Kaardimaja on kolinaga kokku kukkunud. Oma sõnade järgi, elukutseline- panustamisest elatuv kodanik, kellel ei ole aega oma "põhitöö" kõrvalt, tasuliste- rahaliselt tasuvate vihjete edastamisega tegeleda. Ei ole just loogiline valik või mis!
Selliste kodanike sissetulek tuli- tuleb nn. "orjalaevade" mänguautomaatide tühjendamisest, ühe teatud tehnilise vidina abil, pluss soomlaste KELA poolt makstavast töötu abirahast, mitte panustamisest.
karupoeg40
Postitusi: 60
Liitunud: 13 Mai 2011, 15:17

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas karupoeg40 »

ints112 ei taha kohe uskuda,et oled 2a sure beti panustanud ,kui oled siis 10 eurised panused ,muidu oleks ammu kriips peal ,anna teada kui suurte panustega?
ints112
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Apr 2015, 11:15

Tere!

Lugemata postitus Postitas ints112 »

Panused on olnud 25 st -150 ni. Kasutanud olen 6 erinevat id ja 4 arvutit, ning 4 erinevat internetiühendust! Aga kui keegi sai aru et see oli mu põhi elatusallikas siis nii see siiski ei olnud. Tegelesin sellega enamasti laupäeviti kui oli palju mänge ja endal piisavalt vaba aega töö kõrvalt. Limiidid tulevad väga erinevalt , mõnes on olnud üks nädal samas on olnud kohti kus olen saanud rajulikultg bettida 50-100 euristega kuu aega!
ints112
Postitusi: 4
Liitunud: 08 Apr 2015, 11:15

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas ints112 »

Seda veel et kui kellelgi plaan hakata sellega tegelema siis arvestagu sellega et erinevate Id-de kasutamine ,erinevate arvutite ja interneti ühenduste kasutamine jne, nendest asjadest ei ei pääse. Kui selline tegevus tundub juba eos ebaeetiline või tüütu siis arbimisest ei tule niikuinii midagi välja!
lauri19999
Postitusi: 1
Liitunud: 18 Mai 2015, 09:39

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas lauri19999 »

Tere!
Sooviksin ka kutset.

Ette tänades
Lauri
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Kui jälgida, kui räpased mängud- mahhinatsioonid toimuvad tänase jalgpalli maailma tipus, siis peaks minu detsembrikuuses postituses väljatoodud videomaterjali vaatamine olema kohustuslik igale spordisõbrale- panustajale. Video on vene keeles.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Kui aus olla, siis ma ei ole siia foorumisse väga väga ammu sisse loginud ja palju on vastamata küsimusi, kirju...Lihtsam on FBs ilmselt kontakti võtta kasutaja Spordi Panustamine kaudu. Vastan seal hea meelega;)
Siia kirjutada ei ole samuti ilmselt mõtet, kuna vastuse saamise aega ei hakka ennustama:)
Palju on kirju seoses sellega, et kas olen veel aktiivne kuskil ja kui, siis kus...jah..olen aktiivne ja ainult live panustamisega. Selle jaoks sai tehtud suletud Facebooki grupp tegelikult juba aasta alguses ja oli mõeldud ainult väga väikesele seltskonnale. Aprillist alates hakkasin ka iga tippi kirja panema ja kokkuvõtteid tegema ja otsustasin teha grupi avatuks kõigile soovijatele. Hetkel on grupp avatud ainult Eestlastele, mis võib tulevikus muutuda. Kui huvi liituda, siis lisage eelpool mainitud FB kasutaja endale kontaktiks.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =630335542
rein001
Postitusi: 1
Liitunud: 11 Aug 2015, 03:30

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas rein001 »

küsimus bet365 kohta, kas aadressiks eesti või võib selle eest banni saada ? noo et litsentsi neil ju ei ole .
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

Bet365

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Postita oma küsimus PokkeriProd.com foorumi spordiennustuste nurka. Usun, et sealt võid kiiremini adekvaatse vastuse saada, kui siit! Teisalt ei ole sa ju midagi kaotanud, kui ennast sinna ära registreerid. Kui neile midagi ei meeldi, saad oma raha niikuinii tagasi, ainult panustada ei lasta. Esmalt tuleb siiski Banaania Peksu- ja Trolliameti idiootsetest piirangutest mööda nihverdada.
Toda kihlveokontorit julgen soojalt soovitada. Ülisuur mängude valik, head koefid, tasemel live panustamine...jne. Bet365 pakub ka suures valikus igatmasti boonuseid ja free bette, ja seda pidevalt! Minule igatahes nö. maast leitud ülikerge kommiraha.
P.S. Õnneks ennast nood igatmasti blokeeringud- piirangud ei puuduta. Ei ole Banaania Rahvavabariigi maksumaksja- kodakondne, ega saa selleks ka tulevikus.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Jah see on okei, kui paned aadressiks Eesti. Olen bet365 rääkinud sel teemal ja nad ütlesid, et eestlastega probleeme pole võid panustada julgelt. kahjuks Päris paljud bookied juba ära langenud nagu nt williamhill, betvictor jne mis algul toetas Eestit, nüüd pole midagi enam. Kui oled usa spordi panustaja siis kindlasti 5dimes, seal pole isegi vaja enda isiku tõestust, juhul kui krediitkaardiga makseid ei teosta. Skrilli tagasimakse ca paar tundi
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

K'äin aeg-ajalt ikka siin ka, kel miskeid küsimusi seoses spordipanustamise ja selle seonduvaga, võin aidata kui vähegi oskan. Küsimused võib siia kirja panna kui pm. Jalka panuste kohta oskab kindlasti betifoorum ise vastata aga ma ei tea kui aktiivne ta siin on. Muide facebookis on aktiivne grupp olemas, kus toimuvad live jalka panused.
Audio
Postitusi: 144
Liitunud: 31 Jaan 2009, 13:12

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Audio »

Palju kasumis oled võrreldes algusega?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Kes tegeleb panustamisega`? võiks jälle uuesti aktiivseks teha
Vasta