Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Raainis kirjutas:Njaa,nädal muidugi ei pruugi veel tõestada midagi,aga samas oleks suuremate panustega mänginud,oleks kasum ikka ka palju suurem, nt 50-100 euri panustega :D
Hei,

Mingismõttes on sul õigus ka, nädal tõesti ei ole see ajaühik millest tehakse järeldusi, rääkimata ühest päevast. Tavaliselt on see ikkagi üks kuu millest räägitakse. Kuid nagu sellest postitusest näha on siis ainult üks päev oli see mis tegi kasumile natuke kahju. Seitsmest päevast üks.
Seda enam kui ma julgen Teie ette tulla suvalisel ajahetkel ning näidata, et sellega jääb kasumisse ja seda iga nädal siis selles peab ju midagi erilist olema? ;)

Kristjan
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ma tõesti loodan,et on ja oleks tore kui see töötabki:) Kas täna jätkad?
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere kõigile!!

Teeme siis nädala kokkuvõtte

Mängitud mänge kokku: 30
Pihta läks neist : 19
Mööda : 11

10€ suuruste panustega saime nädalaga teenitud 90€ kasumit, millest ainult üks päev oli negatiivne. :) Kui oleks teinud 20€ panustega, oleks kasum olnud 180€, 50€ panustega 450€ jne. Nädalas.. :D

Niisiis, ma mõtlesin pikalt selle peale kuidas edasi hakkame tegema ja leidsin, et kõige objektiivsem oleks teha nädalase intervalliga. Või kes tahab raha kokku hoida, siis pakun ka kuu intervalli. Kuid samas pakun ka sms´i vahendusel, see on siis mõeldud kõigele neile algul kõhklevad kas ikka tasub paati hüpata :)

Seega KÕIGILE, kes soovivad endale natuke lisaraha teenida on nüüd uksed avatud..

Nädal aega, vähemalt 40 vihjet, parimad liigad:
UK Premier League
English League Championship
Scotland Premier League
Spain Liga Primera

Kõigest 19,99€ eest!!!

Ja kuna ma olen selles teenuses nii kindel, et kui sa kasumisse ei jää nädalaga siis pakun kõigile RAHA TAGASI* garantiid!


See teeb kõigest 0,5€ üks mäng (H)

Aksepteerin ainult Moneybookersi ülekandeid.
Kui makse on sooritatud saadan meili peale terve nädala vihjed ära.

Hetkel töötan ma ühe videokursuse kallal, et õpetada Teile kuidas saaksite veel rohkem raha teenida. Ma annan selle videokursuse täiesti TASUTA ära! Lihtsalt see võtab mult kõik aja ära sellepärast vabandan, et see vihje-teenus ei näe kõige originaalsem välja. Kuid siiski luban, et täidan kõiki enda lubadusi! ;)



Kui soovid vihjeid saada sms´iga siis saada sõnum märksõnaga TELLI VIHJE numbrile 13015 ja saad vastu kaks mängu kuhu panustada. Ainult üks sms päevas. Sms´i hind 2,49€ (Ühe mängu hind 1,24€)
P.s. Sms´i puhul ei kehti raha tagasi garantii!

*Raha tagasi garantiid saan ma pakkuda ainult juhul kui sa teed panuse kõikidele, minu poolt saadetud mängudele ning pärast seda oled ikka miinuses.

Kristjan
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Saatsin täna sõnumi(sõnumi hind ikka päris krõbe) sain vihjed chelsea võidu ja tottenhami-arsenali viigi peale:D no chelseat usaldasin täielikult,aga viik tundus siuke imelik,sest ega tavaliselt ei panusta ka viike,aga siiski võtsin riski ja panin ka viigi peale,mudugi mitte nii palju raha kui chelseale,aga kasum tuli suurem,sest 3-3 viik jäigi! :D
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere, mul on heameel, et kasutasid mu sms teenust. Eks see sms´i hind on jah natuke krõbe kuid ma pean ka omadega kuidagi nulli saama, sellepärast soovitangi kõigile võtta kohe nädala vihjed. Esiteks on odavam, saab rohkem vihjed, et teenida rohkem raha ja lõppkokkuvõttes tuleb üks vihje kolm korda odavam kui läbi smsi.
Siiski, kui oleksid panustanud mõlemale mängule 10€ siis oleks praegu nende kahe mänguga +27€ kasumis. Kui nii võtta siis ei ole ju väga krõbe? :)

Kristjan
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Kas oleks ka võimalik nö lähemalt asjast rääkida, et kus, mida jne, kuna pole ise varem spordiennustustega tegelenud ja nähes kuidas sa teenisid, mõtlesin kah sisse hüppata.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tere "Ineedmoney", tegelikult on põhimõtteliselt kõik siin teemas juba lahti arutatud kuid sellegipoolest ei võta mul tükki küljest sulle uuesti seletada.
Liitusin ühe tasulise teenusega juba kuskil neli kuud tagasi, siimaani pole isegi ühtegi nädalat olnud mis oleks miinusesse jäänud. Seega, tahan neid vihjed ka Teile pakkuda. Tegin siinsamas foorumis nö. testi ja tulemused olid enam kui positiivsed.
Panustada võid ükskõik kuskohas tahad, soovitatavalt "Bookmakeri" juures kes pakub kõige kõrgemaid koefitsente. Ma veel pole ühtegi nii head kohta kui Betfair näinud kus oleks kõrgemad koefitsendid. Vähe sellest, et Betfairis on kõrged koefitsendid, panustavad inimesed seal üksteise vastu, mis on nüüd kardinaalselt erinev tavalisest panustamisest. Lühidalt Betfair´ile meeldib kui sina võidad sest nende kasum tuleb 5% sinu võidust. Betfairis on roosad kastid "lay" panus mis tegelikult tähendab tavalise bookmakeri juures "Double Change" ja ka seal on koefitsendid kõrgemad.

Muideks kui tahad teada kuidas "Betfair" töötab siis praegu on parim aeg seda teha. Kui kannad 25€ peale ja peaks juhtuma bet kaotab siis saad 25€ kohe tagasi. Seda ainult juhul kui sisestad registreerimisvormi koodi : H3KXQTANR Kui seda ei sisesta siis ei saa. (see pakkumine kehtib otseloomulikult kõigile) ;)
Betfair registreerimine.png
Tegemist on minu "refer and earn" koodiga, see ei lähe sulle absoluutselt mitte midagi maksma küll aga saan mina selle eest komisjonitasu. Infoks veel niipalju, et juhul kui esimene bet peaks kaotama siis enne boonuse saamist peab Betfair´ile esitama id-kaardi või juhiloa koopia. Ning ka pildi mingist paberist kus on ära märgitud sinu aadress. (pildid võib teha kasvõi mobiiltelefoniga)

Kui on veel küsimusi siis küsi julgelt ;)

Kristjan
Viimati muutis kristjan, 27 Apr 2011, 16:20, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

betfair.com Eesti Bosside poolt keelatud, et äkki oskad mõnda proxyt soovitada või kuidas ise teed?
Ja seal ka AlertPay'ga saab maksta?
Viimati muutis iNeedMoney, 21 Apr 2011, 20:16, muudetud 2 korda kokku.
tomiandrep
Postitusi: 33
Liitunud: 13 Nov 2010, 11:03

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep »

iNeedMoney kirjutas:Ja seal ka AlertPay'ga saab maksta?
Kahjuks toetab minu teada vaid MB'd :(
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ja MoneyBookers on parim! ;)
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Tänud, sain ligi lehele ja nagu näha siis AP'd ta jah ei toeta aga eks siis kannab raha MB kontole.
Või on keegi, kes sooviks vahetada 25€ MP to AP?
kristjan kirjutas:Kui kannad 25€ peale ja peaks juhtuma bet kaotab siis saad 25€ kohe tagasi
Kas see kehtib siis, kui panustan ühele mängule 25€ või mitmele mängule võrdselt 25€ ära ning kõik kaotavad?
Viimati muutis iNeedMoney, 21 Apr 2011, 23:58, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Seal on kirjas nii, et peab 25 euri läbi mängima, võib ka mitu panust teha. Minu soovitus, panusta 25 euri kohe ära, ma võin vihje anda tasuta ja kui see kaotab siis saad uuesti teha. Siis võid juba mitu erinevat panust teha. Näiteks mingile viigile, viigi koefitsent on umbes 3,5. Saad 25€ teha kohe 75€.

Kristjan
Viimati muutis kristjan, 22 Apr 2011, 09:37, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
iNeedMoney
Postitusi: 81
Liitunud: 22 Dets 2007, 00:08

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas iNeedMoney »

Hmm, poleks paha :) Ainuke jama hetkel SwedPangast raha kandmine MB, Refference number ei sobi..
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Kas sul on deebet-kaart kinnitatud? Kasutaja "Raainis" tegi just endale moneybookersisse konto, tal värskelt meeles kõik kuidas käib. Ma arvan, et võid talle kirja saata vmt. Ja noh, eesti pankadest on moneybookersisse raha sisse kandmine tasuta, minul sellist luksust pole näiteks :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Selleks on pisike kirjeldus olemas ka siin...
https://rahafoorum.ee/moneybookers-skrill/
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tänkjuu :)
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

Vaatasin netis väheke ringi ja leidsin palju huvitavaid betting tip service lehti.Tavaliselt on kuumaks 30 naela,mõnel rohkem ka.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

cubicus kirjutas:Vaatasin netis väheke ringi ja leidsin palju huvitavaid betting tip service lehti.Tavaliselt on kuumaks 30 naela,mõnel rohkem ka.
Kuule Cubicus, ma mõtlesin pikalt selle peale mida ma sulle vastan. Kas pommitan sind vastu linkidega kus tahetakse ühe vihje eest 300€, teises kohas ÜHE vihje eest 50€, siin foorumis mine rubriiki spordiennustused ja keri alla kuni leiad "Tasulised ennustused" ja loe palju tahetakse ühe vihje eest.
Kuid ei, ma ei tee seda!
Ma tulin siia foorumisse Teid aitama mitte Teid nöörima!
Ühesõnaga kui sa leiad endale igasuguseid huvitavaid kodulehekülgi millest sul endal õrna aimugi pole siis palun väga, liitu nendega kuid ära tule minu postitust solkima! Sa ei ole esimene kes googeldada oskab.

By the way, kasutaja Raainis paneb kohe oma kolme päeva kokkuvõtte siia, mitte üksi bet pole kolme päeva jooksul kaotanud!!!

Ilusat päeva, õues on ilus ilm ;)

Kristjan
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Tähelepanu!

Sms´i pole enam mõtet saata! Võtsin teenuse maha. Vihjed siis ainult nädala või kuu-intervalliga.

Kristjan
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Olgu, mina siis tellisin selle teenuse ja hetke seisuga on kahe päevaga 5 mängu kõik pihtas olnud!( pluss see 1 päev see sms teenus millest juba enne teada andsin),aga loen mängud ja panused ka siis ette:
Doncaster Rovers - Crystal Palace X ( koef 3,2 ja panus 10eur) 0-0
Nottingham Forest - Leicester City 1 (koef 2,4 ja panus 10eur)3-2
Coventry City - Scunthorpe 1X (koef 1,17 kõigest ja panus 16,4eur)1-1
Leeds United - Reading X (koef 3,3 ja panus 10eur)0-0
Ipswich Town - Norwich City X2 (koef 1,44 ja panus 10eur) 1-5
Kasumiks teeb see 66,19eur kahe päevaga! Pluss enne seda 1 päev sms teenus millest kasumit tuli veel 11,6,seega kolme päevaga 77,79 eur selle teenusega!
Täna laup ja mänge on oioi kui palju 20 mängu lausa mille kohta on mul nüüd vihje,aga kurb on see ,et ma siiski pean ka ise nüüd mingid valikud tegema,sest pole hetkel trios nii palju raha et kõigile saab panustada,mingid mängu on mudugi varem ja kui need pihta lähevad saan selle rahaga järgmist panustada,aga olen sunnitud paar mängu kell 17 algavatest siiski välja jätma.
cubicus

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas cubicus »

kristjan kirjutas: Kuule Cubicus, ma mõtlesin pikalt selle peale mida ma sulle vastan. Kas pommitan sind vastu linkidega kus tahetakse ühe vihje eest 300€, teises kohas ÜHE vihje eest 50€, siin foorumis mine rubriiki spordiennustused ja keri alla kuni leiad "Tasulised ennustused" ja loe palju tahetakse ühe vihje eest.
Kuid ei, ma ei tee seda!
Ma tulin siia foorumisse Teid aitama mitte Teid nöörima!
Ühesõnaga kui sa leiad endale igasuguseid huvitavaid kodulehekülgi millest sul endal õrna aimugi pole siis palun väga, liitu nendega kuid ära tule minu postitust solkima! Sa ei ole esimene kes googeldada oskab.

By the way, kasutaja Raainis paneb kohe oma kolme päeva kokkuvõtte siia, mitte üksi bet pole kolme päeva jooksul kaotanud!!!

Ilusat päeva, õues on ilus ilm ;)

Kristjan

Kuule nagamann võta oma tooni vähemaks.Ma soovisin lihtsalt teisi teavitada nendest lehtedest.Kindlasti ei soovi ma siin teemat solkida.Kui keegi on 300 või 50 euri vihje eest maksma,siis on see tema valik.BetFan lehed näiteks võtavad ainult kuutasu ja mitte iga tip eest raha.Ja seda aitamise juttu võid mõnele algajale ajada,mitte mulle.
Kasutaja avatar
kristjan
Postitusi: 74
Liitunud: 12 Apr 2011, 22:29

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas kristjan »

Ebareaalne :D
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Vaevalt cubicuse eesmärk siin teemat solkida oli. Lisainfo on alati teretulnud ja kui keegi tahab rohkem selliste saitide kohta uurida, siis las uurib. Kui tahad mingit sellist kohta, kus keegi lisainfot vmt ei tohi lisada, siis pead oma saidi tegema. Foorumid ongi paljude inimeste omavaheliseks suhtlemiseks välja mõeldud.

Praegu solgite te ise siin omavahel selle pommitamisega seda teemat ja kisute kuidagi väga offtopicuks asja. Võtke vähe rahulikumalt ja kolige oma aruteluga PMi vmt, ma ei viitsi neid postitusi siin ükshaaval kustutama ka hakata pärast kui väga offtopicuks kisub :D

PS! Tegelikult võiks kogu see sinu pakutud ettepanek olla eraldi teemas...tõstan ilmselt mingi hetk ümber kui meeles püsib, sest antud hetkel on juba teema pealkiri ja sisu väga mööda teineteisest...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nonii....just siis kui arvasin, et olen ainus kes siin väikses Eestis on aru saanud, et bettimisega võib teenida..ja edukalt ja nii 1500 euri kuus taskusse ajada ei ole tegelikult nii raske kui tundub. Ma olen ise bettimise kohta infot otsinud nii umbes 3-4 aastat. Leidnud erinevaid niiöelda competition saite,tippide saite,tasulisi saite,foorumeid jne jne. Maksnud ka osade teenuste eest ja läinud on nii ja naa. Infot,kust ja kuidas häid tippe saada on aga juba niivõrd palju,et katsetada ja testida üksi ei jõua ja need vähesed tasulised saidid mis tunduvad olevat head ja usaldusväärsed,neile võiks ju maksta info eest 3-4kesi:)Kasutaja cubicuse siia pandud tipsterid on jamad,foorumites leiab nende kohta infot küll,cheaterid ja mitte just kõige parema ROIga...küll aga on ka neid saite kus tõepoolest võiks teenida tippidega sellist raha millega siin riigis rahulikult ära elaks....ja neid on mul niiöelda kõrvale pandud omajagu,kellel korralik history,korralikud tipid ja usaldsuväärsed. Ühesõnaga,teeks siin üleskutse, et ehk teeks mingi kinnise foorumi ja ajaks asa käima,piisaks nii 5-6 asjalikust tegelasest, kelle on aimu ka mida nad teevad ja võiks teemast natuke rohkem jagada kui seda kuidas iga nvs panna chelsea ja barca ja manu ja reali ja celticu 5 mängulise kombo 20 euriga all ini ja kaotada. Ma ise olen 100 prossa veendunud, et kui leida 5-6 asjalikku meest kes teemat jagavad,võiks juba nii poole aasta pärast panna iga kuu taskusse vähemalt 1000 euri ja seda ilma suurema higistamiseta. Et natuke huvi tekitada,lasen siia üles oma hetke tipsteri tänased tipid
Celtic (SCO-P) +0.25 -138
Exelsior (HOL-E) +2.25 +113
Unirea Urziceni (ROM-1) +1.25 -105
Toluca (MEX-C) -0.75 -135
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kuna härrad tegid eile ühe oam vähestest kahjumiga päeva, siis panen siia üles ka tänased tipid. Olgu öeldud, et kahjumiga päevi on neil viimase 23 päeva jooksul olnud 3 ja see Toluca tipp, mis oleks võinud päeva tasa teha...esimene poolaeg võideti 4-0, teisel poolajala tuli 4 vastuseta väravat.

Bournemouth (ENG-One) -0.75 -129
Yeovil (ENG-One) +1.25 -133
Rushden and Diamonds (ENG-Conf P) +0.25 -117

edu ja enam seda teemat siin väga ei risusta, lihtsalt, et inimestes natuke huvi tekitada, kes asja vastu huvi tunnevad
Vasta