Kes tegeleb panustamisega?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
tomiandrep

Re: Kes tegeleb panustamisega?

Lugemata postitus Postitas tomiandrep » 15 Apr 2011, 15:08

Kus muidu panustad? Triobet'is? :)

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 15 Apr 2011, 18:15

bhoyy kirjutas:Algus on lootustandev :)
Ojaa, tegemist on siiski väga kvaliteetsete vihjetega ja nagu ennustustelt näha ka on siis koefitsendid on ikka üle kahe, mis tähendab seda, et halvimal juhul kui lähevad ainult pooled täppi siis oled ikka kasumis ;)

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 15 Apr 2011, 18:19

tomiandrep kirjutas:Kus muidu panustad? Triobet'is? :)
Ei, ma ei panusta Triobetis. Enamus panused teen ma ikkagi Betfairis kuid see vahel oleneb ka sellest kes kõige suuremat koefitsenti pakub :)

cubicus

Lugemata postitus Postitas cubicus » 15 Apr 2011, 18:51

Kas siin on tegemist Arbitrage Betting variandiga?.

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 15 Apr 2011, 19:50

cubicus kirjutas:Kas siin on tegemist Arbitrage Betting variandiga?.
Arbitrage betting on üldse eraldi teema, seal on siiski vaja leida erinevad bookmakerid ning nende koefitsentide erinevusest saad sa taskusse panna garanteeritud kasumi, protsendid on a´la 0.1 - 15ńi. Need vihjed mis siin on, on puhtalt ennustamine ja seda väga väärt infoallikast. Kogu selle asja mõte ongi Teile näidata, et vihjed või tpid (kuidas kellegile meeldib neid kutsuda) on õiged ja need lähevad täppi ning seda absoluutselt iga nädal. Tänan küsimast sellegi poolest (Y)

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 15 Apr 2011, 20:08

Ja siin on tänased panused :

1.Huelva - Barcelona B//Huelva ei võida, betfairis lay koefitsent 2.56(võidu puhul kasum 10€, kaotuse puhul -15.6€)

2.Mainz - Mgladbach// Mgladbach võidab koefitsendiga 3.9(võidu puhul kasum 29€, kaotuse puhul -10€)

3.Norwich - Nottingham// Nottingham ei võida, betfairis lay koefitsent 4.4(võidu puhul 10€, kaotuse puhul -34€)

Tasub veel mainimist, et reedene päev ei ole väga suur jalgpalli mängimise päev seega täna üle kolme mängu kuhu panustada ei tule, kuid selle eest homme ja ülehomme on palju mänge mis selle kõik kompenseerivad!
Pöidlad pihku :)

Kristjan

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 16 Apr 2011, 01:29

Järjekordselt mängud mängitud ja siin on tulemused :

1. Huelva - Barcelona B// Seis jäi 1:1, bet võitis(kasum 10€)

2. Mainz - Mgladbach// Seis jäi 1:0, bet kaotas(-10€)

3. Norwich - Nottingham// Seis jäi 2:1, bet võitis(kasum 10€)

Lihtne matemaatika: 10-10+10=10€

Ja kui liidame siia juurde meie siiamaani juba võidetud 41€ siis kokku on 51€

Neli päeva on veel jäänud...:)

Kristjan

tomiandrep

Lugemata postitus Postitas tomiandrep » 16 Apr 2011, 09:59

Aga palju sa esialgselt igalepoole investeerid?

kristjan

Lugemata postitus Postitas kristjan » 16 Apr 2011, 13:20

Ütleme nii, et kõige lihtsam on nii kui leiad endale 100€ millest kahju pole e. see oleks see raha millega saaksid alustada. Vähemalt mina tegin nii. Ja siis hakkad vaikselt seda kasvatama. Ja see ei ole arbitrage betting kus sul iga bookmakeri juures peab juba raha olemas olema. Piisab sellest kui sul on raha moneybookersi kontol ja vaatad kes kõige kõrgemat koefitsenti pakub ning teed panuse sinna. Kuigi viimasel ajal ma olen loobunud ka sellest, st, et ma enam ei hooli milline bookmaker kõige kõrgemat koefitsenti pakub. Sest osad bookmakerid on maakeeli üteldes ikka lambad ja siis oota oma raha kolm, neli päeva. Betfairis on asi väga lihtne see-eest, täna kannad välja ja homme on raha olemas ning mul on ManeyBookersi MasterCard ka mis tähendab, et nii kui raha tuleb Moneybookersisse saan ma selle kohe välja võtta või maksma hakata :)

Kristjan

bhoyy

Lugemata postitus Postitas bhoyy » 16 Apr 2011, 13:29

+1, õiget juttu räägid. Betfairis toimub raha liikumine kiirelt :D , soovitan!
Mis täna siis el clasico st arvad?

Vasta