Tasulised teenused

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Bernard tipsil paistab jah ilus avalehel aga nad kustutavad vahepealt kaotused ära. Mul oligi nendega sama plaan mis rääkisid aga ma ei julgenud hakata riskima. Mul sai se teenus läbi kah juba. Tahtsin teha nende kogu ajaloost endale ühe hea arhiivi aga viimastel päevadel mind ei olnud arvuti ligidal nii et jäi tegemata. Muidu neil oli ilus ajalugu märtsis veel aga nad hakkasid peale seda rohkem tippe pakkuma päevas ja peale seda läks nagu käest ära.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ikka kindlasti tuleb alati arhiiv teha;) tegin siin ise eelmine aasta korraga umbes 40 blogijale igapäevaselt arhiivi ja sain nii mõnegi koha, millel silma peal hoida ja enamus oli muidugi crapp,samas, et teenida ise,ei ole üle 3-4 koha vajagi. Mõtlesin panna socerneti foorumisse kirja, et meil siin selline teema ja foorumi osa ja et kes huvitatud, andke teada. Üks oht selle juure see, et satuvad siia inimesed, kes niisama kaasa reisjad ja muudaksid selle koha siin ka suht crapiks,samas välja saab jälle alati visata. Ja eks nii 10-15 inimest oleks ehk paras kogus, et hoida siin seda asja elus ja saaks kulutusi jagada erinevate teenuste vahel. Teeks siia alateemad ntks nende teenustega mida kasutame hetkel, et saaks tipid üles panna? Saab siia kasvõi arhiivi teha, muidugi teenust, mis oma kaotatud tipppe kustutab ei soovitaks ma küll kellelegi;)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... -aragundy/ selline tipster tõstab hetkel pead...ja seal saab 7 days free trialit oma tel nriga, kuna enda oma juba ammu ammu ära kasutanud, siis ehk ntks Raainis paneb oma tel nri panti ja teeb ära? Tundub, et tipib peamiselt Ladina-Ameerika liigasid, regamine oli seal lihtne ja kiire ja tip saadetakse sõnumiga tasuta;)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ma mingi paar kuud tagasi regasin sinna ja sisestasin oma nr igat moodi,aga vot sõnumit ei tulnud,ei teadnud milles asi ja lähemalt siis ei uurinud ka ja noh nüüd siis minu 7 päeva läbi ka. Ehk proovib keegi teine?
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka minu 7 päeva läbi :D
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nojah..kui palju maksab kõige odavam kõnekaart?:P Vaatan lasen homme mõnel töökaaslasel seal ära regada ja panen siia üles, päris heas hoos tundub hetkel olevat:)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Hei kuulge, ma sain selle 7 päeva free teenust, lasin sõbral proovida,kes ka hakanud vaikselt panustamisega tegelema ja talle tuli sõnum,et aktiveeritud ja peaks nüüd sõnum tulema kui mees oma tipi üles paneb. Hoian teid kursis.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tere kõigile! Äsja liitusin teie foorumiga. Minu nr. on täitsa kasutamata ja kusagil vedelevad 2 Simpeli stardikat ka.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nagu lingilt näha https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... -aragundy/ siis eile oli 3-3 võidud jälle, kui Markol aega võiks 1 nri ära regada ja sõnumit ootama jääda;)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Vihje tuli küll hilja nüüd ja ega vist keegi enam nüüd öösel kell 2 ei saa panna seda,aga vihje on: Argentina primera divison,VELES SARSFIELD-CA ALL BOYS ning VELEZ SARSFIELD -1, koef 1,9.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

tal jh ladina-ameerika liiga tipid ja ilmselt tulevadki sellisel kellaajal paraku...õnneks ei saanud sellele panna, kuna Velez sai kodus 0-1 pähe:))
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Mina kahjuks panin ja kaotasin,aga tänaseks on tulnud Ekuadorist Barcelona Guayaquil-Manta FC: Barcelona Guayaquil -1.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Täna tuli veel Ecuador-Jamaica: Ecuador -1.25.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kena võit:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

regasin ka numbri ära aga sõnumit pole tulnud, saatsin neile kirja.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

tal ei ole hetkel tippi yleval..lehel n2ha kas on tipp t2naseks olemas juba v mitte...v6tab aega:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

jah, aga nad peaks ju registreerimiskoodi vms saatma
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ksujuures ei m2letagi, kas ise sain midagi taolist
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Mida te safebet.eu lehest arvate? Täna pakutakse võitjaks Vasco da Gama´t. Koefid on neil vahel väga head ja viimastel kuudel on neil ka hästi läinud, kuid tippe antakse vähe. Ise nende soovituste järgi ei panusta veel.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ei ole nende historyt j2lginud...ega enne seda ei saa mingit pilti nende kohta....panustan hetkel nende triali tippidele...sellest juba piisab:)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

sain betting advisorilt s6numi just:
tipster syndrom: KHL Sibir vs Amur...bet Sibir - 0.5
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

t2na siis selline boonus...........https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... er-fields/ ja tip sellelt mehelt on PSG - 1.25
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

saatis täna ka sellised tipid nagu:

https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... er-fields/ - machester city -1, rangers -1.75 DINAMO MOSCOW vs FC KRASNODAR over 2.5

ja

https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... van-elsen/ - royal antwerp +0.25

ei oska küll nendega hetkel midagi peale hakata, kuna ei ole kindel kas neid ka edaspidi saame ja mis saab nendest soccertips.org meestest
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

need siin teenisid eile kasumit..saadeti täna ka Giannakis sealt soccertips lehelt...olympiakos -0.75
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ka t2na Giannakis saadeti...ei teagi nyyd kas hakkab regulaarselt tulema..Shelbourne - Limerick Prediction: 1
Vasta