Tasulised teenused

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Tasulised teenused, mida tasuks proovida
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas devean »

https://www.betadvisor.com/

Saab proovida tasuta 7-päevast trialit, kasuminumbrid pole väga suured, kuid siiski stabiilselt plussis.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

proovisin sealt Tobias Larssonit, kes ainult jalgpallile keskendub ja sain oma tel nrile sõnumi iga kord,kui tipp tuli, nädalaga tuli kaks,üks kaotas üks võitis, aga vähemalt kindel, et tegemist ei ole mingite fakeidega ja asi õige;) Muidugi peab hakkama nüüd töökaaslaste ja sõprade sugulaste numbreid kasutama edaspidi:D
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka ise valisin Larssoni, seal paari rugby ja hobuse vennal oli kõrgem hitrate aga kuna nendest aladest tuhkagi ei tea siis valisin parima jalka bettija, minu proovimise ajal on tal seis 1-1
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ok,sinna ma pole küll enne sattunud, aga sellised võivad küll head olla,kes keskenduvad ainult teatud liigadele,tunnevad meeskondi,teavad vigastustest ja puudumistest jne. Võibolla peaks tegema isegi eraldi alateema foorumite kohta ja siis näiteks selliste saitide nagu https://www.betrush.com/ jaoks eraldi alateema
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

rääkisin siin et hoidsin silma peal a la 50 blogijal nii 5-6 kuud. neid tegelasi on ilmselt sadu, annavad iga päev tasuta tippe ja lisaks on neil tasuline osa, mis põhineb smsi saatmisel. Testisin neid tasuta tippe esialgu ja osad panid ikka väga, väga hästi ja siis kukkusid või kadusid ära mingiks ajaks, hetkel siis sõelusin nendest parimad välja ja jälgin neid. Neid sms tasulisi tippe ei ole proovinud ja osad neist ei ole endale pannud üles ka Eesti nrit, aga see ei tohiks olla probleem, kuna kõik nad kasutavad fortumot, mis on Eestlaste tehtud( uhke värk). Eelpool mainitud tegelasel aga eesti nr üles tekkinud, ilmselt sp, et ma seal nii tihe külaline ja neil seal flag counting üleval. Mingi history on ta ka endale sinna jätnud alles ja mõtlesin siin et kui saaks kokku nii 5-6 inimest võiks seda proovida, history on tal siiamaani kõva ja viimased 3 kuud korralikku kasumit teinud ja suuri loseing strike ka ei ole olnud, smsi hind päevas 1 eur et tipp saada oma teli
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Ootame siis tulemusi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas devean »

Selle asemel, et oodata, võiksid ka teised mõnega teenusega liituda, statistikat teha. Mitte oodata käed puusas, suu lahti rahapommi lõhkemist.
Viimati muutis devean, 26 Juul 2011, 12:11, muudetud 2 korda kokku.
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Liitusin ka vahepeal mõnega www.soccer-tipsters.com, www.bernardtips.com algus oli mõlemal palju lubav aga vajusid kiirelt ära. Neid ei soovita küll kelegile. Hetkel suured väljaminekud igale poole nii et ei kannata liituda hetkel millegiga. Aga kamba peale võiks teha küll.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

bernard tipsil ju viimased päevad head...kaua kasutanud oled? Kui history käes mingiks ajaks saaks vastavalt sellele teha ka staking plani;) Kui neil hit rate ütleme selline, et ei tule neil nii 3-4 päeva järiest kahjumit, saaks kasutada ideaalselt progressive staking plani, et duubeldad oma panuse peale iga mööda läinud tippi. Hetkel vaatan, et 22sel mõlemad pihtas, 23 mõlemad pihtas, 25ndal 1 pihtas 1 möödas, saab teha ntks, et singlitele betid 3 unitit iga kord ja teed iga kord kombo 1 unitiga, et tippidest maksimumi võtta;) Ise uurin hetkel mida teha teenusega, mis kasutab statistikat, a la Arsenal on saanud 90 prossa kodumängudes vastastest rohkem cornereid vähemalt 3 võrra viimase 5 hooaja jooksul.(Kiire mäng mööda ääri ja palju tsenderdusi tingivad seda). Corneri handicapi koef on tavaliselt 1.8-1.9....14 kodumängu hooajal tooks juba kena kasumi, kui kasutada veel progressive staking plani suuremate summadega.....Inter Milan on saanud viimase 5 hooaja jooksul a la 85 prossa mängudes esimesena kollase kaardi, selle koef samamoodi üldjuhul 1.8-1.9...ei ole küll igapäevased tipid, aga neid saaks võtta suurte summadega ja kui yhel korral ära ei tule,siis 2sel 3ndal on tulnud juba 5 aastat ära
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Bernard tipsil paistab jah ilus avalehel aga nad kustutavad vahepealt kaotused ära. Mul oligi nendega sama plaan mis rääkisid aga ma ei julgenud hakata riskima. Mul sai se teenus läbi kah juba. Tahtsin teha nende kogu ajaloost endale ühe hea arhiivi aga viimastel päevadel mind ei olnud arvuti ligidal nii et jäi tegemata. Muidu neil oli ilus ajalugu märtsis veel aga nad hakkasid peale seda rohkem tippe pakkuma päevas ja peale seda läks nagu käest ära.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ikka kindlasti tuleb alati arhiiv teha;) tegin siin ise eelmine aasta korraga umbes 40 blogijale igapäevaselt arhiivi ja sain nii mõnegi koha, millel silma peal hoida ja enamus oli muidugi crapp,samas, et teenida ise,ei ole üle 3-4 koha vajagi. Mõtlesin panna socerneti foorumisse kirja, et meil siin selline teema ja foorumi osa ja et kes huvitatud, andke teada. Üks oht selle juure see, et satuvad siia inimesed, kes niisama kaasa reisjad ja muudaksid selle koha siin ka suht crapiks,samas välja saab jälle alati visata. Ja eks nii 10-15 inimest oleks ehk paras kogus, et hoida siin seda asja elus ja saaks kulutusi jagada erinevate teenuste vahel. Teeks siia alateemad ntks nende teenustega mida kasutame hetkel, et saaks tipid üles panna? Saab siia kasvõi arhiivi teha, muidugi teenust, mis oma kaotatud tipppe kustutab ei soovitaks ma küll kellelegi;)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... -aragundy/ selline tipster tõstab hetkel pead...ja seal saab 7 days free trialit oma tel nriga, kuna enda oma juba ammu ammu ära kasutanud, siis ehk ntks Raainis paneb oma tel nri panti ja teeb ära? Tundub, et tipib peamiselt Ladina-Ameerika liigasid, regamine oli seal lihtne ja kiire ja tip saadetakse sõnumiga tasuta;)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ma mingi paar kuud tagasi regasin sinna ja sisestasin oma nr igat moodi,aga vot sõnumit ei tulnud,ei teadnud milles asi ja lähemalt siis ei uurinud ka ja noh nüüd siis minu 7 päeva läbi ka. Ehk proovib keegi teine?
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka minu 7 päeva läbi :D
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nojah..kui palju maksab kõige odavam kõnekaart?:P Vaatan lasen homme mõnel töökaaslasel seal ära regada ja panen siia üles, päris heas hoos tundub hetkel olevat:)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Hei kuulge, ma sain selle 7 päeva free teenust, lasin sõbral proovida,kes ka hakanud vaikselt panustamisega tegelema ja talle tuli sõnum,et aktiveeritud ja peaks nüüd sõnum tulema kui mees oma tipi üles paneb. Hoian teid kursis.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tere kõigile! Äsja liitusin teie foorumiga. Minu nr. on täitsa kasutamata ja kusagil vedelevad 2 Simpeli stardikat ka.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nagu lingilt näha https://www.betadvisor.com/tipsters/foot ... -aragundy/ siis eile oli 3-3 võidud jälle, kui Markol aega võiks 1 nri ära regada ja sõnumit ootama jääda;)
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Vihje tuli küll hilja nüüd ja ega vist keegi enam nüüd öösel kell 2 ei saa panna seda,aga vihje on: Argentina primera divison,VELES SARSFIELD-CA ALL BOYS ning VELEZ SARSFIELD -1, koef 1,9.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

tal jh ladina-ameerika liiga tipid ja ilmselt tulevadki sellisel kellaajal paraku...õnneks ei saanud sellele panna, kuna Velez sai kodus 0-1 pähe:))
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Mina kahjuks panin ja kaotasin,aga tänaseks on tulnud Ekuadorist Barcelona Guayaquil-Manta FC: Barcelona Guayaquil -1.
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Täna tuli veel Ecuador-Jamaica: Ecuador -1.25.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kena võit:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Tasulised teenused

Lugemata postitus Postitas Markoo »

regasin ka numbri ära aga sõnumit pole tulnud, saatsin neile kirja.
Vasta