Infoallikad

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Infoallikad: foorumid, saidid, blogid
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas devean »

https://forum.punterslounge.com/

imho üks parimaid, kui mitte parim tasuta bettimis foorum
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

see on asjalik foorum jh;) Minu üks viga on see, et ma olen neid erinevaid kohti otsinud nii.....3-4 aastat kindlasti:D liiga palju neid juba kogunenud ja raske leida seda parimat,seega peaks see foorum siin hea olema, saame siin ise läbi vaadata ja arutada, keda kust jälgida;)
parimaks pean ise siiski ilmselt https://www.bettingadvice.com/ seal on selline asi nagu POD...ehk siis play of the day, kus iga päev saab ühe mängu üles panna koos põhjendusega ja nende historyt jälgitakse ja parimatele iga kuu auhinnad, ja info tasuta;)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ehk lisaksin siia veel https://www.blogabet.com/ seal käib samamoodi võistlus tipsterite vahel, kui keskenduda,otsida,jälgida, võib sealt leida tipstereid küll, kelle tippide peale oma raha ka julgeks panna. Eriti hea seal see, et näitab tippide historyt liigade ja spordialade kaupa, näed ära kus mees parem ja kus halvem oma tippidega.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

covers.com tuleks ka ära mainida, väga hea koht kui NBA pihta hakkab, kuna seal on ka häid tipstereid ja samamoodi võistlused..osad hiilgasid eelmine hooaeg ikka kõvasti oma tippidega seal
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas devean »

Üks hea tasuta leht, kus tipster avaldab vihjeid päris hea analüüsiga, Muide saidil on ka tasuline pool kus 5 naela eest kuus saab juba ka vähe tugevamaid bette, kuid siiski on tegemist rohkem nn value bettidega. Ise katsetan seda teenust esialgu paberil, aga ca nädalaga olen 10 euriste panusete korral 60 euriga plussis.

https://www.thefootytipster.com/
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

selle ma olen ka jh leidnud enda jaoks,aga ei ole jõudnud neid jälgima hakata, kuna neil seal rohkem kui üks tipp iga kord üleval...kui aus olla siis vahepeal jälgisin nii 40-50 kohta erinevat igapäevaselt ja panin nende tipid üles, et historyt näha ja vaadata kas ja kui palju kasumisse jääks pikema aja peale ja nendest jäid sõelale nii 7-10 kohta..et jh,palju tööd ja kära aga nendest kohtadest peaks juba piisama, ei jõuagi iga päev panna oma raha 25 tipsteri peale:P Analüüsid on seal muidugi head ja seda tasulist osa ma ei märganudki, 5 naela on muidugi naeruväärne summa kui tal oleks korralik history ka ette näidata:)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

just siis kui ma kartsin, et siin Eestis ainuke,kes sellistele asjadele oma aega pühendab:D
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas devean »

Selliste nn. foorumi tüüpi tipster lehtede miinuseks ongi minujaoks laialivalguvus, sest mõni nädal on mõnel kasutajal hea streak, mõnel aga mitte. Kas oled mõne saidi kohta pikemaajalist statistikat ka teinud? Endal käib praegu footytipsteri kohta, eks postitan tulemused siia kui esimesed 30 issuet läbi saavad.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

japp,see ongi põhiline probleem ja sellepärast olekski seda mitmekesi lihtsam teha, jälgimist ma mõtlen. Ma jälgisin vahepeal 40-50 pmselt blogi nii 5-6 kuud ja pmselt iga päev panin tipid kirja eelnevalt ja järgmine päev käisin tulemused üle, võtsin sealt välja 6-7 neist kes paremini esinesid ja ilma suuremate ära kukkumisteta sel ajavahemikul ja nüüd jälgin ainult neid, kuna see on ikka aeganõudev. Osad sellised saidid on head kuna saab vaadata ja eelnevat historyt kohe, nagu näiteks see betrush.com näitab kogu nende historyt. Aga eks tuleb jh hakata oma valima rohkem ja leidma need `parimad`
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ma ise jälgin hetkel aind sbrforum.com.ka tasuta sait ,seal suht prod koos ,hea jälgida ja vaadata kuda nad seal arutavad igast mänge jne .valin siis alati koige tugevama variandi välja .ja hetkel läeb normaalselt.panustan siis hetkel baseballi .kuna seal tglt koik nba,hoki ,jalka baseball,aga hetkel ikka praegu baseball kuna hooaeg hakkas ja see kõva teema seal.aga pole ka mdiagi selle vastu kui mingit head teenust proovida.hetkel siis lihtsalt järgin seal paari kõvemat .
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

need usa foorumid on jh head MLB ja NBA ja NHLi jaoks ntks, ise panustain ainult NBAd...ja covers.comist leidsin väga head tipsterid, kes panevad
seal igapäevaselt tippe üles ja peavad oma historyt..keda seal sbris jälgid? Endal vist kasutajanimigi seal alles veel aga leidsin, et covers parem...
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas devean »

Kui nbad, bettida siis ainult scoreline. Igal meeskonnal on vähemalt 82 mängu hooajal, konverentsi võitjatel miinimum 96, seega on ruumi eksimusteks nõrkade meeskondade vastu, rääkimata favoriitide madalates oddsidest. Kuigi ise olen järginud nbad juba ca 11 aastat, hoian sinna panustamisest kindlalt eemale :D.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Infoallikad

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

over under ja handicappe panustan ise ikka ainult, vahepeal special panuseid ka, kui tead et mõni hea kaitse mees puudu ja pakutakse seal natuke utoopilisena tunduvat punktide linei kellelegi...aga seal jh, võtta neid 1.1 kuni 1.3 koefe ja teha 3-4sed suurte favoriitide kombod iga voor oled poole hooaja peal vist juba oma auto ka maha mänginud:P
Vasta