Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

teine variant on mõistlik jah
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Või kui on plaanis ka järgmine kuu osaleda, siis võid ettemaksuna neid võtta...kui kõik nõus on. Oleks veelgi vähem ülekandeid ;)
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no selle raha saab ju tips4wins tippidega selle ajag duubeldada v2hemalt:P...kannan t2na tagasi ja ootan teistelt ylekannet
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

olgu siis 6eldud, et tekkinud ka kaks uut huvilist kes lisatud eile ja t2na...kokku meid siis hetkel 9 kui ma ei eksi...mis oleks j2rgmise kuu tasu m6ttes hea...yks asi veel...kui keegi kasutab mingit head staking meetodit, siis v6iks teistega jagada, v6i siis ideid. Nagu 6elnud olen,kasutasin ise 5 protsenti iga tipsteri jaoks eraldi summadega...yks hea meetod tundub olevat dalembert staking method thestakingmachine.com/dalembert.php mida saab kasutada ja ntks demandtipsil peaks h2sti toimima...tips4wins kasutan ise j2tkuvalt mitte 5 protsenti...vaid juba 10t protsenti, kuna toidab oma tipppidega t6esti h2sti...sama best asian tippidega:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

kasutan martingale´i tips4winsi puhul. Teistele tipsteritele olen määranud kindla summa (summa oleneb bankrollist, kuid iga kord protsenti ma ei arvuta). 4winsil, Robertol ja best asianil on see summa veidi suurem kui teistel. Pedro peale pole mina julgenud viimastel päevadel panustada, aga täna kavatsen seda teha. Dalembert tundub hea, proovin selle kindlasti ära.
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Pane veel kuulutust sinna "Kes tegeleb panustamisega?" võibolla tuleb veel rahvast juurde
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tegelikult on nii, et iga päev ma kahjuks ei jõuagi kõiki panuseid teha ja seega rangelt ma oma plaani ei järgi... aga see on juba minu enda probleem, et kuidas oma aega planeerida aga vahel lihtsalt ei jõua. Õnneks neid päevi on vähe olnud kus üldse panustanud ei ole. Kui siin nüüd mingit suurt katastroofi ei juhtu, siis peaks nutitelefoni soetama.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

vb peaks panema jh...et oleme j2tkuvalt teemas sees ja grupp kasvab,mis t2hendab ka v2iksemat hinda jne...ise seotasin ka nutika...kuigi kasutegut v2iksem kui arvasin...niikuinii arvuti l2heduses koguaeg...aga eks ta mugav on
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Kaks venda tahavad veel juurde tulla
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Palju juba inimesi koos on? :D
jaanisp
Postitusi: 3
Liitunud: 18 Okt 2011, 19:49

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas jaanisp »

Olen siin käinud vaatamas ja uurimas juba mõnda päeva nüüd. Kui uus tipsteri valik, siis võib teada anda ka mulle, vb et ühinen :)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

uusi huvilisi j2rgmiseks kuuks on v2hemalt 3...yks vana osaline oleks ka tagasi..probleem on see, et ma olen selle kuu eest saanud siiamaani ainult 2lt inimeselt raha...lisatud hetkel veel jaanisp ja Siiml6 ja hakkab kaduma vaikselt see ylevaade, kuna yks isik kes ei oli alguses sees loobus paar p2eva tagasi sellest kuust, aga oleks sees j2rgmisest kuust ja ilmselt kui ma panen siia yles ka teenused mis asendavad meil soccertips.org...siis peaks huvi olema:) Konkreetsel ajahetkel aga seis selline, et eelmise kuu eest olen saanud kahelt kasutajalt raha ja ylej22nud ise maksnud ja ootan siiamaani ylekandeid
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

mis see summa oli üritan homme ära maksta?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel on meid siin kokku 9....uudiseid ka...suure t6en2osusega meie tippide edasimyyja l6petab kosst66 soccertips.org poistega...kuna tulemused on t6esti alla k2inud...lisanduvad ilmselt tipsterid betadvisory lehelt.
Samamoodi on neil trial football-elite.co.uk/
standardpicks.com/
footballvalue.com/

tunduvad olevat k6ik korralikud ja stabiilsed teenused...k6ik mis ma hetkel tean...novembrist lisanduvad uued teenused
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kasutaja raulves kes alguses sees oli...mis j2ttis meid 7kesi...on v2lja visatud...ei andnud endast m2rku ja ei ole foorumis k2inud 16ndast okt saati...tol hetkel j2i 72 euri peale ja on ka yks teine kasutaja teada andnud, et siiski liitub j2rgmisest kuust, et siis tegelikult olime 5kesi...mitte 7kesi...seega ootaks siis sinult ja yhelt teiselt kasutajalt..kes siiamaani koguaeg sees olnud ja lubas hiljem maksta ntks 80 euri...siis kirjutan omalt poolt 40 euri korstnasse ja peame tegema tasaarveludse kahe kasutajaga, kes kandsid 100 kohe alguses...et maksavad siis j2rgmine kuu v2hem, kuna see foorumi j2tkumise huvides arvan.....
Hetkel siin siis 9 kasutajat mis teeks nii 56 euri per face j2rgmiseks kuuks
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Paljud reaalselt siis see kuu maksnud on? Ja mitu päeva lased sooviavaldajal seda foorumiosa jälgida?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

reaalselt hetkel kaks..koos minuga kolm...kaks lubanud ülekande veel teha....ja uued on olnud 1 vist siis üle nädala ja viimase paari päevaga peaks olema 3 uut lisatud...hetkel meid 10 siin
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Mnja mingi paar päeva oleks reaalne neil lasta ringi vaadata, usun, et see oleks aus nii sinu kui teiste vastu kes on ka reaalselt maksnud. Mina olen ntks, vist kandnud ca 300 euri kokku :D
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ma olen lasknud nii üle nädala..kuna saime ise ka 2 nädalat free trialit ja oleks selles suhtes aus...olen ka välja visanud kokku nii 4-5 inimest...kes huvi tundnud ja siis mitte vastanud...ja eks on meie kõigi huvides, mida rohkem meid siin kokku on...10 inimest tähendaks juba 50 euri nägu ja need riskid, et lasen ka hiljem maksta olen enda kanda võtnud, kuna üski ma selle kogu asja eest maksta ei suuda...hetkel on minu eelmise kuu kulud juba ainuüksi 300 euri ja edaspidi ma ka selliste diilidega ei nõustu, et omal riisikol lasen hiljem maksta. Mul ei ole midagi selle vastu, kui kutsute siia sõpru v jumala eest tasute kahe või kolme peale ja jagad neid tippe sõbraga, aga hetkel olen ma vist jh liiga hea olnud ja ka teiste kasutajate suhtes ei ole asi päris aus. Nii, et olen avatud ettepanekutele, kuna hetkel hakkavad ideed otsa saama ja eriti tunnen enda suhtes ebaõiglust juba...uusi huvilisi otsin mina, pool päeva oma emaili ja tippe ajan taga mina, siia postitan ja üritan abiks olla mina ja lõpuks veel maksan kõige rohkem mina:))oootan ideid ja ettepanekuid:)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nii...ärme nüüd rutta...sain juba hommikul teateid, et mu paypal ei võta makseid vastu..õhtupoole suutis siiski üks uus isik mulle ülekande teha...olgu öeldud, et rutakalt, kuna suumma mis per face maksta tuleb oleneb ikka huvilistest. Kuna uus maksetähtaeg on nüüd 6ndal, siis ootan 3 päeva jooksul nimesid, kes kindlalt huvilised ja alates novembrist peaks meil olema siis parem pakett, sellised serviced kus tipid juba eelmine päev saadaval v siis võimalikult vara. Nendelt kes veel eelmise kuu eest tasunud ei ole..ootan siiski kokkulepitud summat as soon as possible
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ei ole täna saanud tippe...ilmselt siis mingi serious reason..kuna peale peale kella 12st ei ole emailidele vastanud ja best asiani email oli öösel saadetud juba avastasin
rannooo
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Okt 2011, 22:29

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas rannooo »

betifoorum kirjutas:ei ole täna saanud tippe...ilmselt siis mingi serious reason..kuna peale peale kella 12st ei ole emailidele vastanud ja best asiani email oli öösel saadetud juba avastasin

Damn.. Tips4wins paugutas eile ilusasti 3 võitu :D

-edit- blah.. jama küll, kui täna ka ei saa..
Viimati muutis rannooo, 28 Okt 2011, 13:59, muudetud 1 kord kokku.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ainsad tipid mis täna saanud postitasin....aga ilmselgelt on neil hetkel probleeme ja loobuvad oma osadest teenustest ja edasimüüjatest ja vahetavad teenused selliste vastu, mis on usaldusväärsemad ja mis saadavad tipppe välja varem...ka mitu päeva varem, et mitte sattuda olukorda kus koefid on juba kukkunud või tippid tulevad viimasel hetkel. Ntks tips4wins saadab tipid välja hetkel tund enne mängu, kuna nii palju müüakse tippe edasi ja ta seda oma silmaga näinud, samamoodi on välja tulnud, nagu aru saan, et soccertipsil on olnud erinevad tipid erinevatel klientidel.. novembriks pidi asi selge olema, rohkem ei tea ka mina midagi:)
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nii..seis siis selline, et soccertips teenused kaovad ja suure t6en2osusega ka tips4wins, kuna nad lasevad leviku ja edasimyymise kartuses tipid v2lja maksimum tund enne m2nge ja see on juba kasutu.
Asemele tulevad 3-4 tipsterit saidilt betadvisor.com/...julgen pakkuda, et sealt tuleb Laurent Marty ja Geert Van Elsen...ilmselt ka Nathan Collins ja Andrei nitu. Lisaks tulevad sellises v2hem tuntud tipsterid nagu fabienbetting.com/?p=1157 ja benny1887.blogabet.com/...viimasest nii palju, et kuigi on tegemist on nii6elda tasuta blogijaga, siis klientidele saadab ta tipid alati m6ni tund varem ja hetkeks kui avaldab need tasuta, on koefid juba kukkunud ja enamasti k6vasti.
Lisaks neil triali all milosns.blogabet.com/ suletud osa, football-elite.co.uk/index.html, footballvalue.com/index.html, lighttips.wordpress.com ja standardpicks.com/archive.php....nii et kvaliteeti peaks olema kyllaga ja enamus on sellised teenused mis saadavad tipid v2lja juba p2ev varem v6i siis vara hommikul, mitte tund enne m2ngu
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

kahju, et soccertips teenused kaovad... best-asian picks ikka jääb alles? Olen viimastel päevadel püüdnud soccer-tipsi bette ise ära arvata:D
Kas hind jääb uuel kuul ikka samaks?
Vasta