Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
ennustaja222
Postitusi: 21
Liitunud: 08 Juul 2009, 19:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

Tere!
Sain ka siis ligipääsu teie kinnisesse foorumisse. Lugesin selle alateema enam-vähem läbi ja sain aru,et algusperiood oli teil edukas, vahepeal aga mitte eriti. Kuna olen sellises projektis alles uus ja pole kõigega kursis, siis sooviksin veidike lisainformatsiooni. Et kui pikaajaline projekt see teil olla võiks, poleks ju mõtet tulla ja maksta kuu aja eest mingi summa ning siis veidike rohkema ebaõnne korral jääda miinusesse või nulli (kui valitakse valed tipsterid ja tipid) ja seejärel selgub,et järgmisel kuul ei tulegi midagi enam, kuna pole osalejaid. Keegi võiks anda mingi ülevaate,et kui näiteks tuleb maksta 100 euri per face, siis mis oleks optimaalne või minimalne bankroll ,millega mängida, et see ettevõtmine end ka ära tasuks? Ja muidugi võiks ka anda soovitusi, mis kihlveokontorites on kõige mõistlikum bettida...betfair, bet365, pinnacle või muu?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

beti sa ise ei taha see kuu vahele jätta v,tundub et praegu lihtalt maksaks et mingeid tippe saada,hetkel pole üheski selles teenuses kindel.või äkk ni küsid mingi nädalase triali jälle?ma arvan et see asi ikka tasub aara aind sis kui 10 ja rohkem inimesi,praegu voiks lihsalt siia inimesi kutsuda ja ns teemasi arutada.bankroll peab ikka kõvasti üle 100 olema et ära tasuks.ja siis kui aeg käes ,rahvas kohal,võiks uuesti ette võtta.kuna inimesed kes huvitatud bettimisest võivad ju siin nt niisama rääkida teemadest.see lihtsalt minu arvamus hetke seisust.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ja sulle ennustaja,oleks hea kui sul igas bookies mingi hea summa oleks,sis kui tip väljas saad valida parima koefitsendi.ühte kindlat polegi kuna alati leidub mingi bookie kellel see koef parem on.pinnacle,bet365,williamhill,expekt,188bet,sbobet
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Praegu olen mina ka kahevahel... ei tea mida teha. Kardan, et kui nüüd kuuks ajaks asi katki jääb, siis laguneb meie ettevõtmine täitsa ära. Aga jah, praegune seis on raske, milles asi siis täpselt, et me tippe nii katkendlikult praegu saame?
Soccernet - uus liige saab sinna ka uue teema teha, ehk peakski seda tegema. Eile panin kuulutuse "bettimise" teema alla. Vb peaks sinna rohkem infot panema ja kuidagi pareminu asja sõnastama. vaadatud on see teemat juba küll aga keegi pole midagi vastanud ega mulle kirjutanud.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kirjutasin siia pika jutu maha aga logis välja mind vahepeal ja teen siis uuesti ja seekord kiiremini!
Bookidest on piisavad bet365 ja pinnacle...eriit magus kui sul on mitu kontot tehtud..emale,isale.õele vennale ja saad neid boonusrahasid ka kokku ajada. Endal ongi hetkel selline seis, et 2 nädalat veel jäänud aega nende läbi mängimiseks ja olen jube lähedal, et neid kätte saada...seega ise olen kindel jätkaja ja vajan neid tippe juba sellepärast...koos boonusrahadega suudaksin katta ka üksi selle kuu kulud...seega teen ettepaneku, kuna rannoo on juba kandnud 80 euri...et kes sees tehku sama ja ülejäänud kulud katan ise, mängin ka ise suuremate summadega ja tõesti ei saaks vahele jätta. Vahele jätmisega veel sellne asi, et mees saadab neid tippe ja majandab üksi, seega tal kindel arv kliente ja sellise summa eest leiab juba endale uue kliendi vaevata, seega astuksime selle sammuga rongilt maha ja mina hetkel seda endale lubada ei saa...jätkusuutlikkusest nii palju, et niikaua kuni meil on 4-5 inimest olen mina sees koguaeg...oma strateegiast nii palju, et õikide teenuste kõikidele tippidele ilmselgelt panustada ei suuda...seega vaatan tipid üle oma silmaga ka ja panustan sinna eelkõige kus näen paremat valuet ja teen ka nii...et kui mäng hommikul läheb mööda, siis järgmisele duubeldan oma panuse ntks või siis teen kombosid aste madalamate händidega nagu eelnevalt maininud..rannoole teen ka autoforwardi ära tippidele, kuna ta lahkelt tegi puust ja punaseks selgeks kuidas seda teha:))..kes sees andke täna teada ja tehke ülekanne täna homme, mina veel sellest ei loobuks
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel saadab mulle ka vip-picks.com/ tippe..katkendlikkuse taga on ilmselt nõudlused teiste klientide poolt samuti..ostetakse sisse neid teenuseid mida rohkem nõutakse..klientide tuleks jh koguaeg juurde otsida ja natukene aidata mind otsides ka ise, kuna koormus niigi suur siin hetkel
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Kas soccertips.org kohta pole mingeid uudiseid?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

.you got those soccertips guys tips meanwhile...may i ask why you are not getting them anymore or from where you got those? If they cancelled you because some idiots were posting them on public forum, then maybe i can take this subscription myself and then share to you also, those were nice tips and all the guys are doing well again on this site...

väljalõige minu emailist ja ootan vastust
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka mina olen kahevahel, sest olen juba päris tõsised summad matnud siia :D. Mõtlen vast reedeni-laupäevani.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kui vaid saaks soccer-tipsi tagasi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Mis edasi saab siis?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ma ise võtsin selle ikka ära...ja lihtsalt saadan edasi neile tippe, kes mulle maksnud siis selle kokkulepitud summagi...hetkel kõik ok ja tipid jooksevad ilusti ja lisaks hakkan neid saama verifiedtipsters.com/tipsters_present.php?tipster_username=vipateam
kui siin jälle piisavalt huvilisi, siis kunagi võime ju jätkata, hetkel ma ei näe mõtet neid tippe siia ka panna kõigile
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Nii on olnud päris raske,tegus ja väsitav nädal ning pole jõudnud väga kaasa rääkida. Mina olen nõus jätkama ja seda juba best-asiani pärast,need teised tipid hetkel ei tõmba mind ja minu eesmärk on raha teenida hetkel ainult best-asianiga. Samas paistab ja on aru saadud,et raha saaks teenida ainult tipsteriga kes annab stabiilselt ühe tipi päevas. Seega minu arust võiks ju liituda lihtsalt ka omaette ainult best-asianiga või siis näiteks soccertips24.com... ( noh neid on veel), see tagaks stabiilse ja kindla peale tipi iga päev ja ei oleks seda tippide segu siin ja nagu näha ei saa ka kindel olla kas täna tip tuleb või ei tule.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

soccer-tipsi meeste tipid tulevad ka?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ei
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

sellist varianti paraku ei ole, et liituda ainult teatud teenustega...ja saan temast ka täitsa aru. Kui nüüd ette kujutada, et tal on ntks nii 15 klienti, kellele saadab iga päev nii 5-10 emaili...siis läheks ikka jube keeruliseks, kui igalühel on omad kindlad soovid ainult. Või mõtlesid omaette ostmise all ise otse teenuselt ostmist? Tuletan meelde, et 1 tipi hind otse teenuselt on 99 euri:) Kuigi jh...hind on krõbe siis jooksevad hetkel suht hästi..wbl ootasin 4 kaotust järiest ära ja nüüd hakkan panustama ja panust duubeldama....
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Hetkel, ei näe isiklikult tellimisel mõttet ainult sellepärast, et samad tipid jooksevad tasuta. Aga kui tuleksid kvaliteetsed teenused mida usalda siis ei ole probleemi maksta.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

no kuda siis läheb.palju sellel vipteamil record on see kuu,ja kas tasus see ost siis ära
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Nii, kuna siin vaikseks jäänud ja avatud foorumi osas uusi huvilisi...kui ei eksi, siis 2 inimesega olen hetkel ka suhtlema jäänud, siis mõtlesin ka siia uuesti kirjutada. Nimelt käiakse peale uute teenustega ja hetkel sõelal:

bullbetinvest.info
soccertips4u.ws (they have break already)
probettings.net
fabienbetting.com/
benny1887.blogabet.com/
possmann.blogabet.com/index.php

ja lisaks 2-3 teenust mis täpsustamisel...neil trialil fox-tips.com/ ja socceronlines.com/ ja expertbet.webs.com/ ....enamus neist siin tuttavad...soccertips4u.ws on täielik crapp...fabien täielik kuld siiamaani...3 uut teenust on samamoodi kõva historyga ja annan talle veel 2 päeva aega näidata, mis tal siis on ja mis mitte.....fox-tips on neil olemas....teised kaks on väikese küsimärgi all veel.
Kui huvi on siin ka, siis võiks ehk vaadata, kas hakata jälle siia postitama, hetkel saadan 3 inimesele lihtsalt gmailile niikui ise tipi emailile saan, säästab minu jaoks kõvasti aega...üks idee minu poolt oleks veel see, et kõik huvilised teeksid endale gmaili mingi kasutajanimega...siis teeksin ntks tabeli teenustega ja updateiksin sinna neid tippe ise ja teeks selle tabeli kõigile maksnutele ligipääsetavaks...siia foorumisse postitamine jääks siis teie teha, et minu aega säästa, kuna niikuinii pean oma emaile refreshima päevast päeva. Kuna ma ka nende huviliste otsimisega,maksmiste,hiljem maksmiste ja kalkuleerimistega siin ei taha aega raisata, oleks kõigile sama hind koguaeg sinna 60 euro kanti + - 5 ehk ja et asi veel lihtsam oleks, saab sisse see kes maksnud ja kuu hakkab jooksma siis, kui makse tehtud ja teen tabeli kõikidest maksnutest ja millal maksis, et midagi segamini ei läheks. Maksan talle olenematta huviliste arvust siin nii 2-3 päeva jooksul, aega on teil otsustada muidugi kauem, kuna tippe hakkad saama maksmise päevast niikuinii...nii säästan enda jaoks kõvasti aega ja närve:)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Asian picks langes ka siis ära? Kas ta mingeid põhjendusi ka andis? Teenused võivad ju head olla, aga kui neid iga kuu vahetatakse siis raha teenida on võimatu.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nagu mina aru saan, on neil suurem grupp mis nende teenuste maksab või siis üks kaks meest, kes asja rahastavad......kes välja ostavad, tellivad muusika...kui teenus ei tundu mingil hetkel usaldusväärne või ei ole seda raha väärt...vahetatakse välja...kui vaadata nende teenuste historyt...siis ma ei muretseks, et neid välja vahetataks...oli siin üks teenus mis pani väga hästi ja oli paar kuud juba head kasumit tootnud...ja siis tegid mingi 10 kaotust 2 võitu loss streigi ja võeti maha jh
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Selline vahetamine mulle ei istugi, harjud teenusega ja siis langeb ära.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no eks paremate teenuste otsimine on pidev protsess....vaata või seda soccertips4u.ws...kui head nad vahepeal olid...hetkel ei võtaks neid tasuta ka...hea teenus minu silmis suudab ikka iga kuu korralikus kasumis olla ja vältida sellised 3-4 mänguseid kaotuste seeriaid...kui sa oled siin nii 1000 eurine panustaja, siis sa ilmselgelt teed pausi tipsteriga, kes on suutnud viimasest 12st tipist ainult 2 tabada;)...aga eks see on igaühe enda otsustada...hetkel jätkan 3 inimesega ja tipid saadetakse otse mailile, kui siin piisavalt nende teenustega huvilisi, siis võiks ka siin jätkata.....
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

andke vahepeal mingi ülevaade,kuda asjad lähevad,mitu teenust on ja kuda nad teevad
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ega siit vist kedagi ei olegi hetkel väga...aga hetkel see benny blog...foxtips..picks4win...bullbetinvest...fabien blog ja mõned tipsterid betattitudeist ja probettings..soccerstip.com oli vahepeal ja üritan seda sinna paketti saada ja saadan hetkel tippe 6le inimesele, kui nüüd mööda ei pane...hakkan ise otsima ka head NBA tipsterit
Vasta