Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ot millisest teenusest siis jutt kaib ,et nii hea pidi olema,olen ka järgmisest nädalast sees
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Kui päris aus olla, siis hetkel on kõige paremad mu enda tipid, mida jälle koostama hakkasin....ja fabien ja benny peaks alustama oma tippidega jälle iga hetk
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ei ma motlen seda teenust mis sa ütlesid et pole 3 a näind,et 10 nest aind üks kaotas vms,ja et nägu oleks mingi 50 euri vms
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma tõesti ei leia seda postitust hetkel...millal see umbes oli?...no täna hakkas fabien jälle oma bettidega ja tuli ära...Türgi naiste jalka liiga..handicap oli -4.75 ja over 5.5...kui ei eksi...away team võitis 0-11
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma postitasin selle augustis, seega arvan, et see oli see gamepunters.com ja sain nendelt ka triali...aga hetkel ei ole nad enam tegevad
saidil nagu näha....võib-olla kaotasid oma allikad või siis liitus mingi sellise grupeeringu saidiga nagu betadvisor või betattitude...ei ole nendega kontaktis olnud enam paar kuud...kuna saime ju selle teenuste kombo paketi ja see tundus tol hetkel parem idee
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma postitasin selle augustis, seega arvan, et see oli see gamepunters.com ja sain nendelt ka triali...aga hetkel ei ole nad enam tegevad
saidil nagu näha....võib-olla kaotasid oma allikad või siis liitus mingi sellise grupeeringu saidiga nagu betadvisor või betattitude...ei ole nendega kontaktis olnud enam paar kuud...kuna saime ju selle teenuste kombo paketi ja see tundus tol hetkel parem idee
Vasta