Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

see oli scamm ja googeldasin ka selle kohta...midagi head sealt ei tulnud ja neid vanu mina ei saa kustutadagi vist..peab foorumi omanikuga kontakteeruma..üritasin ühte vale nimega pealkirja ära kustutada aga ikka siin ees...kui need ära kustutada oleks siin juba ok?
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Jose vasquesi pole minu arust mõtet siia panna, tennises on mängud nii erinevatel aegadel, et lihtsalt ei jõua panustada, hoki ja korvpall on ikka enamasti õhtupoole aga neidki mina ei kasuta. Ega neid teenuseid ei tahagi, mis annavad üle kahe tipi päevas. Kõige paremad on muidugi 1 tipiga teenused. Oktoobris tundus olukord vahepeal väga lootustandev. Meil olid Roberto, Pedro, best-asian, tips4u, tips4wins ja wbtipster aga ikka läks kuidagi käest ära...
Nende uuemate kohta ei oskagi väga midagi öelda veel. Liiga vähe tippe saanud neilt. Ajalugu on jällegi kõikidel korralik. Minule oleks täiesti piisav kui me saaks jälle paar soccertips venda ja siis midagi veel. Hakkan gmaili tegema...
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka mina olin ehitanud oma strateegia soccer-tipsi peale ja demandtipsi peale, sest nede vastu oli usaldus olin neid kaua jälginud ning üsna kindel, et mingit jama ei ole. Et midagi teenida, tuleb panustada üsna märkimisväärsete summadega, ning lambist ma seda tuulde ei taha visata praegu on segadust ning erinevaid teenuseid mustmiljon, ainukesena on enam vähem sümpaatne asia- picks kuid ka seda tuleb veel jälgida. Tähtsaim, et siin raha teenida on stabiilsus, kuid see hetkel puudub.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Tegin omale just soccerneti kasutaja ja panin ka ühe kuulutuse üles
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

super..tänan abi eest..lisasin ka kaks uut kasutajat kes siin foorumis huvi üles näitasid...minu meelest peaks gmailis olemas olema ka selline tabelii tegemise võimalus... et a la paned 1sse tabelisse tipi koefi ja teise sellise tavalise panuse ja arvutab ise 3ndasse tulpa kasumi...et idee oleks siis teha tabel teenuste ja tippidega ja panna iga kord koef juurde ja näitab ise ära mis teenus kui palju kasumit teeks, palju kaotusi võite järiest...näeks ära sellised mustrid...et kas teenus paneb paremini over/under tippe või siis võit/viike tippe jne.
Fakt on veel see, et eile sai meil kuu aega läbi ja täna homme hiljemalt ootab minult ülekannet juba...
Ja palun öelda oma sõna seekord kindlalt...kuna mul õppelaenu raha käes veel..võin oodata tõesti mõne päeva ja esialgu ise tasuda, aga need kes poole kuu pealt ütlevad, et siiski ei.....olen sunnitud siit välja viskama lõplikult:)
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

hmm...soccernetist on mu kuulutus kadunud. Vahepeal jõudsin jälgida, et keegi vastas mu postitusele "Möhh" ja siis keegi viskas lingi, kus seletati kes on tipster. Kuulutuse panin teemasse "kihlveokontor" ja ma ei tea kas selline kuulutus siis on sealses foorumis keelatud või tuleb mingi muu teema alla panna. Teemasid on seal jube palju muidugi...
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kas seal tavaliikmena uut teemat saab ise teha? Kui jah võiks seda proovida ja kui ikka ära kustutatakse siis võibolla adminiga ühendust võtta..mida ma võin juba ise teha, et asja selgitada....
ja jätkuvalt oleks vaja teada, et kui palju meil jätkajaid on?..ise olen jätkuvalt sees...nagu aru sain tahaks ka rannoo kindlalt sees olla
nipitiri99
Postitusi: 23
Liitunud: 17 Nov 2009, 23:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas nipitiri99 »

Kahjuks jätan selle kuu vahele, järgmisest kuust olen võibolla jälle käsi eks aeg näitab mis saab. Äkki on selleks ajaks ka mingi stabiilsus tekkinud.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

minu silmis on puudu pigem organiseerituses ja omavahelises kommunikeerumises näiteks...viimasel nädalal nii kiire olnud, et ei olegi enam kõikidele panustanud, kindlasti nendele tippidele mis kattuvad ja pigem suuremate summadega nendele, mis kindlamad tunduvad ja teinud ntks 2 teenuse tippidest kombod aga võtnud tipil niiöelda astme madalamaks...et kui handi -1panen öihtsalt võit ja kombosse teise teenuse tipiga samamoodi...kasvasin jõudsalt aga ei hakanud neid siin üles panema...vb sellepärast oleks ka gmaili doc hea idee...saame sinna oma pileteid ka üles panna jne..aga enne neid samme peaks paika saama jah, et kes jätkavad
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Taavi »

lihtsalt väikseks ettepanekuks, et vb peaksid selle otsustamise tegema juba ca nädal-kaks enne uut makset ja siis nädal enne raha koguma hakkama...muidu tekivadki sul pidevalt need jamad, et keegi on tasuta pool kuud ja hüppab alt jne...
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
ennustaja222
Postitusi: 21
Liitunud: 08 Juul 2009, 19:45

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas ennustaja222 »

Tere!
Sain ka siis ligipääsu teie kinnisesse foorumisse. Lugesin selle alateema enam-vähem läbi ja sain aru,et algusperiood oli teil edukas, vahepeal aga mitte eriti. Kuna olen sellises projektis alles uus ja pole kõigega kursis, siis sooviksin veidike lisainformatsiooni. Et kui pikaajaline projekt see teil olla võiks, poleks ju mõtet tulla ja maksta kuu aja eest mingi summa ning siis veidike rohkema ebaõnne korral jääda miinusesse või nulli (kui valitakse valed tipsterid ja tipid) ja seejärel selgub,et järgmisel kuul ei tulegi midagi enam, kuna pole osalejaid. Keegi võiks anda mingi ülevaate,et kui näiteks tuleb maksta 100 euri per face, siis mis oleks optimaalne või minimalne bankroll ,millega mängida, et see ettevõtmine end ka ära tasuks? Ja muidugi võiks ka anda soovitusi, mis kihlveokontorites on kõige mõistlikum bettida...betfair, bet365, pinnacle või muu?
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

beti sa ise ei taha see kuu vahele jätta v,tundub et praegu lihtalt maksaks et mingeid tippe saada,hetkel pole üheski selles teenuses kindel.või äkk ni küsid mingi nädalase triali jälle?ma arvan et see asi ikka tasub aara aind sis kui 10 ja rohkem inimesi,praegu voiks lihsalt siia inimesi kutsuda ja ns teemasi arutada.bankroll peab ikka kõvasti üle 100 olema et ära tasuks.ja siis kui aeg käes ,rahvas kohal,võiks uuesti ette võtta.kuna inimesed kes huvitatud bettimisest võivad ju siin nt niisama rääkida teemadest.see lihtsalt minu arvamus hetke seisust.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ja sulle ennustaja,oleks hea kui sul igas bookies mingi hea summa oleks,sis kui tip väljas saad valida parima koefitsendi.ühte kindlat polegi kuna alati leidub mingi bookie kellel see koef parem on.pinnacle,bet365,williamhill,expekt,188bet,sbobet
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Praegu olen mina ka kahevahel... ei tea mida teha. Kardan, et kui nüüd kuuks ajaks asi katki jääb, siis laguneb meie ettevõtmine täitsa ära. Aga jah, praegune seis on raske, milles asi siis täpselt, et me tippe nii katkendlikult praegu saame?
Soccernet - uus liige saab sinna ka uue teema teha, ehk peakski seda tegema. Eile panin kuulutuse "bettimise" teema alla. Vb peaks sinna rohkem infot panema ja kuidagi pareminu asja sõnastama. vaadatud on see teemat juba küll aga keegi pole midagi vastanud ega mulle kirjutanud.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

kirjutasin siia pika jutu maha aga logis välja mind vahepeal ja teen siis uuesti ja seekord kiiremini!
Bookidest on piisavad bet365 ja pinnacle...eriit magus kui sul on mitu kontot tehtud..emale,isale.õele vennale ja saad neid boonusrahasid ka kokku ajada. Endal ongi hetkel selline seis, et 2 nädalat veel jäänud aega nende läbi mängimiseks ja olen jube lähedal, et neid kätte saada...seega ise olen kindel jätkaja ja vajan neid tippe juba sellepärast...koos boonusrahadega suudaksin katta ka üksi selle kuu kulud...seega teen ettepaneku, kuna rannoo on juba kandnud 80 euri...et kes sees tehku sama ja ülejäänud kulud katan ise, mängin ka ise suuremate summadega ja tõesti ei saaks vahele jätta. Vahele jätmisega veel sellne asi, et mees saadab neid tippe ja majandab üksi, seega tal kindel arv kliente ja sellise summa eest leiab juba endale uue kliendi vaevata, seega astuksime selle sammuga rongilt maha ja mina hetkel seda endale lubada ei saa...jätkusuutlikkusest nii palju, et niikaua kuni meil on 4-5 inimest olen mina sees koguaeg...oma strateegiast nii palju, et õikide teenuste kõikidele tippidele ilmselgelt panustada ei suuda...seega vaatan tipid üle oma silmaga ka ja panustan sinna eelkõige kus näen paremat valuet ja teen ka nii...et kui mäng hommikul läheb mööda, siis järgmisele duubeldan oma panuse ntks või siis teen kombosid aste madalamate händidega nagu eelnevalt maininud..rannoole teen ka autoforwardi ära tippidele, kuna ta lahkelt tegi puust ja punaseks selgeks kuidas seda teha:))..kes sees andke täna teada ja tehke ülekanne täna homme, mina veel sellest ei loobuks
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel saadab mulle ka vip-picks.com/ tippe..katkendlikkuse taga on ilmselt nõudlused teiste klientide poolt samuti..ostetakse sisse neid teenuseid mida rohkem nõutakse..klientide tuleks jh koguaeg juurde otsida ja natukene aidata mind otsides ka ise, kuna koormus niigi suur siin hetkel
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Kas soccertips.org kohta pole mingeid uudiseid?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

.you got those soccertips guys tips meanwhile...may i ask why you are not getting them anymore or from where you got those? If they cancelled you because some idiots were posting them on public forum, then maybe i can take this subscription myself and then share to you also, those were nice tips and all the guys are doing well again on this site...

väljalõige minu emailist ja ootan vastust
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka mina olen kahevahel, sest olen juba päris tõsised summad matnud siia :D. Mõtlen vast reedeni-laupäevani.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kui vaid saaks soccer-tipsi tagasi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Mis edasi saab siis?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ma ise võtsin selle ikka ära...ja lihtsalt saadan edasi neile tippe, kes mulle maksnud siis selle kokkulepitud summagi...hetkel kõik ok ja tipid jooksevad ilusti ja lisaks hakkan neid saama verifiedtipsters.com/tipsters_present.php?tipster_username=vipateam
kui siin jälle piisavalt huvilisi, siis kunagi võime ju jätkata, hetkel ma ei näe mõtet neid tippe siia ka panna kõigile
Raainis
Postitusi: 38
Liitunud: 23 Mär 2011, 12:51

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Nii on olnud päris raske,tegus ja väsitav nädal ning pole jõudnud väga kaasa rääkida. Mina olen nõus jätkama ja seda juba best-asiani pärast,need teised tipid hetkel ei tõmba mind ja minu eesmärk on raha teenida hetkel ainult best-asianiga. Samas paistab ja on aru saadud,et raha saaks teenida ainult tipsteriga kes annab stabiilselt ühe tipi päevas. Seega minu arust võiks ju liituda lihtsalt ka omaette ainult best-asianiga või siis näiteks soccertips24.com... ( noh neid on veel), see tagaks stabiilse ja kindla peale tipi iga päev ja ei oleks seda tippide segu siin ja nagu näha ei saa ka kindel olla kas täna tip tuleb või ei tule.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

soccer-tipsi meeste tipid tulevad ka?
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ei
Vasta