Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

nagu mina aru saan, on neil suurem grupp mis nende teenuste maksab või siis üks kaks meest, kes asja rahastavad......kes välja ostavad, tellivad muusika...kui teenus ei tundu mingil hetkel usaldusväärne või ei ole seda raha väärt...vahetatakse välja...kui vaadata nende teenuste historyt...siis ma ei muretseks, et neid välja vahetataks...oli siin üks teenus mis pani väga hästi ja oli paar kuud juba head kasumit tootnud...ja siis tegid mingi 10 kaotust 2 võitu loss streigi ja võeti maha jh
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Selline vahetamine mulle ei istugi, harjud teenusega ja siis langeb ära.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no eks paremate teenuste otsimine on pidev protsess....vaata või seda soccertips4u.ws...kui head nad vahepeal olid...hetkel ei võtaks neid tasuta ka...hea teenus minu silmis suudab ikka iga kuu korralikus kasumis olla ja vältida sellised 3-4 mänguseid kaotuste seeriaid...kui sa oled siin nii 1000 eurine panustaja, siis sa ilmselgelt teed pausi tipsteriga, kes on suutnud viimasest 12st tipist ainult 2 tabada;)...aga eks see on igaühe enda otsustada...hetkel jätkan 3 inimesega ja tipid saadetakse otse mailile, kui siin piisavalt nende teenustega huvilisi, siis võiks ka siin jätkata.....
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

andke vahepeal mingi ülevaade,kuda asjad lähevad,mitu teenust on ja kuda nad teevad
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ega siit vist kedagi ei olegi hetkel väga...aga hetkel see benny blog...foxtips..picks4win...bullbetinvest...fabien blog ja mõned tipsterid betattitudeist ja probettings..soccerstip.com oli vahepeal ja üritan seda sinna paketti saada ja saadan hetkel tippe 6le inimesele, kui nüüd mööda ei pane...hakkan ise otsima ka head NBA tipsterit
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ot millisest teenusest siis jutt kaib ,et nii hea pidi olema,olen ka järgmisest nädalast sees
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Kui päris aus olla, siis hetkel on kõige paremad mu enda tipid, mida jälle koostama hakkasin....ja fabien ja benny peaks alustama oma tippidega jälle iga hetk
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

ei ma motlen seda teenust mis sa ütlesid et pole 3 a näind,et 10 nest aind üks kaotas vms,ja et nägu oleks mingi 50 euri vms
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma tõesti ei leia seda postitust hetkel...millal see umbes oli?...no täna hakkas fabien jälle oma bettidega ja tuli ära...Türgi naiste jalka liiga..handicap oli -4.75 ja over 5.5...kui ei eksi...away team võitis 0-11
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma postitasin selle augustis, seega arvan, et see oli see gamepunters.com ja sain nendelt ka triali...aga hetkel ei ole nad enam tegevad
saidil nagu näha....võib-olla kaotasid oma allikad või siis liitus mingi sellise grupeeringu saidiga nagu betadvisor või betattitude...ei ole nendega kontaktis olnud enam paar kuud...kuna saime ju selle teenuste kombo paketi ja see tundus tol hetkel parem idee
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma postitasin selle augustis, seega arvan, et see oli see gamepunters.com ja sain nendelt ka triali...aga hetkel ei ole nad enam tegevad
saidil nagu näha....võib-olla kaotasid oma allikad või siis liitus mingi sellise grupeeringu saidiga nagu betadvisor või betattitude...ei ole nendega kontaktis olnud enam paar kuud...kuna saime ju selle teenuste kombo paketi ja see tundus tol hetkel parem idee
Vasta