Teenuste kombo

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

jama siis...nagu varem juba lubasin, siis olen nõus rohkem maksma oktoobri eest kui rahadega halvasti peaks minema.
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Jätkan minagi : )
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Jätkan ka
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

seega hetkel 5 jah sõna..mina, Raainis, devean, Markoo ja rannooo...kui kellelgi täpsustavaid küsimusi, küsige...otsust oleks vaja 2-3 päeva pärast kindlalt:)
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Aga et tuleb siis mingi tasaarveldus?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel 6 jah sõna..ka defqon1 on jälle sees..ja tasaarvelduse koha pealt nii palju, et kui ma nyyd veel yhelt kasutajalt raha k2tte saan, siis maksin ma 40 rohkem kui teie ja edasise j2tkamise nimel oleksin sellega n6us..ilmselt saame ka see kuu rohkem inimesi ja tuleb v2hem raha v2lja k2ia
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

hetkel meid siis 7..mina, nipitiri99, Raainis, devean, Markoo, defqon1 ja rannooo
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Viimane üleskutse...on veel huvitatuid? Hetkel me 7kesi...kes huvi homseks ei avalda võtan siit suletud foorumi osast välja homme õhtuks! Andke teada.
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Ja kas kindlaid käsi rohkem siis ei tulnudki? Huvilisi oli ju palju,aga kahjuks vist keegi tõsiselt siiski ei ühinenud jah?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no tundub küll nii, kuigi ma veel välja ei ole visanud kedagi, saadan veel personal messageid ka
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Praegune seis on ikka väga jama. Tipstereid on liiga palju, kunagi ei saa kindel olla kas täna saab mingi konkreetse tipi või ei saa. Peale Roberto ja Pedro kadumist ei olegi enam kindlat tipsterit, kelle peale panustada (vahepeal tundus, et see võiks olla best-asian). Wb-tipster on korralik, kuid tippe annab jällegi harvem. Betadvisory tüübid annavad palju tippe korraga ja ma ei tea mis staking plani nendega kasutada... Nad võivad kõik näiteks 4mängu järjest võita ja samahästi 4 järjest ka puusse panna. Siis on veel terve hulk teisi tipstereid ja ei saagi aru keda veel testitakse ja keda mitte. Nende asemel võiks olla paar head tipsterit kes annavad ühe vihje päevas (tean, et neid ei ole lihtne leida).
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no ma ei ole nendest betadvisory omadest peale Nitu ise ühelegi teisele bettinud...ei jõua tõesti..nad annavad muidu ise tipiga protsendi ka kaasa, võin need ka juurde panna kui on abiks...aga kõikidele nendele ei jõua meist keegi ilmselt oma betting bankiga bettida..kui nendele huvi ei ole siis ma hea meelega ei panekski neid siia..kuna selle vasqueziga ntks jube töö...et ideed teretulnud..kui kõigil gmaili aadressid olemas ja selline asi on võimalik mul teha, et tulevad tipid automaatselt teile edasi, siis see oleks vist hea idee?
Raainis

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Raainis »

Olen nõus, minu jaoks on ka siin hetkel pudru ja kapsad koos ja no ei ole võimalik,et igale tipile panustad. Tipsterid mis annavad 3-4 vihjet korraga on halb. Kõige õigem oleks jah paar kindlat tipsterit ja üks vihje päevas,ainult nii saab asi stabiilselt ja mõistlikult liikuda. Mina olen praegu ainult best-asiani panustanud,aga noh seda ei saa ka veel nimetada heaks ja kindla peale teenuseks nagu ka eilne jama näitas,aga noh mina veel testin ja loodan küll sellele.
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

See gmaili idee oleks hea küll. Sul tuli tegelikult nende betadvisory tüüpidega "tööd" ju juurde. Mina pole veel kellelegi neist panustanud ja eelistaks kõikide nende asemel ühte jalkatipsterit, kes annab 1 tipi päevas. Aga sellise hinna eest vist nii head teenust leida ei ole lihtne. Kasvõi loobuks veel selle nimel veel millestki. Kunagi oli siin juttu, et meie edasimüüja maksab tippide eest kuus 4000-5000 dollarit. Tegelikult see nii ju ei ole...? Otsib samamoodi edasimüüjaid, kelle käest osta. Tahaks lihtsalt kindlust, teada täpselt, et mis teenused meil on.
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

ise loodan samuti, Best-asianiga saab kõik korda ja rohkem jamasid ei tule. Ehk saab tips4u ka oma probleemidest üle.
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ka minu jaoks on kvaliteet tugevalt alla käinud, hetkel ei oska kuskile panustada ja isegi kui hakkan siis vahetatakse teenus välja, ehitasin oma panustamist üles soccer-tips vendadele ja demandtipsile ning ka best-asian tundus perspektiivne, aga nüüd on nad kas kadunud või on muu jama :D
rannooo
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Okt 2011, 22:29

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas rannooo »

Ka mina pooldaks ühte ja kindlat jalkatipsterit, need betadvisori omad tunduvad ebastabiilsed, seega ka mina oleks nõus nende mitte avaldamisega..
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ok...seega, kuidas edasi võiks minna oleks näiteks kõigil endale gmaili aadressi tegemine ja saadan autoforwardiga? Samamoodi edastan siis info...et mitte rohkem ei ole parem, vaid ikka need kus tip maks päevas. Ja lisaks meil homme viimane päev ja pean tegema ülekande...hetkel meid 7 ja summaks oleks 72..eeldusel,et kõik 7 ka sees..
need betadvisory omad tegelikult võikski jätta siis autoforwardi peale ja samamoodi need footballvalue ja standardpicks...viimased kaks väga kasumlikud...saadavad tipid vähemalt päeva kaks varem...aga jah..ei ole tippe iga päev...muidu läheb siin läbuks küll see asi ja saan nüüd ka sealt betadvisoryst päevas nii 15 emaili, kuna nad saadavad ka tulemused ja läheb juba keeruliseks
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kõige parem oleks kui saaks uuesti soccertips meestele küüned taha, niimoodi võiks juba raha teenida.
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no täna saab meil kuu aega läbi ja küsis, et kas jätkame. Mõtlesin küsida ka selle allika kohta, kustkohast ta sai need kõik soccertips.org meeste tipid meil siin 2-3 päeva, enne kui need kraanid kinni keerati kuna mingid tolad olid neid kõiki tippe avalikesse foorumitesse ülesse pannud. Ka see rannoo idee tundus hea...kõikide teenuste tipid ja hoog on koguaeg silme ees, endal on google doc ja näed kohe ära, kellel hea hoog kellel mitte. Betadvisory meeste kohta nii palju, et kui vaadata nende statistikat kuude kaupa, siis ebaühtlusest on asi kaugel, kõik nad on korralikult kasumis ja kahjumit teinud maks 1 kuu jooksul 5-6st. Sain ka vastuse miks tipid viimastel päevadel natukene toppama on jäänud. Hetkel peame aga otsustama mis edasi teeme, kas jätkame veel esialgu 1ks kuuks ja vaatame mis me siit välja suudame mõelda ja pigistada viskame püssi nurka.
Markoo

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas Markoo »

Võiks ikka jätkata veel aga praegu on väga raske kasumit teenida... Tahaks kindlasti teada, mis teenusied me nüüd saama hakkame. Kas meie edasimüüja saab seda meile öelda?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

soccertips4u.ws...tips4wins.com...www.vip-picks.com....soccertipsonline.com...wbtipster....betrede...best-asian...thebestpickz....lisaks on teinud mulle teiselt emaililt autoforwardi neile betadvisory omadele...milosNS...footballvalue...footballelite...standardpicks...ja nagu ma aru saan, siis oleks suurem huvi hoopis soccertips.org meestele ja vaatasin neil history...panevad tõesti hästi ja uurin et mis värk sellega on, et kas tema nagu subscription nagu kaotati ära seal kuna temale müüdud tipid hakkasid levima v milles asi, et vb saaks siis mingi diili, et võtak selle subscriptioni enda nimele v midagi ja saadaks talle ja oleks meil olemas v siis et ta otsiks mingi lahenduse sellele, et äkki ikka oleks võimalik saada uuesti neid
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Kuidas selle tasaarvelduse teemaga on siis?
betifoorum

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

no eelmine kuu läks niimoodi, et jäime ju 5kesi...seega 100 nägu...selle maksid kohe sina, mina ja markoo kui ma ei eksi...siis tuligi kiirelt 1 huviline veel ja oleks pidanud olema 80 per face ja oleks pidanud olema nii 83 nägu ja oli tasaarvelduse jutt sulle, mulle ja markoole.....siis poole kuu pealt kadus üks ära, kes pidi hiljem maksma..aga selleks ajaks oli juba kokku lepitud hind 83 ja tasaarveldus...kaks maksid veel poole kuu pealt 83 ära,kuna nii oli kokku lepitud enne 1 inimese ära kukkumist ja kokku sain siis kontole 466 pmselt, millest 34 kirjutasin korstnasse...kuidas siit see tasaarveldus nüüd teha ple aimugi...maksan teile ise tagasi, kuna enda bläkk...mis teeks siis 2 peale 34 euri...ei ole väga hull tegelikult, oleks teie suhtes aus, minu suhtes nii väga mitte...aga siis ootaksin natukene ka teiepoolset aktiivsust ntks soccerneti foorumist klientide otsimisega, kuna hetkel kõik minu õlul ja lihtsalt ei jõua...ilmselt oleks seal huvilisi küll kui postitada ja natukene selgitada bettimise alateemades...v mismoodi seda lahendada?
devean

Re: Teenuste kombo

Lugemata postitus Postitas devean »

Ei mulle pole vaja midagi kanda, kannan siis lihtsalt vähem?
Vasta