Spordiennustuste arutelu

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Ilmselgelt on tal sama allikas mis sul, nii palju kattuvaid teenuseid. Demandtips, soccer tipsi mehed, lighttips, best asian, tips4wins jne.

Ja usun, et see vend neid tippe avalikult jagab saigi saatuslikuks soccer-tips tippidele.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Mida mina arvan, on see, et tegelikult on sellel soccertipsil maks 7-8 kindlat klienti...neistki enamus ilmselt sellised moodustatud grupid, nii 6-7 inimest kes elukutselised ja siis maksavad koos tippide eest, kuna hind on ikka päris krõbe. Piisab sellest, kui juba nendest 7-8 nii umbes 4-5 tippe edasi müüvad...ütleme et 4. Need 4 omavad kindlasti juba poole odavama hinnaga nii 40 ringis inimesi, kes huvitatud, kellest kindlasti vähemalt pooled edasi müüvad jne jne. Miks ma olen kindel, et tal ole sama allikas mis minul on see, et soccertips ja lighttips olid minu emailboxis juba kella 9ks ja igapäevaselt on kindlad teenused. Mis tema sinna postitab on kuskilt kokku korjatud...iga päev erinevad teenused, mis keegi kuhugi tasuta postitanud ja millega üritab ilmselt oma tippidele tähelepanu saada ja varsti hakkab neid müüma..aga kes teab, see on minu arvamus ja tipid olid tal ju eelmine kuu head:)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Mnja, kahju siiski soccer tipsi kadumise pärast.
Vasta