Spordiennustuste arutelu

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Olen seda jälginud juba paar nädalat, ja üsna ilmne, et samad allikad. Samadel päevadel samad teenused jne. seal isegi ekstra juures paar teenust.
Markoo
Postitusi: 62
Liitunud: 18 Aug 2011, 15:26

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas Markoo »

kahtlane on see soccer-tips.org. Mõlemad tipid olid valed... Betifoorum juba on siin maininud, et erinevatele klientidele saadetakse erinevad tipid
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Mnja, see on kaheotsaga asi, mul on selline tunne, et soccer-tips mehed on saanud haisu ninna, et nende tippe müüakse edasi, ja ilmselgelt on üks allikas välja selgitatud, ehk siis see kust meie ja to blogi seda saavad. Eelnevate kuude jooksul ei olnud ühtegi probleemi Roberto De Agostini tippidega, kõik oli õige nagu peab, ei tahaks uskuda et nüüd järsku hakkavad petturiteks.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma kujutan ette, et päris palju on ka selliseid...kes üritavad korra kaks kuhugi postitada ja siis väita, et neil tipid olemas ja tahad saada siis saada plekki ja buhhh...peale raha saatmist mees kadunud
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

samad betid ja allikad samal ajal?:)))...vaatasin natuke kaugemale tal seda historyt...iga päev pmselt erinevad teenused..ainult see soccercrusher on iga päev vist...ilmselt saab kuskilt tasuta sarnasest blogist v midagi ..aga eks tasub silma peal hoida...vb ilmuvad sinna mingid tipid mõnikord varem.
Kui aus olla...siis ta enda tipid on päris head olnud...kui teha neid fold combosid ntks...et kui annab 3 tippi ja 2 tippi päevas paned fold 1 ja 2 vastavalt
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Ilmselgelt on tal sama allikas mis sul, nii palju kattuvaid teenuseid. Demandtips, soccer tipsi mehed, lighttips, best asian, tips4wins jne.

Ja usun, et see vend neid tippe avalikult jagab saigi saatuslikuks soccer-tips tippidele.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

Mida mina arvan, on see, et tegelikult on sellel soccertipsil maks 7-8 kindlat klienti...neistki enamus ilmselt sellised moodustatud grupid, nii 6-7 inimest kes elukutselised ja siis maksavad koos tippide eest, kuna hind on ikka päris krõbe. Piisab sellest, kui juba nendest 7-8 nii umbes 4-5 tippe edasi müüvad...ütleme et 4. Need 4 omavad kindlasti juba poole odavama hinnaga nii 40 ringis inimesi, kes huvitatud, kellest kindlasti vähemalt pooled edasi müüvad jne jne. Miks ma olen kindel, et tal ole sama allikas mis minul on see, et soccertips ja lighttips olid minu emailboxis juba kella 9ks ja igapäevaselt on kindlad teenused. Mis tema sinna postitab on kuskilt kokku korjatud...iga päev erinevad teenused, mis keegi kuhugi tasuta postitanud ja millega üritab ilmselt oma tippidele tähelepanu saada ja varsti hakkab neid müüma..aga kes teab, see on minu arvamus ja tipid olid tal ju eelmine kuu head:)
devean
Postitusi: 110
Liitunud: 02 Sept 2009, 15:42

Re: Discussion

Lugemata postitus Postitas devean »

Mnja, kahju siiski soccer tipsi kadumise pärast.
Vasta