Koduleht tipimajanduseks

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
rannooo
Postitusi: 5
Liitunud: 08 Okt 2011, 22:29

Koduleht tipimajanduseks

Lugemata postitus Postitas rannooo »

Tere,

olen siin foorumis küll uus nägu, kuid loodan et võtate mind kiirelt omaks.

Nimelt. Probleemi tõstatasin seetõttu, et üsna kehv on tippidega majandamine siin foorumis.

Esiteks, ma arvan, et näiteks veerand meie kasutajatest uurib iga tunni tagant seda foorumit, et näha, kas on uusi tippe tulnud ja võib-olla on seetõttu ka mõnedest tippidest ilma jäänud. Okei, tõepoolest on võimalik tipid endale meilile tellida, kuid sellega jälle teiseltpoolt jama (kasutangi ise hetkel seda varianti): kui korra on juba ühest teemast teavitus meilile tulnud, ei tule sinna järgmist teatist enne, kui oled selle teema avanud ja seda vaadanud. Seega tuleb igal juhul pärast e-mailile tippide saamist õhtul/hommikul foorumis ctrl+click-iga teemad läbi käia, et uued ikkagi meilile kohale jõuaks. Olen ise mõnest tipist nii ilma jäänud, sest keegi on teemasse lihtsalt tavalist juttu kirjutanud, a la "loodame et täna siis ikka tulevad tipid", mina selle küll e-maili kaudu kätte saanud aga arvutipuuduse tõttu pole saanud teemat avada, seega õigele tipile, mis siis hiljem ka tuli, teavitust ma ei saanudki.
Pole küll eriti palju uurinud teisi võimalusi kuid arvan, et ega foorumil polegi mingit erilist head süsteemi tippide kohaletoimetamiseks.
Ahjaa, pealekauba tuleb alati uute tipsterite korral teemast valida "telli teema", seega värskete tipsterite esimesed tipid tavaliselt meilile ei jõuagi.

Sellest tingituna mõtlesin ja mõtlesin ja välja mõtlesin sellise variandi, et võiks ehitada valmis spetsiaalselt meile mõeldud portaali. Noh, portaal on pisut võimas sõna selle jaoks kuid mõtlen üsna lihtsat veebilehekülge, mis teeks meie elu tunduvalt lihtsamaks.
Olgu öeldud, et tegelen PHP ja MySQL, html ja css-ga, nii et selle lehekülje tegemise võtaksin enda õlule. Ise tehtud- hästi tehtud :)
Kuu jooksul lõpetan ühe käimasoleva projekti ning pärast seda saaksin selle lehega tegeleda.

Seni ootaksin ideesid kas siia teemasse või PS-ga endale. Samas lihtsam ja ülevaatlikum oleks koguda mõtted-ideed siia, sest siis on kõigil võimalus sõna võtta.

Enda ideed seni:
Iga sisestuse korral läheb kiri iga andmebaasi lisatud kasutaja aadressile, mis on hea ülevaatega tipist. Sisestamine ülilihne.
Võimalus saata n.ö massiteavitus ?
Ühe klikiga muudetav kasutaja staatus: aktiivne/mitteaktiivne (makstud/maksmata ? )
Ülevaade tippidest ja näiteks 10 stakega ajalugu
jne, jne...

Loodan et lähete mu mõtetega kaasa ning ootan aktiivset mõttelendu :)

Ranno
Viimati muutis rannooo, 06 Nov 2011, 11:01, muudetud 1 kord kokku.
betifoorum
Postitusi: 523
Liitunud: 24 Apr 2011, 19:23

Re: Koduleht tipimajanduseks

Lugemata postitus Postitas betifoorum »

ma olen ise ka neile asjadele mõtlema hakanud, kuna endal läheb hetkel jube aeg nende tippide peale...pmselt kella 11st kuni päeval 4ni pean olema arvuti taga, et niikui email tuleb panen foorumisse. Eriti raskes on läinud just nüüd, kus need betadvisory omad ka juurde tulnud, kuna need saadavad tippe palju iga päev. Ise mõtlesin teha endale gmaili aadressi, et saaks need saata ntks autoforwardiga teie gmaili aadressile edasi automaatselt kohe kui ise need saan ja saaksite ka need siis ntks foorumisse kirjutada või midagi taolist...4-5 serviciga kes lasevad päevas 1 tipi oli lihtne...nüüd läheb juba väga keeruliseks
Vasta