pippeni long-term portfolio

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

frostbyte kirjutas: pippen, kuidas sa Relaxbusinessi raha üle kandsid? E-Bullioni kaudu?


ise sain veel e-goldiga tehtud, aga 27.08 tuli Relaxilt selline mail:
Hello member.

Due to e-gold.com situation ( Blocked accounts ) we have decided not to accept e-gold.com as payment processor. We are moving all funds to e-Bullion and pecunix payment processors. All withdraw requests will be delayed for 72 hours, please be patient.

Relax Business support team.


ehk siis e-Bullioni ja pecunixiga saab nüüd ainult. tegin eelmine reede ka teise withdraw, seekord e-Bullioniga ja tuli isegi suht kiirelt ära.
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

ma nägin jah, et e-bullioni ja pecunixiga saab maksta nüüd ainult.

ja juba uurisingi, kuidas e-bullioni või pecunixisse raha üle oleks võimalik kanda. e-bullion jättis liiga kahtlase mulje, seda palju ei uurinud. pecunix jättis väga turvalise ja hea mulje. kodulehel oli neil väike nimekiri e-kullavahetustest. enamus neist toetasid e-goldist pecunixisse raha üle kandmist, kõige odavam teenustasu oli 3%, mis silma jäi
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

frostbyte kirjutas: e-bullion jättis liiga kahtlase mulje, seda palju ei uurinud. pecunix jättis väga turvalise ja hea mulje. kodulehel oli neil väike nimekiri e-kullavahetustest. enamus neist toetasid e-goldist pecunixisse raha üle kandmist, kõige odavam teenustasu oli 3%, mis silma jäi


ma ise ei hoia e-valuuta kontodel enam üldse raha, liigutan programmide vahel ja enamus adminne (vähemalt jutu järgi :) ) liigutavad raha edasi pangakontodele...siis jääb mul vähemalt võimalus teha uus egoldi või muu konto ja sellega vastu võtta.

aga e-bullioni kontosid tõesti blokeeritakse sama usinalt kui e-goldi omasid...üks päev arutasime surfiga uut võimalust, V-money. Kuna asi on miskit pidi MMG team-iga seotud, siis vb kujuneb sellest uus ja populaarne võimalus. Lisaks tellin ka ilmselt VMI ATM Cardi et vajadusel kiirelt rahadega opereerida.

eks tuleb arvestada, et kõik su virtuaalne raha võib üks hetk kadunud olla, kellel sellega probleeme, siis tuleb küll raha pangakontole kiirelt tagasi saata ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Pippen, kuidas sul P-2-P Network-iga läheb muidu?
Lugesin kuskilt, et see läheb aasta lõpupoole privaatseks ja kaob ka kõikidest HYIP ja Autosurf monitoridest ?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Pippen, kuidas sul P-2-P Network-iga läheb muidu?
Lugesin kuskilt, et see läheb aasta lõpupoole privaatseks ja kaob ka kõikidest HYIP ja Autosurf monitoridest ?


läheb nii, et 15 päeva plaan sai läbi ja cash out 32$ pendingus, 30 päeva plaan ikka jookseb. vaatasin ise foorumites, et väljamaksed venivad isegi nädala, aga jõuavad kohale siiamaani. EKs e-goldi probleemid kummitavad neidki. Kui selle 32$ kätte saan siis mõtlen mis selle 30 päeva rahaga teha.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Ok.

Mul on ühelt HYIP ja Autosurf gurult tellitud email subscribe. Mind pani muigama see, kus see guru kirjutas, et SolidTrust Pay omanik hoiab ka mingeid investeeringuid seal, millest mina teen 2 järeldust:

1. See P-2-P on tõesti nii usaldusväärne ja tõsine
2. SolidTrust Pay ei ole tõsine kompanii

;)

Postitan selle kirja sisu:
....
Here is the latest addittion to my passive income portfolio. Pathway-2-Prosperity. Nicholas Smirnow is the Admin/CEO. You will not see this program listed on autosurf monitors because this is not an autosurf or HYIP program. This is an investment program that will be going private by the end of the year. Nick lives in Canada and "P-2-P Network" operates in a jurisdiction where it is 100% legal to manage private funds and investments internationally. I have talked with him several times and Stella owner of SolidtrustPay has talked with him over the last year and personally invests with him. He does not place any of the funds in online programs. Nick has been investing on his own since 1980. He learned a lot about investing from a good friend Sir Richard Branson owner of Virgin Group a multi-billion dollar empire (Virgin Records,
Virgin Airlines, etc.). Nic currently manages the investments for several surfsites. So if the admins for programs are investing with him, why not just cut out the middle man and go straight to the source and invest with him myself. There are 4 plans available, 7,15,30 and a 60 day plan.
...

Tsiteerin: "Nic currently manages the investments for several surfsites".. :D
Kui see tõsi on, siis miks mitte anda oma investeeringud juba tema kätte.. :lol: [ok, see oli niisma mõttepalaks]

Tema nn kosmose magnaadist "good friendist" lähemalt SIIN
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

ka mina olen p2p-l silma peal hoidnud ja järgmine investeering lähebki arvatavasti sinna. teised programmid, mida uurin, on incomestorm.net ja manage-gambling.com/index.php viimane on sarnane I96-le (tulu teenitakse netikasiinos mängides).
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

frostbyte kirjutas: ka mina olen p2p-l silma peal hoidnud ja järgmine investeering lähebki arvatavasti sinna. teised programmid, mida uurin, on incomestorm.net ja manage-gambling.com/index.php viimane on sarnane I96-le (tulu teenitakse netikasiinos mängides).


oota siis p2p-ga vähemalt nii kaua kuni mul rahad käes.

natuke mõtteid sinu kahe teise hyip-i valiku kohta:
1) incomestorm.net FAQ-lehelt: "Your daily income will fluctuates daily between 4.3% and 45%", lisaks sellele on pehmelt öeldes kahtlustäratav 5 tasemega ref-süsteem, samuti ei saanud ma aru täpselt kuidas isegi jutu järgi raha teenitakse, e-bookide müügist?

2) manage-gambling.com, kui sa oled I96-e põhjalikumalt uurinud, siis sa tead, et see on suure tõenäosusega reaalne asi. kui sa nüüd võrdled neid kahte programmi, siis saad kiiresti aru kui suur vahe neil on...manage-gamblingu admin ainult hämab foorumis, kui talt uuriti, mis süsteemi ta mängides kasutab. samuti ei ole ta ühtegi screenshoti teinud oma kasiino kontost, ainult postitab et 3+% on iga päev kasumid. ja ise räägib, et mängib nii ruletti, bj-i, kui ka video pokkerit ja slotse 8O ühegi kasiinomänguga ei ole võimalik pikaajaliselt kasiinot lüüa, eriti video pokkeri või slotsiga, kus kasiino eelis jääb isegi 20% kanti kohati. samas muidugi on asi 34 päeva juba vastu pidanud, vb kestab veel :mrgreen:
IXI

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas IXI »

Kui sa seal just ainuke mängija ei ole siis on küll võimalik ka pikaajaliselt kasiinot lüüa..
see 3% on väga väike tõus.. ja sa ei kaota ju koguaeg kasiinos.. vahepeal võidad ikka kaa :D
siis ongi õige aeg ära lõpetada ja uut päeva oodata :)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

deathace vist kuskil teemas muretses bet-fundsi pärast, täna hommikul oli sait üleval ja toimis, requestisin kiiresti oma teise withdraw ära...
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Avastasin ise kah, et olemas jah.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

Niipalju siis veel manage-gambling.com leheküljest. Screenshoti oma kasiino kontost on nad tükk aega tagasi teinud. kui ma ei eksi, siis see oli nii TalkGoldis kui ka MMG-s üleval. peale e-goldi jamasid nad samas kasiinos aga ei mängi. küsisin natuke infot tüübi mängimise kohta täna ja ta lisas paar screenshotti tänasest mängust. kuid ka mina usun ja tean, et ühegi mänguga (va siis BJ reaalselt kasiinos mängides, mitte online) pole võimalik kasiinot lüüa, sellepärast tundub asi suht kahtlane veel.

link foorumi teemale: manage-gambling.com/viewtopic.php?t=8
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

võta või jäta, nädal aega kulus, aga P2P withdraw jõudis kohale:
Marguz
Postitusi: 8
Liitunud: 02 Okt 2007, 10:00

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas Marguz »

väga huvitv on lugeda seda topicut.
ootan põnevusega järgmisi kokkuvõteid
ilus töö
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Marguz kirjutas: väga huvitv on lugeda seda topicut.
ootan põnevusega järgmisi kokkuvõteid
ilus töö


no ja siit see järgmine kokkuvõte tulebki, lootsin saada oma uue investeeringu esimest intressi ka, aga täna veel ei teatatud nii et läheb siis oktoobri kuu alla.

Kadunud programmid:
1) Relaxbusiness - võtsin kokku 130$ kiiresti välja, sisse jäi ~50$ seda hakkasin siis reinvesteerima, kuna ühtegi paremat võimalust ei olnud ja icegold ka mu e-kulda ikka veel ei taha (vahepeal tekkis nimelt mõte mingi osa rahast välja võtta). Ega midagi, hea programm oli.
sisse: 150$
välja: 130$
kokku: -20$
2) Bet-funds - pidevalt (jutu järgi) rünnakute all olnud programm on nüüd ilmselt lõplikult maha murtud, loodetud portfolio tasakaalustamine jäi selle programmi poolt küll tegemata.
sisse: 10$
välja: 2$
kokku: -8$

Seisvad programmid:
ikka need samad BTD ja L-H. Esimene on MMG foorumis liigutatud juba closed/inactive programmide alla, samas admini kontakte teadvad foorumlased on nüüd aktiivsemalt üritanud teda kätte saada ja lähiajal plaanivad järele uurida, kas Pete on ikka haiglaravil. Igatahes, kui loodetud selgust ei tule, siis oktoobrikuu tulemustest võtan selle investeeringu maha.

Teine lugu on L-Hga, Dan on info jagamiseks blogi püsti pannud ja tundub et oma asjad uuesti enam-vähem käima saanud, nii et sealset refundi ootaks küll oktoobri jooksul.

Töötavad programmid:
P2P - admin on nüüd hilinenud maksetega hakkama saanud ja peaks normaalse aja jooksul (paar päeva) withdraw toimuma. Ise siis panin 50$ sisse, välja olen võtnud 32$, ülejäänu olen reinvesteerinud nii et praegu on aktiivseid investeeringuid 39.5$ ja kontol olev intress 5.5$, seega kogu raha sees 45$.

I96 - just nüüd kui tahaks programmi kiita, on sait teist päeva maas, loodame et toibub. vahepeal tekkis see probleem, et mängu pandav raha läks järsult suureks, tuli minna suuremate summadega laudadesse, muuta strateegiat ning see lõi korraks Richardi rivist välja (-% tulemused), nüüd viimane nädal on tulemused olnud jälle +1,7%/päev ümber. seal siis seis selline, et sissepandud 55$-s olen tagasi saanud 49$ ja konto jääk oli viimati 57$.

IM - selle kohta tahaks öelda, et tasa sõuad, ei jõua üldse kuhugi. vb paari kuu pärast kui see on mu ainuke allesjäänud programm siis ütlen teistmoodi :mrgreen: ...aga see 0,6%/20 days tapab ikka...praegu siis olen sisse kandnud 50$ ja välja 7$ (kuu ajaga) ja konto kogu jääk on 51$.

RTA - ok, IM on tglt väga korralik sissetulek võrreldes sellega siin, RTA-st tiksub 0,2-0,3% päevas keskmiselt. seal siis aktiivseid investeeringuid 10$ ja välja võetud 1$.

peakski nagu kõik olema vanade programmidega...ahjaa eelmise kuu e-kulla jäägiga (5$) toetasin rahafoorumit, võtan selle lihtsalt miinusega maha, ei viitsi kõike ümber arvutada...

...ja nüüd midagi õite magusat :mrgreen:

augusti jooksul tekkinud vaba raha investeerisin sellisesse kohta nagu GFN, kokku on mul seal raha siis 122$. GFN-i kohta ei saagi öelda programm, tegu on reaalselt tegutseva saitide võrgustikuga, kus tulu allikaks on affiliate tulud (hosting, domeenid) ja reklaamitulud ning tulu suurus sõltub otseselt võrgustiku liikmete aktiivsusest. Intresse on ta maksnud alates 2006. aasta detsembrist, need on viimastel kuudel jäänud 4-5% kanti.

Miks ma sinna investeerisin? Sest see tundub väga suure potentsiaaliga projekt, mis on alles oma algstaadiumis. Seni on kulutatud aega foorumite ja saitide üles ehitamisele ja promomisele nüüd on aeg hakata tulusid nautima (paras aeg mul siseneda). Septembris lõpus saatsid nad memberitele teate, et võtavad vastu veel 10,000$ investeeringuid ja rohkem mitte. Saadud rahaga on plaanis kuu aja pärast avada internetikohvik. GFN-i taga on paljud teistest foorumitest tuntud aktiivsed tegijad, samuti meeldib mulle, et nad esitavad iga kuu lõpus detailse rahavoode aruande investoritele ja nt. internetikohviku puhul avaldasid planeeritud tulud-kulud ja pidasid liikmetega nõu, kuidas kõige parem oleks seda äri teha.

Aga kellel rohkem huvi, siis registreerige GFN-i foorumis ja uurige ringi, seal kõik info olemas.

Portfolio kokkuvõte ka siis:

P2P - 45$
I96 - 57$
IM - 51$
RTA - 10$
L-H - 200$
BTD - 100$
GFN - 122$
E-gold - 10$

KOKKU: 595$
võrreldes eelmise kuuga -75$ (-12,6% 8O )
võrreldes algusega +35$ (+6,25%)

värvilisi graafikuid seekord ei viitsi teha, oktoobriga saab 6 kuud täis siis teeme põhjalikuma portfelli käsitluse ja vahekokkuvõtte.

EDIT: ma ei suuda praegu välja mõelda, kus ma valesti arvestasin. ilmselt on "süüdi" minu meetod, kus ma võtan arvesse programmide kontojäägi, selle järgi sain ma ainuüksi Relaxist -150$ kahjumit, kuigi tegelikkuses ju ainult -20$...samas näitab siis praegune süsteem ka suuremat kasumit, kui tegelikult, ehk siis võimendab tegelikku olukorda. üritan mingi parema süsteemi vahepeal välja nuputada, kõik soovitused on teretulnud. ilmselt võtta arvesse ainult reaalselt raha, mis programmi sisse ja välja läks?
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Excelis ei taha omale tabelit teha? Teoreetiliselt ma võiks kunagi miskit välja mõtelda, kui sa ise seda asja nii hästi ei jaga, aga ise oleks parem teha vist, vastab sinu enda soovidele ja nõuetele ;)

Teine ja isegi parem variant oleks muidugi, et keegi nuputab foorumile külge mingi portfellihalduri moodi proge, kuhu igaüks saab oma tulusid/kulusid lisada lihtsalt ja mugavalt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
kokaiin

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas kokaiin »

kas investment96-st oled hetkel k6ik rahad kätte saand endal plaan panna sinna 100$ sisse
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

kokaiin kirjutas: kas investment96-st oled hetkel k6ik rahad kätte saand endal plaan panna sinna 100$ sisse


no ühe korra ainult selle 49$ olengi välja võtnud ja praegu on 62$ seal I96 kontol alles. praegu turul olevatest programmidest on ta kindlasti üks parimaid, kuid ei tea, kas sellest piisab :mrgreen:

hiljutise nädalase rünnaku elas üle ja ega see väga teda ei kottinud...raha kutt ju üldse kuskil e-valuutas ei hoia, samuti puuduvad ju kasutajate nö back-office kontod. Kogu veebisait on tal informatiivse iseloomuga, mida see nädal asendas ilusti talkgoldi teema.

minu ainus kartus ongi see, et kutt ei suuda pakkuda kõrgemal tasemel konkurentsi. tal juba praegu on working capital üle 140,000$. Väikeste summade juures oli asi lihtne ja isegi +8% päevas oli võimalik, ehk siis kõige parem aeg oligi algul sisse hüpata. Praegu on hea kui keskmiselt +1% päevas tuleb (mida näitab ka septembri tulemus, +31%).

eks vaata ja uuri ise veel ka...mina eriti Richardi usaldusväärsuse pärast ei muretseks, küll aga tema mänguoskuste piisavuse pärast. minu enda strateegia on kasvatada 100$ ja siis jälle 50$ välja.
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

mina olen ka I96 investeerinud. $75 siis. liitusin just siis, kui kõige kehvem periood oli, septembri alguses. esimesel nädalal oli payout % isegi negatiivne. aga hetkel on 75-st ligi 100 dollarit saanud. payout % on madal hetkel, aga ka 30% kuus on päris hea minu meelest. tundub, et Richardit usaldatakse, kui vaadata summasid, mida investeeritud on ($8000 ja $5000 dollarit näiteks). mina julgeks sinna veel raha investeerida muidu
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

vahepeal sai mainitud sellist lehte nagu manage-gambling.com. ärge siis sinna hetkel investeerige. admin on 4 päeva kadunud ja tõmbas uttu tõenäoliselt. hea, et ma sinna raha paigutada ei jõudnud :P
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Pippen, mind huvitab, kuidas sul P2P-ga asjalood, kuna olen ühes surfprogrammis, mis sellega seotud.
Viimastes sinu postitustes ma selle programmi nime ja kommentaare nagu ei märganud. Oled seal ikka sees?

Saatsin sulle PM teel üht teist ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Saatsin sulle PM teel üht teist ;)


saatsin sulle vastu ka üht-teist ;) ja P2P-st tulin pärast 2. ringi välja.

katsun täna-homme siin portfolio seisu kokku võtta...
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

nii siin siis oktoobri kokkuvõte...nagu mõnele juba räägitud sai, siis jõuluaeg tulekul ja seetõttu paras aeg riskantsematest programmidest väljuda ja portfolio mahtu vähendada:

1) P2P-st võtsin välja kogu kontol oleva summa : 49,87$
2) Investmanagerist samamoodi: 53,64$

lisaks nendele oli e-kullal veel Investmanagerist varem intressid. Kuna sattusin Icegoldi lehele just siis kui müümise vorm avatud oli, nii et sain kokku 120$ portfolios lahti:

Edasi, nagu lubatud sai, võtan portfolio väärtusest maha BTD 100$, kuna see programm on ilmselgelt lõplikult kadunud

I96 jätkab üllatavalt positiivses toonis, on muidugi ka erinevaid hoiatusi foorumitesse tekkinud, kuid ei midagi tõsist...plaan I96-ga endiselt sama, nii kui 100$ täis, teen lõpparve...praegu siis 80$ kontol.

RTA tiksub ikka endist viisi 1$ kaupa kuus :( aga vähemalt tiksub, 10$ siis investeering seal sees.

GFN-ist sain siis eelmisel kuul kõigest 2,03%, ehk siis miski 2,4$...loodan et asi paraneb edaspidi tunduvalt, raha sees 120$.

L-H refundi protsess on muutunud nüüd läbipaistvamaks ja ehk järgneva kuu jooksul saan ka mina oma raha kätte lõpuks, juba peaagu pool aastat 200$ seal seisnud niisama.

peakski nagu kõik olema, ahjaa libertysse tekkinud 2$ läksid siis BPP-sse.

kokkuvõte:

Oma raha portfoliosse pandud: 440$ (120$ siis välja kantud okt)

I96 - 80$
RTA - 10$
GFN - 120$
L-H - 200$
BPP - 2$
E-bullionil - 2$

Kokku: 414$
Võrreldes eelmise kuuga: -61$ (-12,8%)
Võrreldes algusega: -26$ (-5,9)

Nagu näha, siis BTD maha arvamine vedas portfolio taas miinusesse, aga see oli ainuõige tegu, liiga kauaks oligi jäänud sisse.

Novembrist ootaks siis, et I96-s saab 100$ täis ja L-H refund tuleb ära, ehk siis saaks 300$ portfoliost maha arvata ja edasi GFN hakkaks passiivset tulu teenima ca 10$ kuus, seega tahaks novembriga 0-i jõuda ja edasi väikest kasumit saada, eks uuel aastal vaatab mis ja kuhu edasi...
muhno
Postitusi: 74
Liitunud: 24 Veebr 2007, 00:40

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas muhno »

pippen kas detsembri kuu kokkuvõtet on ka loota peagi?
ja mis su edasised plaanid ka on ?
Pilt
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

muhno kirjutas: pippen kas detsembri kuu kokkuvõtet on ka loota peagi?
ja mis su edasised plaanid ka on ?


detsembri kohta ei ole suurt midagi kirjutada, vaatan et isegi novembri kokkuvõtet ei teinud. mingi aeg novembris võtsin I96-st $100 välja, kogu jäägi siis.

LifeHoldingsil on esimene refundi voor käimas, mina olen teise vooru lõpus, nii et seda oma 200$ ootan veel mitu kuud.

Kui mingi numbriline kokkuvõte teha, siis oleks umbes selline:

Oma raha portfolios 340$

L-H - 200$
GFN - 120$
E-goldil - 10$
RTA - 10$

KOKKU 340$

Ehk siis oma raha on praegu võrdne portfolio summaga. Edasisi plaane ei ole, minu jaoks täiesti ammendunud asi, pool aastat uurid põhjalikult ja jälgid programme, aga tulemus on see, et kõvasti pingutades jääd ehk 0-i.

kuidagi ära on vajunud see asi, MMG-s isegi vanemad tegijad räägivad, et ei ole enam üldse võimalik teenida, ainult scamid ongi. Enne veel viitsiti pingutada, et programme elus hoida, nüüd kogutakse raha kokku ja minek...
Vasta