pippeni long-term portfolio

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Vaatasin, et foorum kipub vastu suve ära kuivama (kas keegi enam HYIP-dega ei tegelegi?), mõtlesin et tõmban natuke arutelu käima jälle. Teine asi, et hakkas ennast huvitama, palju siis reaalsed tulemused netis HYIP-idega tegelemisega on...keegi teist on sellist arvestust pidanud ja mis siis tulemused on?

Ahjaa, kolmas asi, et tekkis selline hulk täiesti vaba raha, mida aktsiatesse panna pole mõtet ja mõtlesingi katse teha ja väikse portfolio kokku panna. Enivei siin teemas käsitlen oma portfolio koosseisu, valiku põhjendusi, tulemusi jne.

Eesmärgid
Aasta lõpuks luua 2000$ suurune portfolio (seda ka kasumi reinvesteerimise abil, ehk siis enne midagi välja ei võta kui 2k koos) ja vähemalt 7 programmist. Portfolio tootluse eesmärgiks olen seadnud keskmiselt 12% kuus.

Alused
Programmide valiku aluseks on loomulikult elementaarse DD teostamine. Kuid lisaks sellele:
1. Programmi admin peab aktiivselt suhtlema investeerijatega (kõige parem, kui on MMG foorumi tuntud liige)
2. Selgelt on aru saada tootluse allikas, ehk mille abil raha toodetakse ja see ei tohi kindlasti olla püramiidskeem :mrgreen:
3. Alginvesteering üldjuhul alates 100$
4. Programmide tootlus jääb vahemikku 8-25% kuus (nagu näha siis traditsiooniliste HYIP-desse ma ei investeerigi)

Ilmselt teen siia iga programmi kohta erineva posti ja kogu portfolio kohta veel ühe, nii et sry järjestikkuste postide pärast ;)

Teilt, kaasfoorumlased ootaks siis kaasa mõtlemist, uute programmide pakkumist jne. Küsimused samuti oodatud.
Viimati muutis ichiro [Crawler], 25 Mai 2007, 00:21, muudetud 3 korda kokku.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Siin siis minu portfolio kokkuvõtlik ülevaade, üritan seda vähemasti iga kuu lõpus update'da.

Portfolio:
1. Break The Drought2 - investeeritud 100$ - tagasi 0$ (-100$)
2. Itrade4U - investeeritud 53,53$ - tagasi 0$ (100% comp) (-53,53$)
3. Life-Holdings - investeeritud 200$ - tagasi 21,6$ (-178,4$)

Aegunud:
BreakTheDrought1 - investeeritud 100$ tagasi 120$ (+ 20$)

KOKKUVÕTE
Alginvesteering: 310$
Portfolio väärtus hetkel: 353,53$
Muutus: +43,53$
Raha portfoliost välja: 0$

(EDIT: praegu siis täpselt 1 kuu alginvesteeringust ja tulemus +14%)

Pean natuke mõtlema, kuidas portfoliot kõige arusaadavamalt näidata, kuidagi mingi tabeli genereerima siia vist...

oehh....käsitsi matemaatika kl 00:33...monitoride mehed, andke nõu, kuidas paremini jälgida asja.
Viimati muutis ichiro [Crawler], 25 Mai 2007, 00:39, muudetud 3 korda kokku.
IXI

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas IXI »

pippen kirjutas: Pean natuke mõtlema, kuidas portfoliot kõige arusaadavamalt näidata, kuidagi mingi tabeli genereerima siia vist...

IXI silmad hakkasid välkuma ja tekkkkis üks idee... Peab nats mudima ja ehitama..
Et idee selline, et kuskil teemas või miskil lehel saaks kõik kasutajad nagu panna kirja oma sissetuleku kohad (netis teenides siis), sissetuleku summad, investeeringud, ajad jne jne jne..
Ja siis ka kohad, kus hetkel raha sees on.. (sealt oleks mul hea parimad kohad välja valida ja enda raha sinna lükata :mrgreen: :twisted: )
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Programm: BreakTheDrought
Tootlus:
120% esimeselt investeeringult pärast 30 päeva
125% reinvesteeringult pärast 30 päeva
Admin: Pete (MMG-s gonsaigon)
Min deposit: 100$
Kasumiallikas: lühiaajalised laenud ettevõtetele, kauplemine futuuridega, faktooring ja VC-s.
Märkused: Pete suhtleb programi MMG teemas väga aktiivselt, vastab mailidele ka suht kiirelt.

Esimese ringi just lõpetasin (kasum +20$), raha tuli egoldile isegi üks päev ettenähtust varem, läksin teisele ringile.

Esimene ring:
Viimati muutis ichiro [Crawler], 25 Mai 2007, 07:44, muudetud 1 kord kokku.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Programm: ITrade4U

KINNI!
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Programm: Life-Holdings

2-5% iga nädal
0-100% compounding võimalus
Admin: Dan (MMG-s OptimusLH)
Min deposit: 200$
Kasumiallikas: Senini kasutas ta ainult omaloodud süsteemi Betfair'is mängimiseks, (kasutab Ellioti ja Fibonacci jadadest kombineeritud süsteemi). Mäng siis pmst BJ, ainuke vahe et saab panustada nelja erineva mängija ja ka diileri võidule. Kuna olen BJ-ga palju kokku puutunud ja ta ise ka näitab foorumis oma tehinguid, siis võin kinnitada, et sellise süsteemiga on võimalik edu saavutada, ainult nõuab palju mängimist (Dan tegi kuni viimase ajani 6 tunniseid mänge päevas). Nüüd kasutab 60% fondi rahast Betfairis ja 40% forexis (viimases on tal isegi paremad tulemused tglt)
Märkused: Dan oma LH foorumis väga aktiivne, samuti paljudes teistes foorumites (enamasti Optimuse nime all). Samuti on ta andnud intervjuu ja saatnud oma ID-d nobshyip vendadele. Dani puhul on mul kõige selgem, kust ja kuidas kasum tuleb ja et asi on õige.

E-goldi väljavõte senisest rahade liikumises LHs:
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

nii, kuu aega jälle möödas (ja 2 kuud alustamisest) ja egoldi kestvad jamad on ka minu portfoliot mõjutanud. põhiline mure see, et ei julge raha sisse kanda ja välja kanda ei saa. Ja muidugi programmidel on tekkinud väljamakse raskused.

Programmid:
1) BTD - lõpetasin 2. tiiru (+25$) ja reinvesteerisin deposiidi (100$) 3. tiiruks. Jätkuvalt stabiilne.

2) IT4U - ja läinud ta ongi, proovideposiidi sain sealt teha ainult (5$), päris oma raha sai sisse pandud küll ainult 10$, aga kahe teise programmi kasumid läksid ka sinna, kuna mujale polnud panna ja välja võtta ei saanud. Kahjumi katsun hiljem kokku lüüa.

3) LH - samuti viimasel ajal raskused seoses egoldi probleemidega, ei ole paar nädalat üldse intresse jaganud, Dan kavatseb minna iga kuu intressidele. Loodan, et elab rasked ajad üle, eks paistab.

EDIT: Tegin väikesed arvutused, portfolio väärtus peaks olema siis:
1) BTD3 100$
2) Life-Holdings 200$
3) E-gold'il 25$
KOKKU 325$
võrreldes eelmise kuuga -28,53$
võrreldes algusega +15$
/EDIT

Vaatluse all programmid:

- A3Union - väikeste summadega olen sees, kaupleb "väidetavalt" aktsiaturgudel.

- Deal2Join - tegeleb "väidetavalt" asjade vahendamisega (mobiilid, printerid). põhimõte selles, et ostad unit'eid e. ühikuid kaupu. Näiteks 3 printerit a' 200$, 30 päeva on müügiperiood, pärast seda saad 40% kasumit (kasumid on asjadel erinevad) koos deposiidiga tagasi.

Põhiline mure on mul siiani e-gold, tahaks mõnisada $ juurde kanda, aga ei julge veel, segased ajad kestavad....
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Pippen,
ma ei taha öelda seda, et sa ei jää Deal2Join-iga kasumisse, kui otsustad sinna investeerida, tahan lihtsalt hoiatada, ole vähe ettevaatlikum sellega! Miskit mulle ei meeldi selle programmi juures.. Arvan, et see on tavaline ponzi.
30.. 40% kuus on sobilik intress ponzi ülalpidamiseks. Mulle tundub ka, et foorumites (MMG ja TG) on palju cheerleaderdamist värskete kasutajate poolt. Piisab postitada midagi negatiivset, nii on samad semud kohe kaitsmas seda (BigDeal, Edward1961, WillBeVeryRich).
See 1500 USD eest suure bannerikoha ost MMG-s ja Comodo SSL ja 500 EUR eest online teel SIBA-st ostetav Deal2Join sertifikaat, mida leht nii agaralt näitab, ei ole mingid näitajad, kui iga kasutaja puhul oli maikuus minimaalne nõutav deposiit kuskil 400 USD.

Naljakas on see, et paljud investorid, investeerides suurt raha, ei viitsi teha üht lihtsamat asja, helistada SIBA-sse või saata email ja lihtsalt küsida, kas selline "Offshore" Corporation on ikka ostnud sertifikaati või on selle koha pealt raha kokku hoidnud :D

SIBA (SEYCHELLES INTERNATIONAL BUSINESS AUTHORITY):
P.O. Box 991
Seychelles International Trade Zone
Roche Caiman
Mahé, Seychelles
Tel: +248 280800, +248 380800
Fax: +248 380888
Website: siba.net
siba.net/Pages/contact.htm
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

pippen kirjutas: - A3Union - väikeste summadega olen sees, kaupleb "väidetavalt" aktsiaturgudel..

Pippen, kas sul on selle e-kulla kontoga kõik OK, mida sa kasutasid A3Unioni investeerimiseks? Võib juhtuda nii, et see võidakse kinni külmutada. See on lihtsalt oletus, kuna A3Union-i konto on vist kinni külmutatud ja mingi ime ei ole, kui ka selle programmiga seotud teised kontod kinni külmutatakse. Kui sul selle konto peal hetkel veel midagi on, siis oleks ehk mõtekam see e-kuld sealt igaks juhuks mujale üle kanda (teisele e-kulla kontole).

Leidsin täna MMG-st järgmise postituse:
Just got this from a friend, will see if I can get an explanation :

e-gold Ltd received a court order directing it to freeze accounts
belonging to A3Union. The attorney listed below is the individual who issued the
court order to e-gold Ltd. Please contact Mr. Bruzzese for further
questions regarding this matter.

Michael J. Bruzzese
The Bank Tower, Suite 1008
307 Fourth Avenue
Pittsburgh, PA 15222
Tel: 412.281.8676
Fax: 412.281.8046
Email: mjblaw@verizon.net
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Pippen, kas sul on selle e-kulla kontoga kõik OK, mida sa kasutasid A3Unioni investeerimiseks? Võib juhtuda nii, et see võidakse kinni külmutada. See on lihtsalt oletus, kuna A3Union-i konto on vist kinni külmutatud ja mingi ime ei ole, kui ka selle programmiga seotud teised kontod kinni külmutatakse. Kui sul selle konto peal hetkel veel midagi on, siis oleks ehk mõtekam see e-kuld sealt igaks juhuks mujale üle kanda (teisele e-kulla kontole).


Võtsin just hommikul rahad A3Unionist välja, tuli nagu ikka, automaatselt. Ja e-goldi konto toimis ka, tõstsin siiski kogu balance'i teisele kontole üle. Välja võtsin A3Unionist, sest plaan 101,6% 2päeva pärast ei toitnud eriti :mrgreen: korra mõtlesin investeerida plaani 112% 7 päeva pärast, aga kui nüüd neil ka kraanid kinni keeratud, siis jääb vist ära.

Deal2Join'i investeerimise plaanist loobusin ka, asi on tõesti kuidagi liiga fancy...ja teatavasti mingid erakordsed boonused ja soodustused, mis seal praegu lubatakse, hoiatavad teadagi mille eest ;)

Uue võimalusena kaalun Investment96 programmi, mida juhib Richard Daily. Varem on mees juhtinud CG Investments'i ja JP-Daily'ga. Kui ma veendun, et ta on oma vigadest õppinud, siis panen 100$ sisse. Pikem analüüs programmist on Hyip-Portfolio lehel.

Ja muidugi tänud surfile info jagamise eest!
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

investment96

tundub huvitav olema.. :)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: investment96

tundub huvitav olema.. :)

vaatasin just, et ta on e-kulla ka lisanud võimalustesse ja min. ainult 50$ (-6% fee), otsisin juba viisi, kuidas e-bullioniga investeerida...

kui tema historyt vaadata, siis 14 päevaga on mehe tulemus +40%, kusjuures ainult 2 päeva on miinusega tulemus olnud. erinevaid analüüse lugedes on kõik ühel meelel, et too Richard pokkerit oskab hästi mängida ja +60% kuus kasumit saada ei ole talle probleem. Põhjus, miks ta eelnevad programmid põrusid oli ahnus, loomulikult tuleb igal ühel pokkeris kaotusi ette, tema üritas kohe kaotatud raha suuremate panustega tagasi saada ja nh....

aga tundub, et ta siiski on õppust võtnud, nimelt kasutab ta iga päev ainult 5% kogu pool'st (ehk siis kogu programmi investeeritud rahast). See tähendab, et max võib päeva kahjum olla -5% mitte rohkem, ehk siis ta ei saa kogu raha korraga maha mängida...samas võita võib rohkem kui +5%, suurim on olnud praegu +6,6%/päev.

igatahes kui mingit suurt jama ei toimu, siis programmi elueaks ennustatakse ~3kuud, kui sinnamaani mees maksab, siis pärast 3 kuud kasvab asi ilmselt suureks ja võib tal jälle käest ära minna + lähevad mängusummad liiga suureks...panen igatahes selle 50$ sisse, katsun siis võimalikult kiiresti tagasi saada ja siis juba kasumiga edasi mängida.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Ega jah, ainult riskides ongi võimalik midagi saavutada :D
Edu Sulle! ;)
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Ega jah, ainult riskides ongi võimalik midagi saavutada :D
Edu Sulle! ;)


tänud, lükkasin täna 50$ sisse :mrgreen:
kaks asja veensid mind lõplikult investeerima:
1) mees ei kao pärast programmi lõppemist kuhugi ära, nagu muud adminnid, vaid teeb kõik endast oleneva, et liikmetele saamata raha välja maksta. CG Investments'i võlad maksis ta JP-Daily kasumist ja praegu on ta peaaegu JP-Daily võlad tasunud just selle Investment96 abil.
2) oma foorumis küsis ta liikmetelt kõige pealt, kuidas ta saab tõestada, et tegemist on tõsise programmiga ja et ta tõesti teenib pokkeriga tulu, mitte püramiidi abil. nüüd ta teeb iga päev oma kontost screenshote ja postitab foorumis.

EDIT: selguse huvides - lükkasin tegelikult 55$ sisse ja mingeid fee'sid sealt enam maha ei võetudki.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Page last updated: 14-Jul-07

Username / Balance (Prior) / New Balance Referral / Commission Paid


pippen / 56.43 / 57.14 / pacificinvest / 0.12

Kuidas seda nüüd mõista? Kui seda 3$, mis admin deposiidi eest maha arvestas, mitte arvestada, siis sinu intressid 3. päeva eest on juba 10,14$ va?
Kui su deposiit 50$ oli. Oli ju?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas:
Page last updated: 14-Jul-07

Username / Balance (Prior) / New Balance Referral / Commission Paid


pippen / 56.43 / 57.14 / pacificinvest / 0.12

Kuidas seda nüüd mõista? Kui seda 3$, mis admin deposiidi eest maha arvestas, mitte arvestada, siis sinu intressid 3. päeva eest on juba 10,14$ va?
Kui su deposiit 50$ oli. Oli ju?


deposiidi tegin summas 55$ ja sellest midagi maha ei läinudki. ehk siis algsumma 55$ ja praegu 57,14$, ehk siis +2,14$. vahepeal oli isegi 59,xx aga eile tuli korralik laks -4,99%.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

Aeg jälle kuulõpu update teha, seekord pilt palju rõõmsam :mrgreen:

Programmid:
1) BTD - lõpetasin 3. tiiru (+25$) ja reinvesteerisin deposiidi (100$) 4. tiiruks. Jätkuvalt stabiilne, plaanin panna varsti 2 tiiru korraga jooksma, ehk siis iga kahe nädala tagant +25$. ainuke vanaisast admin muuseas, keda ma tean...tore kui vanainimesed hyip-dega tegelevad, jätkuks mehel ainult tervist ;)

2) LH - niipalju on kuulda, et miinimum deposiit tõuseb 1000$ ja intressid muutuvad kuupõhiseks. minu jaoks liiga palju raha liiga väikse % eest. loodan augusti jooksul oma refundi (200$) kätte saada ja siis kõik sellega.

3) SwiftMoneySurf - surfi suur lemmik siis...kahjuks muutusid cash out plaanid, siiamaani olen reinvesteerinud kasumi. üritasin alguses exceli tabelitega plaanidel silma peal hoida, aga üpris kiiresti läks asi käest. ja vahepeal olin 3 päeva ära, tiger lubas surfata, aga vist unustas :evil: enivei portfolios näitan ainult e-goldilt sisse kantud raha (20$) ja väljavõetud raha (kui see ükskord tuleb).

4) Investment96 - sellest siis on eelmistes postides juttu. ütleme nii, et suht kõikuv programm, vahepeal tuli mitu -4% päeva, eile näiteks üle +8%, kokkuvõttes on programmi juulikuu tulemus +65,6%...natuke paneb muretsema adminni käitumine (liigsed riskid kohati ja soov kiiresti suuremaid investeeringusummasid saada), aga foorumis suudetakse ta õnneks maha rahustada.

Portfolio seis ise siin (juulis sai siis 55$ e-goldile juurde kantud, seda on eelmiste perioodide võrdluses juba arvestatud):

1) BTD4 - 100$
2) L-H - 200$
3) SMS - 20$
4) I96 - 71$
5) E-gold'il 25$
KOKKU 416$
võrreldes eelmise kuuga +36$ (+9,5%)
võrreldes algusega +51$ (+14%)

Vaatluse all hetkel programme ei ole...kõige rohkem teeb tigedaks L-Hs olev "surnud raha" 200$, mis ise intresse ei anna, aga kogutulemuse viib kõvasti alla.
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

järjest raskemaks läheb kogu portfelli haldamine ja investeeringute aegumise jälgimine...aga nh hakkame aga otsast peale.

Augusti alguses kandsin juurde 195$ e. kokku olen oma raha portfoliosse pannud 560$. Kui minu esimest posti vaadata, siis aasta lõpu eesmärgini on veel pikk tee summa osas, samas programmide arv on juba enam-vähem...

Lõppenud programmid:
1) SwiftMoneySurf - ja nii lõppeski minu katsetus autosurfide alal, tuleb ikka oma liistude juurde jääda...oma suur lollus oli muidugi raha reinvesteerimine, kokku siis -14,5$ sellega.

Seisvad programmid:
1) BTD - seni kõige kindlama programmiga on probleemid, ise vist sõnusin ära ka, rääkides eelmine post admini tervisest :( MMG foorumi teema järgi on Pete juba pikemat aega haiglas...iga teise programmiga ütleks, et scam ja admin igaveseks kadunud, aga BTD kohta ei
julge veel nii öelda. Enivei, kui see ka nii on, siis ma olen sealt saanud siiani kasumit 95$ ja praegu on sees 100$, nii et kõige hullemal juhul kaotan 5$...või tglt 5$ palju hullem on see, et kaotaks oma portfolio seni kõige stabiilsema kasumi allika.

2) LH - ei paista refundi kuskilt veel, samas ütles Dan juulis, et 2-3 kuud kestab uuele süsteemile üleminek ja oma foorumis on ta endiselt olemas ja update'e tegemas, nii et kadunud ta ka ei ole.

nii et 300$ e. üle poole portfolio rahast seisab seisvate programmide all kinni :evil: kardan, et vähemalt ühega neist jään ma oma deposiidist ilma...

Kasumis programmid:
1) Investment96 - augusti tulemus on küll palju nõrgem (+38,3%) kui juuli oma, aga võrreldes kõige muu netis pakutavaga on I96 selgelt üle prahi :mrgreen: minu seis praegu 95$, lähipäevil peaks 100$ täis saama, siis võtan oma algdeposiidi 55$ välja ja edasi on juba ALL PROFIT :D

Uued programmid:
1) Relaxbusiness - nagu hyip-portfolio omanik pacificinvest ütles, siis avalehel on palju yada-yadat :mrgreen: ehk siis selline tavaline jutt et investeeritakse aktsiatesse/fondidesse jne...ja intress on lausa 1,5-2%/päevas...et miks sellisesse scami raha panna? sest asi on juba üle aasta vana (erinevates foorumi esimesed postid, monitoridesse lisamise aeg, whois-info jne) ja siiamaani toimib. Ise panin 150$ ja nagu rahafoorumi teemas sai näidatud, siis 80$ on juba välja võetud. Kuna praegu saan sealt 80$ iga nädal (3 nädalat järjest), siis strateegia on 35$ välja ja 45$ reinvesteerida, kuni oma raha käes, siis vaatan edasi.

2) RTA online investment - kasum tuleb reklaamituludest ja affiliate tasudest, ilmselt tegemist reaalse bisnessiga, eriti kuna kasum on hyip-i kohta imeväike ~0,3%/päevas. Ehk kestab siis ka kauem, sisse panin 10$, las tiksub vaikselt juurde.

3) Bet-funds - teine programm, kuhu panin väikse summa (10$) tiksuma, 1$ olen välja saanud ka juba...tegeleb siis spordiennustuste arbitraažiga e. siis nn. surebet'idega, intress 5%/nädalas annab ka lootust, et asi kestab mõnda aega....

4) P-2-P Network - paljud arvavad, et tegemist on reaalse äriga, saidi avalehel rõhutatakse ka kõvasti, et tegemist ei ole mitte mingil juhul HYIP-iga (tavaliselt rõhutavad seda kõige suuremad scammerid :lol: ). Panin 25$ plaani "1,75% päevas 15 päeva" ja 25$ plaani "2% päevas 30 päeva"...eks siis paistab

5) Investment Manager - ka päris pikalt käinud programm, räägib avalehel forexisse investeerimisest (yeah right)...kuna ka seal % reaalne, siis loodan sellelt veel pikka iga, panin 50$ plaani "0,6% 20 päevaks".

Nagu näha siis olen üritanud oma portfolios veelgi riski maandada ja kombineerida suurema riskiga programme väiksema riskiastmega programmidega. Ehk siis:

Suurem risk/kasum - Relax, P-2-P, I96
Väiksem risk/kasum - RTA, Bet-Funds, IM
Seisvad - BTD, LH

siin siis minu portfolio-pirukas:

Kogu portfolio väärtus: 665$
E-goldil: 5$
Kokku 670$


võrreldes eelmise kuuga +59$ (+9,6%)
võrreldes algusega +110$ (+19,6%)

Väike graafik ka minu 4 kuu tulemustest:
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Väga hea ja asjalik postitus. Ehk leidsin siit endalegi mõne koha proovimiseks ;)

Tänud!
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

pippen, kuidas sa Relaxbusinessi raha üle kandsid? E-Bullioni kaudu?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

frostbyte kirjutas: pippen, kuidas sa Relaxbusinessi raha üle kandsid? E-Bullioni kaudu?


ise sain veel e-goldiga tehtud, aga 27.08 tuli Relaxilt selline mail:
Hello member.

Due to e-gold.com situation ( Blocked accounts ) we have decided not to accept e-gold.com as payment processor. We are moving all funds to e-Bullion and pecunix payment processors. All withdraw requests will be delayed for 72 hours, please be patient.

Relax Business support team.


ehk siis e-Bullioni ja pecunixiga saab nüüd ainult. tegin eelmine reede ka teise withdraw, seekord e-Bullioniga ja tuli isegi suht kiirelt ära.
frostbyte
Postitusi: 13
Liitunud: 25 Juul 2007, 14:39

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas frostbyte »

ma nägin jah, et e-bullioni ja pecunixiga saab maksta nüüd ainult.

ja juba uurisingi, kuidas e-bullioni või pecunixisse raha üle oleks võimalik kanda. e-bullion jättis liiga kahtlase mulje, seda palju ei uurinud. pecunix jättis väga turvalise ja hea mulje. kodulehel oli neil väike nimekiri e-kullavahetustest. enamus neist toetasid e-goldist pecunixisse raha üle kandmist, kõige odavam teenustasu oli 3%, mis silma jäi
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

frostbyte kirjutas: e-bullion jättis liiga kahtlase mulje, seda palju ei uurinud. pecunix jättis väga turvalise ja hea mulje. kodulehel oli neil väike nimekiri e-kullavahetustest. enamus neist toetasid e-goldist pecunixisse raha üle kandmist, kõige odavam teenustasu oli 3%, mis silma jäi


ma ise ei hoia e-valuuta kontodel enam üldse raha, liigutan programmide vahel ja enamus adminne (vähemalt jutu järgi :) ) liigutavad raha edasi pangakontodele...siis jääb mul vähemalt võimalus teha uus egoldi või muu konto ja sellega vastu võtta.

aga e-bullioni kontosid tõesti blokeeritakse sama usinalt kui e-goldi omasid...üks päev arutasime surfiga uut võimalust, V-money. Kuna asi on miskit pidi MMG team-iga seotud, siis vb kujuneb sellest uus ja populaarne võimalus. Lisaks tellin ka ilmselt VMI ATM Cardi et vajadusel kiirelt rahadega opereerida.

eks tuleb arvestada, et kõik su virtuaalne raha võib üks hetk kadunud olla, kellel sellega probleeme, siis tuleb küll raha pangakontole kiirelt tagasi saata ;)
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas surf »

Pippen, kuidas sul P-2-P Network-iga läheb muidu?
Lugesin kuskilt, et see läheb aasta lõpupoole privaatseks ja kaob ka kõikidest HYIP ja Autosurf monitoridest ?
Kasutaja avatar
pippen
Postitusi: 201
Liitunud: 10 Okt 2006, 18:04

Re: pippeni long-term portfolio

Lugemata postitus Postitas pippen »

surf kirjutas: Pippen, kuidas sul P-2-P Network-iga läheb muidu?
Lugesin kuskilt, et see läheb aasta lõpupoole privaatseks ja kaob ka kõikidest HYIP ja Autosurf monitoridest ?


läheb nii, et 15 päeva plaan sai läbi ja cash out 32$ pendingus, 30 päeva plaan ikka jookseb. vaatasin ise foorumites, et väljamaksed venivad isegi nädala, aga jõuavad kohale siiamaani. EKs e-goldi probleemid kummitavad neidki. Kui selle 32$ kätte saan siis mõtlen mis selle 30 päeva rahaga teha.
Vasta