Palju teenite pokkeriga?

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

TacoTax kirjutas: Ennem 2615 mängjast 6s koht ja 4$ ^^
5 draw poker ja unibetis.


5draw on millegipärast mul saanud kaa viimaselajal üheks tugevamaks küljeks..
samas sai tehtud HeadsUp freerolli.. kus siis 256 mängijat lasti max sisse ja kõik käisid 1vs1 läbi mängimas.. mis oli muljetavaldav, et 256 hulgas oli 4 tuttavat mängijat 2 siit foorumist ja 1 niisama sõber ja Taco ise oli kaa kohal jah.. kahjuks väga hästi ei läinud seal.. sain väga tugeva vastase 4 ringis ja jäi 25 koht ja 5$ Aga asi seegi.. loodab, et edaspidigi teevad selliseid asju :)
Kasutaja avatar
TacoTax
Postitusi: 11
Liitunud: 29 Sept 2007, 15:06

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas TacoTax »

IXI kirjutas:
TacoTax kirjutas: Ennem 2615 mängjast 6s koht ja 4$ ^^
5 draw poker ja unibetis.


5draw on millegipärast mul saanud kaa viimaselajal üheks tugevamaks küljeks..
samas sai tehtud HeadsUp freerolli.. kus siis 256 mängijat lasti max sisse ja kõik käisid 1vs1 läbi mängimas.. mis oli muljetavaldav, et 256 hulgas oli 4 tuttavat mängijat 2 siit foorumist ja 1 niisama sõber ja Taco ise oli kaa kohal jah.. kahjuks väga hästi ei läinud seal.. sain väga tugeva vastase 4 ringis ja jäi 25 koht ja 5$ Aga asi seegi.. loodab, et edaspidigi teevad selliseid asju :)


:D iga laupäev on selline ringikene
3s ringis sain siis kotti :D ma isegi vaatasin kuidas sul to mäng läks ega jah :D
$10 000 freeroll on homme ,hetkel saab veel regada (hold em) :(
IXI

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas IXI »

Kohal seal ja ilmselt kõigile 2000$ rollidel kaa :) ja see heads up võiks iga krdi päev olla :D
w4ters
Postitusi: 1
Liitunud: 19 Juun 2008, 11:01

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas w4ters »

olen mänginud natuke vähem kui 2 aastat põhitöökoha kõrvalt, keskmise sissetulekuna 4-5k$ kuus. ei nurise.
one2three

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas one2three »

Olen mänginud nüüdseks umbes pool aastat. Hetkel mängin NL10, aga plaan on suveks hakata mängima NL50.
Hetkel tuleb kuus umbes 3-4k.
Raabise
Postitusi: 2
Liitunud: 13 Dets 2007, 23:13

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas Raabise »

Ma olen umbes 3a. m2nginud. Aga lles hiljuti hakkasin turniire m2ngima. Cash gamed mulle eriti ei istu, kuigi saan ka seal raha teenitud kui vaja. Aga jah, viimase kuuga olen umbes 18k kogunud. M2ngin triobetis. Selle raha teenisin 3 turniiriga. KOhad olid 3. 4. 5. Aga jah ei tasu pokkerile lootma j22da kui veel algaja oled.
juq
Postitusi: 9
Liitunud: 09 Sept 2008, 19:28

Re: Palju teenite pokkeriga?

Lugemata postitus Postitas juq »

sai ka siis täna skoor avatud, saavutasin actionpokeris 200$ free bankrollil algaja jaoks auväärse 39 koha ja sealt mu esimene dollar tuligi 8) raske oli aga ära ta tuli.
Pilt
Vasta