Kupongilehtede petturid

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Kupongilehtede petturid

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Kuna kupongilehtedel toodi välja, et paljud ettevõtted teevad nö tünga, et tegelikult müüvad tavalise hinnaga, aga kupongilehele märgivad, nagu oleks tegemist suure soodustusega.

Siia teemasse võiks siis need ettevõtted välja tuua, kui keegi mõne sellise otsa satub. Siis oskavad teised eemale hoida sellistest "ettevõtjatest".
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kupongilehtede petturid

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Teen otsa lahti: www. cherry. ee/kuus-purki-kasulikku-ja-maitsvat-salvesti-korvitsamehu

Toodetel on parim enne 27. september. Hea näide sellest kuidas on Cherry poolt ostetud mingi hulk laojääke. Need täishinna soodus protsendiga müüki pandud. Kui lähed poodi ja soovid sama toodet osta, siis näed, et need säilivad tavaliselt ca aasta. Võite minuga vaielda parime enne ja kõlblik kuni teemadel aga minu jaoks on see siiski petmine. Täishind ei ole nendel enam see mis poes.

Teine näide samas kategoorias: www. cherry. ee/kast-saaroineni-pitsasid
Poes on need pitsad 1.05 (Säästumarket) ja 1.25 (Rimi). Kehtivus kuni kaks aastat. Ehk jälle müüakse nn lao jääke. Täishind 1.95€/tk on ikka päris ulme.
surf
Postitusi: 560
Liitunud: 18 Nov 2006, 06:02

Re: Kupongilehtede petturid

Lugemata postitus Postitas surf »

Neid poode, kes kliente otseses mõttes tüssavad, võib leida tegelikult iga nurga peal.

Aasta või kaks tagasi vajasin uut elektrilist muruniidukit. Bauhofis oli nende muruniidukitele "suur kampaania" ja otsustasin minna vaatama. Täpselt ei mäleta aga mingi kena soodushinna % oli ka välja pandud. Silma jäi seal üks Bosch muruniiduk, kuid enne ostu otsustasin, et astun korraks veel lähedal asuvast K-Rautast läbi ja oh sa imet! Sama muruniiduk ilma kampaaniata ja lisaks veel koos elektrilise murutrimmeriga ja tunduvalt odavam, kui see oli Bauhofis kampaania raames.. Pole kahtlustki, et Bauhof on teadlik, mis hinnad on konkurentidel.
Tegin tookord arvestuse, et isegi Bauhof Meistriklubi kaardiga, mis mul on, poleks ma selle ostuga boonusrahadena seda niidukit odavamalt saanud.

Niipalju siis meie suurtest jaekaubandusettevõtetest ja nende suckmyd.. hindadest.

Vabandust! Läks vist teemast natuke mööda.
bikeboy
Postitusi: 221
Liitunud: 01 Juul 2007, 12:21

Re: Kupongilehtede petturid

Lugemata postitus Postitas bikeboy »

Mina käin alati mõlemast poest läbi. See kui hinda ei uuri - see inimeste enda probleem :) Aga konkreetsed sooduspakkumiste lehed võiksid siiski soodsaid pakkumisi pakkuda. Ja mitte täitsa lampi enda kliente valima ala ma lähen sinna, ütled, et toon teile 1000 iPhone 4Si müüki -50% soodustusega. Originaalhind 2000€.
Vasta