Spordiennustustega abi vaja

Kõik, mis investeerimise, raha kogumise ja säästmisega seotud, mis teistesse alafoorumitesse ei sobi.
kauro123
Postitusi: 1
Liitunud: 27 Sept 2012, 11:37

Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas kauro123 »

Tervist foorumikülastajad!

Tahtsin vähekene täpsustust.Minu teada on eestis pokker ja muud taolised hasartmängud ju keelatud :( . Kui ma tegelen spordiennustustega või no hakkan nüüd tegelema kas siis mulle maksu-ja tolliamet kaela ei lenda? Või mismoodi see värk siin käib.
Kasutaja avatar
Taavi
Postitusi: 1518
Liitunud: 16 Juul 2007, 13:38

Re: Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas Taavi »

Eestis ju ikka sellised mängud lubatud. Lihtsalt nõutakse, et mängude korraldaja oleks Eestis litsenseeritud ehk tahetakse pappi saada nendelt tegelastelt.
Õpi lihtsalt ja edukalt investeerima. Vaata: https://rahatasku.ee/
cambodia
Postitusi: 30
Liitunud: 20 Dets 2011, 20:13

to: kauro123

Lugemata postitus Postitas cambodia »

Hasartmängu korraldamiseks on vaja EVs omada tegevusluba, mis annab selles märgitud isikule õiguse tegeleda hasartmängu korraldamisega. Lisaks tegevusloale on vaja taotleda ka korraldusluba. Tegevusloa väljaandmise või sellest keeldumise otsustab Vabariigi Valitsuse määratud komisjon. Niisiis, tegevus -ja korraldusluba omavad ettevõtted tegelevad EVs täiesti legaalse äritegevusega. Tulumaksuseaduse §19 7) sätestab, et korraldusloa või registreeringu alusel läbi viidud hasartmängu võite tulumaksuga ei maksustata. Tutvu ka hasartmänguseaduse ja hasartmängumaksu seadusega.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas aixi »

Mis Betfairis hobuste võiduajamistel see insurebet tähendab
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Pole sul nende seadustega midagi teha, hakka aga olybetti või pafi raha sisse taguma ja korras on. Aixi tee pilti siia ytlen mis see on. Incurance on üldiselt place koht 1-4 ndale kohale hobene jaab. Saad ka mingit raha aga üldiselt "place" ehk "ew" ei ole mõtet panustada vaikestele koefidele, ma teeks incurance beti alates 8.00 koefist.
aixi
Postitusi: 86
Liitunud: 22 Jaan 2009, 19:22

Re: Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas aixi »

Ei saand aru. Siin räägib kui õieti aru sain et teise kolmandana saan oma raha tagasi aga kui veel langeb siis vist enam ei saa.
defqon1
Postitusi: 141
Liitunud: 12 Jaan 2011, 16:03

Re: Spordiennustustega abi vaja

Lugemata postitus Postitas defqon1 »

Ok proovin uuesti. Placemoney on natuke teine jah, kuna selle eest saad siis ka raha kui hobune nt jääb 2-3 kohale.
Aga insurance bet siis näeb välja selline et, kui võistlustules yhes races on vähem kui 8 hobust, saad valida insurance ainult 2. kohale, ehk sellega langeb ka muidugi ka koef, oletame et võtsid hobuse mille koef on 4.00 ja valisid juurde insurance beti. Siis kui see hobune võidab arvestatakse koefi 2.50, ja kui hobune jääb teiseks saad raha tagasi. Kui võistluses on rohkem kui 8 hobust kehtib sama asi siis kuni 3nda kohale.
Aga üldiselt ei soovita, pikas perspektiivis on see jälle yks bookie trikk. Sa kaotad pea kahekordselt koefi kui selle optioni valid. ja tõenaosus et hobune ei jää teisele ja kolmandale kohale on suurem kui see insurance bet. Vali parem bet 365 vms, seal saad ka placemoney valida. Ma olen hobustega ise ka nii kaua tegelenud ja noh, suuri summasi võitnud kuid..peab ikka kannatlik olema, ei soovita kasutada seda varianti. Long term losses guaranteed.
Vasta