1. leht 1-st

Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 27 Sept 2012, 12:34
Postitas kauro123
Tervist foorumikülastajad!

Tahtsin vähekene täpsustust.Minu teada on eestis pokker ja muud taolised hasartmängud ju keelatud :( . Kui ma tegelen spordiennustustega või no hakkan nüüd tegelema kas siis mulle maksu-ja tolliamet kaela ei lenda? Või mismoodi see värk siin käib.

Re: Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 27 Sept 2012, 16:11
Postitas Taavi
Eestis ju ikka sellised mängud lubatud. Lihtsalt nõutakse, et mängude korraldaja oleks Eestis litsenseeritud ehk tahetakse pappi saada nendelt tegelastelt.

to: kauro123

Postitatud: 26 Nov 2012, 11:38
Postitas cambodia
Hasartmängu korraldamiseks on vaja EVs omada tegevusluba, mis annab selles märgitud isikule õiguse tegeleda hasartmängu korraldamisega. Lisaks tegevusloale on vaja taotleda ka korraldusluba. Tegevusloa väljaandmise või sellest keeldumise otsustab Vabariigi Valitsuse määratud komisjon. Niisiis, tegevus -ja korraldusluba omavad ettevõtted tegelevad EVs täiesti legaalse äritegevusega. Tulumaksuseaduse §19 7) sätestab, et korraldusloa või registreeringu alusel läbi viidud hasartmängu võite tulumaksuga ei maksustata. Tutvu ka hasartmänguseaduse ja hasartmängumaksu seadusega.

Re: Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 28 Juul 2017, 19:41
Postitas aixi
Mis Betfairis hobuste võiduajamistel see insurebet tähendab

Re: Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 30 Juul 2017, 08:56
Postitas defqon1
Pole sul nende seadustega midagi teha, hakka aga olybetti või pafi raha sisse taguma ja korras on. Aixi tee pilti siia ytlen mis see on. Incurance on üldiselt place koht 1-4 ndale kohale hobene jaab. Saad ka mingit raha aga üldiselt "place" ehk "ew" ei ole mõtet panustada vaikestele koefidele, ma teeks incurance beti alates 8.00 koefist.

Re: Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 19 Aug 2017, 19:02
Postitas aixi
Ei saand aru. Siin räägib kui õieti aru sain et teise kolmandana saan oma raha tagasi aga kui veel langeb siis vist enam ei saa.

Re: Spordiennustustega abi vaja

Postitatud: 20 Aug 2017, 04:51
Postitas defqon1
Ok proovin uuesti. Placemoney on natuke teine jah, kuna selle eest saad siis ka raha kui hobune nt jääb 2-3 kohale.
Aga insurance bet siis näeb välja selline et, kui võistlustules yhes races on vähem kui 8 hobust, saad valida insurance ainult 2. kohale, ehk sellega langeb ka muidugi ka koef, oletame et võtsid hobuse mille koef on 4.00 ja valisid juurde insurance beti. Siis kui see hobune võidab arvestatakse koefi 2.50, ja kui hobune jääb teiseks saad raha tagasi. Kui võistluses on rohkem kui 8 hobust kehtib sama asi siis kuni 3nda kohale.
Aga üldiselt ei soovita, pikas perspektiivis on see jälle yks bookie trikk. Sa kaotad pea kahekordselt koefi kui selle optioni valid. ja tõenaosus et hobune ei jää teisele ja kolmandale kohale on suurem kui see insurance bet. Vali parem bet 365 vms, seal saad ka placemoney valida. Ma olen hobustega ise ka nii kaua tegelenud ja noh, suuri summasi võitnud kuid..peab ikka kannatlik olema, ei soovita kasutada seda varianti. Long term losses guaranteed.